Oh, Brighteyes? Ik dacht dat dat een vrouw was.quote:Op zondag 18 juni 2006 04:40 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Be?
Volgens mij ben ik een beetje dronken.
BE is hééééél erg geinteresseerd in mijn privé-levenquote:Op zondag 18 juni 2006 04:40 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Be?
Volgens mij ben ik een beetje dronken.
Ik heb echt geen idee wie je bent, maar goede morgen.quote:
Maar goed ook hahaquote:Op zondag 18 juni 2006 04:48 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee wie je bent, maar goede morgen.
Maar met WIE?quote:
Dit zou je zo tegen mij gezegd kunnen hebbenquote:Op zondag 18 juni 2006 01:25 schreef Bupatih het volgende:
Je bent te simpel, rena. Je probeert je stoer, onafhankelijk en overschillig voor te doen, maar je faalt er faliekant in.
quote:Op zondag 18 juni 2006 01:25 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Als jij er gelukkig van wordt, moet je het vooral blijven doen. Maar kijk dan niet raar op als ik weer eens zeg: "Gelukkig weet ik wel beter."
Je bent te simpel, rena. Je probeert je stoer, onafhankelijk en overschillig voor te doen, maar je faalt er faliekant in.
Maar met mij én mijn piemel gaat het weer eens voortreffelijk.
Vooral dat laatste zinnetje deed het 'm, hè?quote:Op zondag 18 juni 2006 10:39 schreef PeRi het volgende:
[..]
! Die Bupie toch. Ik word er bekant emo van.
Je wordt niet gek. BE postte inderdaad een venijnige reactie op MB... ik had de popcorn alweer klaargezet, hopend op een stevige bitchfight met modder.... maar dat gaat waarschijnlijk niet door dus...quote:Op zondag 18 juni 2006 11:34 schreef Tha_Erik het volgende:
Word ik nou gek, of zag ik hier zojuist een reactie van Brighteyes![]()
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |