Sinds het een zuivelproduct isquote:Op maandag 3 juli 2006 00:36 schreef Sloper het volgende:
[..]
Sinds wanneer zit er (veel) lactose in kwark?![]()
In kwark zit - volgens de Maag Lever Darmstichting - niet zo veel lactose:quote:Op maandag 3 juli 2006 00:36 schreef Sloper het volgende:
[..]
Sinds wanneer zit er (veel) lactose in kwark?![]()
quote:Lactose komt vooral voor in:
- alle soorten ‘zoete’ melk;
- smeltkaas, smeerkaas en buitenlandse kazen;
- vla, pap, pudding, yoghurt en kwark;
- roomboter, slagroom, koffieroom, koffiemelk, zure room en crème fraiche;
- roomijs;
- zuivelfrisdranken op basis van wei, zoals Rivella.
Zure melkproducten, zoals karnemelk, yoghurt en kwark, bevatten minder lactose dan gewone zoete melkproducten en worden door veel mensen dan ook goed verdragen.
Nederlandse harde kaas bevat zeer weinig tot geen lactose.
Lactose kan ook voorkomen in andere producten dan zuivel. Fabrikanten gebruiken melkpoeders of melkbestanddelen in bijvoorbeeld: (melk)chocolade, koek, soep, worst, sausjes en snoep. Maar ook andere producten zoals sommige medicijnen of vitaminepreparaten kunnen lactose bevatten Het gaat dan meestal om zeer kleine hoeveelheden lactose, die over het algemeen geen klachten geven. Alleen wanneer absoluut geen lactose verdragen wordt, zoals bij een congenitale lactose-intolerantie, moet ook hier rekening mee gehouden worden.
Waarschijnlijk niet omdat de hele dag de zon op dat gebouw heeft gestaan. Maarja, je moet er wat voor over hebben he. Ik train zelf ook liever in de winter.quote:Op maandag 3 juli 2006 12:55 schreef J-Will het volgende:
ik heb precies hetzelfde, ik ga vanavond denk ik rond een uur of zeven dan zal het wel wat koeler zijn.
net in mijn oude sportschool in arnhem geweest, qua temperatuur prima te doen, mooi gedeadlift, bent-over-rows, benchen en fly's en dippen / chinnen.quote:Op maandag 3 juli 2006 12:59 schreef LedZep het volgende:
Ik heb vanochtend om half tien getraind, straks fietsen in de hitte
Denk dat op den duur die schroef zo losjes komt te zitten dat ie als het ware omvalt, zat daar zelf ook al over te denken om er gewoon schroef in te maken, de eerste paar keren zal dat werken, maar daarna word dat gat gewoon uitgelubbert denk ik..quote:Op maandag 3 juli 2006 13:33 schreef J-Will het volgende:
een schroef die je er in- en uit kan draaien? is zeker beetje lastig de hele tijd
hehe, en om te "bank"drukken zonder bankje pak je een rugzak en steek daar zakken zand in waarna je de zak op je rug draagt en gaat opdrukkenquote:Op maandag 3 juli 2006 13:29 schreef Lanvin het volgende:
Net mijn eigen barbell in elkaar gezeten ben er trots op
![]()
Bezemsteel gepakt, spijker erin geslagen zodat het gewicht op een plaats blijft zitten, aan de andere kant wikkel ik een stel sokken zodat je gewicht erbij en eraf kan halen. Werkt perfect, je moet alleen niet de bezemsteel echt schuin gaan houden, want dan flikkeren de sokken en dus ook de gewichten eraf, maar ja waarom zou je um schuin gaan houden..
Maar moet nog even wat bedenken voor in de plaats van die sokken, iets wat dus wel blijft vastzitten mocht je um schuin houden...
haha het bankje heb ik alquote:Op maandag 3 juli 2006 13:43 schreef Tommy__ het volgende:
[..]
hehe, en om te "bank"drukken zonder bankje pak je een rugzak en steek daar zakken zand in waarna je de zak op je rug draagt en gaat opdrukken![]()
Ziet er wel gezellig uit, is dat 1 keer per jaar? En moet je dan eerst posten op dbb voor je toegelaten wordt?quote:Op zondag 2 juli 2006 20:39 schreef Mr.J het volgende:
OK, pics van Mr.J op de DBBQ gisteren.
[afbeelding]
Ik ben diegene in het blauwe hempje.
Meer pics: http://www.picturetrail.com/dbbq
Is dat te weinig voor je?quote:Op zondag 2 juli 2006 20:42 schreef ConQuestador het volgende:
[..]
Dat klote apparaat in onze fancy sportschool gaat maar tot 100 kilo![]()
Gun jezelf wat meer tijd. Zelfs brickgirl deed er langer over en die deed het nou niet bepaald op een natuurlijke manier...quote:Op vrijdag 30 juni 2006 18:04 schreef Webkim het volgende:
Grrrr...!!! Hoeveel geduld moet je als vrouw hebben voor een beetje blokjes?
Ik train me het leplazarus. En ja ik word strakker en platter en droger, maar hee: ik wil verdikkeme abs zien, geen ribben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |