Dat wordt gesuggereerd alleen is er geen enkel bewijs voor die beruchte stadhoudersbriefquote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:24 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Ach, hij heeft zich toch destijds aangeboden om stadhouder te worden van Nederland... maar dat is niet eens het belangrijkste. Alles wat daarna gebeurd is, Lockheed enzo..
Ja, daar heb je het al. Er is gewoon te veel over geschreven.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 21:00 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat wordt gesuggereerd alleen is er geen enkel bewijs voor die beruchte stadhoudersbrief
komt dat niet door die schrijver Thomas Ross?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 21:01 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Ja, daar heb je het al. Er is gewoon te veel over geschreven.
Nee, een andere schrijver/journalist. Ben zijn naam even kwijt. Maar dat was iemand die aan de communistische kant stond en daar welliicht ook zijn eigen motieven had. Maar het komt ook door Willem Oldman, die heeft er ook een hoop over gezegd.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 21:06 schreef Chewie het volgende:
[..]
komt dat niet door die schrijver Thomas Ross?
quote:Geflirt met CDA laat SP-achterban schrikken
Van onze verslaggever John Wanders
DEN HAAG - ‘Jan Marijnissen is een heel goeie kerel, maar als ik zie hoe hij om een ministerspost zit te smeken, dan zeg ik: allemachtig Jan, waar ben je mee bezig?’
Jan van Oel (47) uit Rijswijk zet zich als voorzitter van de stichting Help ons in Nederland in voor de onderkant van de samenleving. In SP-leider Jan Marijnissen meende hij een bondgenoot te herkennen. Maar sinds enkele dagen vraagt Van Oel zich af of hij op 22 november wel zijn stem moet geven aan de SP.
Want wat zei Marijnissen deze week in een radio-interview? ‘Ik heb geen zin om een bijwagen te blijven van de PvdA. Dus willen we ook met andere partijen praten over samenwerking, waaronder het CDA.’
Na ontelbare keren schande te hebben gesproken over ‘Balkenendes afbraakpolitiek’, nu een openlijke flirt met het CDA? Omdat de handen van Marijnissen in de oppositiebankjes zozeer jeuken dat hij eindelijk wel eens zelf minister wil worden?
Gistermiddag stonden al 177 reacties op de website van Jan Marijnissen, een groot deel in de trant van: ‘Het succes stijgt je naar de kop, Jan. Hou de SP gewoon in de oppositie.’
Ach, het is een storm in een glas water, verzekeren ze op het partijkantoor van de SP. ‘Jan heeft in het bewuste interview duidelijk gezegd dat wij alleen iets met het CDA als coalitiepartner kunnen als die partij nadrukkelijk kiest voor een christelijk-sociale politiek en dus het huidige VVD-beleid loslaat’, aldus een partijwoordvoerder. Of zoals de partijleider het zelf in het bewuste radio-interview formuleerde: ‘We gaan niet ons hart verkopen.’
Op het partijkantoor en bij de Tweede-Kamerfractie van de SP is volgens de woordvoerder ‘slechts een handvol’ telefoontjes binnengekomen van verontruste partijleden. ‘Die mensen waren snel gerustgesteld. We krijgen geen opzeggingen binnen. Er zijn sinds de val van het kabinet juist tweehonderd nieuwe leden bijgekomen.’
http://www.volkskrant.nl/(...)schrikken?source=rss
Hij heeft gelijk.quote:In het interview, wat overigens in mei jl is afgenomen en dus niet naar aanleiding van de recente gebeurtenissen, heb ik willen aangeven dat er in het Midden-Oosten sprake is van een fundamentele onrechtvaardigheid, te weten de bezetting van de Westbank. Dit gegeven leidt tot verzet, onvermijdelijk.
Hier houdt de historische parallel dan ook meteen op. Noch de SP noch ikzelf hebben ooit sympathie kunnen opbrengen voor de methodes van Hamas, Hezbollah en anderen voor wie een mensenleven blijkbaar weinig voorstelt. Wij hebben aanslagen die tot doel hebben zoveel mogelijk menselijk leed te veroorzaken altijd ondubbelzinnig veroordeeld.
Zo voorspelbaar eigenlijkquote:Op zondag 23 juli 2006 14:03 schreef Autodidact het volgende:
Aan de haal…, en het antwoord.
[..]
Hij heeft gelijk.
Heb ik niet meegekregen, hij heeft zich verontschuldigd naar zijn kiezers toe?quote:Op zondag 23 juli 2006 14:43 schreef Pedroso het volgende:
Marijnissen is een draaikont 1e klas. Eerst zeggen dat hij een coalitie met het CDA niet uitsluit en na interne kritiek z'n uitspraken terugnemen, hetzelfde geldt voor de uitspraken over terrorisme. Ik vind het overigens geen gekke uitspraak om een coalitie niet uit te sluiten met het CDA, het is z'n enige kans om ooit aan regeren toe te komen.
Totale bullshit. Hoe kom je er in hemelsnaam op?quote:De 2e uitspraak laat zien dat dit soort partijen (SP, Groen Links) een afkeer van de westerse verworvenheden hebben.
Hij heeft later gereageerd op kritiek van binnen de partij over jet CDA verhaal. Het kwam er op neer dat hij natuurlijk niet dit CDA bedoeld (van de laatste jaren) maar het sociale CDA, m.a.w. het CDA dat de de SP ideologie omarmt. Dit gaat natuurlijk nergens over.quote:Op zondag 23 juli 2006 14:46 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Heb ik niet meegekregen, hij heeft zich verontschuldigd naar zijn kiezers toe?
[..]
Totale bullshit. Hoe kom je er in hemelsnaam op?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |