Betekent dit dat je een vast nummer (met voicemail) in NY moet hebbenquote:A local New York City telephone number with voice mail is necessary before we will confirm your visit. At this time we are unable to accept cell phone numbers in place of a local New York City telephone number.
Cool! Hoeveel dagen heb je geboekt?quote:Op maandag 24 juli 2006 07:56 schreef AntiChrist het volgende:
Nog 4 nachtjes slapen en ik zit op het vliegtuig naar NY !! voor de eerste keerkan echt niet wachten
Komen ze nu pas mee..quote:Op zondag 23 juli 2006 18:33 schreef Mike het volgende:
[..]
Ja, heb ik gedaan in 2001.
Ik kreeg als gids een man die bij een IT-bedrijf in het WTC werkte en die het leuk vond om 1x per maand wat mensen rond te leiden. We mochten toen zelf kiezen wat we wilden zien, maar we hebben het toen aan hem overgelaten. Leuke gesprekken gehad en veel gezien dat ik anders niet gezien zou hebben. Zeker een aanrader!
Ik heb de link plus verhaaltje geloof ik al een keer of 3 gepost in deze New York-topics.quote:
Doe es 4 keerquote:Op maandag 24 juli 2006 10:59 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik heb de link plus verhaaltje geloof ik al een keer of 3 gepost in deze New York-topics.
De link is door Cittyhopper een aantal posts hierboven geplaatst.quote:
volgens mij krijg je bij continental een hogere luchthavenbelasting. dus dan lijkt het ticket goedkoop terwijl dat dus wel meevalt.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:29 schreef philipnorth het volgende:
Even een ander vraagje, de goedkoopste vluchten zijn over het algemeen met Continental, hoe zijn de ervaringen?
Ik zie dat ze niet in alle vliegtuigen personal entertainment hebben, maar het vluchtschema is wel weer relaxed, vroeg heen, in de avond terug.
Ik bedoelde eigenlijk het verhaal, er van uitgaand dat je een verslagje bedoelde. Of niet?quote:Op maandag 24 juli 2006 11:33 schreef Mike het volgende:
[..]
De link is door Cittyhopper een aantal posts hierboven geplaatst.Op die site staat ook alle info die belangrijk is.
Oh, daar moet je je niet teveel van voorstellen.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:38 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk het verhaal, er van uitgaand dat je een verslagje bedoelde. Of niet?
Ik had na 9 dagen de helft nog niet gezien.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:01 schreef tirannetje24 het volgende:
In hoeveel dagen kun je NY bezoeken ? Ik zit er nu aan te denken om een dag of 8 te gaan.
Hier moet ik toch wel genoeg aan hebben ? Rustig alles bekijken, niet te veel willen haasten, ook lekker kunnen winkelen en relaxen.
Of is 8 dagen te lang denken jullie en doe iets van een combireis met Washington ofzo en dan totaal 12 dagen ?
Ik ga toch eens proberen alle delen goed te lezen voor wat tips ed. En ik als jullie nog dingen weten waar ik op moet letten of waar ik de goedkoopste vlucht kan boeken of waar je fatsoenlijke hotels kunt boeken hoor ik het graag.
Het liefst vertrek ik nu al naar NY.
8 tot 10 dagen NY is goed te doen, langer zou ik niet doen.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:01 schreef tirannetje24 het volgende:
In hoeveel dagen kun je NY bezoeken ? Ik zit er nu aan te denken om een dag of 8 te gaan.
Hier moet ik toch wel genoeg aan hebben ? Rustig alles bekijken, niet te veel willen haasten, ook lekker kunnen winkelen en relaxen.
Of is 8 dagen te lang denken jullie en doe iets van een combireis met Washington ofzo en dan totaal 12 dagen ?
Ik ga toch eens proberen alle delen goed te lezen voor wat tips ed. En ik als jullie nog dingen weten waar ik op moet letten of waar ik de goedkoopste vlucht kan boeken of waar je fatsoenlijke hotels kunt boeken hoor ik het graag.
Het liefst vertrek ik nu al naar NY.
Ik ben jaloers.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:52 schreef AntiChrist het volgende:
[..]
4 dagen new york en 7 dagen orlando
Kom op 750-775 uit voor 2 personen incl taxes e.d. in oktober., Dus dat is wel een mooie prijsquote:Op maandag 24 juli 2006 11:33 schreef staticdata het volgende:
[..]
volgens mij krijg je bij continental een hogere luchthavenbelasting. dus dan lijkt het ticket goedkoop terwijl dat dus wel meevalt.
Ervaringen vliegmaatschappijen - deel 3quote:Op maandag 24 juli 2006 13:00 schreef philipnorth het volgende:
[..]
Kom op 750-775 uit voor 2 personen incl taxes e.d. in oktober., Dus dat is wel een mooie prijs
En KLM zou ik als ik het verschuif naar November uitkomen op 880 voor 2 personen incl taxes.
Tsja, aan de ene kant heb ik dan zoiets van: voor die 100 meer ga ik met KLM, maar aan de andere kant....100¤ is ook wel relaxed om uit te geven daar
Vandaar dus mijn vraag: wat zijn de ervaringen met Continental?
Ik ben in Juni met Continental naar Newark gevlogenquote:Op maandag 24 juli 2006 11:29 schreef philipnorth het volgende:
Even een ander vraagje, de goedkoopste vluchten zijn over het algemeen met Continental, hoe zijn de ervaringen?
Ik zie dat ze niet in alle vliegtuigen personal entertainment hebben, maar het vluchtschema is wel weer relaxed, vroeg heen, in de avond terug.
Een gratis alcoholisch drankje? Schenkt Continental geen alcohol?quote:Op maandag 24 juli 2006 14:16 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Ik ben in Juni met Continental naar Newark gevlogen
Half uur later dan gepland vertrokken ofzo
Vlucht was wel ok
Personal entertainment system werkte bij mij niet goed ik had bij een film allen maar franse taal ofzo![]()
En bij de landing op Newark ook nog 's 20 minuten moeten wachten ofzo omdat de benzine op was ofzo![]()
![]()
Vlucht terug was eigenlijk klote
Veel te laat vertrokken omdat er een rij met vliegtuig stonden om op te stijgen en ook kwamen er vliegtuigen om te landen
Entertainment system wertke bij een paar rijen in het vlieg totaal niet, Ik zat in die ongelukkige rij
Het lampje deed het zelf's niet
Piloot beloofde ons gratis een alcholisch drankje nooit gezien
Nope moet je betalenquote:Op maandag 24 juli 2006 14:19 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Een gratis alcoholisch drankje? Schenkt Continental geen alcohol?![]()
Met tig airmiles ofzo?quote:Op maandag 24 juli 2006 15:10 schreef staticdata het volgende:
ik heb me vliegticket met KLM voor 335 PP incl.
was een aanbieding
Ik denk niet dat die mensen er vandaag de dag nog op zitten wachten om hun verhaal voor de tigste keer te vertellen...quote:Op maandag 24 juli 2006 22:24 schreef Cityhopper het volgende:
Iemand toevallig ooit een bezoek gebracht aan / gesprek gehad met de "firefighters" die op 11 sept 2001 hebben moeten werken. Zou dit graag willen om hun "levensverhaal" te horen.
Gewoon de film World Trade Center kijken.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 00:04 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die mensen er vandaag de dag nog op zitten wachten om hun verhaal voor de tigste keer te vertellen...
Jawel, bij het brandweermuseum. Daar gepraat met een gepensioneerde brandweerman die er uitgebreid de tijd voor nam om ons heel veel te vertellen.quote:Op maandag 24 juli 2006 22:24 schreef Cityhopper het volgende:
Iemand toevallig ooit een bezoek gebracht aan / gesprek gehad met de "firefighters" die op 11 sept 2001 hebben moeten werken. Zou dit graag willen om hun "levensverhaal" te horen.
nee was een weekendaanbieding per toeval bij een reismaatschappij. snapte er ook geen hol van, maar ik vind het bestquote:
Neem aan dat dat van persoon tot persoon verscheelt.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 00:04 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die mensen er vandaag de dag nog op zitten wachten om hun verhaal voor de tigste keer te vertellen...
Neem warme kleding mee en een klapstoeltje om de avond door te komen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 18:32 schreef L-E-A het volgende:
M'n vriend en ik hebben ook geboekt! Van 30-12 t/m 06-01 zijn wij te vinden in New York. Nog wel 5 maanden wachten...maar goed, die tijd komen we wel door!
leuke site.. je ziet gelijk weer de drukte en de massa mensen op Times Square.. Cant wait to get out there againquote:Op zaterdag 29 juli 2006 18:34 schreef MaxMark het volgende:
Hier kun je vast een beetje in de stemming komen:
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/
Ik gebruik het nu vooral om weer heimwee te krijgen
Bij camera 4 heb ik vorig jaar gestaan om te zwaaien naar het thuisfront![]()
als je nu kijkt zie je alleen maar 4 duifjes op het voetpadquote:Op zaterdag 29 juli 2006 19:17 schreef Gstyles het volgende:
[..]
leuke site.. je ziet gelijk weer de drukte en de massa mensen op Times Square.. Cant wait to get out there again![]()
hehehe mazzelaar..quote:Op zondag 30 juli 2006 12:22 schreef staticdata het volgende:
[..]
als je nu kijkt zie je alleen maar 4 duifjes op het voetpad![]()
ik weet het, tijdverschil
nog een maandje voor ons![]()
quote:
Ik heb het gelukkig nooit warmer als 30 graden gehad in NY, maar dat is idd geen pretje daar. En op de metrostations smelt je bijna aangezien airco daar amper aanwezig is.....quote:Op woensdag 2 augustus 2006 08:50 schreef kkkk het volgende:
Er zou nu een hittegolf in New York plaatsvinden waardoor de noodtoestand daar is uitgeroepen. Tussen al die hoge gebouwen in lijkt me dat ook echt geen pretje!
http://nu.nl/news/793369/(...)egens_hittegolf.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |