Die heb ik vanavond dus gezienquote:Op woensdag 12 juli 2006 23:17 schreef Shogo het volgende:
[..]
Het wordt tijd dat ik ook eens een mooie James Dean box aanschaf.Rebel without a Cause lijkt me behoorlijk goed, ik heb voor zover ik me kan herinneren nooit een film van hem gezien.
![]()
gelukkig werk ik dat scheeltquote:Op donderdag 13 juli 2006 21:33 schreef slindenau het volgende:
Dat wordt een maandje geen dvd's kopen als je die camera echt gaat kopen.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Er zijn veel beterequote:Op donderdag 13 juli 2006 21:28 schreef pascalheister het volgende:
heb weer eens wat rond zitten kijken op digitaal gebied
dit is me toch een verdomd mooi cameratje![]()
![]()
[afbeelding]
quote:Op donderdag 13 juli 2006 22:43 schreef Dizer het volgende:
[..]
NEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Er zijn veel betereEn die zijn maar 2200 zonder lens
Ik maakte ook een grapquote:Op donderdag 13 juli 2006 23:15 schreef pascalheister het volgende:
[..]
![]()
spiegelreflex vind ik nog wat te duur, dit is een prima opstap voor mijn huidige Canon A70
geduld is een schone zaakquote:Op donderdag 13 juli 2006 23:16 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik maakte ook een grap.
IK heb vandaag weer pakketjes gekregen van Blah en Play. Nu alleen nog wachten op Simpsons seizoen 7
Ken je schaken dan?quote:Op donderdag 13 juli 2006 16:25 schreef kinky_queen het volgende:
Vandaag ontvangen:
[afbeelding]
# 1988/3000
Dan kan je mij niet goed genoegquote:Op vrijdag 14 juli 2006 02:46 schreef Bayswater het volgende:
Ken je schaken dan?
hehe ik 2 weken terug in antwerpen voor het eerst een fangoria meegenomenquote:
Doen ze al een tijd niet meer, ik kan het begrijpen dat ze dat beu worden.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:16 schreef Mikkie het volgende:
Best slechts... had twee dingen met linkje en voucher gekocht bij cd-wow, zie ik net twee refunds staan voor die orders, maar ik heb geen mail gehad van cd-wow? Dat ze gecancelled worden begrijp ik wel, maar dat ze niet eens meer een mailtje versturen...?
Plaatsen ze eindelijk een heel plaatje, is het super donkerquote:
die van mij is nu klaar, verwacht hem volgende week, met nederlandse stekkerquote:Op vrijdag 14 juli 2006 16:54 schreef slindenau het volgende:
[..]
Plaatsen ze eindelijk een heel plaatje, is het super donker.
Ik heb vandaag uit Hong Kong dit ontvangen:
[afbeelding]
Zit alleen nog geen Europese stekker aan. Ga ik morgen maar eens monteren denk ik
.
via htforumquote:Op vrijdag 14 juli 2006 17:14 schreef slindenau het volgende:
Waar heb jij em dan gekocht, en voor hoeveel. Heb je ook een stock plaatje?
het verschil tussen een 1disc dvd en een 2disc special editionquote:Op vrijdag 14 juli 2006 17:24 schreef slindenau het volgende:
Hmmja, die zijn wel van iets hogere kwaliteit. En ook een stukkie duurder, 55 euro.
Ik weet nog niet hoeveel leds in mijnes zitten, maar ik verwacht er niet zoveel(een stuk of 7 tov 12 in jouwes denk ik). Verder is mijnes ook van Acryl.
mjah dan weet ik ook zeker dat ik een nederlandse stekker hebquote:Op vrijdag 14 juli 2006 17:35 schreef slindenau het volgende:
Pfff, dan ben je de kortingsbonnen zeker vergeten. Jij hebt wel erg veel betaald nl
.
nee omdat je er dan pas echt bij hoortquote:Op vrijdag 14 juli 2006 17:58 schreef RuneRose het volgende:
Waarom moet je die dan in je kamer hebben? Voor het geval je vergeet dat je thuis van DTS kan genieten?
heb er nu 55 positief waarvan 49 uniekquote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:05 schreef slindenau het volgende:
Pff, hij komt in mn film/ht kamer te staan hoor. En dat is gewoon vetjes, zo voordat de film begint in het donker nog even pimpen met je DTS receiver dmv zon lichtgevende plaat.
Werkt natuurlijk alleen als je vrienden langskomen, maar voor mijn 'HT warming' (rond midden augustus) komen dr wel een paar langs.
En overdag/op foto's staat het wel leuk. Hij komt gewoon tussen mn dvd's te staan nl.
Woei, zojuist mn eerste feedback van een koper gekregen op ebay. Positief natuurlijk.
Heb nu al 39x positieve feedback, waarvan 27 uniek (yellow star, 100%).
Oeh. Welke kleur ster (lolquote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:37 schreef pascalheister het volgende:
[..]
heb er nu 55 positief waarvan 49 uniek![]()
Ben al lang blij dat het pakje niet terug gaat voor een nieuwe poging de volgende dag. Je weet hoe ruw dat soort mensen zijn met postquote:Op vrijdag 14 juli 2006 19:04 schreef Mikkie het volgende:
[..]Buurman met humor
.
Ach ja, als zij er maar geen probleem van maken is er weinig aan de hand. Hoewel het natuurlijk wel kut is dat je er nooit bent.
geen idee, snel maar even wat kopenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 19:16 schreef slindenau het volgende:
[..]
Oeh. Welke kleur ster (lol) krijg jij straks?
[..]
Ben al lang blij dat het pakje niet terug gaat voor een nieuwe poging de volgende dag. Je weet hoe ruw dat soort mensen zijn met post.
Hetzelfde probleem hier. Regelmatig om me heen gekeken, maar nergens een exemplaar van Fangoria te vinden. Schokkend Nieuws kom ik nog weleens tegen, maar daar ben ik inmiddels ook al lid van.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:17 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
hehe ik 2 weken terug in antwerpen voor het eerst een fangoria meegenomenkan hem in nederland niet echt lekker vinden en ben dan ook min of meer gebonden aan Schokkend Nieuws
wel een cool blad
Ja, het kan niet. Je kan hem opzicht niet opblazen, maar zal eerder het geluid gaan krakenquote:Op zondag 16 juli 2006 10:29 schreef slindenau het volgende:
Heb je nog wat kunnen vinden over die receiver Dizer?
Okè, dat is jammer dan. Maar ik kan altijd nog andere rears zoeken die een hoger vermogen aankunnen mochten die eltax het begevenquote:Op zondag 16 juli 2006 11:01 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ja, het kan niet. Je kan hem opzicht niet opblazen, maar zal eerder het geluid gaan kraken
sommige mensen werken op zaterdagquote:
8 tot 5 ook goed?quote:Op zondag 16 juli 2006 14:29 schreef Timo20 het volgende:
[..]
sommige mensen werken op zaterdag
heb afgelopen week 6 dagen gewerkt. niet iedereen werkt van 9-17
kan er mee doorquote:
ik maandag - woensdag van 8-16.30, donderdag t/m zaterdag van 7-15.30uurquote:Op zondag 16 juli 2006 14:30 schreef slindenau het volgende:
Ik heb afgelopen week van 7-16 gewerkt kerel, en gisteren van 7-12. Ook eindelijk eens een dagje vrij ja.
ziequote:Op zondag 16 juli 2006 17:57 schreef slindenau het volgende:
Zozo, aardige films ja. Wat is er anders aan de japanse versies, uncut ofzo?
Beide films zijn ook los te koop, voor woekerprijzen maar kijk eens rond op ebay misschien kom je net wat tegen. Ik heb trouwens de beide Kill Bill limited boxen samen op ebay gevonden voor de zeer schappelijke prijs van 90 euroquote:Op zondag 16 juli 2006 20:03 schreef slindenau het volgende:
Wow, dat is een waslijst aan toegevoegd materiaal zeg. Zijn die R2 (
het is nog steeds grappig, Japan ook in R2) Japanse uitgavens ook in standaard 1 disc (enkel de film dus) te koop? Liefst in een box met beide delen
?
volgens mij niet meer op voorraad of je betaald er net zo veelquote:Op zondag 16 juli 2006 20:33 schreef slindenau het volgende:
Jaja, dat is me wat te duur. Geen gewone webwinkels uit japan ofzo?
ok slim truukjequote:Op zondag 16 juli 2006 22:43 schreef slindenau het volgende:
Hehe, 1 is lekker veel chop-chop actie ja. Maar toch vind ik 2 beter, omdat deze iets meer inhoud heeft.
En hoe komt het dat de Jappen geen grabbelbak-prijs-dvd's kennen?
Belastingvrij is tot een euro of 22. Maar weet niet zeker of ze verzendkosten daar ook bij rekenen. Als ik iets buiten Europa koop vraag ik altijd of ze het als "Gift" willen versturen, en een totale waarde van 10 euro opgeven ofzo.
vind 1 weer net wat beter, misschien wordt het nog wat anders als ik hem vaker ziequote:Op zondag 16 juli 2006 22:43 schreef slindenau het volgende:
Hehe, 1 is lekker veel chop-chop actie ja. Maar toch vind ik 2 beter, omdat deze iets meer inhoud heeft.
En hoe komt het dat de Jappen geen grabbelbak-prijs-dvd's kennen?
Belastingvrij is tot een euro of 22. Maar weet niet zeker of ze verzendkosten daar ook bij rekenen. Als ik iets buiten Europa koop vraag ik altijd of ze het als "Gift" willen versturen, en een totale waarde van 10 euro opgeven ofzo.
dat had ik in het begin bij deel 1 alquote:Op zondag 16 juli 2006 23:09 schreef slindenau het volgende:
Hmmm, dat kan hè.
Het deel in 2 waar het liedje "Bang Bang" langskomen, die scene...echt kippenvel de eerste keer toen ik em keek (en tot nu toe ook enige keer, dus misschien volgende keer weer).
Dacht het niet, een echte NAD versterker begint bij de 2000 euroquote:Op maandag 17 juli 2006 22:41 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
vieze sloerievoor dat geld heb je een mooie "echte" NAD versterker
proficiat alvastquote:Op maandag 17 juli 2006 22:51 schreef pascalheister het volgende:
mezelf toch maar wat dvd's kado gedaan voor m'n aanstaande verjaardag(zie besteltopic)
zie me profielquote:Op maandag 17 juli 2006 22:52 schreef Timo20 het volgende:
[..]
proficiat alvast
wanneer ben je jarig?
hij blijft trouwens geweldig![]()
oh ja, niet aan gedachtquote:
nee man, hij is echt zo verschrikkelijk fout dat t leuk wordtquote:kutnummer![]()
quote:American Pie Presents: The Naked Mile
How much "Pie" can you down? Well, Universal hopes a fifth serving is in order as production is now underway on yet another entry in the venerable "American Pie" franchise. American Pie Presents: The Naked Mile, which began filming last month, stars "Pie" stalwart Eugene Levy and series newcomer John White as Erik, yet another in the Stifler brood looking for cheap sex. The DVD from Universal Studios Entertainment is due in early 2007.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |