Wachtruimte in de zorg.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wat voor wachtruimte was het eigenlijk? De laatste keer dat ik een uur in een wachtruimte zat was voor mijn dienstkeuring, met afstand de saaiste dag uit mijn leven.
Daar heb ik ook last van.. als de warmte eenmaal binnen is koelt het moeilijk af.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:40 schreef deedeetee het volgende:
Hier wil 't binnen niet echt meer afkoelen![]()
Misschien omdat mensen verschillend zijn en niet onder één noemer willen vallen.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wat is er mis met mensen aan het denken willen zetten over hun denkbeelden?![]()
En ja, als je groepen mensen aan wilt duiden moet je idd "hokjes" gebruiken. Waarom doet iedereen toch altijd zo panisch als ze ingedeeld worden bij een bepaalde groep?
Jouw denkbeelden over bepaalde zaken zetten mij echt niet aan het denken hoor.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wat is er mis met mensen aan het denken willen zetten over hun denkbeelden?![]()
En ja, als je groepen mensen aan wilt duiden moet je idd "hokjes" gebruiken. Waarom doet iedereen toch altijd zo panisch als ze ingedeeld worden bij een bepaalde groep?
Hmm sorry was nog bezig met een replyquote:Op maandag 10 juli 2006 16:40 schreef deedeetee het volgende:
Jongens maak je nou maar niet druk, het is gewoon een beetje stil en saai op fok vanwege de vakantie en dan krijg je dit soort toeristen die langs komen.
Gewoon niet op reageren en vooral rustig doorgaan met ademhalen
Lekker fris met dit weer als je nekharen overeind gaan staan senesta![]()
Hoe is 't bij jullie, niet zo warm meer of toch nog wat drukkend 's nachts ? Hier wil 't binnen niet echt meer afkoelen![]()
Och arme...quote:Op maandag 10 juli 2006 16:34 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Tis al goed, ik weet al precies wat voor vlees ik in de kuip heb namelijk.. .het type dat nooit tevreden is met een antwoord en alles ombuigt en je woorden uitspit.
Luister eens, ik word hier getrakteerd op termen als dom, arrogant en krijg nog wat sarcastisch bedoelde smiley's mee, dat noem ik vijandig.quote:De vijandigheid die jij aankaart proef ik toch echt meer bij jou,
Aha, daar wringt hem de schoen, als ik zeg dat ik de meeste onderwerpen onzin vind en er niet in geloof is dat vijandigheid. Blijkbaar mag iedereen denken wat hij wil, behalve non-believers, die zijn dan vijandig...quote:want jij bent tenslotte degene die hier aankomt schermend met "het is allemaal niet waar wat ze zeggen", terwijl ik wel de behulpzaamheid toon om in te gaan op jouw vragen.
Ja inderdaad.. voelt zich ongemakkelijk.. begint te trappelen, te zwaaien met dr armpjes.. nog warmer.. huilen, word verhit en kwaad..quote:Op maandag 10 juli 2006 16:46 schreef deedeetee het volgende:
Voor kleine kinderen vind het echt sneu als ze 's nacht niet meer lekker kunnen slapen. Zelf weet je wat er aan de hand is en je probeert je gewoon rustig te houden maar zo'n kleintje begrijpt niet waarom 't zo benauwd is en gaat zich dan ook nog een beetje opwinden van narigheid en dat schiet dan helemaal niet op....
De grap is dat we veel meer overeenkomsten dan verschillen hebben. Of je het nou leuk vindt of niet. Ook jij bent in te delen in groepen met bepaalde kenmerken.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:44 schreef senesta het volgende:
[..]
Misschien omdat mensen verschillend zijn en niet onder één noemer willen vallen.
Misschien omdat het mensen hun individualiteit afneemt?
Oi, daar zit ik ook liever niet... Neem de wachtkamer van mijn huisarts waar ik net vandaan kom, heerlijk klein en benauwd met dit weer, en klote stoeltjes.quote:
Goed, maar daarom hoef ik jouw manier van indelen en vervolgens het bekritiseren van de groep waarin je mij hebt ingedeeld niet prettig te vinden.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De grap is dat we veel meer overeenkomsten dan verschillen hebben. Of je het nou leuk vindt of niet. Ook jij bent in te delen in groepen met bepaalde kenmerken.
Je hebt dus moeite met het het hokje van "believer".... Tja, if it walks like a duck and talks like a duck....quote:Op maandag 10 juli 2006 17:04 schreef senesta het volgende:
[..]
Goed, maar daarom hoef ik jouw manier van indelen en vervolgens het bekritiseren van de groep waarin je mij hebt ingedeeld niet prettig te vinden.
Luister, als iemand beweert dat graancirkels gemaakt worden door interdimensionale aliens dmv gedachtekracht, dan mag ik daarvoor toch wel enig bewijs voor vragen, niet? Als dat bewijs dan totaal, maar dan ook totaal achterwege blijft, ja dan spreek ik idd van dom gepraat, sterker nog, van debiel psychotisch gewauwel.quote:Maar je komt hier met een vraag om vervolgens hier de mensen te beschuldigen van domme praat en verwacht dan ook nog dat mensen je daarvoor bedanken o.i.d?
Daar werk ik voortdurend aan, jij niet dan?quote:Misschien dat je nog eens aan je sociale vaardigheden moet gaan werken![]()
owja, nieuwehoeren iddquote:Op maandag 10 juli 2006 17:54 schreef Dromenvanger het volgende:
NH. Nieuwe hoer
Even pizza maken. Pizza Salami van Dr Oetker en dan ga ik zo buiten liggen op het lucht-bed. Lekker
Bijtanken en dromen
Kijken of ik nog gesprekken kan voeren in de droom
Overwerken vandaag ???quote:Op maandag 10 juli 2006 17:55 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
owja, nieuwehoeren idd![]()
Ik ben nog op mijn werken voorlopig nog niet klaar ben ik bang.
't is een beetje drukquote:Op maandag 10 juli 2006 17:56 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Overwerken vandaag ???
Met dit weer
?
Dan zal ik het je maar verklappen. Omdat jouw schrijfwijze een vingerafdruk is van postings van twee andere accounts, compleet met woorden en vergelijkingen die je verder niemand ziet schrijven en die steeds terugkomen. En die namen zijn jou al eens eerder genoemd.quote:Op maandag 10 juli 2006 14:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Nieuwsgierigheid mijn beste! Dorst naar kennis! Wat mij bezig houdt is het vogende: hoe komt iemand tot de coclusie dat ik hier met kloons zou posten? Vandaar dat ik hier even binnen val.![]()
Je vergist je... Ik kan me overigens niet herinneren ooit namen gezien te hebben van accounts waar ik een kloon van zou zijn, kan je ze nog eens geven, ben wel benieuwdquote:Op maandag 10 juli 2006 18:55 schreef Beaudillard het volgende:
[..]
Dan zal ik het je maar verklappen. Omdat jouw schrijfwijze een vingerafdruk is van postings van twee andere accounts, compleet met woorden en vergelijkingen die je verder niemand ziet schrijven en die steeds terugkomen. En die namen zijn jou al eens eerder genoemd.
Als ik me vergis, so be it!
Ik heb geen flauw idee idee jongenquote:Wat mij overigens verbaast, en dat wil jij me misschien op jouw beurt weer uitleggen: in andere rubrieken, zoals in POL en NWS zie ik soms mensen reageren vanuit een hele sociale visie en zie je die mensen zichzelf hardop afvragen waarom er daar zo weinig begrip is voor afwijkende meningen. Hoe kan het dat daar op het moment dat de deur naar TRU gevonden is daar zo weinig meer van terug te lezen is bij diezelfde mensen?
Kiteles en L.Denninger daar heb je verdraaid veel van weg. Als het echt niet waar is, is de gelijkenis frappant. Tot aan de geboortedatum nauwkeurig in het geval van de laatstgenoemde. Maar dat boeit ook niet, doet eigenlijk niet terzake voor de discussie en ik beken dat het flauw van me was om het te noemen.quote:Op maandag 10 juli 2006 19:55 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Je vergist je... Ik kan me overigens niet herinneren ooit namen gezien te hebben van accounts waar ik een kloon van zou zijn, kan je ze nog eens geven, ben wel benieuwd.
[..]
Dat is wel met afstand het meest orginele verzinsel over hoe ze gemaakt zouden kunnen zijnquote:Ik heb geen flauw idee idee jongen. Volgens mij hebben die mensen best begrip voor andere meningen, alleen niet voor totale onzin. Leg mij bijvoorbeeld eens uit wat het verschil is tussen het beweren dat graancirkels zijn gemaakt door interdimensionale aliens en beweren dat ze gemaakt zijn door een groot onzichtbaar konijn met graancirkelvormpjes onder z'n poten. Het laatste zal ook door de graancirkel believers als belachelijk worden bestempeld, terwijl het eerste net zo onwaarschijnlijk is en er evenveel bewijs voor is, namelijk geen...
Zoooh ben ook weer thuis.quote:Op maandag 10 juli 2006 18:01 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
't is een beetje druk![]()
Ik kwam er net achter dat ik voor morgenochtend nog 15 boeketten bloemen moest bestellen, was ik een beetje vergeten omdat ik al de hele dag met productiecijfers in de weer ben![]()
Maar heb gelukkig een bloemist gevonden die dat op tijd bij ons kan bezorgen![]()
ben ook thuis inmiddels, beetje moe wel. Hoe is het met jou?quote:Op maandag 10 juli 2006 21:51 schreef senesta het volgende:
[..]
Zoooh ben ook weer thuis.
Hoe gaat het hier met iedereen?
Tja op het land zou ik nu niet zo snel meer doen denk ik.(mijn rug is ook niet erg best)quote:Op maandag 10 juli 2006 22:12 schreef Marietje_34 het volgende:
Herkenbaar!!!
Ik heb zelf een groot deel van mijn leven in de Bollenstreek gewoond en veel 'in de bollen' gewerkt. Ook op het land. 'Wiejen' of rooien, of bloemen snijden, van die dingen..
Ik deed dat ook altijd tussen mijn 'Kreta' seizoenen door, me een paar maanden helemaal de t.. werken en dan kon ik weer weg.![]()
Wel stoer, ik weet dat het idd stoffig, en vaak zwaar werk is.
wacht maar tot je hyacinten krijgtquote:Op maandag 10 juli 2006 22:17 schreef senesta het volgende:
[..]
Tja op het land zou ik nu niet zo snel meer doen denk ik.(mijn rug is ook niet erg best)
We hadden vandaag blauwe druifjes, die waren wel erg stoffig.
Ik zal ze eens checken. Maareh, als ik kloons zou gebruiken zou ik toch wel zorgen dat de geboortedatums verschilden.quote:Op maandag 10 juli 2006 21:46 schreef Beaudillard het volgende:
[..]
Kiteles en L.Denninger daar heb je verdraaid veel van weg. Als het echt niet waar is, is de gelijkenis frappant. Tot aan de geboortedatum nauwkeurig in het geval van de laatstgenoemde. Maar dat boeit ook niet, doet eigenlijk niet terzake voor de discussie en ik beken dat het flauw van me was om het te noemen.
[..]
Dank u, dank u!quote:Dat is wel met afstand het meest orginele verzinsel over hoe ze gemaakt zouden kunnen zijn![]()
Mensen kunnen dat best geloven, maar mij lijkt het zeer onwaarschijnlijk. De verklaringen die worden aangedragen waarom aliens mensen zouden ontvoeren zijn ook altijd zo simplistisch. Wezens die technologisch zo ver zijn dat ze de enorme afstanden tussen de sterren kunnen overbruggen hoeven geen mensen te ontvoeren voor onderzoek/voortplanting of whatever...quote:Het verschil is heel simpel: het eerste wordt door duizenden mensen beweerd en door miljoenen geloofd. Hoe je het wend of keert, bv de ontvoeringservaringen die zijn er. Of mensen echt ontvoerd zijn door aliens dat weet ik niet, maar dat er mensen zijn die dat geloven daar kunnen jij en ik niet omheen. Het tweede niet. Maar je hebt gelijk, als het nergens op gestoeld is zijn beide opties gelijkwaardig.
Ik zeg niet dat believers per definitie dom zijn, al denk ik dat het aantal academici onder believers beduidend kleiner zal zijn dan onder non-believers. En ja, ik weet dat opleiding niet alles zegt over hoe intelligent je bent, maar een goed opleidingsniveau en algemene ontwikkeling zorgen ervoor dat je minder vatbaar bent voor verhalen over allerlei paranormale verschijnselen, gewoonweg omdat je op de hoogte bent van meer aannemelijke verklaringen dan "geesten en aliens". Ik zal wel weer aangevallen worden op bovenstaande zinnen, maar dat maakt ze niet minder waar...quote:Maar beweren dat 90% van de mensen hier onzin geloven en dom zijn is een beetje flauw. Of je moet de mensen ook meetellen die alles willen weerleggen. Expliciet zeg je dat wel wanneer je van die extreme vergelijkingen maakt en een believer staat sowieso in discussie altijd minder sterk. Persoonlijk vind ik het generaliseren dan ook net zo dom als het zondermeer zomaar alles geloven. Iedereen heeft zijn redenen om iets wel of niet te geloven.
Ja vind je het gek.. warmte in huis, huis doortochten, airco, met open ramen rijden.. noem het maar opquote:Op dinsdag 11 juli 2006 08:38 schreef senesta het volgende:
Goedemorgen allemaal,
Ik ga even een senseootje klaarmaken, had gisteravond al trek maar mijn koffiemelk was op.
Nu net even snel gehaald en ga dus even genieten van mijn welverdiende bakkie koffie![]()
Pfoeh ik ben verkouden, midden in de zomer!
Ik heb wel eens gehoord dat verkoudheid ook gewoon een virus is en dat je dat niet kan krijgen door kou of tocht.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 08:40 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Ja vind je het gek.. warmte in huis, huis doortochten, airco, met open ramen rijden.. noem het maar op
Tis wat nat, maar ik zie de zon er al voorzichtig doorheen prikken. (schipholrijk)quote:Op dinsdag 11 juli 2006 08:42 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik heb wel eens gehoord dat verkoudheid ook gewoon een virus is en dat je dat niet kan krijgen door kou of tocht.![]()
Maar zeker weten doe ik het niet hoor![]()
Het is hier overgens nat buiten hoe is het bij jullie?
Oh oke, ik dacht dat ik er eens op discovery wat over gezien had, maar dit klinkt ook plausibel.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 08:52 schreef deedeetee het volgende:
Ik heb gehoord dat die verkoudheids veroorzaker gewoon * sluimerend * aanwezig is en actief word als je weerstand verminderd en door dat kan dus ook doordat de temperatuur * ter plekke * lager is.
Hier schijnt de zon.
Gelukkig maar!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 08:56 schreef deedeetee het volgende:
Er komt zo te zien geen regen meer aan in noord-holland waar regent het
Je huiswerkquote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:00 schreef senesta het volgende:
[..]
Gelukkig maar!
Ik wilde vanmiddag als Samara op school zit lekker op een bankje tegenover peuterschool mijn huiswerk even doornemen.
Lekker thermoskan koffie mee.
Ze studeert astrologie toch ?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:11 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Je huiswerkIk had het idee dat je een jaar of.. nou ja weet ik het, maar niet schoogaande meer was
Oh ik had je 28 geschat .. maar ik denk als ik dat zeg blijkt ze straks 24 te zijn ofzoquote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:13 schreef senesta het volgende:
ha ha ha, ja klinkt wel heavy he?
Ik doe een opleiding astrologie.
Heb nog aardig wat leeswerk liggen en een horoscoop uit te werken.
Ik had gehoopt het het niet op het laatste moment te hoeven doen maar omdat ik nu ook 's avonds werk is het best lastig om tijd te creeeren.
Ik ben 29 trouwens.
Ik vind het ook mooi inderdaad... en je kan er zoveel in bij blijven leggen he.. de maan in dat huis of Jupiter daar. En heb je ook maansknopen ofzo dacht ik.. maakt de horoscoop erg specifiek voor iemand.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:21 schreef senesta het volgende:
Ik word volgende maand alweer 30![]()
Ja inderdaad.
Ik wilde het al heel lang maar vorig jaar eindelijk de knoop doorgehakt.
Ben er blij mee hoor, ik vind het een heel mooi iets.
Het is wel minimaal 4 jaar leren, en in augustus begin ik aan het tweede jaar, heb nog even te gaan dus![]()
Ja grappig is dat he?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:25 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Ik vind het ook mooi inderdaad... en je kan er zoveel in bij blijven leggen he.. de maan in dat huis of Jupiter daar. En heb je ook maansknopen ofzo dacht ik.. maakt de horoscoop erg specifiek voor iemand.
Jasmijn en ik hebben echter bijna EXACT dezelfde horoscoop... dus niet alleen qua uiterlijk is het een copie.. maar innerlijk net zo
Weet je dat ik die droom al een paar jaar probeer te verwezelijkenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:42 schreef senesta het volgende:
Weet je wat eigenlijk een soort van droom van me is?
Ik wil graag in de toekomst in een jeugdgevangenis o.i.d werken of met pubers met gedragsproblemen,
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:44 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Weet je dat ik die droom al een paar jaar probeer te verwezelijken![]()
Maar ik heb geen SPW of SPH .. je moet ergens binnen rollen.. maar precies dat werk zou ik ook willen doen.. als begeleider van jongeren met gedragsproblemen, specialistische zorg.
Dat klopt.. en ik zag ook opleidingen via het LOI staan.. dus.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:48 schreef senesta het volgende:
[..]
![]()
Wat grappig!
Ik heb het nadeel dat ik door omstandigheden mijn middelbare school nooit afgemaakt heb, ik zal er dus een hoop in moeten steken.
Maar goed, je moet ergens beginnen nietwaar?![]()
Zo erg kan de realiteit toch niet zijn voor je Droom?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 10:42 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik zit weer stucked in reality
Maar daar kom ik wel vanaf, ik zorg wel dat ik weer boven de realiteit kom te staan
Hallo!quote:
goeiemorgen!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 10:49 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Morge Marietje, Senesta, DV en Atuniel
Hier ook! Maar ik ben aan het werk dus heb er niet zoveel last van. Vanmorgen heeft in in A'dam zelfs flink ge-onweerd.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 10:52 schreef senesta het volgende:
[..]
Hallo!
Wat een deprimerend weer hier zeg.
Samara wil ook zo graag naar buiten.
Gelukkig is ze nu even tevreden gesteld met een dvd van K3.
Als mijn hoofd niet open staat is het wel erg, staat mijn hoofd helemaal open dan voelt het meteen luchtiger en is er minder aan het handje.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 10:45 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zo erg kan de realiteit toch niet zijn voor je Droom?![]()
Da's goed, ik lees je laterquote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:00 schreef Dromenvanger het volgende:
Goede-morgen LW en Atuniel en Senesta en Marietje
Ik ga buiten zitten even, met muziek proberen tot het juiste gevoel te komen.
Juiste gevoel = onbegrensd voelen en ervaren.
Heb weer eens het idee dat iets een slot erop heeft gezet. Of het hoort erbij dat slot.
Dus dan open ik dat slot, ik probeer het althans.
Tot straks.
Zal zometeen afzonderlijk alles lezen, ben nu te gesloten in de mind.
Open my mind, open my mind
Altijd even makkelijk gaat dat niet.
Tot zo!!!
Echt zo leuk, de zinnetjes die ze nu zegt.quote:
Mijn haar groeit snel en ik heb meestal een kort kapsel. Bij een kort kapsel moet het al snel vaker geknipt worden.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:00 schreef Marietje_34 het volgende:
Hee DV, was je laatst ook al niet naar de kapper? Of groeit jouw haar gewoon snel?
Tot straksquote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:03 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Mijn haar groeit snel en ik heb meestal een kort kapsel. Bij een kort kapsel moet het al snel vaker geknipt worden.
Straks even bellen denk ik, dan kan ik morgen langs de kapper gaan.
Even helemaal kortwieken weer.
Vooral met dit weer is dat prettig
Ben nu even naar buiten. Metallica, Rage against the machine en nog meer luisteren. Eminem ook nog wel en dr Dre. Muziek met juiste beats erbij.
En dan proberen om alle kanalen te openen in mijn leventje.
Dus ik ga heel even weg. Misschien over 10 minuten terug
Dag
Laat je niet gek maken. Wtf moet je met 30 gb muziek? Hoe vaak luister je dat? Vrijwel nooit. Ik heb zo'n 6 gigabyte aan muziek op mijn pc staan, goed voor 3 dagen en 7 uur onafgebroken muziek luisteren. 99% van de nummers staat 99% van de tijd stof te verzamelen op mijn harde schijf. Bij jou zal het niet veel anders zijn.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:25 schreef Dromenvanger het volgende:
Ben er weer even
Alanis Morisette geluisterdGoede muziek is dat
Heb 30 GB ruimte op de mp3 speler en dat is nog te weinig. Heb nu de neiging om een i-pod van 60 GB te kopen. En dan nog heb ik te weinig ruimte erop. Wil ik alles omzetten dan heb ik meer nodig.
Alanis is inderdaad top!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 11:25 schreef Dromenvanger het volgende:
Ben er weer even
Alanis Morisette geluisterdGoede muziek is dat
Heb 30 GB ruimte op de mp3 speler en dat is nog te weinig. Heb nu de neiging om een i-pod van 60 GB te kopen. En dan nog heb ik te weinig ruimte erop. Wil ik alles omzetten dan heb ik meer nodig.
Ha ha ha.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:32 schreef Atuniel het volgende:
Pff. ik heb net Tika Masala soep gehad en sambal.. ik zweet als een otter
Gek laten maken is inderdaad niet de bedoelingquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Laat je niet gek maken. Wtf moet je met 30 gb muziek? Hoe vaak luister je dat? Vrijwel nooit. Ik heb zo'n 6 gigabyte aan muziek op mijn pc staan, goed voor 3 dagen en 7 uur onafgebroken muziek luisteren. 99% van de nummers staat 99% van de tijd stof te verzamelen op mijn harde schijf. Bij jou zal het niet veel anders zijn.
Zet gewoon wat muziek die je nu graag luistert op je mp3 spelertje en gooi er iets anders op als je er weer genoeg van hebt. Je hoeft niet constant je hele muziekcollectie bij je te hebben als je het overgrote gedeelte er toch niet van (kan) luisteren. Bespaar je de euri's die die I-pod kost en trakteer je zelf eens op een bezoekje aan een kwaliteits coffeeshop, ik denk dat je daar als echte koffie leut meer plezier van zal hebben.
Ja, goed spul .. soort indiase curry geloof ik.. hou er wel van.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:34 schreef senesta het volgende:
[..]
Ha ha ha.
Ik heb het wel een geproefd, was erg pittig inderdaad.
Wel lekker?
Inderdaad muziek die bij een bui pastquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:21 schreef senesta het volgende:
[..]
Alanis is inderdaad top!
Vooral haar unplugged cd vind ik geweldig!
Ik heb een mp3 speler in mijn telefoon, 512 mb, ik heb er voorlopig genoeg aan.
Gebruik hem ook in de auto, sluit ik hem aan op onze autoradio, we hebben namelijk nog steeds een autoradio met alleen bandje.
Overgens hangt de muziek die ik draai erg af van de bui waar ik in zit, in die zin is veel ruimte wel lekker, als je bij elke bui de buipassende muziek er weer op moet zetten is het zo'n heisa steeds, tegen de tijd dat je klaar bent zit je misschien wel weer in de volgende bui.
Maar goed, dat werkt voor mij zo, hoeft voor een ander niet zo te zijn natuurlijk![]()
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:32 schreef Atuniel het volgende:
Pff. ik heb net Tika Masala soep gehad en sambal.. ik zweet als een otter
Chemtrails!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:59 schreef deedeetee het volgende:
mwuh
Het regent hier opeens, regent 't bij jou ook DV ?![]()
Ik een broodje kroketquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:32 schreef Atuniel het volgende:
Pff. ik heb net Tika Masala soep gehad en sambal.. ik zweet als een otter
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:59 schreef deedeetee het volgende:
mwuh
Het regent hier opeens, regent 't bij jou ook DV ?![]()
Hier is het grijs en nogal benauwd, 't gaat vast weer onweren laterquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:24 schreef Dromenvanger het volgende:
Is er weer een invasie aan de gang
Tis ondertussen alweer gestopt met regenen
Ik mis de moderaters, erger me echt kapot zo langzamerhandquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:25 schreef deedeetee het volgende:ik zeg maar niks
regen is hier ook gestopt.
Ik ook, ik word er ziek van voor rotte vis uitgemaakt te worden omdat ik blijkbaar een afwijkende mening heb.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:27 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Ik mis de moderaters, erger me echt kapot zo langzamerhand![]()
waar dan?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ook, ik word er ziek van voor rotte vis uitgemaakt te worden omdat ik blijkbaar een afwijkende mening heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |