Datzelfde geld trouwens ook voor jehova's getuigen en katholiuken op protestantse scholen en omgekeerd.quote:Op donderdag 13 juli 2006 15:06 schreef moussie het volgende:
[..]
euhm .. en waar haal je die baarden en hoofddoekjes vandaan als ik mag vragen ?
en wat voor christelijke boodschap zou je willen verpakken tussen wiskundige cijfers of chemische reacties ?
maar ja, stuur maar weg, zorg dat de intelligentia gaat radicaliseren omdat ze aan alle kanten worden buitengesloten .. dan heb je je kids misschien wel "beschermd" tegen de "slechte" invloed van de lesgevende moslim, maar hoe wil je dat kind beschermen voor de gevolgen van dit soort maatregelen ?
/edit .. oh ja, die weigering, dat was een tunesische moslima die geen hoofddoek wou dragen (mag niet in Tunesië) en daarom werdt geweigerd .. alleen niet-moslima's mogen zonder hoofdoek lesgeven
kruip maar weer in de slachtofferrolquote:Op donderdag 13 juli 2006 15:06 schreef moussie het volgende:
maar ja, stuur maar weg, zorg dat de intelligentia gaat radicaliseren omdat ze aan alle kanten worden buitengesloten ..
Welke intelligentia,quote:Op donderdag 13 juli 2006 15:06 schreef moussie het volgende:
[..]
euhm .. en waar haal je die baarden en hoofddoekjes vandaan als ik mag vragen ?
en wat voor christelijke boodschap zou je willen verpakken tussen wiskundige cijfers of chemische reacties ?
maar ja, stuur maar weg, zorg dat de intelligentia gaat radicaliseren omdat ze aan alle kanten worden buitengesloten .. dan heb je je kids misschien wel "beschermd" tegen de "slechte" invloed van de lesgevende moslim, maar hoe wil je dat kind beschermen voor de gevolgen van dit soort maatregelen ?
/edit .. oh ja, die weigering, dat was een tunesische moslima die geen hoofddoek wou dragen (mag niet in Tunesië) en daarom werdt geweigerd .. alleen niet-moslima's mogen zonder hoofdoek lesgeven
huh .. wat heeft aanwijzen van oorzaak en mogelijke gevolgen te maken met een slachtofferrol ?quote:Op donderdag 13 juli 2006 17:01 schreef nogeenmaarten het volgende:
[..]
kruip maar weer in de slachtofferrol![]()
nou die met de HBO opleiding die stage wil gaan lopen op die school natuurlijk .. of dacht je dat die zijn diploma's en daarop volgende studie op de kermis heeft gewonnen oid ?quote:Op donderdag 13 juli 2006 17:18 schreef ratava het volgende:
Welke intelligentia,
quote:Het volgen van de leer van Mohammed, het je onderwerpen aan een man, of het aanzetten tot onderwerping aan een man, getuigt niet echt van intelligentie.
uhm .. je bedoelt de religie waarbij de vader gevraagd wordt om zijn kind te offeren om zijn geloof te testen, de religie waarvan het merendeel vrouwen weigert in bestuurlijke functies, velen ook buiten de kerk .. zo'n school waar homo's geen les mogen geven omdat ze "vies" zijn volgens de bijbel ?quote:Mijn dochter hoeft later niet in verwarring gebracht te worden met het feit dat een vieze oude man een profeet was. Mohammed is namelijk geen profeet volgens mijn christelijke religie.
Ze zal ook niet hoeven te leren dat homosexuelen van flatgebouwen gegooid dienen te worden
of dat vrouwen hun uiterlijk compleet dienen te verhullen om het sexueel gefrustreerde mannelijke deel van die volgelingen niet tot verkrachting aan te zetten.
Ze gaat over een paar jaar naar een christelijke school waar ze onderwezen wordt in Nederlandes en christelijke normen en waarden
en waarvan had je nooit iets gemerkt .. van enige relieuze invloeden bij de studenten of van het feit dat ze meer moeite hebben om een stageplek te vinden ?quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:41 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Ik heb net het tweede jaar afgerond, en ja ik heb ook moslim klasgenoten gehad.
het zal je verbazen maar er werken zelfs niet moslima's op islamitische scholen .. en niet als schoonmaaksterquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:40 schreef Robar het volgende:
[..]
0, omdat dat nog kanslozer is dan een allochtoon die solliciteert bij een christelijke school.
Nooit gemerkt dat ze meer moeite zouden hebben om een stageplek te vinden, terwijl de meeste stagescholen katholiek waren.quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:55 schreef moussie het volgende:
[..]
en waarvan had je nooit iets gemerkt .. van enige relieuze invloeden bij de studenten of van het feit dat ze meer moeite hebben om een stageplek te vinden ?
tja, toch staat het op nu.nl ..quote:Op donderdag 13 juli 2006 20:02 schreef Evil_Jur het volgende:
Nooit gemerkt dat ze meer moeite zouden hebben om een stageplek te vinden, terwijl de meeste stagescholen katholiek waren.
En waarom hebben die allochtonen dan zo'n moeite daar een plek te vinden?quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:58 schreef moussie het volgende:
[..]
het zal je verbazen maar er werken zelfs niet moslima's op islamitische scholen .. en niet als schoonmaakster
1) veel allochtonen willen er niet werkenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:39 schreef ratava het volgende:
[..]
En waarom hebben die allochtonen dan zo'n moeite daar een plek te vinden?
Zou het kunnen zijn dater gewoon geen werk is?
Ik zou me kunenn voorstellen dat een islamitische school ook graag islamitischje leerkrachten heeft, netzoals een RK RK etc etc...
Dus mischien is het gewoon dat er geen werkplekken vrij zijn op isl;amitische scholen
1) veel allochtonen willen er niet werken, en huilen vervolgens discriminatiequote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:59 schreef sampoo het volgende:
[..]
1) veel allochtonen willen er niet werken
2) veel allochtonen zijn niet "Islamitisch" (genoeg) voor die scholen (willen geen hoofddoek dragen of zijn gematigder Islamitisch)
3) er zijn nauwelijks Islamitische scholen
4) ze hebben ook moeite om op veel openbare scholen een stageplek te krijgen
5) omdat discriminatie fout is.
Ik blijf erbij dat het om een opgeblazen incident gaat en grotendeels onzin is. Ik denk dat je door je eigen politieke voorkeuren erg graag wilt geloven in dit artikeltje. De realiteit is anders.quote:Op donderdag 13 juli 2006 20:26 schreef moussie het volgende:
[..]
tja, toch staat het op nu.nl ..
en eerlijk gezegd, ik geloof het wel, dat het zo verslechterd is in de laatste jaren ..
het integratiebeleid alá Hirsi Ali is contraproductief .. zoals bovenstaande reactie van ratava ook laat zien ..
Vind je dit zelf ook niet een heel klein beetje triest? Wie zijn die mensen die dit bepalen om dit te bepalen?quote:Op donderdag 13 juli 2006 15:06 schreef moussie het volgende:
/edit .. oh ja, die weigering, dat was een tunesische moslima die geen hoofddoek wou dragen (mag niet in Tunesië) en daarom werdt geweigerd .. alleen niet-moslima's mogen zonder hoofdoek lesgeven
uhm .. heb je wel goed gelezen waarop je reageert ?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 11:17 schreef ratava het volgende:
[..]
1) veel allochtonen willen er niet werken, en huilen vervolgens discriminatie
2) veel allochtonen zijn niet "Islamitisch" (genoeg) voor die scholen (willen geen hoofddoek dragen of zijn gematigder Islamitisch) ---> openbare school
3) er zijn nauwelijks Islamitische scholen, ---> hadden ze een ander opleiding moeten kieszen
4) ze hebben ook moeite om op veel openbare scholen een stageplek te krijgen ---> beperkt aantal plaatsen is niet meteen discriminatie.... zwarte scholen rukken op dus ik kan me niet voorstellen dat ze daar niet aan de bak kome.... oh zie 1) ze willen ook daar niet werken
5) omdat discriminatie fout is.
Wie zegt dat discriminatie fout is, je word op alles geselecteerd, of je een film wel of niet mag zien, of je wel of niet in een kermisatractie mag, of je een bepaalde lengte hebt, een bepaald gewicht, een man bent of een vrouw, op opleidingsniveau, op taalvaardigheid, sociale vaardigheden.
En dat mag.... met autochtonen....maar doen we dit met een allochtoon dan heet het inene discriminatie.
yup .. net zo triest als een christelijke school die met een droogreden van het zelfde laken allochtonen weigertquote:Op vrijdag 14 juli 2006 11:48 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Vind je dit zelf ook niet een heel klein beetje triest? Wie zijn die mensen die dit bepalen om dit te bepalen?![]()
Nee niet de enige plek, maar als dat de enige plek is waar je je stageplaats kunt krijgen......quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:48 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm .. heb je wel goed gelezen waarop je reageert ?
daar hebben we de op en top geïntegreerde allochtoon, die vindt net als de gemiddelde nederlander de islamitische school met zijn hoofddoekjes etc een monstergedrocht en wil daar dus liever niet werken .. maar volgens jou is dat dus de enige plek waar die zou moeten kunnen werken ?
Je wil dus helemaal geen integratie en ook geen assimilatie, jij wil segregatie
Aan goede zeker wel als je het niveau op de scholen ziet. Maar wat was het ook alweer de gemiddelde PABO student.... 3x7=22?quote:voor de rest, hadden we niet een schrijnend tekort aan leerkrachten ?
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:50 schreef moussie het volgende:
[..]
yup .. net zo triest als een christelijke school die met een droogreden van het zelfde laken allochtonen weigert
Christelijke school = christelijke leerkrachtquote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:50 schreef moussie het volgende:
[..]
yup .. net zo triest als een christelijke school die met een droogreden van het zelfde laken allochtonen weigert
[sarcasme]quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:27 schreef vigier het volgende:
Ik vraag me af hoeveel mensen hier in dit topic deelnemen die werkelijk weten waar ze het over hebben?
1) Een schrijnend tekort aan leerkrachten? Nee, dat is er niet HELEMAAL NIET ZELFS! Mijn vader is directeur van 2 basischolen en krijgt elke maand een lijst van 80 tot 100 mensen binnen die een stageplaats zoeken. Die is er niet. Pas over een jaartje of 1,5 a 2 gaat er een generatie met pensioen. Dan is er weer plek voor nieuwe docenten. Als je nu pabo hebt gedaan, en je wil beginnen: ga naar Rotterdam, daar kun je op een aantal scholen terecht waar echt NIEMAND wil werken, of je moet gewoon geluk hebben in je eigen regio
2) Daarnaast maakt mijn vader ook zeer zeker onderscheid in ras als hij iemand wegzet. Van de allochtone mensen die pabo doet is het overgrote gedeelte vrouw. Wat kun je daarmee? Heeeeel weinig. Je kunt ze wel in een eerste of tweede klas zetten. Daarna niet.
Op de ene school is 40% van de leerlingen van allochtone afkomst, de andere school ruim 60%. Dan denk je toch: perfecte match? Maar nee: de jongens in de klassen WEIGEREN iets aan te nemen van een vrouw, en al helemaal niet van een allochtone vrouw. De stagiaires die voor de klas staan worden letterlijk genegeerd door de leerlingen.
Dus: dan maar geen allochtone vrouwelijke stagiaires! En er zijn weinig mannelijke.
Groet, joris
tja, de realiteit is net zo sneu als mijn reactie ..quote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:40 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
sneue reactie. Ik ben niet christelijk en heb daar ook niets mee, daarnaast gaat de vergelijking compleet mank.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |