 
		 
			 
			
			
			Hoe bedoel je voor elkaar?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:21 schreef Marsjaan het volgende:
Heeft die van nistelrooij dan bewezen dat hij onmisbaar is op het WK? En hetzelfde geldt voor v. Bommel... Van basten heeft groot gelijk. Nu nog een waardige vervanger voor die vennegoor en dan heeft hij het helemaal voor elkaar.
 
			 
			
			
			Wat weer een voorbereiding op het EK2012 is.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:22 schreef MrSASO het volgende:
[..]
En later wanneer het EK voorbij is geeft hij zijn eigen hoogstwaarschijnlijk een 8 omdat hij wil bouwen naar het WK 2010.![]()
 
			 
			
			
			Het is niet de ideale positie voor Van Persie, achter het spitsenduo Huntelaar - Van Nistelrooij zou hij veel beter renderen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:23 schreef teamlead het volgende:
Je bent van mening dat van Persie het niet goed deed op die plekDan heb jij toch echt een ander WK gezien dan ik
 
			 
			
			
			Van Persie is geen rechtsbuiten in een 4-3-3, want die moeten een actie maken, de tegenstander passeren en/of de achterlijn halen voor een voorzet. Dat doet Van Persie niet met zijn rechterbeen. Ze hadden hem nooit zo'n strakke rol aan de rechterkant moeten geven maar hem hangend achter de spits moeten zetten, daar is hij toch op zijn best?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:23 schreef teamlead het volgende:
Je bent van mening dat van Persie het niet goed deed op die plekDan heb jij toch echt een ander WK gezien dan ik
[..]
 
			 
			
			
			En zo gaat het maar door, ik geloof niet dat we ooit nog kampioen worden met van Basten als coach.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat weer een voorbereiding op het EK2012 is.![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			een vd Vaart in vorm achter de spitsen, v Persie op rechts vind ik persoonlijk beter.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het is niet de ideale positie voor Van Persie, achter het spitsenduo Huntelaar - Van Nistelrooij zou hij veel beter renderen.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:26 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
Op M0NTANA hoef je niet te reageren, die heeft zo'n blinda haat voor Marco dat ie um nog het liefst weg zou zien al werden ze kampioen.
Hulde dat ie die nietsnut van een RvN eruit heeft getiefd. Die heeft nooit echt z'n stempel kunnen drukken in Oranje.
Zelfde geldt voor Mark von Bommel. Prima zo. Hulde Marco.
 
			 
			
			
			Achter de spits of in de spits.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:26 schreef teamlead het volgende:
[..]
een vd Vaart in vorm achter de spitsen, v Persie op rechts vind ik persoonlijk beter.
Maar waar speelt v Persie ook alweer bij Arsenalengels clubvoetbal volg ik maar sporadisch...
 
			 
			
			
			Leg eens uit.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:14 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Hij is dus echt dommer dan ik al dacht...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eén woord: geluk.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:23 schreef teamlead het volgende:
[..]
ho even.... nu al vergeten dat Nederland ongeslagen gekwalificeerd was voor het WK? Die resultaten waren goed (het voetbal niet).
Advocaat haalt de halve finale op het EK maar wordt toch geslacht.. die resultaten waren ook goed.
Dat pakte goed uit, Robin van Persie speelde inderdaad een goed WK. Maar was het niet juist Marco van Basten die ooit beweerde dat hij alleen spelers zou opstellen op hun eigen positie? Net als dat hij alleen spelers zou selecteren die bij hun club ook spelen, maar toen toch bijvoorbeeld Ryan Babel meenam naar het WK.quote:[..]
Je bent van mening dat van Persie het niet goed deed op die plekDan heb jij toch echt een ander WK gezien dan ik
quote:[..]
 
			 
			
			
			Ondanks dat ik een grote Kluivert fan ben heeft hij in deze vorm niets te zoeken in Oranje.quote:
 
			 
			
			
			Nou oke dan, hup Sneijder hup Kuijt, schiet ons maar naar de beker.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:26 schreef Patrick_Kluivert. het volgende:
Op M0NTANA hoef je niet te reageren, die heeft zo'n blinda haat voor Marco dat ie um nog het liefst weg zou zien al werden ze kampioen.
Hulde dat ie die nietsnut van een RvN eruit heeft getiefd. Die heeft nooit echt z'n stempel kunnen drukken in Oranje.
Zelfde geldt voor Mark von Bommel. Prima zo. Hulde Marco.
 
			 
			
			
			kee thnx.quote:
 
			 
			
			
			Denk het wel, kijk maar naar Milan daar staan Shevchenko en Inzaghi voorin. Ik heb die Inzaghi nog nooit anders een bal zien raken dan in een schot op goal. En ze presteren toch wel aardig daar bij Milan. 4-4-2 in Milan stijl zou ik dan ook het liefst zien. Met Makaay en v. Nistelrooij voorin(Huntelaar tweede keus achter die beiden). Met v. Persie d'rachter. Dan Seedorf op z'n favoriete halfplek en v. Bommel, Landzaat of Boateng rechtshalf. Zet Davids of Maduro dan maar vlak voor de defensie. Defensie De Cler(verdedigend sterker dan v. Bronckhorst), Boulahrouz, Luirink en Ooijer. En klaar ben je.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:09 schreef teamlead het volgende:
[..]
mwah.. vraag me af of dat beter zou werken hoor
Bovendien: Makaay en Nistelrooij zijn spitsen die niet genoeg meevoetballen. Op een eilandje blijven staan en wachten tot je de bal krijgt. Dat doen ze vreselijk goed hoor, maar dat is toch niet wat je wilt?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Klinkt veelbelovend, en je kan er zeker erg aanvallend voetbal mee spelen.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:30 schreef Solstice het volgende:
[..]
Denk het wel, kijk maar naar Milan daar staan Shevchenko en Inzaghi voorin. Ik heb die Inzaghi nog nooit anders een bal zien raken dan in een schot op goal. En ze presteren toch wel aardig daar bij Milan. 4-4-2 in Milan stijl zou ik dan ook het liefst zien. Met Makaay en v. Nistelrooij voorin(Huntelaar tweede keus achter die beiden). Met v. Persie d'rachter. Dan Seedorf op z'n favoriete halfplek en v. Bommel, Landzaat of Boateng rechtshalf. Zet Davids of Maduro dan maar vlak voor de defensie. Defensie De Cler(verdedigend sterker dan v. Bronckhorst), Boulahrouz, Luirink en Ooijer. En klaar ben je.
 
			 
			
			
			Mij lijkt Kuyt en Huntelaar wel watquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:33 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Klinkt veelbelovend, en je kan er zeker erg aanvallend voetbal mee spelen.
Alleen had ik Makaay geruild voor Huntelaar.![]()
 
			 
			
			
			hoezo geluk? Advocaat had een prachtselectie tot zijn beschikking, boekt goede resultaten en wordt geslachtquote:
Natuurlijk ben ik het met je eens dat het beter zou zijn als hij op zijn 'normale' plek zou spelen... maar als je dan toch een rechtsbuiten nodig hebt en hij doet hetgoed daar, zie ik het probleem nietquote:Dat pakte goed uit, Robin van Persie speelde inderdaad een goed WK. Maar was het niet juist Marco van Basten die ooit beweerde dat hij alleen spelers zou opstellen op hun eigen positie? Net als dat hij alleen spelers zou selecteren die bij hun club ook spelen, maar toen toch bijvoorbeeld Ryan Babel meenam naar het WK.
 
			 
			
			
			Het is dus maar zeer de vraag of er wel een echte rechtsbuiten nodig is.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:36 schreef teamlead het volgende:
Natuurlijk ben ik het met je eens dat het beter zou zijn als hij op zijn 'normale' plek zou spelen... maar als je dan toch een rechtsbuiten nodig hebt en hij doet hetgoed daar, zie ik het probleem niet
 
			 
			
			
			Kuyt zou inderdaad ook wel goed renderen in een 442 systeem.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:34 schreef ForzaRob het volgende:
[..]
Mij lijkt Kuyt en Huntelaar wel wat
 
			 
			
			
			Ja, maar je kan toch ook kappen met geforceerd een rechtsbuiten zoeken, terwijl je ook een ander systeem kan gaan spelen? Of zie ik dat verkeerd?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:28 schreef teamlead het volgende:
[..]
kee thnx.![]()
In dat geval zou hij daar natuurlijk ook prima neergezet kunnen worden, maar ik snap best dat hij op rechts speelt.. beter dan Kuyt op die plek
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Precies. Waarom geforceerd vasthouden aan 4-3-3 terwijl je daar de spelers niet voor hebt? Ik snap ook niet waarom iedereen dat systeem zo heilig verklaard, 4-4-2 is gemakkelijker uit te voeren en gezien de taktische vermogens van deze spelersgroep lijkt me dat helemaal geen verkeerde keuze.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:38 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ja, maar je kan toch ook kappen met geforceerd een rechtsbuiten zoeken, terwijl je ook een ander systeem kan gaan spelen? Of zie ik dat verkeerd?
 
			 
			
			
			Nee, dat zie je goed.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:38 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ja, maar je kan toch ook kappen met geforceerd een rechtsbuiten zoeken, terwijl je ook een ander systeem kan gaan spelen? Of zie ik dat verkeerd?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Maar dat mag je niet zeggen van El Salvador, daar staat in Nederland dus de voetbaldoodstraf op.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:41 schreef methodmich het volgende:
4-4-2 met komende en switchende spelers is zelfs veel moeilijker te verdedigen dan het prehistorische 4-3-3.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zowel op het EK 2004 als WK 2006 faalde het 4-3-3 volledig. Oranjes beste toernooien waren WK 98 en EK 00, toevalligerwijs in 4-4-2.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:43 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Maar dat mag je niet zeggen van El Salvador, daar staat in Nederland dus de voetbaldoodstraf op.
 
			 
			
			
			Dat klopt, maar daar was Cruyff niet bij betrokken.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:44 schreef methodmich het volgende:
[..]
Zowel op het EK 2004 als WK 2006 faalde het 4-3-3 volledig. Oranjes beste toernooien waren WK 98 en EK 00, toevalligerwijs in 4-4-2.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ga je gangquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 17:00 schreef Ciscus het volgende:
Ik woon naast het Marco van Basten- sportpark, zal ik daar vannacht op de bordjes wat letters veranderen en er Mark van Bommel-park van maken?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Mag vast niet van de KNVBquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 17:34 schreef maril het volgende:
Ze mogen wat mij betrefd bij de NOS Bert weer op van Basten loslaten![]()
 
			 
			
			
			Hoezo? Hij is bij 3 van de 4 doelpunten betrokken geweest, zonder hem hadden we maar 1 keer gescoord en lagen we er in de groepsfase al uitquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 17:04 schreef MrDoegewoon het volgende:
HELD HELD HELD
Voor het WK al dat gezeik over van Bommel, vervolgens laat van Bommel het in Oranje weer afweten
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sommige mensen vinden hem een irritante speler en een kut-PSV-er. Die vinden dat reden genoeg om hem niet op te roepen. Ik vermoed dat de bondscoach er één van is, al zou dat wel raar zijn.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 18:56 schreef thewishmaster het volgende:
Dat gezeik over van Bommel elke keer. Welk alternatief van minimaal hetzelfde niveau heeft het Nederlands elftal eigenlijk?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Van Basten heeft tijdens het WK voor het eerst echte steken laten vallen door dat gegoochel op het middenveld en spelers op tegennatuurlijke posities neer te zetten... verder vind ik hem als persoon zwaar neerbuigend naar sommige spelers die grote verdiensten hebben in het Nederlandse voetbal... V. Bommel was al eerder de lul, nu is V. Nistelrooij aan de beurt... misschien kun je je zo'n houding permiteren als je goede alternatieven achter de hand hebt... maar laten we wel wezen... Vennegoor of Hesselinkquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 21:07 schreef Bombardier het volgende:
Alleen de afloop van de kwalificatie + de eindronde van het EK, kan ons vertellen wie er gelijk heeft. Van Basten, of de pro-Bommel/Nistel/Davids lobby.
Mocht het zo zijn dat van Basten het EK inderdaad weet te presteren, zal ik mijn ongelijk ook ruiterlijk toegeven.
Ik vrees echter dat we de kwalificatie niet eens doorkomen zo, laat staan de eindronde.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |