abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_39288519
Zoals zoveel mensen keek ik wel eens porno en was niet beschaamd om dit toe te geven. Ik heb veel onderzoek gedaan naar hoe pornografie wordt gebruikt en toegepast, vooral in de westerse wereld, en ontdekte donker en duivels bedoelingen in hoe het werkelijk wordt toegepast voor ‘Sexual Mind Control’ and ‘Sexual Programming’ door de Top financiele profiteurders van pornografie.

60% van de pornosterren is HIV positief and daarnaast heeft 70% van de pornosterren tenminste 1 geslachtsziekte.

Meeste van de vrouwelijke pornosterren hebben een kortere levensduur-verwachting in tegenstelling tot vrouwen die niet in deze grimmige industrie opgroeien en bereiken een levensduur van circa 45-55 jaar. De meeste hebben tegen die tijd dan ook een beschadigde baarmoeder, vagina en/of rectum.

Meeste vrouwen en meisjes in de Porno industrie komen uit gebroken gezinnen, Project Monarch, Project MK-ULTRA en Project Naomi (= North American Opiate Medication Initiative | groot instituut voor herstellende drugsverslaafden), maar ook uit de drugsverslavings hoek en niet te vergeten mishandelde kinderen.

Het soort vrouwen en meisjes die gemakkelijk te misbruiken zijn in de porno industrie door vnl bisexuele- en homofiele pornosterren. De actrices met een zogenaamde glimlach in de camera kijkende.

En natuurlijk als dit soort slachtoffertjes niet bestonden was er zowiezo geen porno industrie.

De meeste mensen zijn niet op de hoogte van het feit dat, in de Porno industrie bijna alle mannelijke & vrouwelijke pornosterren, bisexueel of homosexueel zijn. Het zijn acteurs dus de kijker krijgt in principe vwb heterosexualiteit een leugentje om bestwil voorgeschoteld.

Beelden hebben invloed op hoe we denken, voelen etc. , waar bij pornografiebeelden wij het denkpatroon volgen van : “ok, man/vrouw OF 4mannen/1vrouw, dat is heterosex” , terwijl gedurende de pornofilm merendeel van de tijd wordt besteed aan homosexuele handelingen waarbij de vrouw/het meisje vnl anaal genomen wordt om daarna alle mannen oraal te bevredigen waardoor ze niet alleen een verhoogde kans heeft op ziektes maar het toont ook het enorme disrespect* en haat jegens de vrouw/het meisje.

*Met inbegrip van de hedendaagse en groeiende waarheid van de werkelijke kracht achter de vrouwelijke energie

Ik spreek inderdaad met directe en harde woorden hiero, want de duivelse praktijken rondom pronografie en zijn enorme schadelijke gevolgen, wordt nauwelijks bediscussieerd in de wereld-forums

1 van de middelen van de pornografie industrie is om een groeiende aantal irritante popus en internet-reclames op ons af te vuren, die vnl bi- en homosexualiteit, SM & Fetish propageren. Dit is wat het publiek van vandaag voorgeschoteld krijgt vwb Sexual Programming. (Denk je nou echt dat beelden en reclame geen enkele invloed op je wezen heeft?)

Veel manen en vrouwen staan bekend als mensen die hun libido/sex drive kwijt raken als ze verslaafd raken aan porno. Degene die aan de top van de Industrie staan weten dat dit het uiteindelijke resultaat is.

Al die bla bla over mannen met een penis van 25 of zelfs 60 cm is ontworpen om mannen inferieur te laten voelen en vrouwen overdonderd en bedreigd door de valse belangrijkheid van de mannelijke penis. Zelfs de nonsens van de westerse medische en wetenschappelijk wereld verklaart dat een penis in stijve toestand niet groter kan worden dan 20.32 cm door de hoeveelheid circulatie van bloed en het menselijk lichaam.

Daarbij is het feit dat, vooral werkeloze ‘special effect’ Hollywood-artiesten worden gebruikt om Prothetische latex Penissen te maken (die hol zijn van binnen) voor mannelijke pornosterren. Een onderstreeping v/h feit dat in Pornografie de meeste mannelijke pornosterren Homo zijn en dat het vnl om de man en zijn libido gaat en de schoonheid van de vrouw inferieur is*

*bangbus (wiki)

Het is “twisted” en “donker” en de Sexual Programming. Scheurt families en huwelijken uiteen en bemoedigt de transmissie van sexuele overdraagbare ziektes.

In Amerika verdient de Industrie meer dan 20 miljard dollar per jaar. In de gehele wereld bedraagt het 68 miljard per jaar.

Logica verteld je dat als een vrouw wordt behandeled door 4 mannen, zoals dat zich in de hedendaagse pornofilm laat zien, en de hoofdkreten en discussies op een pornowebsite gaan over ‘penis lengte’, en 'massive c**ks' en 'big d**ks' … kun je al een conlcusie trekken dat degenen aan de top van de Industrie met een soort ‘subliminal’ mindcontrol bezig zijn. Vooral als je beziet hoe de gay pornosterren, die zelf ‘mind-control’ slaven zijn, vrouwen ritueel misbruiken, bespatten, uitlachen en vernederen. De gedachte hierachter kan nix anders zijn dan ‘Luciferian en Satanic.’

Door homosexuele mensen als heterosexuelen te laten optreden in pornofilms krijgt de kijker ook het idee dat, 5 mannen – 1 vrouw, dubbele penetratie of andere vormen van ‘fake’ heterosexuele opvoeringen, hoort bij het normale sexuele leven dat een man en vrouw samen hebben. Beelden hebben nou eenmaal effect, anders geen reclame. Ook dit weet de top van de Industrie.

Ik werd wakker op een dag en zag wat de porno industrie nu werkelijk inhield. Tegenwoordig lach ik om al die reclames waarbij je mannen met een enorme penis gefotografeerd ziet, want ik weet dat hij een Prothetische latex Penis draagt. En de meeste vrouwelijke pornosterren hebben enorme borst-implantaten en een ‘fake’ glimlach. Het lijkt sterk op iets dat gefabriceerd is uit die zieke en donkere geest van de ‘illuminati’. Een nieuwe manier van leven, sex en leven op deze wijze is hip, makkelijk en geweldig

Waarschijnlijk, is het daarom dat er zo veel alleenstaanden en sexueel gedisorienteerde (geen gay thing) mensen zijn. Dit is geschreven om de sexuele rituele magie en mind control rondom de porno industrie en de individu nog ’s een aan te stippen en te laten zien wat die zieke en donkere geest van de ‘illuminati’ probeert te bewerkstelligen.

Dus dat is het, wilde zeggen dat iedere individu zn eigen weg kiest, maar ik wens niet langer gedrogeerd te worden door de ‘mind control’ van de porno industrie door wat voor vorm van media dan ook.

Bron
quote:
Though the plan has some critics, particularly the US Office of National Drug Control Policy (the 'Drug Czar'), many are lining up in support of the NAOMI project. The Globe & Mail reported on Jan. 31, 2005 ( "Is Free Heroin Just A Quick Fix?") that "In Vancouver, the plan has the support of top politicians and law enforcers, including the mayor and the police chief. Mayor Larry Campbell, who was once a coroner and drug cop, said the trials are needed because current treatments aren't working for hard-core addicts. 'The critical thing is to accept this as a medical condition,' Mr. Campbell said. 'The side effects of this medical condition is that it forces you to . . . do things that you would never do, be it work as a sex-trade worker, be a B and E [break-and-enter] artist or a purse snatcher. So if I can mitigate that by putting you on heroin, imagine the changes you could have.'"
andere bronnen



[ Bericht 0% gewijzigd door Oo-blackgirl-oO op 27-06-2006 17:15:07 ]
pi_39288616
-doe gewoon-

[ Bericht 62% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:24:47 ]
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:39:39 #3
37248 BertV
Klei indiaan
pi_39288697
Er is maar 1 duister doeleinde... en dat is zoveel mogelijk geld verdienen. Om nog op te vallen wordt het steeds extremer, en de grootste schreeuwerd wint, je denkt er teveel achter.

Je stukje is nogal homo-foob...
Handgemaakt | Doggerlandvluchteling
pi_39288740
Klinkt een beetje als die documantaire die insex onder de loep nam, ze hadden welgeteld 1 actrice die zich genaaid voelde, maar daar staan dus wel 150 actrices tegenover die het wel vrijwillig deden en naar hun zin hebben gehad.
Leuk detail is overigens dat die documantaire geld kost, alleen de eerste 30minuten staan online.
-
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:41:00 #5
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_39288746
65 % HIV , tuurlijk
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:43:09 #6
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_39288813
Het voornaamste doel dat het dient is bakken met geld verdienen. De manier waarop de OP is geschreven doet vermoeden dat het door een streng religieus iemand is geschreven, die homoseksualiteit als werk van de duivel beschouwt, en daar nu alles aan ophangt. Ronduit beledigend t.a.v. homoseksuelen.
pi_39288831
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:37 schreef Twizla het volgende:
-
en de tijd van je reactie te zien, zal ik de vraag maar niet beantwoorden aangezien de meeste aan je antwoord wel zien, hoe die reflecteert.

ik hoop voor je dat je het begrijpt wat ik net zei

[ Bericht 7% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:25:14 ]
pi_39288839
Ik vind het wel gaaf!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:44:27 #9
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_39288861
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:43 schreef Alicey het volgende:
Het voornaamste doel dat het dient is bakken met geld verdienen. De manier waarop de OP is geschreven doet vermoeden dat het door een streng religieus iemand is geschreven, die homoseksualiteit als werk van de duivel beschouwt, en daar nu alles aan ophangt. Ronduit beledigend t.a.v. homoseksuelen.
Wat zij zegt.

Vooral dit stukje:
quote:
Vooral als je beziet hoe de gay pornosterren, die zelf ‘mind-control’ slaven zijn, vrouwen ritueel misbruiken, bespatten, uitlachen en vernederen. De gedachte hierachter kan nix anders zijn dan ‘Luciferian en Satanic.’
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:44:49 #10
120647 BadKeukenTegel
Heer ende Meester
pi_39288883
Jij maakt mij niet wijs dat 70% van die Vivid chicky's met een SOA rondloopt, om vervolgens door [insert 4 mannen] in haar reet geneukt te worden.
Al sterven er miljoenen kleine Afrikaantjes van de dorst, ik loop tenminste rond met een puik merk op m'n borst.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:46:31 #11
121108 Woldo
Het enige echte Bier.
pi_39288932
-weg-

[ Bericht 97% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:26:31 ]
I'm not deaf or blind, I'm just ignoring you.
oO<
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:48:12 #12
93474 Sasandra
Mary Poppins
pi_39288990
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:43 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

en de tijd van je reactie te zien, zal ik de vraag maar niet beantwoorden aangezien de meeste aan je antwoord wel zien, hoe die reflecteert.

ik hoop voor je dat je het begrijpt wat ik net zei
Je zegt niks.
A spoonful of sugar...
pi_39288996
Haha geweldig stuk! Ik vindt dit best wel een ego boost, om te weten dat ik dus gewoon aan mind-control doe en ik de gedachten van duizenden dagelijkse bezoeker beinvloed!


Maarre even serieus.... Ik hoop voor je dat je dit zelf niet geloofd, want dit is natuurlijk een dom stukje amerikaans christen lobby verhaaltje om de porno industrie als duivels af te schilderen met argumenten die echt helemaal nergens over gaan en al helemaal nergens opgebasseerd zijn!
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
pi_39289000
dude bijna niemand in de industrie en dan bedoel ik de echte grote namen, niet die idioten zoals die 2 nederlanders die mensen hun droom laten uitkomen door een wijf te neuken tijdens het rijden, is besmet, ze testen voor iedere shoot en zodra iemand wel positief test wordt het meteen stil gelegd en moet iedereen meteen getest worden

zie ook: HIV bij seksacteur legt porno VS plat
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:48:45 #15
83128 Sandertje21
Ben er even niet.
pi_39289005
Dit ga ik thuis toch eens even lezen hoor!
.
..
...
....
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:50:08 #16
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_39289056
Ze kiezen er toch zelf voor. Dan houdt mijn sympathie wat mij betreft, nagenoeg, op.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:50:37 #17
13804 MouseOver
Cabdriver from Hell
pi_39289075
Afaik worden pornoacteurs/trices zo'n beetje maandelijks op vanalles en nog wat getest. Ze weten zelf heel goed dat ze vrijwel altijd zonder condoom neuken en dat 1 besmetting genoeg is om de halve set uit te moordenbij wijze van spreken dan
Vampire Romance O+
  dinsdag 27 juni 2006 @ 16:52:40 #18
37248 BertV
Klei indiaan
pi_39289142
Dat er veel lesbische sex te vinden is heeft een logische reden.
ff de uitleg van een manspersoon:

- Je zit als man niet naar een harige zweterige vent te kijken
- Je hoort diezelfde man niet kreunen
- Je zie geen mannelijke "concurrent"
- Het stel weet precies wat ze doen
- Twee vrouwen zijn beter dan 1
Handgemaakt | Doggerlandvluchteling
pi_39289215
Oo-blackgirl-oO, wil je nou laten zien hoe achterlijk die tekst is of sta je zelf volledig achter de auteur zijn standpunt?
pi_39289255
Als de gezangen van de EO achterdraait krijg je pornografische teksten. Dus is de EO ook van de duivel. (Kooten en Bie)
Geloven is zeker weten dat je het niet weet.
Geloven maakt meer kapot dan je lief is.
Vloeken is aangeleerd...geloven ook.
pi_39289328
60% HIV?

Bron?

BRON?

BRON?
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:01:10 #22
93474 Sasandra
Mary Poppins
pi_39289451
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:54 schreef teh_m0nkey het volgende:
Oo-blackgirl-oO, wil je nou laten zien hoe achterlijk die tekst is of sta je zelf volledig achter de auteur zijn standpunt?
Ik vermoed het eerste, maar iets meer uitleg en eigen mening zouden welkom zijn.
A spoonful of sugar...
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:03:18 #23
140709 wimmul
Licht 0ntvlambaar
pi_39289527
Dat niet alles koek en ei is in de pr0n industrie dat weten we allemaal wel, de rest van je stuk is gewoon 'blabla'. Ik zet nog even de laatste aflevering van MILF Hunters op. Doei
(__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into
(")_(") your signature to help him gain world domination.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:10:50 #24
123184 Stuiter_en_Co
In silence we service
pi_39289869
blah blah blah blah.....george bush.....blah blah blah.....mk-ultra....blah blah blah...

kijk als jij dit echt gelooft....have fun...maar ik denk wel dat je een beetje twisted bent.
The truth will set you free
In god we trust all others we monitor...
trust no one....
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:14:53 #25
87694 Robin__
letitredno
pi_39290041
Ik ben gestopt bij 60% hiv

Weet je nog.. paar jaar terug, 1 acteur/trice met hiv.. hele porno industrie weken (of maanden zelfs) plat...
pi_39290112
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:54 schreef teh_m0nkey het volgende:
Oo-blackgirl-oO, wil je nou laten zien hoe achterlijk die tekst is of sta je zelf volledig achter de auteur zijn standpunt?
ik sta erachter omdat ik er zeker van overtuigd ben dat het zo gebruikt wordt. Stukkie tekst van deze persoon von ik treffend en daarom heb ik het vertaald ja.
pi_39290187
er zijn ook mensen die dat "beroep" willen doen ook al hebben ze genoeg geld en dergelijke, (lees een van de topics op fok, weet niet meer precies welke, een man had een relatie met een pornoactrice die met plezier haar "werk" deed en het zelfs nog wilde doen zonder er geld voor te krijgen). er zullen best mensen in de pornoindustrie zijn die dat hebben zoals jij beschrijft in de OP. maar er zijn ook genoeg mensen die dat "beroep" met plezier doen
While there's life, there's hope - Marcus Julius Cicero
Answer me
pi_39290264
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:19 schreef Blackletter het volgende:
er zijn ook mensen die dat "beroep" willen doen ook al hebben ze genoeg geld en dergelijke, (lees een van de topics op fok, weet niet meer precies welke, een man had een relatie met een pornoactrice die met plezier haar "werk" deed en het zelfs nog wilde doen zonder er geld voor te krijgen). er zullen best mensen in de pornoindustrie zijn die dat hebben zoals jij beschrijft in de OP. maar er zijn ook genoeg mensen die dat "beroep" met plezier doen
Dat soort verhalen ken ik ook, maar ik geloof thans dat het een klein percentage betreft van de gehele industrie
pi_39290322
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:48 schreef Noedie het volgende:

Maarre even serieus.... Ik hoop voor je dat je dit zelf niet geloofd, want dit is natuurlijk een dom stukje amerikaans christen lobby verhaaltje om de porno industrie als duivels af te schilderen met argumenten die echt helemaal nergens over gaan en al helemaal nergens opgebasseerd zijn!
Ik geloof wel degelijk in mind control en niet in het christendom
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:24:42 #30
33549 Thomasumo
User 33549 reporting for
pi_39290394
-weg-

[ Bericht 98% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:28:36 ]
I am SO omniscient that if there were to be two omnisciences, I'd be both!
pi_39290505
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:21 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Dat soort verhalen ken ik ook, maar ik geloof thans dat het een klein percentage betreft van de gehele industrie
tja dat weet ik niet. maar ik denk dat de mensen die in de pornoindustrie zitten heus niet allemaal gedwongen zijn om daar aan te beginnen. het is wel zo dat als je eenmaal in de pornoindustrie zit dat je er moeilijk uitkomt, bij de meeste. maar als je van te voren gewoon goed over na denkt is het voor veel mensen toch een eigen keus om in de pornoindustrie te gaan werken.

maar dat is mijn mening
While there's life, there's hope - Marcus Julius Cicero
Answer me
pi_39290620
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:27 schreef Blackletter het volgende:

[..]

tja dat weet ik niet. maar ik denk dat de mensen die in de pornoindustrie zitten heus niet allemaal gedwongen zijn om daar aan te beginnen. het is wel zo dat als je eenmaal in de pornoindustrie zit dat je er moeilijk uitkomt, bij de meeste. maar als je van te voren gewoon goed over na denkt is het voor veel mensen toch een eigen keus om in de pornoindustrie te gaan werken.

maar dat is mijn mening
mnee, ik denk als je eenmaal in een psychologische shit zit door al die misbruik ellende bijv. - je geen tijd hebt om daar heel bewust over na te denken. En wat je zegt: als je er eenmaal inzit kom je er moeilijk uit. en waarom is dat? bedreiging etc.

maar da's mijn mening
pi_39290664
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:30 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

mnee, ik denk als je eenmaal in een psychologische shit zit door al die misbruik ellende bijv. - je geen tijd hebt om daar heel bewust over na te denken. En wat je zegt: als je er eenmaal inzit kom je er moeilijk uit. en waarom is dat? bedreiging etc.

maar da's mijn mening
in dat laatste heb je wel gelijk. maar dat eerste, er zijn genoeg mensen die in "een psychologische shit" zitten, maar die wel een ander beroep kiezen. dus een beetje zelf in de hand heb je het wel vind ik
While there's life, there's hope - Marcus Julius Cicero
Answer me
pi_39290733
Het kan niet zo zijn dat er 1 organisatie achter zit. Als je werkelijk geld wilt verdienen en mensen als vee ziet dan zorg je ervoor dat die zich zo optimaal mogelijk vermaken. Doen ze dat niet dat worden ze depri en kan je minder geld aan ze verdienen.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:39:02 #35
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39290911
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:19 schreef Blackletter het volgende:
er zijn ook mensen die dat "beroep" willen doen ook al hebben ze genoeg geld en dergelijke, (lees een van de topics op fok, weet niet meer precies welke, een man had een relatie met een pornoactrice die met plezier haar "werk" deed en het zelfs nog wilde doen zonder er geld voor te krijgen). er zullen best mensen in de pornoindustrie zijn die dat hebben zoals jij beschrijft in de OP. maar er zijn ook genoeg mensen die dat "beroep" met plezier doen
Dat was een fake-topic van BendeLeider.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39290927
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:32 schreef Blackletter het volgende:

[..]

in dat laatste heb je wel gelijk. maar dat eerste, er zijn genoeg mensen die in "een psychologische shit" zitten, maar die wel een ander beroep kiezen. dus een beetje zelf in de hand heb je het wel vind ik
dat was het punt ook niet van het hele verhaal *zucht* en daarom is het zo klote dat mensen zo snel reageren, want het kan een heel topic verzieken met die FIPO's.

Het gaat er juist om dat die industrie dus juist wel vol zitten met dat soort mannen en vrouwen en deze dus heel subtiel (nou zo subtiel is het niet eigenlijk) gebruikt worden voor 'subliminal programming' aan het grote publiek. (KPN heeft een gratis pornozender 24*7 p.d. je kind kan er zo bij)

"mind control" en "rituele magie" zijn dat nog steeds vage begrippen bij het TRUTH publiek?
en de verbanden met onze hedendaagse maatschappij?

  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:41:03 #37
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_39290990
je kan die kanalen ook met een simpele handeling blokkeren
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_39290992
-weg-

[ Bericht 98% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:46:06 ]
Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:42:50 #39
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_39291057
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:39 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

Het gaat er juist om dat die industrie dus juist wel vol zitten met dat soort mannen en vrouwen en deze dus heel subtiel (nou zo subtiel is het niet eigenlijk) gebruikt worden voor 'subliminal programming' aan het grote publiek. (KPN heeft een gratis pornozender 24*7 p.d. je kind kan er zo bij)
Daar moet je anders altijd nog een kaartje voor invullen met je handtekening eronder. Bovendien is vergrendeling met een pincode mogelijk.

Aanstelster .
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_39291108
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:57 schreef reviewz het volgende:
60% HIV?

Bron?

BRON?

BRON?
Blackgirl, staaf je woorden.
pi_39291120
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:41 schreef Overlast het volgende:
Dit is by far de vetste complottheorie die ik ooit heb gehoord.
Onzin natuurlijk, maar je hebt gelijk dat de seksuele moraal in het westen niet iets is om trots op te zijn.


nee maar serieus. de harde pornofilms van tegenwoordig, kan volgens mij een gewone vrouw niet eens naar kijken, zo hard en raar ziet het eruit.

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.

[ Bericht 11% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 17:46:30 ]
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:45:05 #42
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39291136
Dat over die penissen lijkt mij echt grote onzin, tevens is de meeste porno zo gemaakt dat de man zo goed als niet in beeld komt. Het is duidelijk anti-homo, anti-vrouwelijk opgezet, er zijn maar weinig mannen die zullen genieten van een film met meerdere mannen en één vrouw. Meerdere vrouwen zijn volgens mij veel populairder.

Wat niet wegneemt dat de pornoindustrie een duistere kant heeft. Nu zal een groot gedeelte wel uit eigen wil erin zitten, maar dat vele een geschiedenis van misbruik etc. kennen lijkt mij zeer waarschijnelijk, als pornoster krijgen ze (zoals het op het eerste gezicht lijkt), waardering/positieve aandacht. Maar ik heb eens een docu gezien over ene Max Hardcore, walgelijk ventje, die de vrouwelijke actrices misbruikte en manipuleerde. Vele actrices zullen zeggen dat ze blij zijn met hun werk, maar na lang doorvragen komt de trieste waarheid wel aan het licht.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39291145
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef reviewz het volgende:

[..]

Blackgirl, staaf je woorden.
lees Topic en je vindt het antwoord
pi_39291146
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:39 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

dat was het punt ook niet van het hele verhaal *zucht* en daarom is het zo klote dat mensen zo snel reageren, want het kan een heel topic verzieken met die FIPO's.

Het gaat er juist om dat die industrie dus juist wel vol zitten met dat soort mannen en vrouwen en deze dus heel subtiel (nou zo subtiel is het niet eigenlijk) gebruikt worden voor 'subliminal programming' aan het grote publiek. (KPN heeft een gratis pornozender 24*7 p.d. je kind kan er zo bij)

"mind control" en "rituele magie" zijn dat nog steeds vage begrippen bij het TRUTH publiek?
en de verbanden met onze hedendaagse maatschappij?

ik reageerde alleen maar op jou reactie
While there's life, there's hope - Marcus Julius Cicero
Answer me
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:45:45 #45
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_39291167
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef reviewz het volgende:

[..]

Blackgirl, staaf je woorden.
ik gok op:

Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:47:18 #46
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39291241
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]



nee maar serieus. de harde pornofilms van tegenwoordig, kan volgens mij een gewone vrouw niet eens naar kijken, zo hard en raar ziet het eruit.

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.
Er zal ook veel strengere wetgeving op moeten komen, indirect stimuleren dit soort visuele middelen mogelijk seksuele perversies, zoals het geilen op verkrachtingen en harde, tegen over de vrouw, respectloze seks.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39291289
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:45 schreef Pracissor het volgende:
Dat over die penissen lijkt mij echt grote onzin, tevens is de meeste porno zo gemaakt dat de man zo goed als niet in beeld komt. Het is duidelijk anti-homo, anti-vrouwelijk opgezet, er zijn maar weinig mannen die zullen genieten van een film met meerdere mannen en één vrouw. Meerdere vrouwen zijn volgens mij veel populairder.
Als ik mag geloven dat commerciele uitzenders laten zien wat het publiek vraagt, dan vrees ik dat jouw uiteenzetting niet in de buurt komt.*

*gebaseerd op de programmamering van KPN Spice
pi_39291329
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]



nee maar serieus. de harde pornofilms van tegenwoordig, kan volgens mij een gewone vrouw niet eens naar kijken, zo hard en raar ziet het eruit.

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.
Klopt, de hedendaagse seksuele moraal is inderdaad verrot en pervers. Maar waarom deze moeite? Zeg dat dan gewoon in plaats van zo'n raar verhaal aan te hangen.
Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure.
  † In Memoriam † dinsdag 27 juni 2006 @ 17:51:21 #49
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_39291372
Kritiek of tegenargumenten leveren is ok, belachelijk maken en of op users gaan schelden niet. Wie zich daar niet aan kan houden mag wmb een tijdje wieberen. Het is nu vaak genoeg gezegd.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:51:52 #50
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39291389
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Als ik mag geloven dat commerciele uitzenders laten zien wat het publiek vraagt, dan vrees ik dat jouw uiteenzetting niet in de buurt komt.*

*gebaseerd op de programmamering van KPN Spice
Hmm... ken die porno kanalen niet.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 17:52:46 #51
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39291420
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:49 schreef Overlast het volgende:

[..]

Klopt, de hedendaagse seksuele moraal is inderdaad verrot en pervers. Maar waarom deze moeite? Zeg dat dan gewoon in plaats van zo'n raar verhaal aan te hangen.
Precies, een verhaal als deze doet meer kwaad dan goed.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39291455
-trollpost-

[ Bericht 97% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 18:04:06 ]
pi_39291546
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:57 schreef reviewz het volgende:
60% HIV?

Bron?

BRON?

BRON?
  dinsdag 27 juni 2006 @ 18:00:33 #54
109065 sungaMsunitraM
Fancybox is not a function
pi_39291662
quote:
Vooral als je beziet hoe de gay pornosterren, die zelf ‘mind-control’ slaven zijn, vrouwen ritueel misbruiken, bespatten, uitlachen en vernederen. De gedachte hierachter kan nix anders zijn dan ‘Luciferian en Satanic.’
Misschien is het wel gewoon hun werk

Ach ja, het is een beetje mistig circuit misschien maar er is nou eenmaal vraag naar pr0n.
Er wordt trouwens wel onzettend veel pr0n gemaakt volgens mij
Dat zou best wat minder kunnen (en dan zou de kwaliteit mss nog wel wat omhoog kunnen)
Op donderdag 28 augustus 2008 14:34 schreef Breathtaking het volgende:
:9~
pi_39293132
Wat ik wel vind, is dat mannen soms beter hun energie in hun vrouwen kunnen stoppen dan in porno. Maarja, hé dat vind ik.

Punt is wel, dat vrouwen daardoor wijzer worden en mannen soms wat dommer.
Want hé, die porno he. Aan de andere kant of dat nou zo goed vooruitzicht is

In die zin is het soms wel een beetje zonde.
Oh en dat de vrouw constant (idd) als lustobject wordt neergezet, ben ik het ook niet mee eens en krijg ik soms ook spontaan kriebels van

Voor de rest mag ik ook graag kijken naar een mooie man
Helaas, is het een beetje oneerlijk verdeeld, en daar baal ik eigenlijk van

Eigenlijk zou het eens omgekeerde wereld moeten worden en dan ben ik heel benieuwd
pi_39293498
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:



nee maar serieus. de harde pornofilms van tegenwoordig, kan volgens mij een gewone vrouw niet eens naar kijken, zo hard en raar ziet het eruit.

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.
Heb je Rocco weleens gezien (volgens mij zit hij hier erachter ).
Vrouwen die als robottjes liggen vastgeketend, vrouwen (liefst een stuk of 10) die de man adoreren, sexgodinnen met weinig inhoud maar wel 200% aanwezig voor de man etc etc.

Right! Ach, weet je, je kan het ook zo zien, ze kunnen het in films propageren en erover fantaseren, maar helaas is de werkelijkheid vaak anders .

Dream on Rocco
We zullen eens een filmpje maken waarin JIJ vastgeketend wordt en 10 vrouwen je niet verwennen en voor je dansen, maar afranselen!

Laat ik nou alleen het flauwe vermoeden hebben dat Roccco dat niet eens zo erg vindt
Maw, mannen zijn kansloos.

  dinsdag 27 juni 2006 @ 19:14:04 #57
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_39294164
Als ik de OP zo lees durf ik nog een gewaagder stelling aanhangen :
volgens mij zorgt veel porno kijken ervoor dat je spellingsvermogen ernstig beschadigd raakt !
zzz
  dinsdag 27 juni 2006 @ 20:06:41 #58
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39296061
LOL, je reactie is weg!
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
  † In Memoriam † dinsdag 27 juni 2006 @ 20:07:58 #59
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_39296106
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 20:06 schreef Pracissor het volgende:
LOL, je reactie is weg!
Klopt en ik blijf niet aan de gang.
pi_39296421
Nouh, en die van hem staat er nog
  † In Memoriam † dinsdag 27 juni 2006 @ 20:19:38 #61
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_39296568
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 20:16 schreef sweetgirly het volgende:
Nouh, en die van hem staat er nog
Voordeel van de twijfel.

Als ik net het weerbericht niet had gezien zou ik zweren dat er storm op komst is ofzo.
pi_39296572
Dit is een anti-sweetgirly terrorisatie

ok, ik ben al weg, ik druip al af ...
pi_39296646
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 20:19 schreef NorthernStar het volgende:

Voordeel van de twijfel.

Als ik net het weerbericht niet had gezien zou ik zweren dat er storm op komst is ofzo.
Ik moet wel ongesteld worden, telt dat ook

of was dat to much information , nu ben ik echt weg hoor , -> goedgemutst en beter misschien toch .. uch
pi_39298055
Waarover blaat die sweetgirly toch weer? Kan niemand hier ontopic blijven dan?

[ Bericht 3% gewijzigd door NorthernStar op 27-06-2006 21:27:57 (beetje aardiger voor elkaar :)) ]
pi_39298292
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 20:58 schreef reviewz het volgende:
Kan niemand hier ontopic blijven dan?
Dan niet en doe zelf een poging dan Suckhead.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 21:09:02 #66
32871 Ludwig
Seniel, Jong en Snel
pi_39298408
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Als ik mag geloven dat commerciele uitzenders laten zien wat het publiek vraagt, dan vrees ik dat jouw uiteenzetting niet in de buurt komt.*

*gebaseerd op de programmamering van KPN Spice
Spice is helemaal niet van KPN!
the speed of sound is defined by the distance from door to computer divided by the time interval needed to close the media player and pull up your pants when your mom shouts "OH MY GOD WHAT ARE YOU DOING"
pi_39298535
Ik moet wel zeggen dat UPC opeens strooit met een half jaar gratis lang digitale televisie, hier kwamen 2 gasten bij iedereen langs met zo'n box. Gewoon gratis en voor niets.

Dan toch?
Ik bedoel NL en gratis
  dinsdag 27 juni 2006 @ 21:18:51 #68
91333 displission
||stockpile wierrook || +30 :)
pi_39298697
strooien ze maar met gratis condomen..dan bereik je mijn hoofdpagina! Elk bedrijf ter wereld..dat zou een goed nieuws artikel zijn!
een heks zorgt altijd voor een goede zak appels..twee groene en een bruine..zorg er als heks voor dat er een mooie rode in het midden legt en dat deze als eerste wordt gepakt omdat hij er smakelijk uitziet..Sluit het gesprek af met: eet smakelijk
  dinsdag 27 juni 2006 @ 21:22:08 #69
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39298845
Alles gratis
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  dinsdag 27 juni 2006 @ 22:03:20 #70
99091 3doorsdown
n00b 1e klas
pi_39300689
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 21:13 schreef sweetgirly het volgende:
Ik moet wel zeggen dat UPC opeens strooit met een half jaar gratis lang digitale televisie, hier kwamen 2 gasten bij iedereen langs met zo'n box. Gewoon gratis en voor niets.

Dan toch?
Ik bedoel NL en gratis
Oh-mijn-God
Staat de maan weer eens te dicht bij je hoofd ofzo?


OT:

Porno is niet per sé " Evil"

Denk je eens in: Een zwaar sexueel gefrustreerd iemand zoals bijvoorbeeld een bepaalde user die ik verafschuw, maar ik verlaag me niet om zijn naam te noemen loopt thuis bijna op ontploffen.

Dan kán hij naar buiten rennen om een vrouw gruwelijk te verkrachten, óf hij zet zijn torrents aan en rukt thuis op porn...

Ik denk dat porn in dat opzicht wel een preventief maatschappelijke waarde heeft.
Inter Arma Enim Silent Leges
pi_39301724
@ 3doorsdown, ik weet niet hoe jij verbanden legt, maar zeg ik of heb ik ergens gezegd dat het Evil is? Ik zeg dat we een half jaar lang gratis UPC all in krijgen, waar ik sowieso al mijn vraagtekens bijzet (lekker opdringerig nl, mijn oude buurvrouw kreeg zowat een zenuwinzinking 'ik heb geen bestelling gedaan' , maar dat is iets anders).

En ik zeg, ja, dat mannen soms beter hun tijd kunnen verdoen dan de hele dag lopen rukken.
That's it. Word je braindead van en óók daar krijg je verkeerde ideeën van, kán. Goh, alle vrouwen zouden zo maar eens ... of alle vrouwen dienen dit of dat te doen/zijn. Vrouwen een eigen mening? En kom op, ik vind wel degelijk dat er teveel troep is, voor vrouwen ja. Ja, jullie zullen niet klagen. En zeggen, zet hem maar ergens anders op of wat dan ook. Nee, lekker makkelijk. Dat vind ik, simpel. Gewoon commercie, vies wereldje, etc. En er wordt super aan meegewerkt. En mag ik (soms) vinden. Punt. Eén zender is ook genoeg.

Trouwens wat boeit het, toch?
  dinsdag 27 juni 2006 @ 22:27:30 #72
99091 3doorsdown
n00b 1e klas
pi_39301910
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 22:23 schreef sweetgirly het volgende:
blablabla
meisje, ik ging in op de OP.
Niet alles wat men zegt slaat meteen op jou. Zo belangrijk ben je niet. Verre van zelfs.

De TT is immers: Pornografie dient duistere doeleinden.
Wat ik opperde te zeggen is dat dat niet in alle gevallen zo hoeft te zijn.

Verder ga ik niet meer op jouw reacties in, al moet ik zeggen dat het jammer is dat je op fok geen mensen ( tezamen met hun reacties ) kunt blokkeren.

Inter Arma Enim Silent Leges
pi_39301954
En trouwens ik zeur nu, waar of niet waar?
Maar mag dat? Nee, soms. Ik kan beter met mijn benen wijd gaan liggen, of niet. Ik kan beter mijn waffel houden, of niet?

Sorry, ik heb betere dingen te doen.
Mannen lastig vallen

Nee, maar even wel, het is soms ergens wel zo.
Mannen hebben altijd een grote bek, heb je dat als vrouw zijnde, nou oh! Dan ben je of een zeur of dit of dat. Vrouwen dienen hun kop te houden of hun maan staat niet goed of dit of dat.

Mazzel!
Ik heb gewoon een mening, net als jullie, face it!
  dinsdag 27 juni 2006 @ 22:30:05 #74
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_39302036
ik heb zojuist Terri Summers bewonderd, onze eigen Amsterdamse schone . Uiteraard doe je zoiets om esthetische redenen. Zolang ze drankjes kan schenken op Ibiza, lijkt ze me kerngezond. Houwe zo
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
pi_39302109
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 22:27 schreef 3doorsdown het volgende:
meisje, ik ging in op de OP.
Niet alles wat men zegt slaat meteen op jou. Zo belangrijk ben je niet. Verre van zelfs.

De TT is immers: Pornografie dient duistere doeleinden.
Wat ik opperde te zeggen is dat dat niet in alle gevallen zo hoeft te zijn.

Verder ga ik niet meer op jouw reacties in, al moet ik zeggen dat het jammer is dat je op fok geen mensen ( tezamen met hun reacties ) kunt blokkeren.

Kijk, ook zo laag, persoonlijk gaan proberen te doen

De rest van je reactie was ok, ook mee eens.
Zonde dat je op de verkeerde toer ging. That's it. Neem ik je al half serieus, ondanks je mening.

Want je had je mening ook kunnen verkondigen zónder zgn persoonlijk te gaan zitten doen.
Dus doe maar niet zo schijnheilig, manspersoon.

En een kus krijg je ook niet, een dikke dit voor je.

en nu ben ik weg, want dat had ik beloofd aan NorthernStar, zou niet teveel offtopic gaan, maar stel apen jullie!
  † In Memoriam † dinsdag 27 juni 2006 @ 22:33:33 #76
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_39302200
3doorsdown, sweetgirly (en ook reviewz), nu echt ophouden.
pi_39316994
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 18:54 schreef sweetgirly het volgende:

[..]


Right! Ach, weet je, je kan het ook zo zien, ze kunnen het in films propageren en erover fantaseren, maar helaas is de werkelijkheid vaak anders .
Dit inzien was ook niet de doelstelling achter mijn verhaal.

We weten als geen ander dat de meeste jongens sex fantasieen ala pornofilms niet kunnen bereiken. Ofdat porno films goed zijn om de gefrustreerde MATRIX-man van verkrachting te weerhouden < walgelijke vergelijking om verkrachting tegen te gaan > self fulfilling prophecy. Maar goed, (wereld)discussies als deze hebben we al te vaak al gevoerd.

probeer een hoger nivo (en remember: dit staat in het TRUTH forum niet voor nix):

gefrustreerde MATRIX-man staat zowiezo zeer open voor porno films zoals beschreven in OP

<>

reclame, beelden, digitale beelden hebben psychologisch effect op de individu, anders werden ze ook niet gebruikt. eens?

<>

Mind Control. bekend en geaccepteerd begrip. eens?

<>

Zoals we de huidige maatschappij kennen, hebben we hierin ook zakelijke stromingen, die het psychologisch effect van Sex Mind Control goed kennen. Als we dus kijken naar de pornowebsites en harde pornofilms van tegenwoordig, wat propageren ze dan?

*en dan heb je dus dat, aan de andere kant de maatschappij dan ook weer hypocriet is en zegt dat, kleine (8-14) marokkaanse en antiliaanse jongetjes raar zijn als ze geloven dat pornofilms de werkelijkheid voorstelt.

vicieuze cirkel anyone? of self-fulfilling prophecy?

Maar ja, ieder zo z'n eigen mening, heerlijk zo'n forum

We kunnen er eindeloos over discussieren. waar het bij mij om ging bij het vertalen van OP is dit weer 's ff aan te stippen. wist nl zelf niet dat:
quote:
Daarbij is het feit dat, vooral werkeloze ‘special effect’ Hollywood-artiesten worden gebruikt om Prothetische latex Penissen te maken (die hol zijn van binnen) voor mannelijke pornosterren.
dat vernielt die vrouwen helemaal en dat voor zo'n Sex Mind Control Programma als dat wat de hedendaagse porno is geworden.

En helemaal in het daglicht van de waarheid over de schoonheid van de vrouwelijke energie, dan begrijp je de verwoestende patriarchale greep en de manifestate daarvan in de pornoindustrie, pas echt!


pi_39318424
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.
De concepten van tegenwoordig is hetgeen waar de kijker tegenwoordig naar vraagt. De zogenaamde "Glamour" en "Teen" films zijn tegenwoordig minder in trek dan de zgn extremere films, zoals bangbus, hard anaal, en zelfs fake rape.

Hiermee wordt voornamelijk ingespeelt op het "girl next door" concept wat het voor de kijker realistischer maakt en dus meer interessant om naar te kijken en dus te betalen.

Verder dat er een zogenaamd masterplan bestaat om de ideeen van mensen te beinvloeden is natuurlijk onzin! Alle film makers werken onafhankelijk naar eigen inzicht van wat zij denken wat het meeste opleverd. Op dit moment is dat dus de hardere stuff, maar over een paar jaar zal dat ook weer anders zijn.


Verder ben ik toch heel erg benieuwd naar de bronnen voor alle zgn feiten in dit verhaal, want het is allemaal nergens op gebasseerd!


Groeten een zgn Mindcontroller!
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
pi_39318752
HE BLACKGIRL, JOEHOE HEE
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:57 schreef reviewz het volgende:
60% HIV?

Bron?

BRON?

BRON?
^^^^^^^BLACKGIRL NAAR BOVUH KIJKEN ^^^^^^^^^
pi_39319419
Hey goed topic! Wat je zegt is helemaal waar. Veel mind control slaven worden werken inderdaad in de porno industrie. Behalve de redenen die jij in je topic opgeeft, zorgt porno er ook voor dat je onderste chakra's geactiveert worden (onder de solar plexus), wat weer hand in hand gaat met mind control.

Goed topic! keep it up.

Laat je niet kisten door die "toen ik dit las haakte ik af". goed werk!
  woensdag 28 juni 2006 @ 13:40:29 #81
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39319460
Zoals 3doorsdown zegt, ik denk ook dat het vermaak is. Als je al dan niet gefrustreerd bent, kun je je daar op botvieren. Scheelt waarschijnlijk inderdaad ook nog een hoop verkrachtingen ook nog.

Zelf vind ik het vaker wat onsmakelijk, zo'n man in beeld die tekeer gaat op een vrouw.

Dan kun je nog beter je eigen fantasie gebruiken. Dan projecteer je gewoon je eigen film in gedachtes

Als je zelf een goede fantasie hebt zijn zulke films niet nodig. Dan laat je gewoon een vrouw in beeld komen voor jezelf. Zoals in de film S!mone van. Je creeërt je eigen vrouw mocht je vrijgezel zijn.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 28 juni 2006 @ 13:54:23 #82
37248 BertV
Klei indiaan
pi_39320034
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 13:39 schreef junkie19 het volgende:
Behalve de redenen die jij in je topic opgeeft, zorgt porno er ook voor dat je onderste chakra's geactiveert worden (onder de solar plexus), wat weer hand in hand gaat met mind control.
Dit is een leuke mix tussen de traditioneel christelijk en Hindoeïstische denkbeelden.
Handgemaakt | Doggerlandvluchteling
pi_39322094
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 13:24 schreef reviewz het volgende:
HE BLACKGIRL, JOEHOE HEE
[..]

^^^^^^^BLACKGIRL NAAR BOVUH KIJKEN ^^^^^^^^^
sorry hoor maar ik heb je hierop al antwoord gegeven, ga het niet nog eens doen en zeker niet middels copy/paste op wijzen.

moet je maar leren lezen en dat heb je blijkt zeer zeker niet gedaan en dan heb ik er al helemaal een hekel aan om energie in te stoppen.

pi_39322152
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 13:54 schreef BertV het volgende:

[..]

Dit is een leuke mix tussen de traditioneel christelijk en Hindoeïstische denkbeelden.
kan mij schelen hoe deze denkenbeelden genoemd of door de mens geconceptueerd worden.

de waarheid is simpel, Sex Mind Control is real
pi_39322208
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 14:57 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

kan mij schelen hoe deze denkenbeelden genoemd of door de mens geconceptueerd worden.

de waarheid is simpel, Sex Mind Control is real
Sure. Ga je nu nog even je bron vermelden voor die 65% HIV-pornosterren statement die je deed? Of vind je het leuk om gewoon dingen op internet te pleuren zonder dat je daarvoor je verantwoordelijkheid neemt?
  woensdag 28 juni 2006 @ 15:02:49 #86
37248 BertV
Klei indiaan
pi_39322323
Dus mensen moeten afgeschermd worden voor "verkeerde dingen" omdat ze het verstand niet zouden hebben om dat zelf te beoordelen?

Is dat geen Mind Control dan?

Kijk naar streng christelijken die Harry Potter fout vinden omdat ze zelf gaan twijfelen over wat nu wel en wat nu niet echt is.
Handgemaakt | Doggerlandvluchteling
pi_39322375
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:02 schreef BertV het volgende:
Dus mensen moeten afgeschermd worden voor "verkeerde dingen" omdat ze het verstand niet zouden hebben om dat zelf te beoordelen?

Is dat geen Mind Control dan?
Ja, dat is waar het in forums om gaat
  woensdag 28 juni 2006 @ 15:16:42 #88
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39322764
Weer heeft BertV gelijk. Mensen zijn zelf verantwoordelijk voor wat ze doen en wat ze bekijken.

Mensen hebben zelf ook verstand. Onderschat het verstand van een individu niet. Mensen zijn niet allemaal even dom. Hoewel je ook mensen hebt die niet denken, maar goed. Dan nog is het de keuze van die mensen om te kijken wat ze willen kijken.

En volgens mij is het dus echt niet zo schuldig allemaal hoor.

Tijd geleden heb ik ook wel eens naar die films gekeken Ik geef het toe. Maar ik vind het vadsig en ik hou niet van die man in beeld. Als het 2 vrouwen zijn heb ik er minder moeite mee eigenlijk. Alleen die man mag uit beeld verschijnen.

Maar goed, ik kan dus nogmaals in gedachtes zaken projecteren als ik wil. En dan bepaal ik zelf de hele inhoud. Ooit heb ik een strip-act voor ogen gehad zomaar, geen echte maar dus een andere echte hoewel het ook een echte was . En niet van de lelijkste dame. En dat leek meer werkelijkheid dan welke film dan ook.

Maar moet je dan altijd uitgaan dat mensen, zelfs mensen in de massa, geen verstand hebben

Volgens mij heeft ieder mens een zekere vorm van gezond verstand en ook een zekere vorm van controle op eigen denken en handelen.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_39323598
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:16 schreef Dromenvanger het volgende:
Maar moet je dan altijd uitgaan dat mensen, zelfs mensen in de massa, geen verstand hebben

Volgens mij heeft ieder mens een zekere vorm van gezond verstand en ook een zekere vorm van controle op eigen denken en handelen.
Ik twijfel daar nog wel eens aan.

Weet niet of dit relevant is, maar moest er even aan denken.

Verdachten groepsverkrachting op vrije voeten

Dit soort dingen, walgelijk ergens.
Als het mijn dochter was geweest

Het lijkt soms zo normaal, zelfs dit wordt tw al vrijgesproken, rijd je door rood, krijg je een fikse boete. Jongens, sommigen, vinden dit kunnen. Meiden of meisjes die bang zijn om hun mond open te trekken, moeten gewillig zijn etc etc. Waarom? Door het (verkeerde) beeld wat wordt gegeven, door de overload aan filmpjes, vrouwen die worden gebruikt etc etc. Door de porno wellicht ook?

Ik weet het niet, wat ik wel weet, is dat gelijkwaardigheid en respect soms nog ver te zoeken is, zelfs of juist in een Westers land of Westerse landen. Het beeld van de man is koning en de vrouw moet maar doen wat de man acht, heerst of lijkt nog steeds te heersen, hoe subtiel ook. Ook of juist in porno.

En daarom zei ik, laten we eens omgekeerde wereld doen.

  woensdag 28 juni 2006 @ 15:42:01 #90
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39323697
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:39 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Ik twijfel daar nog wel eens aan.

Weet niet of dit relevant is, maar moest er even aan denken.

Verdachten groepsverkrachting op vrije voeten

Dit soort dingen, walgelijk ergens.
Als het mijn dochter was geweest

Het lijkt soms zo normaal, zelfs dit wordt tw al vrijjgesproken, rijd je door rood, krijg je een fikse boete. Jongens, sommige, vinden dit kunnen. Meiden of meisje zijn bang om hun scheur open te trekken, moeten gewillig zijn etc etc. Waarom? Door het beeld wat wordt gegeven, door de overload aan filmpjes, vrouwen die worden gebruikt etc etc. Door de porno wellicht ook?

Ik weet het niet, wat ik wel weet, is dat gelijkwaardigheid en respect soms nog ver te zoeken is, zelfs of juist in een Westers land of Westerse landen. Het beeld van de man is koning en de vrouw moet maar doen wat de man acht, heerst of lijkt nog steeds te heersen, hoe subtiel ook. Ook of juist in porno.

En daarom zei ik, laten we eens omgekeerde wereld doen.

Vrouwen die me gaan betasten in het OV, vrouwen die me meelokken naar hun huis en daar seks met me hebben... noouuww... ik weet het niet hoor.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
  woensdag 28 juni 2006 @ 15:43:17 #91
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39323742
Trouwens andersom gebeurt dat best wel, meisjes/vrouwen hebben me al vanaf dat ik jong was weleens oneerbare voorstellen gedaan.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
pi_39323780
Whats wrong met porno, dat het je geest een beetje verziekt, dat moet je maar voor lief nemen denk ik.
Mijn vriendin stelt regelmatig voor om samen een pr0n film te kijken.
Doen we niet vaak maar soms is het wel leuk om te doen.

Ieder zo zijn eigen mening.

Als je naar de wat preutsere mensen kijkt zoals strenge christenen en doorsnee moslims etc.
Die zijn ook ongezond bezig als het om sexuele dingen gaat, zij schoffelen het naar mijn idee veel te veel onder. Vroeg of laat komt het er echter toch wel uit in de vorm van `another` sexual revolution.

Maar ik ben zeker geen voorstander van het uitbuiten van sexualiteit op een schaal zoals hoe dat nu plaats vindt.
Ik bedoel "Houston 500" gangbang ?? come on, dat soort dingen gaan echt veel veeeeel te ver.
( een vrouw die zich door 500 mannen op 1 dag laat nemen, zonder condooms. )
pi_39323909
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:42 schreef Pracissor het volgende:

Vrouwen die me gaan betasten in het OV, vrouwen die me meelokken naar hun huis en daar seks met me hebben... noouuww... ik weet het niet hoor.
Je bedoelt dat je dat niet erg zou vinden?

Daarom zei ik ook, iets te radicaal, mannen zijn kansloos

Even serieus, het is in beide gevallen erg. Punt is, dat het andersom helaas veel vaker voorkomt, 1 op de 5 geloof ik meiden/vrouwen zijn slachtoffer (geweest) van sexueel misbruik, 1 op de 3 ofzo is weleens aangerand, moet ik nog verder gaan ...

en dat is erg, heel erg, en de media werkt daar soms niet echt aan mee om dat beeld, om respect voor het andere geslacht, op te bouwen. Integendeel soms.

Maargoed, dat vind ik soms en ergens.
  woensdag 28 juni 2006 @ 15:57:50 #94
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39324265
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:47 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Je bedoelt dat je dat niet erg zou vinden?

Daarom zei ik ook, iets te radicaal, mannen zijn kansloos

Even serieus, het is in beide gevallen erg. Punt is, dat het andersom helaas veel vaker voorkomt, 1 op de 5 geloof ik meiden/vrouwen zijn slachtoffer (geweest) van sexueel misbruik, 1 op de 3 ofzo is weleens aangerand, moet ik nog verder gaan ...

en dat is erg, heel erg, en de media werkt daar soms niet echt aan mee om dat beeld, om respect voor het andere geslacht, op te bouwen. Integendeel soms.

Maargoed, dat vind ik soms en ergens.
Ben het helemaal met je eens, alleen denk ik dat de huidige 'urban-culture' inclusief bijbehorende muziek/videoclips bij jongeren meer bijdraagt aan een verstoord man-vrouwbeeld/seksualiteit, dan pornografie.
Bij porno weten ze dat het porno is, bij videoclips etc. wordt een hele lifestyle op een walgelijke manier gepromote.
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
  woensdag 28 juni 2006 @ 16:00:37 #95
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39324370
KPN wilt zich verdiepen in seks als nieuwe revolutie, een nieuwe revolutie omdat ze in de gaten hebben dat er veel met web-cams gespeeld wordt door jongeren. KPN is toch een bedrijf waar je dat niet van verwacht. Ik bedoel, ik zou dat niet snel van KPN verwachten. Eerder van tele2. Die op de receiver al porno-films hebben staan die je kunt bestellen vanuit je huis. ( We hebben zo'n voetbal receiver van verstatel-tele2 en die bieden standaard porno films aan, kun je in het menu gaan kijken wat je binnen 10 seconden op je buis krijgt geserveerd , heb nog nooit een film besteld trouwens, heb niet behoefte daaraan)

Mensen hebben behoefte aan sex, daarom zijn het mensen. Ik bedoel dus, ieder mens ook. Anders was er niet eens voortplanting geweest.

Jongeren of ouderen die zich vergrijpen aan vrouwen die doen dat ook zonder die films. Ik denk dus echt dat die films juist zorgen dat het minder voorkomt. Heeft een potentiële verkrachter eerst een fimpje gekeken, dan is hij zijn vracht kwijt en is de behoefte gesust.

Propt hij alles op, dan gaat hij vanzelf de straat op.

Volgens mij zorgen die films juist voor het tegenovergestelde. Dat het mensen van de straat houdt.

En of jongens meisjes eerder gaan betasten

Dat weet ik ook niet. Vaak zit het toch erin al. Het zit erin. Teveel hormonen of iets dergelijks.

Het is niet zo makkelijk en je kunt zeker niet alleen de porno-industrie de schuld geven. Dat is te makkelijk. Vaak kleven er toch meer kanten aan een verhaal.

Het hele menselijke zijn dus. De hele maatschappij. En dan kun je nog dieper spitten om tot de waarheid te komen.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_39324746
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 15:57 schreef Pracissor het volgende:

Ben het helemaal met je eens, alleen denk ik dat de huidige 'urban-culture' inclusief bijbehorende muziek/videoclips bij jongeren meer bijdraagt aan een verstoord man-vrouwbeeld/seksualiteit, dan pornografie.
Bij porno weten ze dat het porno is, bij videoclips etc. wordt een hele lifestyle op een walgelijke manier gepromote.
Ja, daar ben ik het weer en ook helemaal mee eens.
Vind ik nou ook een beetje soms . Vind dat zelf soms vrij ergerlijk (worden).

Goh, zijn we het nou gewoon eens met elkaar
pi_39325100
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 16:00 schreef Dromenvanger het volgende:
KPN wilt zich verdiepen in seks als nieuwe revolutie, een nieuwe revolutie omdat ze in de gaten hebben dat er veel met web-cams gespeeld wordt door jongeren. KPN is toch een bedrijf waar je dat niet van verwacht. Ik bedoel, ik zou dat niet snel van KPN verwachten. Eerder van tele2. Die op de receiver al porno-films hebben staan die je kunt bestellen vanuit je huis. ( We hebben zo'n voetbal receiver van verstatel-tele2 en die bieden standaard porno films aan, kun je in het menu gaan kijken wat je binnen 10 seconden op je buis krijgt geserveerd , heb nog nooit een film besteld trouwens, heb niet behoefte daaraan)

Mensen hebben behoefte aan sex, daarom zijn het mensen. Ik bedoel dus, ieder mens ook. Anders was er niet eens voortplanting geweest.

Jongeren of ouderen die zich vergrijpen aan vrouwen die doen dat ook zonder die films. Ik denk dus echt dat die films juist zorgen dat het minder voorkomt. Heeft een potentiële verkrachter eerst een fimpje gekeken, dan is hij zijn vracht kwijt en is de behoefte gesust.

Propt hij alles op, dan gaat hij vanzelf de straat op.

Volgens mij zorgen die films juist voor het tegenovergestelde. Dat het mensen van de straat houdt.

En of jongens meisjes eerder gaan betasten

Dat weet ik ook niet. Vaak zit het toch erin al. Het zit erin. Teveel hormonen of iets dergelijks.

Het is niet zo makkelijk en je kunt zeker niet alleen de porno-industrie de schuld geven. Dat is te makkelijk. Vaak kleven er toch meer kanten aan een verhaal.

Het hele menselijke zijn dus. De hele maatschappij. En dan kun je nog dieper spitten om tot de waarheid te komen.
KPN biedt via Digitenne al lang porno aan.
  woensdag 28 juni 2006 @ 16:33:47 #98
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39325559
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 16:19 schreef Scorpie het volgende:

[..]

KPN biedt via Digitenne al lang porno aan.
Wist ik niet

Maar ze komen met iets nieuws schijnbaar. Weet niet wat. Maar ze willen zich ergens op gaan richten massaal.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 28 juni 2006 @ 17:14:32 #99
105919 Pracissor
Semi-intellectueel
pi_39326974
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 16:10 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Ja, daar ben ik het weer en ook helemaal mee eens.
Vind ik nou ook een beetje soms . Vind dat zelf soms vrij ergerlijk (worden).

Goh, zijn we het nou gewoon eens met elkaar
Conservatieve reveil.

Is dat zo eng dan?
A little philosphy may inclineth a man's mind to atheism, but depth in philosophy shall bringeth men's minds about to religion.
Id legi modo hic modo illic. Vero, Latine loqui non est difficilissimum.
  woensdag 28 juni 2006 @ 19:10:35 #100
33549 Thomasumo
User 33549 reporting for
pi_39329762
Heeft de moderator vanacht op de bank moeten slapen dat ze zo zuur heeft lopen modden ofzo? TS negeert elke vraag om een bron die het door haar klakkeloos gecopieerde stukje onzin staaft.

Daarnaast vraag ik me af hoe bijvoorbeeld amateur porno in dit plaatje past? Allemaal agenten van de duivel die betaald krijgen voor hun hobby en zo bijdragen aan hersenloosheid van de massa?
I am SO omniscient that if there were to be two omnisciences, I'd be both!
  woensdag 28 juni 2006 @ 19:28:34 #101
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_39330256
Amateur moet je zeker erbij nemen inderdaad.

Waar ze in volle vrijwilligheid elkaar opzoeken. Waat het misschien zelfs een getrouwd stel kan zijn of niet?

Het is gewoon entertainment volgens mij.

En de een houdt van die entertainment en kijkt het vaker, en de ander niet.

Tis een showbusiness. Een andere vorm van Hollywood

Volgens mij kun je daar niet veel achter zoeken. Je kunt overal wat achter zoeken natuurlijk.

Bier is gemaakt om mensen te verdoven en niet te laten denken. Sigaretten zijn ook gemaakt om de mens te verdoven.

Bier en sigaretten zijn bedoeld om de waarheid niet aan het licht te laten komen. Pure evil
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_39332356
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 17:14 schreef Pracissor het volgende:

Conservatieve reveil.

Is dat zo eng dan?
Idd, ik ben soms gewoon conservatief
Is dat wel conservatief eigenlijk, vind het gewoon verloedering ( , prachtig woord!) van de maatschappij soms ofzo. Nou ja, eigenlijk ook gewoon beeldbuisverstoring. Het slaat gewoon nergens op. Dan zie je weer zo'n malloot met 10 kettingen om zijn nek en 5 halfnaakte vrouwen om hem heen dansen en denk ik 'get a life!'. maja, hij vult wel zijn zakken, letterlijk en figuurlijk ook nog wrs Of die avondlijkse 'hai, ik ben secretaresse Anabel uit Haarlem of sportinstructeur Pieter uit Enschede'- berichten nog niet gesproken of wat dacht je van die 'poolflirt' ofzo, is dat ook weer nieuw

Meestal zet ik hem eigenlijk gewoon over, maar soms is het gewoon leuk om je ergernissen (lichtelijk overdreven) even te uiten

En ja, dat is eng

[ Bericht 2% gewijzigd door sweetgirly op 28-06-2006 21:47:03 ]
pi_39332447
Eigenlijk kijk ik de laatste tijd nooit meer tv, alleen het weer op teletekst
En die box van UPC flikker ik gewoon ook bij ze terug, nog meer van die troep erbij.

dan maar geen Spice
pi_39334530
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 19:10 schreef Thomasumo het volgende:
Heeft de moderator vanacht op de bank moeten slapen dat ze zo zuur heeft lopen modden ofzo? TS negeert elke vraag om een bron die het door haar klakkeloos gecopieerde stukje onzin staaft.

Daarnaast vraag ik me af hoe bijvoorbeeld amateur porno in dit plaatje past? Allemaal agenten van de duivel die betaald krijgen voor hun hobby en zo bijdragen aan hersenloosheid van de massa?
Waarom wil je zo graag een externe bron als bevestiging van jouw mening die kennelijk toch al vaststaat

Ik geef toe dat ik zelf bv. het % soa geinfecteerden ook niet weet van die sector maar het schijnt dat ze juist daar extra goed opletten, condoom gebruik en testen. Steeds meer van de jeugd kopieert wat ze zien maar niet altijd met dezelfde veiligheidsmaatregelen.
pi_39358160
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 19:10 schreef Thomasumo het volgende:
Heeft de moderator vanacht op de bank moeten slapen dat ze zo zuur heeft lopen modden ofzo? TS negeert elke vraag om een bron die het door haar klakkeloos gecopieerde stukje onzin staaft.

Daarnaast vraag ik me af hoe bijvoorbeeld amateur porno in dit plaatje past? Allemaal agenten van de duivel die betaald krijgen voor hun hobby en zo bijdragen aan hersenloosheid van de massa?
tis zowiezo gel*l van deze Fokker, want hij geeft hier nl. duidelijk mee aan dat hij Topic en commentaar niet heeft gelezen, dus ja, deze mensen laat ik blaten...

pi_39362683
bangbus is gespeeld en slecht ook dat je dat niet ziet.
60+% zou best kunnen als je russian/asian/hoeren ect meeneemt die voor 50 euro een filmpje maken.
pi_39363106
quote:
Op donderdag 29 juni 2006 18:10 schreef Protos4 het volgende:
bangbus is gespeeld en slecht ook dat je dat niet ziet.
60+% zou best kunnen als je russian/asian/hoeren ect meeneemt die voor 50 euro een filmpje maken.
Het gaat er niet om wat Bangbus speelt, maar wat ze propageren: pak meisje van de straat, ne*k haar in je busje en gooi haar het busje weer uit.
pi_39363430
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 20:43 schreef sweetgirly het volgende:
Eigenlijk kijk ik de laatste tijd nooit meer tv, alleen het weer op teletekst
En die box van UPC flikker ik gewoon ook bij ze terug, nog meer van die troep erbij.

dan maar geen Spice
Hoezee! Weg met de TV!

Porno kijk ik wel op mijn pc
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_39363489
quote:
Op donderdag 29 juni 2006 18:27 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Het gaat er niet om wat Bangbus speelt, maar wat ze propageren: pak meisje van de straat, ne*k haar in je busje en gooi haar het busje weer uit.
En dat is nou juist wat elke man eigenlijk wel een keer zou willen doen, gewoon een willekeurig meisje oppikken puur voor het neuken. Bangbus speelt in op onze natuurlijke programmering ipv deze zelf te willen veranderen.

Wat je hier dus in feite zegt is dat wij mannen duistere doeleinden dienen ...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_39392715
quote:
Op donderdag 29 juni 2006 16:09 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

tis zowiezo gel*l van deze Fokker, want hij geeft hier nl. duidelijk mee aan dat hij Topic en commentaar niet heeft gelezen, dus ja, deze mensen laat ik blaten...

Ik heb het hele topic en commentaar wel gelezen maar ook ik zie nergens een bronvermelding staan. Al vanaf de eerste keer dat er om gevraagd wordt, loop jij er omheen te draaien...

Als je van ons gezeur om een bron af wilt zijn, zou ik zeggen copy+paste ff het stukje waarvan jij vindt dat het de bron is, want ik heb hem niet kunnen ontdekken.


Maar even om wat dieper op jouw topic in te gaan.... Je hebt het dus over mind control wat door de porno industrie wordt ingezet. Nu is de porno industrie wellicht een van de grootste industrieën ter wereld.

Dit is een industrie wat betstaat uit voornamelijk kleine bedrijfjes en eenmanszaken (met af en toe echt grote bedrijven ertussen natuurlijk). Nu vraag ik me af hoe jij denkt dat deze industrie hun werkwijze coördineerd. Want als je het over mind control hebt, dan moet dit wel op de een of andere manier gecoördineerd worden door een groepering o.i.d. die aangeeft welke richting we met de pornofilms, websites, magezines naar toe moeten.

Wanneer er geen organisatie achter zit die dit coördineerd, dan kan je het niet over mind control hebben, want dan is het simpelweg inspelen op de vraag van de klant.

Dus hoe zie jij dat? Hoe denk jij dat dit in het werk gaat!?


(Ik hoop in ieder geval op een goed antwoord van je)
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
pi_39509810
wacht eigenlijk nog steeds op een antwoord....
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
  dinsdag 4 juli 2006 @ 16:47:20 #112
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39510812
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:34 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
60% van de pornosterren is HIV positief and daarnaast heeft 70% van de pornosterren tenminste 1 geslachtsziekte.
Bron?
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:34 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Meeste van de vrouwelijke pornosterren hebben een kortere levensduur-verwachting in tegenstelling tot vrouwen die niet in deze grimmige industrie opgroeien en bereiken een levensduur van circa 45-55 jaar. De meeste hebben tegen die tijd dan ook een beschadigde baarmoeder, vagina en/of rectum.
Bron?
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:34 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Zelfs de nonsens van de westerse medische en wetenschappelijk wereld verklaart dat een penis in stijve toestand niet groter kan worden dan 20.32 cm door de hoeveelheid circulatie van bloed en het menselijk lichaam.
Bron?en daarnaast kan ik je proefondervindelijk melden dat 23cm in 't echt bestaat...
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:34 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Het soort vrouwen en meisjes die gemakkelijk te misbruiken zijn in de porno industrie door vnl bisexuele- en homofiele pornosterren. De actrices met een zogenaamde glimlach in de camera kijkende.

De meeste mensen zijn niet op de hoogte van het feit dat, in de Porno industrie bijna alle mannelijke & vrouwelijke pornosterren, bisexueel of homosexueel zijn.

Beelden hebben invloed op hoe we denken, voelen etc. , waar bij pornografiebeelden wij het denkpatroon volgen van : “ok, man/vrouw OF 4mannen/1vrouw, dat is heterosex” , terwijl gedurende de pornofilm merendeel van de tijd wordt besteed aan homosexuele handelingen waarbij de vrouw/het meisje vnl anaal genomen wordt om daarna alle mannen oraal te bevredigen waardoor ze niet alleen een verhoogde kans heeft op ziektes maar het toont ook het enorme disrespect* en haat jegens de vrouw/het meisje.

1 van de middelen van de pornografie industrie is om een groeiende aantal irritante popus en internet-reclames op ons af te vuren, die vnl bi- enhomosexualiteit, SM & Fetish propageren. Dit is wat het publiek van vandaag voorgeschoteld krijgt vwb Sexual Programming.

Logica verteld je dat als een vrouw wordt behandeled door 4 mannen, zoals dat zich in de hedendaagse pornofilm laat zien, en de hoofdkreten en discussies op een pornowebsite gaan over ‘penis lengte’, en 'massive c**ks' en 'big d**ks' … kun je al een conlcusie trekken dat degenen aan de top van de Industrie met een soort ‘subliminal’ mindcontrol bezig zijn. Vooral als je beziet hoe de gay pornosterren, die zelf ‘mind-control’ slaven zijn, vrouwen ritueel misbruiken, bespatten, uitlachen en vernederen. De gedachte hierachter kan nix anders zijn dan ‘Luciferian en Satanic.’

Door homosexuele mensen als heterosexuelen te laten optreden in pornofilms krijgt de kijker ook het idee dat, 5 mannen – 1 vrouw, dubbele penetratie of andere vormen van ‘fake’ heterosexuele opvoeringen, hoort bij het normale sexuele leven dat een man en vrouw samen hebben. Beelden hebben nou eenmaal effect, anders geen reclame. Ook dit weet de top van de Industrie.

Waarschijnlijk, is het daarom dat er zo veel alleenstaanden en sexueel gedisorienteerde (geen gay thing) mensen zijn. Dit is geschreven om de sexuele rituele magie en mind control rondom de porno industrie en de individu nog ’s een aan te stippen en te laten zien wat die zieke en donkere geest van de ‘illuminati’ probeert te bewerkstelligen.


ho·mo·sek·su·eel1 (de ~ (m.), -elen)
1 man met seksuele voorkeur voor mannen => bruinwerker, flikker, gay, geïnverteerde, holtor, homo, homofiel, poot, reetkever, sodemieter, sodomiet

ho·mo·sek·su·eel2 (bn.)
1 betr. hebbend op de liefde voor geslachtsgenoten => anders, gay, ho, homofiel, van het handje; <=> heteroseksueel

Mocht je iets gemist hebben onder de steen waar je woont, homo's houden niet van- en doen het niet met vrouwen
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  dinsdag 4 juli 2006 @ 17:21:26 #113
77531 Grrrrrrrr
*PURRRRR*
pi_39511905
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 16:19 schreef Noedie het volgende:
wacht eigenlijk nog steeds op een antwoord....
Kan je nog wel ff wachten ben ik bang...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_39523691
topic starter heeft het opgegeven? is niet meer zo zeker van haar zaak? weet de vragen niet op een juiste manier te weerleggen?

jammer hoor! was graag de discussie aangegaan!
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
  woensdag 5 juli 2006 @ 10:27:33 #115
20553 Elegy
Les armes du temps
pi_39532978
En als je het nou omdraait, dat je altijd al op zoek was naar de meest perverse en ziekelijke handelingen maar dat nooit hebt kunnen zien/doen voordat je porno ging kijken? Ik geloof namelijk niet dat je pervers/kinky/deviant/whatever wordt ná het kijken van een gag-insex-poep-pedo-animal film maar dat je het al bént of wellicht een latente aanleg hebt tot of gewoon simpelweg geïnteresseerd ben in wat mensen zoal met elkaar of zichzelf doen.

Maar indien er sprake is van mindcontrol en grootschalige samenzweringen met enkele mensen aa de top, dan wil ik wel weten hoe die groep zich dan noemt. Lijkt me niet moeilijker achter te komen dan de Illuminatie of de Tempeliers oid.misschien hebben ze nog wel werk voor me, werken in de porno industrie
"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
  donderdag 6 juli 2006 @ 02:08:34 #116
59136 Aurora025
1649 - Siege of Drogheda
pi_39562117
Sex, Lies, and Mind Control


LEES DIT!
http://www.hiddenmysteries.org/author/obrien/lies.shtml
The Irish Massacre was incited by the Jesuits on October 23, 1641, the feast day of Ignatius Loyola, and lasted until Oliver Cromwell landed in Drogheda in 1649 to put an end to it.
pi_39563919
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 10:27 schreef Elegy het volgende:
En als je het nou omdraait, dat je altijd al op zoek was naar de meest perverse en ziekelijke handelingen maar dat nooit hebt kunnen zien/doen voordat je porno ging kijken? Ik geloof namelijk niet dat je pervers/kinky/deviant/whatever wordt ná het kijken van een gag-insex-poep-pedo-animal film maar dat je het al bént of wellicht een latente aanleg hebt tot of gewoon simpelweg geïnteresseerd ben in wat mensen zoal met elkaar of zichzelf doen.

Maar indien er sprake is van mindcontrol en grootschalige samenzweringen met enkele mensen aa de top, dan wil ik wel weten hoe die groep zich dan noemt. Lijkt me niet moeilijker achter te komen dan de Illuminatie of de Tempeliers oid.misschien hebben ze nog wel werk voor me, werken in de porno industrie
Dat is inderdaad een mooie beredenatie. Het zou in het geval van de TS ook zo zijn, dat de Homo's pas homo zijn geworden na het kijken van homo sex! En niet doordat zij gewoon meer voelen voor homo sex door hun geestelijke geaardheid!

Verder indien er sprake is van mindcontrol door de mensen aan de top van de sex industrie, dan vraag ik me af waarom ik nog niet benaderd ben!
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
  donderdag 6 juli 2006 @ 10:28:19 #118
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39565572
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 09:01 schreef Noedie het volgende:
Dat is inderdaad een mooie beredenatie. Het zou in het geval van de TS ook zo zijn, dat de Homo's pas homo zijn geworden na het kijken van homo sex! En niet doordat zij gewoon meer voelen voor homo sex door hun geestelijke geaardheid!
Gezien de bergen hetero porno die ik in mn pubertijd heb doorgeworsteld kan ik dit argument meteen ontkrachten
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  donderdag 6 juli 2006 @ 12:33:17 #119
29347 RickySway
Make your life Sway
pi_39569520
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:16 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
ik sta erachter omdat ik er zeker van overtuigd ben dat het zo gebruikt wordt. Stukkie tekst van deze persoon von ik treffend en daarom heb ik het vertaald ja.
Ik vraag me af hoeveel religies op eenzelfde manier geboren zijn: door een persoon die iets goed vind klinken (vanuit haar eigen perspectief) en het begint te preken.

Ik vraag me dan altijd af welke persoonlijke redenen er meespelen in het onderbewustzijn van die berichtgever bij het opbouwen van dat 'gevoel van waarheid' die deze tekst bij jou blijkbaar triggered.

Pornografie dient geen duistere doeleinden. Pr0nografix (is dit 'breezah of gewoon chattaal? ) is een product dat tot leven is gekomen door 2 dingen:
1 freedom of expression
2 materialistische doeleinden ("geld" in andere woorden, de kern van ons dagelijks leven)

De enige reden waarom dit produkt zo populair is, is omdat wij mensjes allemaal dagelijks leven met een intelligentie die onze natuurlijke driften te boven gaat. We hebben dan wel beschaving en orde gebracht in ons dagelijks bestaan, maar dat haalt niet weg dat mannen aan sex denken wanneer de borsten op straat wandelen enzovoorts.

Pornografie is dan ook niets meer dan een 'outlet' voor deze natuurlijke sexuele driften en 't feit dat je die fantasieën kan bekijken op TV is daarom zo lucratieve business.

Je zou dus kunnen zeggen dat het eerder "lichte" doeleinden dient.
Hoezo? In voorbeeld dan...
Religieuze mannen die in celebaatschap leven in de kelder van de kerk blijken hun sexuele driften af te reageren op kleine altaarjochies.... Wellicht is dit het resultaat van het ontbreken van porno in hun dagelijkse gebedjes? Wat dacht je van verkrachtingen? Is het niet logischer om te denken dat meer vrouwen verkracht worden doordat porno verboden is? Of denken we allemaal andersom: dat porno juist aanzet tot die verkrachtingen?

In geval van het laatste vraag ik me af hoe mensen vóór de uitvinding van pornografische films dan aan hun 'inspiratie' kwamen.
¡ Experience Everything !
  donderdag 6 juli 2006 @ 12:43:12 #120
29347 RickySway
Make your life Sway
pi_39569828
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 09:01 schreef Noedie het volgende:

[..]

Dat is inderdaad een mooie beredenatie. Het zou in het geval van de TS ook zo zijn, dat de Homo's pas homo zijn geworden na het kijken van homo sex! En niet doordat zij gewoon meer voelen voor homo sex door hun geestelijke geaardheid!

Verder indien er sprake is van mindcontrol door de mensen aan de top van de sex industrie, dan vraag ik me af waarom ik nog niet benaderd ben!
ok seriously ... what?

Probeer je te verduidelijken dat homosexuelen blijkbaar 'homo worden' doordat ze in hun opgroeien zijn aangezet tot homo sex ?

Zijn er niet studies geweest die duidelijk aangaven hoe sexuele geaardheid door inactief genetisch materiaal (die tijdens pubertijd actief wordt -> haargroei, stemverandering etc) beinvloed wordt tijdens pubertijd? Ik ben geen geneticus, maar iets met X en Y chromosonen?

desalniettemin is je opmerking wel interessant.... kent iemand een geestelijke homosexueel ?
¡ Experience Everything !
pi_39571298
ach, pornosterren zijn gewoon tot leven gekomen opblaaspoppen.

Je moet porno niet te serieus nemen. Even lekker wieksen bij wat mooie beelden en daarna lachen om het feit dat mensen zo niet met elkaar omgaan in het echt.

Als je het zo benaderd heeft het waarschijnlijk weinig invloed op je.

En 60 % hiv? Nein.
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:34:08 #122
150341 Mr_Ban
Ban for the money
pi_39571401
owkeeeeej
Ik wou dat ik hier niks getypt had...
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:45:46 #123
37769 erodome
Zweefteef
pi_39571850
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:21 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

Dat soort verhalen ken ik ook, maar ik geloof thans dat het een klein percentage betreft van de gehele industrie
Ik ben zo goed als geen mensen tegen gekomen in de porno die een misbruik verleden hadden, ben eigenlijk alleen maar mensen tegen gekomen die het echt serieus zelf wilde doen en er van genoten...

De mannen waren grotendeels hetero, een paar biseksuelen ertussen, maar dat is een minderheid.

De genre's die worden gekozen worden gekozen op hoeveel geld het opbrengt voor de productiemaatschappij, niets mindcontrol, maar vraag en aanbod, sinds dat de extremen in de lijsten omhoog schoten is er meer matriaal gekomen, het is grappig om statestieken van seks-site's te zien, want dan zie je waar mensen voor betalen, waar ze op inbellen en geloof me, gewone seks staat niet heel hoog in de lijsten.

Mensen buiten de porno denken graag dat het arme zielige meisjes zijn, zoeken graag redenen waarom iemand dat zou doen omdat ze het zelf nooit zouden doen.
Nu zijn ze er absoluut hoor, van die meisjes die geld willen verdienen en die goed naast de pot pissen, voor wie het echt niet zo leuk is, maar niemand zet een gun tegen je hoofd van het moet hoor, de gevallen waarin er van dwang sprake is, dat iemand het tegen haar zin doet zijn niet de normale gang van zaken.

Op porno sets is het vaak dikke pret, lachend een gezicht onderspuiten zeg je, oh hoe vernederend, je zou ze eens moeten zien buiten de camera, wanneer ze lol hebben met elkaar, het meisje in kwestie geen vinger hoeft op te lichten omdat de mannen wel voor haar zorgen, hoe er tussendoor wordt gevraagd of alles ok is, hoe er geintjes worden gemaakt en alles.

Wat misbruik betrefd, ja ook in de prono ga je vrouwen tegenkomen die misbruikt zijn, maar bij kapsters vindt je die vrouwen ook, zegt dat dan wat over dat beroep, of over de wereld zoals ze is waarin afschuwelijk veel vrouwen misbruikt worden?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:48:27 #124
37769 erodome
Zweefteef
pi_39571955
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:30 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]

mnee, ik denk als je eenmaal in een psychologische shit zit door al die misbruik ellende bijv. - je geen tijd hebt om daar heel bewust over na te denken. En wat je zegt: als je er eenmaal inzit kom je er moeilijk uit. en waarom is dat? bedreiging etc.

maar da's mijn mening
Bedreiging?????????????????

Waarom het lastig is eruit te komen is omdat de buitenwereld je veroordeeld en zodra ze weten wat je hebt gedaan je niet meer zo makkelijk accepteren....
Dat heeft NIETS met de pornowereld zelf te maken, bedreigingen, nog even he, je hebt het over vaak grote bedrijven, die als er dat soort dingen zouden gebeuren binnen no time fikse problemen zouden hebben.

In de model relaese's staat beschreven wat er gaat gebeuren en alles, dat wordt besproken, je kan nee zeggen, zonder enig probleem.

Wat denk je wat er gebeurt als een maatschappij dingen afdwingt en mensen bedreigt, wat gaat er gebeuren als er ook maar 1 vrouw daarmee naar buiten komt, het gerecht erbij haalt, denk je werkelijk dat dat bedrijf dan nog een lang leven beschoren is?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:51:34 #125
37769 erodome
Zweefteef
pi_39572076
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 17:44 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]



nee maar serieus. de harde pornofilms van tegenwoordig, kan volgens mij een gewone vrouw niet eens naar kijken, zo hard en raar ziet het eruit.

Bangbus propageert: pak een vrouw van de straat, neuk haar in je busje en gooi haar weer de straat op.

het gaat om de concepten van tegenwoordig.
Dat harde, clusterfuck enzo, give it to me, heerlijk, dat JIJ dat niet lekker vind prima, maar ga niet voor alle vrouwen praten, ken er redelijk wat die niet echt warm worden van schattige knuffelseks

Bangbus, een concept die de fantasie van veel mannen aanspreekt, gewoon zomaar iemand op straat aanspreken en neuken, je daait vraag en aanbod om, die vraag bestond al, iemand is erop in gesprongen...
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  donderdag 6 juli 2006 @ 13:59:07 #126
37769 erodome
Zweefteef
pi_39572375
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 22:23 schreef sweetgirly het volgende:
@ 3doorsdown, ik weet niet hoe jij verbanden legt, maar zeg ik of heb ik ergens gezegd dat het Evil is? Ik zeg dat we een half jaar lang gratis UPC all in krijgen, waar ik sowieso al mijn vraagtekens bijzet (lekker opdringerig nl, mijn oude buurvrouw kreeg zowat een zenuwinzinking 'ik heb geen bestelling gedaan' , maar dat is iets anders).

En ik zeg, ja, dat mannen soms beter hun tijd kunnen verdoen dan de hele dag lopen rukken.
That's it. Word je braindead van en óók daar krijg je verkeerde ideeën van, kán. Goh, alle vrouwen zouden zo maar eens ... of alle vrouwen dienen dit of dat te doen/zijn. Vrouwen een eigen mening? En kom op, ik vind wel degelijk dat er teveel troep is, voor vrouwen ja. Ja, jullie zullen niet klagen. En zeggen, zet hem maar ergens anders op of wat dan ook. Nee, lekker makkelijk. Dat vind ik, simpel. Gewoon commercie, vies wereldje, etc. En er wordt super aan meegewerkt. En mag ik (soms) vinden. Punt. Eén zender is ook genoeg.

Trouwens wat boeit het, toch?
Dat porno het idee geeft dat vrouwen vanalles maar moeten doen is natuurlijk onzin, zo heb ik hier bv sensual awakenings liggen, ook porno opzich, maar super vrouwvriendelijk(tantra handleiding).

Kortom, porno is afschuwelijk breed, daarin heb je het misbruik idee, maar ook de zachtere vormen(kamasutra bv, guide to anal seks enzo, gericht op de vrouw).

Het is hetzelfde als met gewone films, als jij een film ziet over iemand die iemand vermoord omdat hij er boos op is dan is dat toch ook geen vb dat jij dat maar ook normaal moet vinden?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_39572553
quote:
Op dinsdag 27 juni 2006 16:34 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Al die bla bla over mannen met een penis van 25 of zelfs 60 cm is ontworpen om mannen inferieur te laten voelen en vrouwen overdonderd en bedreigd door de valse belangrijkheid van de mannelijke penis. Zelfs de nonsens van de westerse medische en wetenschappelijk wereld verklaart dat een penis in stijve toestand niet groter kan worden dan 20.32 cm door de hoeveelheid circulatie van bloed en het menselijk lichaam.
Man met grootste penis zoekt vriendin

Overigens, als iemand in een OP begint met 'de nonsens van de westerse medische en wetenschappelijke wereld', en vervolgens wel die wereld probeer te gebruiken om een 'feit' naar voren te brengen, dan heb ik bij voorbaat al mijn twijfels bij de rest van de aangehaalde bronnen.
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:21:03 #128
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39576506
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_39599960
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 12:43 schreef RickySway het volgende:

[..]

ok seriously ... what?

Probeer je te verduidelijken dat homosexuelen blijkbaar 'homo worden' doordat ze in hun opgroeien zijn aangezet tot homo sex ?

Zijn er niet studies geweest die duidelijk aangaven hoe sexuele geaardheid door inactief genetisch materiaal (die tijdens pubertijd actief wordt -> haargroei, stemverandering etc) beinvloed wordt tijdens pubertijd? Ik ben geen geneticus, maar iets met X en Y chromosonen?

desalniettemin is je opmerking wel interessant.... kent iemand een geestelijke homosexueel ?
Rick, wat ik hier aangeef is niet mijn eigen beredenatie, maar dit is geschreven met in de gedachte de denkwijze van de TS. Bovenstaande theorie komt dus puur voort uit haar denkwijze...
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
pi_39600069
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 13:45 schreef erodome het volgende:

[..]

Ik ben zo goed als geen mensen tegen gekomen in de porno die een misbruik verleden hadden, ben eigenlijk alleen maar mensen tegen gekomen die het echt serieus zelf wilde doen en er van genoten...

De mannen waren grotendeels hetero, een paar biseksuelen ertussen, maar dat is een minderheid.

De genre's die worden gekozen worden gekozen op hoeveel geld het opbrengt voor de productiemaatschappij, niets mindcontrol, maar vraag en aanbod, sinds dat de extremen in de lijsten omhoog schoten is er meer matriaal gekomen, het is grappig om statestieken van seks-site's te zien, want dan zie je waar mensen voor betalen, waar ze op inbellen en geloof me, gewone seks staat niet heel hoog in de lijsten.

Mensen buiten de porno denken graag dat het arme zielige meisjes zijn, zoeken graag redenen waarom iemand dat zou doen omdat ze het zelf nooit zouden doen.
Nu zijn ze er absoluut hoor, van die meisjes die geld willen verdienen en die goed naast de pot pissen, voor wie het echt niet zo leuk is, maar niemand zet een gun tegen je hoofd van het moet hoor, de gevallen waarin er van dwang sprake is, dat iemand het tegen haar zin doet zijn niet de normale gang van zaken.

Op porno sets is het vaak dikke pret, lachend een gezicht onderspuiten zeg je, oh hoe vernederend, je zou ze eens moeten zien buiten de camera, wanneer ze lol hebben met elkaar, het meisje in kwestie geen vinger hoeft op te lichten omdat de mannen wel voor haar zorgen, hoe er tussendoor wordt gevraagd of alles ok is, hoe er geintjes worden gemaakt en alles.

Wat misbruik betrefd, ja ook in de prono ga je vrouwen tegenkomen die misbruikt zijn, maar bij kapsters vindt je die vrouwen ook, zegt dat dan wat over dat beroep, of over de wereld zoals ze is waarin afschuwelijk veel vrouwen misbruikt worden?
Ero, heeel goed geschreven! Erg goed verwoord en heb er eigenlijk geen woord aan toe te voegen!
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
  vrijdag 7 juli 2006 @ 15:25:02 #131
40111 TheWilliedockSaints
The Taxman Cometh
pi_39607881

dit topic is nu al een klassieker
Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
  zondag 9 juli 2006 @ 11:49:05 #132
77531 Grrrrrrrr
*PURRRRR*
pi_39654646
Oi! blackgirl, gaan we nog reageren hier? Of hebben de argumenten van anderen je overtuigd?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zondag 9 juli 2006 @ 14:21:17 #133
72602 Oo-blackgirl-oO
Fade to Purple
pi_39658159
nee, de argumenten hebben me niet echt overtuigd en de discussie die hier gevoerd wordt mist ieder doel van de vertaling v/h verhaal. vooral de laatste paar beredeneringen heb ik erg om moeten lachen, van sommige verklaringen geloof ik geen zak.

ben wel blij dat het topic al die aandacht heeft gekregen, zo te zien zijn er genoeg geweest die hebben gelezen zonder commentaar te geven. Ik vond dat de bron er goed op wees, dat de schoonheid van de vrouwelijke energie in veel hard-porn films een verwoestende patriarchale greep vertonen. en niet alleen in de porn-industrie. Als ik kijk naar de patriarchale greep op de aarde, met de vertoning van al die mooie gave tankwagens en wapens, denk ik wel eens dat de wereld er totaal anders uit had geziem als vrouwen aan "de macht" zouden zijn. anywayz ik voer het weer een beetje te ver offtopic door.

edoch, ik geef niet om het feit dat het sommige ergert als ik op hun reacties niet reageer of door discussier als ik daar geen zin in heb omdat ik het nutteloos vin. dat is de macht van keuze.

later
  zondag 9 juli 2006 @ 14:31:01 #134
77531 Grrrrrrrr
*PURRRRR*
pi_39658460
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:21 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
nee, de argumenten hebben me niet echt overtuigd en de discussie die hier gevoerd wordt mist ieder doel van de vertaling v/h verhaal. vooral de laatste paar beredeneringen heb ik erg om moeten lachen, van sommige verklaringen geloof ik geen zak.
Op welke verklaringen doel je en waarom geloof je er geen zak van?

Overigens vind ik het wel vrij zwak dat je allerlei dubieus cijfermateriaal aandraagt maar vervolgens geen bron wil geven... Maar hee, als jij je maar happy voelt maakt het natuurlijk niet uit wat voor kwats je hier neer pleurt...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_39658707
Dus TS kijkt geen porno meer? Dan mis je wat schat

Wat is er mis met een beetje algemene ontwikkeling? Alleen de hele onnozelen zullen precies willen wat er in die filmpjes gebeurt en die kun je toch niet van alles afsluiten. Daarnaast kies je nog altijd zelf waar je naar kijkt en hoe vaak. Waarom zou het wel gezond zijn voor de geest een diepgaand onderzoek te doen over de rol socialistische staatssystemen op de ontwikkeling van het schoolsysteem en de aansluiting op de arbeidsmarkt, maar ben je satanisch als je eens kijkt wat er op sex voortplantingsgebied allemaal mogelijk is?
  zondag 9 juli 2006 @ 14:48:48 #136
72602 Oo-blackgirl-oO
Fade to Purple
pi_39659005
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:39 schreef -scorpione- het volgende:
Dus TS kijkt geen porno meer? Dan mis je wat schat

Wat is er mis met een beetje algemene ontwikkeling? Alleen de hele onnozelen zullen precies willen wat er in die filmpjes gebeurt en die kun je toch niet van alles afsluiten. Daarnaast kies je nog altijd zelf waar je naar kijkt en hoe vaak. Waarom zou het wel gezond zijn voor de geest een diepgaand onderzoek te doen over de rol socialistische staatssystemen op de ontwikkeling van het schoolsysteem en de aansluiting op de arbeidsmarkt, maar ben je satanisch als je eens kijkt wat er op sex voortplantingsgebied allemaal mogelijk is?


daar ging het niet om: ik ben niet heilig dat bangbus concept sprak mij ook aan.

maar niet zoals de toename van porno misbruik bij mensen en kinderen. en met zo'n voorbeeld als prothethische lullen en vrouwen en 14-jarige meisjes die kapot gaan van binnen, zodat wij er plezier aan beleven en erop klaarkomen. wat is nou zo erg om eens de schaduwzijde van porno aan te stippen.

en wat dat betreft denk ik dat de vergevorderde mensheid qua sexualiteit-aansporing wel eens aan een verbetering toe is.

zo niet, krijg je meer uitspattingen ala de pedofiele politieke partij, kinder-sex-ringen, etc, etc,

denk ik...
pi_39661125
Ja, maar die ranzige amateur porno moet je sowieso links laten liggen en daar moet je al helemaal nie voor gaan betalen. En er zijn genoeg vrouwen binnen de porno die het gewoon goed doen, financieel en psychisch. Er zullen wel wat misstanden zijn, maar dat is bij elk bedrijf zo, niet alleen bij porno productie maatschappijtjes.
pi_39661151
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

daar ging het niet om: ik ben niet heilig dat bangbus concept sprak mij ook aan.
Ik ben altijd wel benieuwd hoeveel mensen nu daadwerkelijk denken dat concepten zoals de bangbus echt zijn.
  zondag 9 juli 2006 @ 21:31:24 #139
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39670509
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:21 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
nee, de argumenten hebben me niet echt overtuigd en de discussie die hier gevoerd wordt mist ieder doel van de vertaling v/h verhaal. vooral de laatste paar beredeneringen heb ik erg om moeten lachen, van sommige verklaringen geloof ik geen zak.
Jij hebt met je [edit] nog geen bronnen aangedragen waar we om vragen en wij hebben o.m. getoond dat er iemand is met een lul van meer dan 21cm, daarnaast voel ik me hier en daar als homo bijzonder aangesproken en ook daar ga je verder niet op in, je rept weer over misbruikte 14-jarige meisjes waar ik het bewijs nog niet voor heb gezien en je hebt nog steeds geen ene bron aangedragen...

[ Bericht 3% gewijzigd door NorthernStar op 09-07-2006 21:36:13 (beetje netjes naar elkaar blijven :)) ]
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_39674617
14-jarige meisjes in een pornofilm?
Graag op anoniem
  zondag 9 juli 2006 @ 23:17:41 #141
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39675364
quote:
Op zondag 9 juli 2006 23:00 schreef Mainport het volgende:
14-jarige meisjes in een pornofilm?
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
maar niet zoals de toename van porno misbruik bij mensen en kinderen. en met zo'n voorbeeld als prothethische lullen en vrouwen en 14-jarige meisjes die kapot gaan van binnen,
Hoe moet ik het anders lezen?
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_39675503
quote:
Op zondag 9 juli 2006 23:17 schreef YuckFou het volgende:

[..]


[..]

Hoe moet ik het anders lezen?
Nou, dan zal ik de volgende keer bij de videotheek toch eens navragen.
Graag op anoniem
pi_39676583
Goh al dat gezeik over mind control..

Die tekst dat is pas een duidelijk voorbeeld van manipulatie. Vol loze stellingen en cijfertjes zoals "60% heeft HIV, 70% een geslachtsziekte, korte levensduur van de vrouwelijke pornosterren, bijna allemaal drugsverslaafden/mishandelde kinderen/..., bijna alle mannen en vrouwen zijn ofwel bi of homoseksueel, penis boven de 20.32cm medisch gezien onmogelijk, satanistisch complot, ..."

De porno industrie zal heus wel enkele duistere kantjes hebben maar die tekst is gewoon een grote hoop onzin.
  maandag 10 juli 2006 @ 00:14:50 #144
20553 Elegy
Les armes du temps
pi_39677559
-pr0n- da's pas duistere sex

[ Bericht 44% gewijzigd door NorthernStar op 10-07-2006 04:19:09 ]
"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas
  maandag 10 juli 2006 @ 00:19:52 #145
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_39677746
quote:
Op maandag 10 juli 2006 00:14 schreef Elegy het volgende:
-
ieuw

[ Bericht 34% gewijzigd door NorthernStar op 10-07-2006 04:19:20 ]
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
pi_39684495
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:48 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:

[..]



daar ging het niet om: ik ben niet heilig dat bangbus concept sprak mij ook aan.

maar niet zoals de toename van porno misbruik bij mensen en kinderen. en met zo'n voorbeeld als prothethische lullen en vrouwen en 14-jarige meisjes die kapot gaan van binnen, zodat wij er plezier aan beleven en erop klaarkomen.
Nou weet ik niet wat voor porno jij kijkt, maar ik zie geen 14 jarige meisjes in pornofilms...
quote:
wat is nou zo erg om eens de schaduwzijde van porno aan te stippen.
Niks, maar doe dat dan genuanceerd, niet door een hele hoop beweringen de wereld in te slingeren die je niet kan staven....
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_39714330
quote:
Op zondag 9 juli 2006 14:21 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
nee, de argumenten hebben me niet echt overtuigd en de discussie die hier gevoerd wordt mist ieder doel van de vertaling v/h verhaal. vooral de laatste paar beredeneringen heb ik erg om moeten lachen, van sommige verklaringen geloof ik geen zak.
Je kan natuurlijk ook gewoon eens wat aannemen wat de insiders in deze business (erodome en ikzelf) te vertellen hebben! Je zou toch kunnen aannemen dat wij wel weten waar we het over hebben, aangezien ero en ik al lange tijd in deze bizz mee draaien. Zij geloof ik als model in films en ik als webmaster van vele sites, die contacten heeft met de NL top.

Maar geef anders eens aan met welke argumenten je het totaal niet eens bent dan...
Nee hoor ben geen kloon. Gebruikte mijn vorige nickname gewoon niet meer!
  dinsdag 11 juli 2006 @ 13:47:44 #148
37769 erodome
Zweefteef
pi_39721466
Mijn man doet wel wat meer in de porno, maar dan achter de schermen, internetgedoe...
Ik doe alleen voor de lol wat porno hier en daar en ken dus best veel mensen die datzelfde doen, ken ook wel serieusere modellen en die zijn ook echt niet zielig

Dat het een mannelijke wereld is en porno grotendeels mangericht is is niet te ontkennen, maar dat maakt het niet gelijk iets wat vrouwen dwingt en vernederd, iets wat door en door rot is, zo erg zijn mannen nu ook weer niet
Er zit zeker geen bewuste lijn achter van mindcontrol, of van satanisme, dat is gewoon onzin, het is een geldmarkt, er moet verdient worden en bij voorkeur fiks.
Dat kan door steeds nieuwe dingen te verzinnen, op de markt in te spelen enzo.

Zodra het grootste deel van de afnemers van het product om zachte, lievelijke seks gaat vragen, dan zal je zien dat dat de hoofdmoot zou gaan worden.
Kwestie van vraag een aanbod.

Tuurlijk zijn er misstanden, noem mij 1 gebied waar groot geld rondgaat waar geen misstanden zijn, waar mensen geld ruiken kunnen soms rare dingen gebeuren, net zoals bij macht...
Je moet als model wel oppassen dat je je niet laat overhalen tot dingen die je eigenlijk niet wil, maar niemand zet een gun tegen je hoofd(ok, er zullen best uitzonderingen zijn, maar dat is nogal illegaal).

Bij de meeste echter worden er gewoon afspraken gemaakt over wat je wil en wat niet en mocht er perongelijk iets zijn wat tegenvalt en je toch niet meer wil, dan kan dat ook wel geregeld worden, over het algemeen gaat dat zeer relaxed, met een hoop lol.
Bij de wat grotere maatschappijen ga je al helemaal geen gezeur tegenkomen op dat gebied, die zijn gewoon keurig geregeld, zullen ze wel moeten.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_39729058
Hoewel er wel een bron van waar is denk ik niet dat jij je feiten helemaal goed hebt. Sex is idd. een belangrijk middel om ziekte te verspreiden en de reden waarom er veel jongeren meiden worden misbruikt. iets waar de meesten , incl. mijzelf te weinig bij stil staan.
DUs overall een goede posting.
  dinsdag 11 juli 2006 @ 20:48:01 #150
72602 Oo-blackgirl-oO
Fade to Purple
pi_39733053
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 09:15 schreef Noedie het volgende:

[..]

Je kan natuurlijk ook gewoon eens wat aannemen wat de insiders in deze business (erodome en ikzelf) te vertellen hebben! Je zou toch kunnen aannemen dat wij wel weten waar we het over hebben, aangezien ero en ik al lange tijd in deze bizz mee draaien. Zij geloof ik als model in films en ik als webmaster van vele sites, die contacten heeft met de NL top.

Maar geef anders eens aan met welke argumenten je het totaal niet eens bent dan...
zoals erodome het hier omschrijft, geeft ook heel erg de beschermde samenleving van Nederland weer.

In een heel hoop andere landen is dit toch echt anders. Kinder-sex-ringen op top-nivo is dat iets waar je wat vanaf weet? Vrouwen-sexslaven-handel, ken je daar de omstandigheden van?

Gaat toch wel miljarden in om, zeker daar in dat gekke Amerika, waar gauw alles tot het maaaaximum overdreven moet worden, om de laatste druppel eruit te knijpen.

inwendige cosmetische kut-vergroting voor dit soort praktijken is daar al normaalste zaak als borst-vergroting en enkel om die alsmaar grotere (en daardoor geilere) prothethische piemels erin te kunnen dauwen.

Zometeen daar ook kut-vergroting voor 9-jarigen en ouder vanwege die kinder-sex-ringen, ja jongens het kan allemaal nog veel gekker op deze planeet.

100e-aapje syndroom, binnen 25 jaar dus overgewaaid in Nederland als normaalste zaak van *big business*.

of draaf ik een beetje te ver door?

Als dit soort praktijken beginnen op te rukken, naast de -wij hebben gewoon plezier met sex (dat wil iedereen) - Ga je je toch afvragen wat die rijken daar aan de top van deze Porn-business, nou eigenlijk aan het doen zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Oo-blackgirl-oO op 11-07-2006 20:53:33 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')