Ik sta onderhand al zo lang droog dat ik .... EO-filter .......quote:
Wat een suf stukquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:01 schreef Glasnosteraar het volgende:
Sylvain Ephimenco heeft een leuke column over de Ayaan-Verdonk soap:
http://www.trouw.nl/dever(...)ood%21?backlink=true
quote:Op donderdag 29 juni 2006 10:03 schreef Glasnosteraar het volgende:
[..]
Ik sta onderhand al zo lang droog dat ik .......![]()
Oeh - nou ben ik nieuwsgierig. Wat stond er eerst?quote:
edit: beetje netter maar
pas na 23.00 s'avonds toch, we willen de kinderkes niet laten schrikkenquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:26 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
[..]
Oeh - nou ben ik nieuwsgierig. Wat stond er eerst?
Je weet toch - dan slaap ik allangquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:32 schreef Glasnosteraar het volgende:
[..]
pas na 23.00 s'avonds toch, we willen de kinderkes niet laten schrikken
mm, ja, das wel een probleem. Maar goed, het kwam erop neer dat ik het friemelen maar gewoon oversla en ... eeuh .. meteen ter zake zal komen. En als je slaapt, slaap je dan diep of ben je snel wakker?quote:
Ghe.. Tijdens gefriemel slaap ik door maar als je ter zake komt word ik wakkerquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:37 schreef Glasnosteraar het volgende:
[..]
mm, ja, das wel een probleem. Maar goed, het kwam erop neer dat ik het friemelen maar gewoon oversla en ... eeuh .. meteen ter zake zal komen. En als je slaapt, slaap je dan diep of ben je snel wakker?![]()
kijk, das nou handigquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:40 schreef sigme het volgende:
[..]
Ghe.. Tijdens gefriemel slaap ik door maar als je ter zake komt word ik wakker.
Oh - als je dat doet wil ik ook wel piepen hoor. Niet afkeurendquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:45 schreef Glasnosteraar het volgende:
[..]
kijk, das nou handigdat had ik met m'n laatste vriendinnnetje niet, die begon altijd te piepen als ik s'nachts haar billen begon te kneden.
quote:Een bijzondere, en wellicht cruciale rol was er voor premier Jan Peter Balkenende, die – door vermoeidheid, zei hij later – bevestigde dat Ayaan Hirsi Ali afgelopen maandagavond was geprest om een voor Verdonk ontlastende verklaring te tekenen omdat Verdonk met de gevonden oplossing 'moest kunnen leven'.
slaap maar lekker door hoor, trek je van mij niets aanquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:47 schreef sigme het volgende:
[..]
Oh - als je dat doet wil ik ook wel piepen hoor. Niet afkeurend.
quote:
edit: had ik al welkom terug gezegd? Welkom terug
!
* sigme doet lekker of ze doorslaapt..quote:Op donderdag 29 juni 2006 11:01 schreef Glasnosteraar het volgende:
[..]
slaap maar lekker door hoor, trek je van mij niets aan![]()
Ghe. Ik ben toch altijd vergevingsgezindquote:[..]
![]()
eeuh, ik was een beetje bang dat je boos/teleurgesteld was, maar die Ayaan affaire ging me echt onder de nagels.
http://www.groene.nl/2001/0145/sp_spektakel.htmlquote:Guy Debord ging er zijn leven lang prat op nooit te werken en dat als subversieve daad te ervaren. Door een vriend gevraagd of hij zijn vriendin weleens hielp bij huishoudelijke taken, antwoordde hij: «Zij doet de afwas, ik doe de revolutie.»
Wij willen ook een muur met mijnenvelden e.d. Weg met die belgen.quote:jongetjes ontkomen aan ontvoering
PRINSENBEEK - De politie in het district Breda is op zoek naar twee mannen met een Belgisch accent die dinsdagmiddag en woensdagmorgen geprobeerd zouden hebben twee jongens in Prinsenbeek te ontvoeren. De mannen reden in een rode cabriolet met een Belgisch kenteken. Ze probeerden de kinderen hun auto in te praten en grepen hen vast. De jongetjes wisten zich los te rukken en konden ontkomen. Dat heeft de politie woensdagmiddag meegedeeld.
De eerste poging betrof een jongen van 8 jaar. De mannen spraken het kind bij een basisschool aan de Schoolstraat aan. Dezelfde auto is woensdagmorgen weer in die buurt gezien. De tweede poging vond woensdagmiddag rond een uur plaats op de Pastoor Oomenlaan. Daar reed de bestuurder een 11-jarig knul op diens fiets klem. Ook deze jongen kon vluchten.
SMS-alarm
De politie heeft woensdagmiddag via een sms-alarm de daarop aangesloten bewoners in een straal van 10 kilometer rond Prinsenbeek gevraagd om naar de daders uit te kijken. De politie is zelf ook naar hen op zoek.
Dat is een belediging voor stront.quote:Op donderdag 29 juni 2006 11:13 schreef Mutant01 het volgende:
Sylvain is een stuk stront die het weet te presteren keer op keer zeer slechte stukken te schrijven.
Verraders?quote:Op donderdag 29 juni 2006 11:41 schreef MrX1982 het volgende:
Verraders van D'66.
Dat ze bij de volgende verkiezingen naar de 0 zetels gaan.
Het is wachten tot 14:00 om te kijken wat voor mening D66 heeft. Beetje meegaan met de linkse oppositie om "populair" te doenquote:Op donderdag 29 juni 2006 12:09 schreef Autodidact het volgende:
Verraders?Ze hadden toch geen mening?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |