als een jongen zo zou reageren zou ik echt denken: Gut, wat doet ie moeilijk. Dan zal er wel flink wat te verbergen zijnquote:Op woensdag 7 juni 2006 10:56 schreef Tranceptor het volgende:
Ik zou voor 1 kiezen, dat is allemaal geweest en je leeft nu. Ik wil daar helemaal niet over praten, ik praat dan liever over andere dingen en leer haar kennen. Je leert iemand toch niet echt kennen door haar bespreking van haar exen. Het is een eenzijdig verhaal waar jij part noch deel aan hebt gehad, dus je kunt er sowieso weinig inschatting van maken.
Ik zou het natuurlijk ook niet zo zeggen, slechts aanstippen dat het leven nu is en de toekomst van belang met een knipoog.quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:57 schreef Ripley het volgende:
[..]
als een jongen zo zou reageren zou ik echt denken: Gut, wat doet ie moeilijk. Dan zal er wel flink wat te verbergen zijn
quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:57 schreef Ripley het volgende:
als een jongen zo zou reageren zou ik echt denken: Gut, wat doet ie moeilijk. Dan zal er wel flink wat te verbergen zijn
Ja, maar dat hoeft niet iedereen te weten. Ik ben wel een ander persoon dan 10 jaar terug, en ik wil ook graag dat iemand me nu leert kennen zoals ik nú ben. In het begin hou ik het veel bij het heden en de toekomst. Na een aantal weken daten gaat het vanzelf meer de diepte in, en komt het verleden meer ter sprake.quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:55 schreef Copycat het volgende:
Ook drie. Je bent toch op date om elkaar beter te leren kennen?
En je verleden maakt ook nu nog steeds deel uit van je zijn.
Hetgeen niet het geval is. Ik snap wel dat je dat denkt, maar het is toch jammer. Daarnaast zou het me op een eerste date vrijwel geen reet interesseren als het meisje dat denkt. Als ze op de eerste date bij mij het idee krijgt dat ik veel te verbergen heb en niet te vertrouwen ben, moet het dan en daar ook maar ophouden.quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:57 schreef Ripley het volgende:
[..]
als een jongen zo zou reageren zou ik echt denken: Gut, wat doet ie moeilijk. Dan zal er wel flink wat te verbergen zijn
Wie is men?quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:02 schreef Tranceptor het volgende:
Men vind het dus not done om op eerste dates over exen en andere foute onderwerpen te praten, maar als het aan bod komt dan moet er vrijelijk alles verteld worden?
Kijk, je kunt over exen praten en over exen praten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:02 schreef Tranceptor het volgende:
Men vind het dus not done om op eerste dates over exen en andere foute onderwerpen te praten, maar als het aan bod komt dan moet er vrijelijk alles verteld worden?
Nou de mening is toch over het algemeen wel in topic na topic op fok! dat je op een eerste date toch vooral een gesprek over exen vermijd.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wie is men?
Ik vind het geen verkeerd onderwerp voor een eerste date. Maar het moet natuurlijk niet het enige onderwerp van gesprek vormen.
Nou dat ligt er ook maar hoeveel relaties je hebt gehad natuurlijk he.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:04 schreef Ripley het volgende:
[..]
Kijk, je kunt over exen praten en over exen praten.
Als een jongen op de eerste date 2 uur doorzaagt over zijn laatste relatie, dan scoort dat niet echt bij mij. Maar wat smakelijke verhalen over gekke dates en over wat je geleerd hebt uit je verleden - prima!
Dan heb ik er inderdaad ook al gelijk geen trek meer in! Dat is vechten tegen de bierkaai, dan moet je al gaan 'bewijzen' dat je betrouwbaar bent. Juist in deze periode zou je niets moeten 'bewijzen', maar moeten genieten van elkaars gezelschap.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:04 schreef Liewec het volgende:
[..]
Hetgeen niet het geval is. Ik snap wel dat je dat denkt, maar het is toch jammer. Daarnaast zou het me op een eerste date vrijwel geen reet interesseren als het meisje dat denkt. Als ze op de eerste date bij mij het idee krijgt dat ik veel te verbergen heb en niet te vertrouwen ben, moet het dan en daar ook maar ophouden.
Niks mis mee maar niet tijdens de eerste paar datesquote:Op woensdag 7 juni 2006 10:52 schreef Tranceptor het volgende:
Stel je gaat op een date. Alles gaat goed, je vermijd alle foute onderwerpen en het loopt allemaal goed.
Dan vervolgens gaat de dame in kwestie bijvoorbeeld naar jouw 'arbeidsverleden' vragen: met wie je hebt gehad, hoe lang, of je heel verliefd was, wat het voorstelde....
Hoe zou jij handelen?
1 Probeer je de vraag af te kappen met het antwoord dat je geen behoefte voelt om over het verleden te praten omdat je in het nu leeft.
2 Probeer je kort maar krachtig samen te vatten wat je aan 'arbeidsverleden' hebt.
3 Ga je toch dieper in op de zaak.
a. Vraag je zoja ook naar haar 'verleden'?
Ja, tuurlijk, maar hoe jullie het iig hier formuleren komt het zo krampachtig over. "Nee, daar wil ik niet over praten". Je hoeft geen lijst van veroveringen met cijfers en details in te leveren, maar het casual aanstippen is tooch niet zo'n big deal. Door het helemaal uit te sluiten maak je er zo'n issue vanquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:06 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dan heb ik er inderdaad ook al gelijk geen trek meer in! Dat is vechten tegen de bierkaai, dan moet je al gaan 'bewijzen' dat je betrouwbaar bent. Juist in deze periode zou je niets moeten 'bewijzen', maar moeten genieten van elkaars gezelschap.
Ik denk dat iedereen graag wil dat het verleden veel over de persoon zegt, dat geeft een soort van houvast. Dan 'weet' je wat voor vlees je in de kuip hebt. In de praktijk blijkt een verleden toch niet een beste graadmeter IMHO. Sommige notoire vreemdgangers in vorige relaties hebben opeens genoeg aan hun partner en sommige brave hendrikken komen helemaal los. Het zegt vrij weinig denk ik.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:06 schreef poepeneesje het volgende:
Ik zou voor drie gaan. Het verleden zegt denk ik wel veel over de persoon in kwestie.
Als je dat zou zijn, zou je daar toch ook over liegen dus het is een volkomen zinloze vraag om op een eerste date te stellen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:01 schreef Liewec het volgende:
Ja, het doet er toe als je een promiscu vreemdgaand zwijn blijkt te zijn die vrouwen niet respecteert en alles aan elkaar liegt, maar daar ga ik zelf niet van uit.
ach wel nee, ik vind het gewoon van iedereen leuk om te horen wat ze hebben uitgespookt. Ik vraag ook wel eens aan mensen in de kroeg wanneer ze ontmaagd zijn en hoe (okay, niet als een eerste vraag, maar wel als ik in een geanimeerd gesprek zit). Komen de leukste verhalen van naar bovenquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:09 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen graag wil dat het verleden veel over de persoon zegt, dat geeft een soort van houvast. Dan 'weet' je wat voor vlees je in de kuip hebt. In de praktijk blijkt een verleden toch niet een beste graadmeter.
Dat lijkt me ook wat,vlak voor de date in drievoud alle veroveringen met cijfers, data en details in leveren.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:08 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk, maar hoe jullie het iig hier formuleren komt het zo krampachtig over. "Nee, daar wil ik niet over praten". Je hoeft geen lijst van veroveringen met cijfers en details in te leveren, maar het casual aanstippen is tooch niet zo'n big deal. Door het helemaal uit te sluiten maak je er zo'n issue van
Ik vind dat in een gesprek met mensen met wie ik niet op date ben inderdaad ook leuk. Echter, op zo'n date gaat het toch juist om nu en degene die je leuk vind NU. Ikzelf hoef ook echt niet zo nodig te weten door welke oude vent ze ontmaagd is of welke vriend haar urenlang in een zweterig zolderkamertje voor het eerst anaal nam. Ook hoef ik niet te weten met welk vriendje ze op eerst op vakantie ging zonder haar ouders of welke barman ze pijpte op haar 16de.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:12 schreef Ripley het volgende:
[..]
ach wel nee, ik vind het gewoon van iedereen leuk om te horen wat ze hebben uitgespookt. Ik vraag ook wel eens aan mensen in de kroeg wanneer ze ontmaagd zijn en hoe (okay, niet als een eerste vraag, maar wel als ik in een geanimeerd gesprek zit). Komen de leukste verhalen van naar boven
Dat is een waarheid als een koe.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:06 schreef Copycat het volgende:
Mwoah, ligt er voor mij maar net aan hoe dat onderwerp wordt ingestoken. Ik zal niet bij voorbaat al zeggen dat het not done is.
Je hebt in iedergeval een indicatie, waar je daadwerkelijk tegen praat weet je nooit, mensen kun immers altijd veranderen. Maar dat is altijd en met alles.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:09 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen graag wil dat het verleden veel over de persoon zegt, dat geeft een soort van houvast. Dan 'weet' je wat voor vlees je in de kuip hebt. In de praktijk blijkt een verleden toch niet een beste graadmeter IMHO. Sommige notoire vreemdgangers in vorige relaties hebben opeens genoeg aan hun partner en sommige brave hendrikken komen helemaal los. Het zegt vrij weinig denk ik.
Als jij op een open vraag met een gesloten antwoord 'ja' dan wel 'nee' antwoordt, denk ik dat je ze niet allemaal op een rijtje hebtquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:16 schreef Tranceptor het volgende:
' Hoe pijnlijk was het uitgaan van je vorige relatie?'
Waarom stelt ze die vraag denk ik dan? Wat wil ze met het antwoord?
Stel ik zeg nee, ... goed denkt ze 'het stelde weinig voor?'
Stel ik zeg ja ... wat....
wat kan ze met een antwoord op zulke vragen?
Mierenneukster, het is vroeg.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als jij op een open vraag met een gesloten antwoord 'ja' dan wel 'nee' antwoordt, denk ik dat je ze niet allemaal op een rijtje hebt.
Dude... Je hebt duidelijk het stuk "met een grijns" gemist. Een dergelijke vraag stel je niet écht serieus, maar het blijft wel leuk om te zien hoe iemand erop reageert. Ik weet niet of ik de vraag zelf zou stellen hoor, maar als ie mij wordt gesteld, zou ik met een grijns antwoorden dat haar dat geen reet aangaatquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:16 schreef Tranceptor het volgende:
' Hoe pijnlijk was het uitgaan van je vorige relatie?'
Waarom stelt ze die vraag denk ik dan? Wat wil ze met het antwoord?
Stel ik zeg nee, ... goed denkt ze 'het stelde weinig voor?'
Stel ik zeg ja ... wat....
wat kan ze met een antwoord op zulke vragen?
Ik snap niet waarom je de vraag, met grijns of niet, uberhaupt stelt. Het ijs breken kan op veel leukere manieren. Ik kan me veel leukere vragen MET grijns en dubbelzinnige bodem bedenken die meer in het heden spelen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:28 schreef Liewec het volgende:
[..]
Dude... Je hebt duidelijk het stuk "met een grijns" gemist. Een dergelijke vraag stel je niet écht serieus, maar het blijft wel leuk om te zien hoe iemand erop reageert. Ik weet niet of ik de vraag zelf zou stellen hoor, maar als ie mij wordt gesteld, zou ik met een grijns antwoorden dat haar dat geen reet aangaat
Ik ben zelf wel fan van dergelijke 'brutale' vragen op een bijdehandte manier op tafel te leggen; Het breekt het ijs, en met een beetje geluk heb je ook nog eens ergens over ook... Op een luchtige manier. Zelfspot![]()
Als alles goed loopt, mag ze ook alles weten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:52 schreef Tranceptor het volgende:
Stel je gaat op een date. Alles gaat goed, je vermijd alle foute onderwerpen en het loopt allemaal goed.
Dan vervolgens gaat de dame in kwestie bijvoorbeeld naar jouw 'arbeidsverleden' vragen: met wie je hebt gehad, hoe lang, of je heel verliefd was, wat het voorstelde....
Hoe zou jij handelen?
Hoezo afgezaagd...quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:59 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik zou het natuurlijk ook niet zo zeggen, slechts aanstippen dat het leven nu is en de toekomst van belang met een knipoog.
Wat voor opleiding doe je?quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:24 schreef mgerben het volgende:
Nummer 1.
Je leeft nl ook in het heden.
Of je 1 of 31 partners hebt gehad beïnvloedt het beeld dat de ander van jou krijgt. Terwijl hij/zij jou gewoon zelf zou moeten ontdekken om te zien of het klikt of niet.
Het probleem met het 'arbeidsverleden' is dat je alles zowel positief als negatief op kunt vatten:
- 31 partners gehad: Goh, wat leuk dat hij/zij mij toch leuker vindt dan die 31 / tegen: Slet!
- 1 partner: Trouw / tegen: Saai
- Veel korte relaties: Juiste nog niet gevonden / tegen: bindingsangst.
De opmerking 'dan kan de ander zich tenminste een beeld vormen' klopt dus niet; want hij/zij kan zich even makkelijk een terecht als een onterecht beeld vormen.
Daar heb je dus niks aan.
Daarom zou ik ervoor kiezen om de ander zelf zijn eigen beeld te laten vormen uit wat hij/zij zelf waarneemt, niet met gegevens die ik aandraag uit het verleden.
Hoe kom je erbij dat dat foute onderwerpen zijn? Heb ik werkelijk waar nooit van gehoord. Ik heb het op elke eerste date wel gehad over ex-en. Tis gewoon interessant. Vind het ook echt niet raar als ik die vraag krijg, ik vind het ook leuk om te weten wat de ander in t verleden gedaan heeft. Pure nieuwsgierigheidquote:Op woensdag 7 juni 2006 11:02 schreef Tranceptor het volgende:
Men vind het dus not done om op eerste dates over exen en andere foute onderwerpen te praten, maar als het aan bod komt dan moet er vrijelijk alles verteld worden?
Het was on topic... ? Jij begint deze thread over arbeidsverleden. Ik kan ook wel leukere verzinnen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:32 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je de vraag, met grijns of niet, uberhaupt stelt. Het ijs breken kan op veel leukere manieren. Ik kan me veel leukere vragen MET grijns en dubbelzinnige bodem bedenken die meer in het heden spelen.![]()
![]()
![]()
'arbeidsverleden'.... niet daadwerkelijk waar ze GEWERKT heeft, maar wat ze geneukt heeft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:37 schreef Liewec het volgende:
[..]
Het was on topic... ? Jij begint deze thread over arbeidsverleden. Ik kan ook wel leukere verzinnen.
Ik zie het belang van het delen van die informatie niet in en de toegevoegde waarde al helemaal niet. Those who dwell in the past, belong with the dead.quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:25 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hoezo afgezaagd...
Als iemand er naar vraagt snap ik niet waarom jet t niet zou vertellen. Ik heb geen moeite met mn verleden en met mn exen, dus waarom zou ik er moeilijk over doen
Ik vind dat geen chitchat, dat zijn vrij serieuze vragen, hoe je het ook brengt. Als je zegt 2 exen en je gaf er geen fuck om dan ben je een gevoelloze hond, bij 30 exen ben je een slet eersteklas. Als je vertelt hoe kapot je was van het verbreken van je liefde een half jaar terug lijk je er niet overheen. Je moet dan meteen een beetje gaan 'schipperen' met je verhaal om het goed over te laten komen. Daar heb ik al niet eens de kracht voor. Een eerste date moet leuk en gezellig zijn, ik zie niet wat gelul over vroeger en exen die je niet meer spreekt daaraan toevoegt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:19 schreef Copycat het volgende:
Heeft toch niets met dwelling in the past te maken?
Gewoon chitchat waarbij je verleden ook ter sprake komt.
Ik snap die luchtigheid wel, in de zin van 'zo had ik eens een meisje' en haha...quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:23 schreef Copycat het volgende:
Ben ik het niet mee eens. Ook dat gespreksonderwerp kan luchtig, leuk en gezellig over tafel gaan. Het is maar net hoe je communiceert.
Tsja ieder zn ding. Gesprekken hoeven ook niet altijd een toegevoegde waarde te hebben. Kan ook gewoon lekker kletsen zijn, en dit is wat mij betreft een heel relaxed gespreksonderwerp...quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:18 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik zie het belang van het delen van die informatie niet in en de toegevoegde waarde al helemaal niet. Those who dwell in the past, belong with the dead.
Bovendien vind ik het zelf ook spannender als ik niet weet wie ze allemaal heeft geneukt.
Nee je denkt gewoon suf. Op mn eerste date met mijn vriendin vroeg ze waarom het uitgegaan is met mn ex... Beetje uitgelegd, geen probleem. Ik heb ook aan geen 1 scharrel of ex een vervelend gevoel aan over gehouden...quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:21 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ach misschien leef ik wel weer teveel in het heden. Voor mij gaat het om het gevoel en de gezelligheid nu en hoe je daar gekomen bent kun je in een later stadium met iemand uitdiepen. Dat vind ik niks voor een eerste date.
Waarom denk je hier over na man?quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:24 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik snap die luchtigheid wel, in de zin van 'zo had ik eens een meisje' en haha...
Maar wat voegt het nu precies toe aan een date? Geen ene malle moer vind ik dus. Iemand krijgt een bepaald beeld van hoe jij met vrouwen/mannen omgaat wat voor geen meter klopt en weinig aan het nu toevoegt.
Ik snap niet waarom je zo'n vraag uberhaupt stelt, het kan mij echt een reet schelen waarom het bij een meisje uitgegaan is met haar ex. Het belangrijkste is juist dat het uit is, dat heeft hij goed gedaan. Dat is het heden. Al heeft ze hem op bevrijdingsdag gedumpt terwijl ze samen een wereldreis gingen maken.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:33 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Nee je denkt gewoon suf. Op mn eerste date met mijn vriendin vroeg ze waarom het uitgegaan is met mn ex... Beetje uitgelegd, geen probleem. Ik heb ook aan geen 1 scharrel of ex een vervelend gevoel aan over gehouden...
Tsja, nogmaals ieder zn ding. Ik praat over bijna alle onderwerpen luchtig. Gewoon omdat ik er geen naar gevoel bij heb. Ik ga er vanuit dat een meisje het vraagt uit interesse en niet door 1 of andere onderliggende gedachte. Als ze met me uit is dan vindt ze me toch wel leuk, ookal heb ik er 35 geneukt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:36 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zo'n vraag uberhaupt stelt, het kan mij echt een reet schelen waarom het bij een meisje uitgegaan is met haar ex. Het belangrijkste is juist dat het uit is, dat heeft hij goed gedaan.![]()
Ik denk gewoon dat we op een andere manier hier naar kijken, sja of ik ben gewoon 'suf'.![]()
Ik heb niets tegen een beetje oppervlakkig gelul op zijn tijd, maar dit heeft geen luchtigheid, achter zulke vragen zit iets van 'ik wil weten wat je hebt uitgevreten met wie en hoe je ze behandeld hebt'.
Ik vind gewoon dat iemand die ik 1 date ken dat geen fuck aangaat.![]()
![]()
Ik stelde mijn vriendin de vraag hoeveel bedpartners ze had gehad. Mn mening over haar veranderede 0,0. Sowieso zie ik iemand van een 1e date totaal niet als potentieel partner... Nooit gehad ook, misschien dat het me daarom vrij weinig kan boeien.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:36 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zo'n vraag uberhaupt stelt, het kan mij echt een reet schelen waarom het bij een meisje uitgegaan is met haar ex. Het belangrijkste is juist dat het uit is, dat heeft hij goed gedaan. Dat is het heden. Al heeft ze hem op bevrijdingsdag gedumpt terwijl ze samen een wereldreis gingen maken.![]()
Ik denk gewoon dat we op een andere manier hier naar kijken, sja of ik ben gewoon 'suf'.![]()
Ik heb niets tegen een beetje oppervlakkig gelul op zijn tijd, maar dit heeft geen luchtigheid, achter zulke vragen zit iets van 'ik wil weten wat je hebt uitgevreten met wie en hoe je ze behandeld hebt'.
Ik vind gewoon dat iemand die ik 1 date ken dat geen fuck aangaat.![]()
![]()
Tsja ik heb nooit iemand slecht behandeld. Ben een goed vriendje. Heb wel fouten gemaakt en ook dat zal ik niet verzwijgen, maar ik weet van mezelf dat ik een goeie en leuke jongen ben. Als je dat van jezelf weet, zal zij dat ook meekrijgenquote:Op woensdag 7 juni 2006 17:36 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
n 'ik wil weten wat je hebt uitgevreten met wie en hoe je ze behandeld hebt'.
Ik vind gewoon dat iemand die ik 1 date ken dat geen fuck aangaat.![]()
![]()
Ik ken er zat die daar stevig op zouden afknappen, je kunt ook gewoon laag inzetten en gewoon een laag aantal zeggen en erna die echt goed waren fluisteren.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:39 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Tsja, nogmaals ieder zn ding. Ik praat over bijna alle onderwerpen luchtig. Gewoon omdat ik er geen naar gevoel bij heb. Ik ga er vanuit dat een meisje het vraagt uit interesse en niet door 1 of andere onderliggende gedachte. Als ze met me uit is dan vindt ze me toch wel leuk, ookal heb ik er 35 geneukt.
Het heiligste boontje van de familie spreekt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:43 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Tsja ik heb nooit iemand slecht behandeld. Ben een goed vriendje. Heb wel fouten gemaakt en ook dat zal ik niet verzwijgen, maar ik weet van mezelf dat ik een goeie en leuke jongen ben. Als je dat van jezelf weet, zal zij dat ook meekrijgen
Hoezo afgezaagd... Iemand met een goed stel hersenen zal je gewoon een mongool vindenquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:10 schreef SynchroSteve het volgende:
Hoe handelen bij lastige vragen waar je liever geen antwoord op geeft, of te saai zijn op serieus op te antwoorden:
- 'Heb je eigenlijk veel andere vrouwen gehad?'
- 'Duizenden', terwijl je haar uiterst serieus aankijkt
- 'Zie je op dit moment nog andere vrouwen?'
- 'Nee, mannen', met weer die uiterst serieuze blik
Als ze daarna zegt 'Haha, en nu serieus?', verzin je weer een ander antwoord. Houdt ze niet vol! Dus naar het volgende onderwerp. Bijkomend voordeel: je houdt er ook een tikje mysterieus imago aan over, which is good.
Theoretisch kan je er op afknappen, maar in de praktijk zal dat niet gebeuren als je leuk genoeg bent. Ik vind het zelfs belangrijk dat een meisje niet teveel jongens heeft gehad, maar als ik de ander echt leuk vindt dan telt dat niet mee.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:43 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik ken er zat die daar stevig op zouden afknappen, je kunt ook gewoon laag inzetten en gewoon een laag aantal zeggen en erna die echt goed waren fluisteren.![]()
Achter die vraag zit een onderliggende gedachte, hoe betrouwbaar ben je...
[..]
Het heiligste boontje van de familie spreekt.![]()
![]()
Ik zou niet weten waarom het wel of niet beantwoorden van zo'n vraag met mijn zelfbeeld te maken zou hebben. Ik ben je daar kwijt.![]()
Nou, het kan anders best wel eens nuttig zijn te weten waarom het uit is gegaan, mocht het om een probleem gaan dat ook bij een eventuele relatie met jou kan 'opduiken'. Maar goed, dat hoeft idd. niet de eerste date, mag wel, wat mij betreft.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:36 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je zo'n vraag uberhaupt stelt, het kan mij echt een reet schelen waarom het bij een meisje uitgegaan is met haar ex. Het belangrijkste is juist dat het uit is, dat heeft hij goed gedaan. Dat is het heden. Al heeft ze hem op bevrijdingsdag gedumpt terwijl ze samen een wereldreis gingen maken.![]()
Ik denk gewoon dat we op een andere manier hier naar kijken, sja of ik ben gewoon 'suf'.![]()
Ik heb niets tegen een beetje oppervlakkig gelul op zijn tijd, maar dit heeft geen luchtigheid, achter zulke vragen zit iets van 'ik wil weten wat je hebt uitgevreten met wie en hoe je ze behandeld hebt'.
Ik vind gewoon dat iemand die ik 1 date ken dat geen fuck aangaat.![]()
![]()
Iemand krijgt sowieso zo een bepaald beeld, ook van hoe jij met mannen/vrouwen omgaat. Dat haal je nl. echt niet alleen uit over hoe iemand over ex-en praat.quote:Maar wat voegt het nu precies toe aan een date? Geen ene malle moer vind ik dus. Iemand krijgt een bepaald beeld van hoe jij met vrouwen/mannen omgaat wat voor geen meter klopt en weinig aan het nu toevoegt.
Ik heb wel meer anekdotes en ook zat leuke waar geen vrouw in voorkomt.quote:Op donderdag 8 juni 2006 02:05 schreef kastanova het volgende:
M'n "beste" anekdotes gaan over mijn verleden met vrouwen.
En als ik ze allemaal vertel en dan met name de manier waarop, weet ze direct waar ze aan toe is en waar ik (niet) naar op zoek ben in een vrouw.
Jezus gast, dat begreep ik wel. Als je je eigen metaforen niet snapt of denkt dat anderen ze niet snappen moet je ze misschien niet gebruiken. Mijn reactie was dus ON TOPIC omdat ik een bijdehandte zin probeerde te opperen m.b.t. neukverleden, dat jij pareerde met "ja waarom zou je daar een leuke opmerking over proberen te maken, ik weet wel leukere onderwerpen."quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:17 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
'arbeidsverleden'.... niet daadwerkelijk waar ze GEWERKT heeft, maar wat ze geneukt heeft.![]()
Ik ga uit van het niveau van je gemiddelde post en daar pas ik me op aan. De rest is allemaal jouw probleem.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:44 schreef Liewec het volgende:
[..]
Jezus gast, dat begreep ik wel. Als je je eigen metaforen niet snapt of denkt dat anderen ze niet snappen moet je ze misschien niet gebruiken.
En het niveau van mijn gemiddelde post is...quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:46 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik ga uit van het niveau van je gemiddelde post en daar pas ik me op aan. De rest is allemaal jouw probleem.![]()
Door het hysterisch weg te stoppen maak je het heel zwaar en ernstig. Wat is er mis mee als het toevallig ter sprake komt.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:07 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik heb wel meer anekdotes en ook zat leuke waar geen vrouw in voorkomt.![]()
Ik vind het gewoon te privé en ook helemaal geen 'leuke' toevoeging of leuk onderwerp. Dan zou ik bij mezelf denken: 'god zeg kun je nix leukers verzinnen?'
quote:Sorry man, maar het klikt niet. Ik ga niet met je afspreken.
Dankuwel.![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:50 schreef Liewec het volgende:
Ik maakte geens kans? Ehh waarop?
Hysterisch wegstoppen is een beetje overdreven, niet Rip? Ik zou het er liever niet over hebben en bij doorvragen kort aanstippen. Ik zou het zelf ook geen opknapper vinden als ze allemaal leuke dingen over haar ow zo foute exen ging vertellen. Dat zegt mij iets over haar keuzepatroon en haar smaak en komt nogal onvolwassen over (bashen van ex na ex) IMHO.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:50 schreef Ripley het volgende:
[..]
Door het hysterisch weg te stoppen maak je het heel zwaar en ernstig. Wat is er mis mee als het toevallig ter sprake komt.
Mijn ex van een paar jaar geleden vertelde op de eerste date een erg grappig verhaal over zijn ontmaagding (eindigde in een bloedbad van zijn kant) en een one night stand die onder haar broekje allerlei gelijkenissen met een bouvier vertoonde. Dat waren gewoon grappige verhalen en meer niet. Helemaal geen issues als "ik wil weten wat voor vlees ik in de kuip heb".
Nee, het ligt denk ik een beetje aan de insteek. Ik zit ook niet te wachten op een kruisverhoor. Maar ik zie ook niet helemaal in waarom het niet terloops ter sprake zou kunnen komenquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:55 schreef milagro het volgende:
Ik zou het raar vinden als iemand er meteen over zou beginnen, en nee, ik stop mijn arbeidsverleden niet hysterisch weg, maar dit soort vragen bij een 1e date, maakt het een soort van sollicitatiegesprek, en ik kom er toch voor mijn lol, vooral, niet om een test af te leggen, of ik door de normen en waarden ballotage heen kom
Ach kom, het komt helemaal niet " terloops" ter sprake als het op een 1e date al gevraagd wordtquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:56 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nee, het ligt denk ik een beetje aan de insteek. Ik zit ook niet te wachten op een kruisverhoor. Maar ik zie ook niet helemaal in waarom het niet terloops ter sprake zou kunnen komen
God zeg, Milagro, dat ik het op mijn oude dag toch nog eens met jou eens mag worden.quote:Op donderdag 8 juni 2006 09:59 schreef milagro het volgende:
[..]
Ach kom, het komt helemaal niet " terloops" ter sprake als het op een 1e date al gevraagd wordt
Wat schiet je er ook mee op, met die kennis?
Ik weet zelfs van de vader van mijn kids niet zijn arbeidsverleden, boeit totaaaaaaaal niet, en zo dacht hij er ook over.
Vragen worden niet ontweken, ze worden gewoon niet gesteld.
Je zegt 't leuk, maar da's precies wat ik van een eerste date zou makenquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:55 schreef milagro het volgende:
Ik zou het raar vinden als iemand er meteen over zou beginnen, en nee, ik stop mijn arbeidsverleden niet hysterisch weg, maar dit soort vragen bij een 1e date, maakt het een soort van sollicitatiegesprek, en ik kom er toch voor mijn lol, vooral, niet om een test af te leggen, of ik door de normen en waarden ballotage heen kom
Wat maakt het nu ene malle moer uit of ie wel of geen fuck gaf om zn ex-vriendin? Hij is nu single en geinteresseerd in jou.quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:07 schreef innovative het volgende:
[..]
Je zegt 't leuk, maar da's precies wat ik van een eerste date zou makenIk ben altijd van mening dat iemands omgang met vriendinnen/exen heel veel zegt over de persoon. Kan hij er normaal, zonder wrok maar met licht sarcasme over praten, dan kan hij kennelijk goed loslaten maar is hij wel gek geweest op het meisje. Dat wil ik weten.
Alle mensen zijn in staat vreemd te gaan, net zoals dat ze in staat zijn te moorden.quote:Zoals ik ook wil weten of een gozer in staat is vreemd te gaan etc, en dan graag vóór de roze bril over mijn neus zakt en ik ga denken "ach, dat doet hij bij mij niet"...
Angst is de slechtste raadgever. Soms moet je gewoon een risico nemen met iemand.quote:Deels daarom val ik ook standaard voor heren die al langer vrienden zijn: ik weet dan tenminste wat voor vlees ik in de kuip heb, kan ik 't kruisverhoor ook achterwege laten. Een beetje verrassingen, best, maar ik wil geen verrassingen die me gruwelijk kunnen kwetsen, zoals een notoire vreemdganger...
Dus jij begint op een 1e date te vragen naar het aantal exen, hoe het geëindigd is, of er nog kontakt is, of hij wel eens vreemdgegaan is, hoeveel van die exen neukertjes waren, en hoeveel serieus?quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:07 schreef innovative het volgende:
[..]
Je zegt 't leuk, maar da's precies wat ik van een eerste date zou makenIk ben altijd van mening dat iemands omgang met vriendinnen/exen heel veel zegt over de persoon. Kan hij er normaal, zonder wrok maar met licht sarcasme over praten, dan kan hij kennelijk goed loslaten maar is hij wel gek geweest op het meisje. Dat wil ik weten. Zoals ik ook wil weten of een gozer in staat is vreemd te gaan etc, en dan graag vóór de roze bril over mijn neus zakt en ik ga denken "ach, dat doet hij bij mij niet"...
Deels daarom val ik ook standaard voor heren die al langer vrienden zijn: ik weet dan tenminste wat voor vlees ik in de kuip heb, kan ik 't kruisverhoor ook achterwege laten. Een beetje verrassingen, best, maar ik wil geen verrassingen die me gruwelijk kunnen kwetsen, zoals een notoire vreemdganger...
Zoals ik het zie komen deze vragen voort uit onzekerheid en angst en de hoop wat houvast te krijgen. Dat lijken me sowieso geen goede raadgevers, naast het feit dat je die zekerheid/houvast niet krijgt en niet moet willen krijgen op date 1.quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:17 schreef milagro het volgende:
Je leert iemand niet kennen na een 1e date, dat komt later pas, en soms kan iemand die zo betrouwbaar leek, je compleet verrassen, ook na maanden.
Tja, ik geloof dat ik daar wel toe in staat ben, eigenlijk... Maar zoals ik al zei, ik heb altijd relaties met jongens die ik al langer ken dan een paar dagen, waardoor ik die dingen al weet. Een "eerste date" heb ik nog nooit gehad. Van mijn huidige lief ken ik al zijn serieuzere exen zelfs persoonlijk.quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:17 schreef milagro het volgende:
Dus jij begint op een 1e date te vragen naar het aantal exen, hoe het geëindigd is, of er nog kontakt is, of hij wel eens vreemdgegaan is, hoeveel van die exen neukertjes waren, en hoeveel serieus?
Mwah, ligt eraan hoe iemand reageert, ik persoonlijk vind dat je heel ontspannen over exen kunt praten. Ik zie zelf het probleem nooit zo van over exen praten, vandaar dus dat ik het zelf ook nogal makkelijk doe.quote:Goh, kom je dan nog wel toe aan een echt leuk ontspannen gesprek?
Ik zou een vragenformulier meenemen, dat neerleggen, ondertussen je neus gaan poederen, zodat hij het rustig kan invullen en dan aan de hand van zijn antwoorden beslissen of er nog gegeten gaat worden of het bij 1 drankje blijft
Kom op, zeg, op een 1e date klikt het of het klikt niet, daar gaat het om toch?
Als je zulke dingen op dag 1 al gaat vragen, is er werkelijk niets aan spontaniteit en lijkt het erop alsof je een huwelijkskandidaat zoekt, die aan álle eisen moet voldoen.
Bewust niet willen binden aan 1 iemand vind ik prima, als alle andere betrokken partijen dat ook maar weten. Tja, en zolang het heerschap in kwestie maar weet dat ik dat dus niet wil, dat ik wel wil dat hij zich aan mij bindt. Een sletterige periode achter de rug hebben zou ik jammer vinden, maar niet onoverkomelijk. Iemand bedonderen oid, daar gaat het mij om, dat moet ik niet. Ook als je behoorlijk seksueel actief bent kun je eerlijk en integer blijven.quote:Verder zegt arbeidsverleden niet perse iets over het heden, hè, iemand kan een wilde periode achter de rug hebben, bewust zich niet hebben willen binden aan 1, om er op een bepaald moment wel aan toe te zijn.
Ja, je kan dingen verzwijgen, of dingen anders voorspiegelen. Maar de kans dat je iets te weten komt is in ieder geval groter dan wanneer je nergens over spreekt.quote:Hoe iemand zijn ex behandeld heeft kan ook voor een aanzienlijk deel liggen aan die ex, hè.
En bovendien, jouw sollicitant kan zich natuurlijk zo mooi voordoen als wenselijk is, en er zomaar 10 exen verzwijgen of weetikwat, je schiet er dus geen hol mee op.
Ik pretendeer niet dat het je 100% zekerheid verschaft, maar het vermindert de 100% onzekerheid over of iemand bij mij past.quote:Je leert iemand niet kennen na een 1e date, dat komt later pas, en soms kan iemand die zo betrouwbaar leek, je compleet verrassen, ook na maanden.
Maar die onzekerheid hoort er juist bij in die periode. Het is juist leuk elkaar stukje bij beetje meer te ontdekken. Ik zit niet te wachten op zijn hele levensverhaal bij de eerste date, dan is het boek direct al uitgelezen en mijn interesse wegquote:Op donderdag 8 juni 2006 10:54 schreef innovative het volgende:
Ik pretendeer niet dat het je 100% zekerheid verschaft, maar het vermindert de 100% onzekerheid over of iemand bij mij past.
Tja, ik zit kennelijk gewoon anders in elkaar. Ik wil een hoop ontdekken tijdens de relatie, maar niet hoe zijn vorige relaties waren. Dat wil ik gewoon eerder al enigszins weten.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:09 schreef Xennia het volgende:
Maar die onzekerheid hoort er juist bij in die periode. Het is juist leuk elkaar stukje bij beetje meer te ontdekken. Ik zit niet te wachten op zijn hele levensverhaal bij de eerste date, dan is het boek direct al uitgelezen en mijn interesse weg
Precies!quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:09 schreef Xennia het volgende:
[..]
Maar die onzekerheid hoort er juist bij in die periode. Het is juist leuk elkaar stukje bij beetje meer te ontdekken. Ik zit niet te wachten op zijn hele levensverhaal bij de eerste date, dan is het boek direct al uitgelezen en mijn interesse weg
Op een 1e date komt dat niet spontaan ter sprake, dat is dan een gerichte vraagquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:13 schreef Copycat het volgende:
Iets te weten komen over het 'verleden' van je date staat toch niet gelijk aan iemand direct door en door kennen?
Komt zoiets spontaan ter sprake, geen enkel probleem voor mij.
Op de eerste date dus. Hoe bevalt dat nu, het leven van een controlfreak?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:12 schreef innovative het volgende:
Tja, ik zit kennelijk gewoon anders in elkaar. Ik wil een hoop ontdekken tijdens de relatie, maar niet hoe zijn vorige relaties waren. Dat wil ik gewoon eerder al enigszins weten.
Zoals ik al zei, niet om het aantal, wel om de manier waarop. Eerlijkheid en integriteit staan voor mij voorop. De manier waarop zegt voor mij wel enigszins iets over een persoon. Daar plak ik inderdaad een oordeel aan. Niet dat het een slecht persoon is, wel dat het iemand is die niet bij mij gaat passen. Niet eens omdat die persoon zo verkeerd is, wel omdat ik weet dat het mij niet los gaat laten. Zoiets gaat malen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:22 schreef milagro het volgende:
Iemand die bij voorbaat dat soort dingen wil weten, heeft blijkbaar een bepaald beeld al, dat een druk arbeidsverleden iets zegt over je betrouwbaarheid qua serieuze intenties of zo, anders wil je dat niet weten, namelijk.
Niemand stelt die vraag zo vroeg al zonder daar iets van een waarde oordeel aan vast te plakken.
En mensen die je op een druk verleden afrekenen, vind ik kleinzielig en dus niet mijn type.
Ik heb nooit eerste dates, dat zei ik toch al?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:36 schreef Xennia het volgende:
Op de eerste date dus. Hoe bevalt dat nu, het leven van een controlfreak?
Nee, natuurlijk niet, maar ik vind het nogal merkwaardig dat je denkt bij de eerste date aan de hand van een kruisverhoor te kunnen bepalen of iemand gelijkgestemd is. Bovendien, vanwaar die haast?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:38 schreef innovative het volgende:
Overigens, waarom zou je eigenlijk niet naar een gelijkgestemde mogen zoeken voor een relatie, ben je dan meteen "kleinzielig"?
onzeker niet, controlfreak wel, en dus? Heb jij daar last van? Neuh. Ik, hooguit, en wellicht mijn vriend. Die is echter, althans, laatste berichtgeving die ik heb gehad, nog steeds best tevreden met mij en met "ons".quote:
Om mee te beginnen heb ik nergens last van.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:44 schreef innovative het volgende:
[..]
onzeker niet, controlfreak wel, en dus? Heb jij daar last van? Neuh. Ik, hooguit, en wellicht mijn vriend. Die is echter, althans, laatste berichtgeving die ik heb gehad, nog steeds best tevreden met mij en met "ons".
Mijn weg naar een relatie toe is anders, ja. De uitkomst is dat er twee mensen gelukkig zijn samen. Heb jij daar last van?
Zoals ik al zei eerder tegen milagro, het is geen kruisverhoor, maar ik zal wel proberen een gesprek die kant op te sturen. Ik vind het geen beladen onderwerp om over te praten, dus zie ook niet waarom het dat voor anderen zou zijn. Volgens mij kun je prima lachen om blunders etc.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:43 schreef Xennia het volgende:
Nee, natuurlijk niet, maar ik vind het nogal merkwaardig dat je denkt bij de eerste date aan de hand van een kruisverhoor te kunnen bepalen of iemand gelijkgestemd is. Bovendien, vanwaar die haast?
Als je liefde als een rationele keuze ziet, vraag ik me af of jij wel ooit de volle omvang van liefde gevoeld hebtquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:41 schreef innovative het volgende:
Verder, controlfreak zijn is soms handig, soms lastig... Bepaalde dingen zitten in je karakter en hoewel het minder is dan jaren geleden, zal het beredenerende altijd in me blijven zitten en zal ik altijd de liefde als een keuze zien, en voor iemand willen kiezen op grond van enkele "feiten".
Waarom zou mijn wereld geregeerd worden door angst?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:46 schreef Tranceptor het volgende:
Ach ja je kiest ook op basis van hoe zeker jezelf bent, een wereld geregeerd door angst en het gevoel maar controle op alles te moeten houden is niets voor mij. Prima als een ander daar wel gelukkig mee is hoor, het is niks voor mij.
Lul niet, jij wilt niet eens meer verliefd worden en alleen nog maar relaties hebben met meiden waar je geen diepere gevoelens voor hebt uit angst gekwetst te worden en jezelf te verliezen. Dus doe nou niet alsof jij de liefde en een leven zonder angst hebt uitgevondenquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:46 schreef Tranceptor het volgende:
Om mee te beginnen heb ik nergens last van.![]()
Ach ja je kiest ook op basis van hoe zeker jezelf bent, een wereld geregeerd door angst en het gevoel maar controle op alles te moeten houden is niets voor mij. Prima als een ander daar wel gelukkig mee is hoor, het is niks voor mij.
Reken daar maar op. Eens kijken hoe lang dat nog goed gaat.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:44 schreef innovative het volgende:
en wellicht mijn vriend.
Ik kies ervoor om niets te hebben tot de angst overwonnen is. Ik denk dat je me toch niet helemaal correct hebt gelezen dan. Ik begin niet aan de relaties die jij noemt, die tijd hebben we gehad. Zelfkritiek is prima, maar dan niet weer in dezelfde euvels vervallen...quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:48 schreef Xennia het volgende:
[..]
Lul niet, jij wilt niet eens meer verliefd worden en alleen nog maar relaties hebben met meiden waar je geen diepere gevoelens voor hebt uit angst gekwetst te worden en jezelf te verliezen. Dus doe nou niet alsof jij de liefde en een leven zonder angst hebt uitgevonden![]()
Dat spreekt zo duidelijk uit iedere zin die ik hier van je lees, maar het zal vast wel weer aan mij liggen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:47 schreef innovative het volgende:
Waarom zou mijn wereld geregeerd worden door angst?
Stel je aan.quote:Notoire onzekere controlfreak-alert.
Als ik me geef aan iemand, ja.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:46 Als je liefde als een rationele keuze ziet, vraag ik me af of jij wel ooit de volle omvang van liefde [b]gevoeld hebt
Het voegt niets toe en het gaat haar niets aan.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:52 schreef AgLarrr het volgende:
Ik vind het kleinzielig als het onderwerp persé niet ter sprake mag komen of ontweken wordt "omdat het de eerste date is", of "om het een beetje spannend te houden". Flikker op man, als spanning dáár vanaf hangt.
Wie heeft het over haast? Het hangt maar net van je doelstelling af? Waarom zou je tijd in iemand investeren waar je toch geen heil in ziet? Dat heeft niets met haast te maken.quote:Bovendien, vanwaar die haast?
Waarschijnlijk ligt het dan aan jou, ja.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:50 schreef Tranceptor het volgende:
Dat spreekt zo duidelijk uit iedere zin die ik hier van je lees, maar het zal vast wel weer aan mij liggen.![]()
Waarom zou je van iemand waarin je energie steekt en in investeert meteen dat soort dingen moeten weten? Wat is de haast daarachter?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:54 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Wie heeft het over haast? Het hangt maar net van je doelstelling af? Waarom zou je tijd in iemand investeren waar je toch geen heil in ziet? Dat heeft niets met haast te maken.
Hoezo komt t niet terloops ter sprake? Ik vraag er zelf eig altijd naar. Zit niets achter, gewoon nieuwsgierigquote:Op donderdag 8 juni 2006 09:59 schreef milagro het volgende:
[..]
Ach kom, het komt helemaal niet " terloops" ter sprake als het op een 1e date al gevraagd wordt
Wat schiet je er ook mee op, met die kennis?
Ik weet zelfs van de vader van mijn kids niet zijn arbeidsverleden, boeit totaaaaaaaal niet, en zo dacht hij er ook over.
Vragen worden niet ontweken, ze worden gewoon niet gesteld.
quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:46 schreef Tranceptor het volgende:
Ach ja je kiest ook op basis van hoe zeker jezelf bent, een wereld geregeerd door angst en het gevoel maar controle op alles te moeten houden is niets voor mij. Prima als een ander daar wel gelukkig mee is hoor, het is niks voor mij.![]()
Dus je bent je niet zeker van jezelf en daarom maak je maar geen keuzes? Bevalt dat nu, aan de zijlijn van je leven staan?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:49 schreef Tranceptor het volgende:
Ik kies ervoor om niets te hebben tot de angst overwonnen is. Ik denk dat je me toch niet helemaal correct hebt gelezen dan. Ik begin niet aan de relaties die jij noemt, die tijd hebben we gehad. Zelfkritiek is prima, maar dan niet weer in dezelfde euvels vervallen...![]()
Hee het is jouw topic hoorquote:Bovendien hadden we het niet over mij.![]()
Omdat ik dat soort dingen belangrijk vind om te weten, omdat ze voor mij mede bepalen of ik die persoon wel geschikt acht voor het doel dat ik voor ogen heb.quote:Waarom zou je van iemand waarin je energie steekt en in investeert meteen dat soort dingen moeten weten? Wat is de haast daarachter?
Het is al een illusie jezelf volledig te kennen, laat staan een anderquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:56 schreef JoeyT het volgende:
En dat je er nooit met de vader van je kids over hebt gesproken is wel erg vaag. Het is fijn om in een relatie iemand helemaal te kennen.
Ok prima, ik ga hier op mezelf in en daar moet je het even mee doen, dan gaan we weer ECHT on-topic.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:56 schreef Xennia het volgende:
Dus je bent je niet zeker van jezelf en daarom maak je maar geen keuzes? Bevalt dat nu, aan de zijlijn van je leven staan?
[..]
Hee het is jouw topic hoor![]()
Dan vraag ik me uberhaupt af waarom je op date gaat met iemand nieuws.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:57 schreef Mone het volgende:
Lijkt mij wel 'not done' als je nog steeds moeite hebt met 1 van je vorige liefdes en daar de hele avond over praat.
Waarom zou bij een eerste date al een 'doel' zichtbaar moeten zijn waar je naartoe werkt?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Omdat ik dat soort dingen belangrijk vind om te weten, omdat ze voor mij mede bepalen of ik die persoon wel geschikt acht voor het doel dat ik voor ogen heb.
Hoezo haast...Damn t is eenfucking 1e date waar praat je over. Nog nooit heb ik op een 1e date gedacht van dit wordt haar, dus wil meer over dr weten...quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:55 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Waarom zou je van iemand waarin je energie steekt en in investeert meteen dat soort dingen moeten weten? Wat is de haast daarachter?
Het is maar hoe je de vraag opvat.
Het gaat ruim drie jaar goed nu en er zijn geen signalen dat het binnen korte tijd fout gaat, ik laat zijn administratie zijn administratie en zijn mailbox is zijn mailbox. Verder zoekt hij het maar uit wat hij doet, ik ben niet het type vrouw dat vreselijk jaloers is. Heb ik ook geen reden toe. Ik heb zo'n vermoeden hoe jij nu over mij denkt, zo'n vrouwspersoon die al gaat flippen als vriendlief even te lang met een andere vrouw praat in een discotheek of zegt "goh, die heeft lekkere tieten"... Niet, dus. Ik ben niet snel jaloers te krijgen, en ik vind het niet meer dan normaal dat hij een eigen leven heeft, inclusief uitgaan, flirten en evt. wat meer. Hij ligt niet aan de ketting en heeft geen oogkleppen op hoorquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:49 schreef Recovering het volgende:
Reken daar maar op. Eens kijken hoe lang dat nog goed gaat.
Jij bent vast ook het type dat door mailboxen en administratie struint.
Desondanks blijf ik het ook vaag vinden dat je dat soort dingen niet bespreekt. Ook een stukje vertrouwen en openheid.quote:Het is al een illusie jezelf volledig te kennen, laat staan een ander
Ik vind dat je het wat zakelijk uitdrukt, maar ik begrijp je punt. Uiteraard wil ik ook weten of iemand ''geschikt'' is, maar dat is toch een proces? Dat weet ik echt nog niet na 1 date en dat hoeft ook nog niet.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Omdat ik dat soort dingen belangrijk vind om te weten, omdat ze voor mij mede bepalen of ik die persoon wel geschikt acht voor het doel dat ik voor ogen heb.
Ik ook.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:59 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dan vraag ik me uberhaupt af waarom je op date gaat met iemand nieuws.
quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:00 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hoezo haast...Damn t is eenfucking 1e date waar praat je over. Nog nooit heb ik op een 1e date gedacht van dit wordt haar, dus wil meer over dr weten...
Daar ging ik op in, doelmatig daten met kruisverhoor en assessment.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Omdat ik dat soort dingen belangrijk vind om te weten, omdat ze voor mij mede bepalen of ik die persoon wel geschikt acht voor het doel dat ik voor ogen heb.
Klopt. Alleen wil dat niet zeggen dat je niet eens hoeft te proberen de ander te leren kennen, inclusief diens verleden. Ik weet niet alles, maar ik wil wel veel weten. Interesse, nieuwsgierigheid en -voor er een relatie is- een basis om voor iemand te gaan of niet.quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef Xennia het volgende:
Het is al een illusie jezelf volledig te kennen, laat staan een ander
Hoezo iets tever doortrekkenquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef Xennia het volgende:
[..]
Het is al een illusie jezelf volledig te kennen, laat staan een ander
Omdat ik onbewust zeker met een doel in mijn hoofd zit. Dat kan korte termijn zijn. Als ik voor mezelf besloten heb dat het korte termijn is, dan boeit me het heel erg weinig wat haar arbeidsverleden is en komt het ook niet ter sprake. Vind ik het iemand voor de lange termijn dan wil ik dat zeker weten. En in die context is er geen sprake van magie als blijkt dat ik met een slet aan tafel zit.quote:Waarom zou bij een eerste date al een 'doel' zichtbaar moeten zijn waar je naartoe werkt?
Let the magic happen.
Nogmaals ik snap wel dat het ooit ter sprake komt, maar niet direct bij een eerste datequote:Op donderdag 8 juni 2006 12:00 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Desondanks blijf ik het ook vaag vinden dat je dat soort dingen niet bespreekt. Ook een stukje vertrouwen en openheid.
Daten is toch altijd doelmatig? Daarom heet het daten. En zoals ik al zei: nix geen kruisverhoor. Als de vraag past in de context van het gesrpek stel ik hem. En als ik het persé wil weten werk ik naar de juiste context toe.quote:Daar ging ik op in, doelmatig daten met kruisverhoor en assessment.
Ik vind het dan eigenlijk een beetje jammer dat je zo'n instelling hebt voor een eerste date. Zo kom je dan ook over, geforceerd.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:03 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Omdat ik onbewust zeker met een doel in mijn hoofdzit. Dat kan korte termijn zijn. Als ik voor mezelf besloten heb dat het korte termijn is, dan boeit me het heel erg weinig wat haar arbeidsverleden is en komt het ook niet ter sprake. Vind ik het iemand voor de lange termijn dan wil ik dat zeker weten. En in die context is er geen sprake van magie als blijkt dat ik met een slet aan tafel zit.
Maar als het geen issue meer is en het tot je verleden behoort, heb je automatisch minder de behoefte er heel diep op in te gaan. Of ligt dat aan mij?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:59 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dan vraag ik me uberhaupt af waarom je op date gaat met iemand nieuws.
Dat heb ik dus, waarom zou ik er diep op ingaan? Dan moet ik hele situaties uit gaan leggen en alles en daar heb ik helemaal geen zin in. We zijn allebei single en gezellig samen ergens, lekker belangrijk wat ik 3 jaar daarvoor heb gedaan. Pluk de dag!quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:08 schreef Mone het volgende:
[..]
Maar als het geen issue meer is en het tot je verleden behoort, heb je automatisch minder de behoefte er heel diep op in te gaan. Of ligt dat aan mij?
Dat je dat jammer vindt, tjah, dat kan. Geforceerd? Nee. Ik ga er van uit dat zij daar ook zit om mij beter te leren kennen, mede om te bepalen of ik potentieel relatie materiaal ben. Dat we allebei die gedachte in ons achterhoofd hebben houdt nog niet in dat dat expliciet naar voren komt.quote:Ik vind het dan eigenlijk een beetje jammer dat je zo'n instelling hebt voor een eerste date. Zo kom je dan ook over, geforceerd
Nu ja, op zich kan het handig zijn maar trek het concept dan even door.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:03 schreef Xennia het volgende:
Nogmaals ik snap wel dat het ooit ter sprake komt, maar niet direct bij een eerste date
Oke door die knipoog dacht ik even dat er juist wel een heel verhaal aan vast zat. Dit klinkt al een stuk frisserquote:Op donderdag 8 juni 2006 12:09 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dat heb ik dus, waarom zou ik er diep op ingaan? Dan moet ik hele situaties uit gaan leggen en alles en daar heb ik helemaal geen zin in. We zijn allebei single en gezellig samen ergens, lekker belangrijk wat ik 3 jaar daarvoor heb gedaan. Pluk de dag!![]()
He bah, dit klinkt ook alweer zo geforceerd. Je zit daar voor het 'hoogste goed' : een relatie en om te bepalen of iemand wel of niet geschikt daarvoor is. Heb je ook je onbewuste checklist al afgevinkt?quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:11 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Dat je dat jammer vindt, tjah, dat kan. Geforceerd? Nee. Ik ga er van uit dat zij daar ook zit om mij beter te leren kennen, mede om te bepalen of ik potentieel relatie materiaal ben. Dat we allebei die gedachte in ons achterhoofd hebben houdt nog niet in dat dat expliciet naar voren komt.
En daten met kennissen die je niet zo goed kent? Ik date altijd voor de gezelligheid en ik heb altijd leuke avonden op een uitzondering na. Vaak volgt er niet per se meer of wordt het een vriendschap/kennisiets... prima toch?quote:En trouwens, daten met onbekenden puur om de gezelligheid? Daar doe ik niet aan.
Ja, ik zit daar in principe voor het hoogste goed. Als dat niet haalbaar is: geen probleem. Ik heb nog steeds een gezellige avond, en eventueel nog meer gezellige avonden. Ik stel mijn doelen graag bij, maar kijk daarna wel vrolijk verder.quote:He bah, dit klinkt ook alweer zo geforceerd. Je zit daar voor het 'hoogste goed' : een relatie en om te bepalen of iemand wel of niet geschikt daarvoor is.
Zeker prima, en het gebeurt regelmatig, maar dat noem ik geen daten.quote:En daten met kennissen die je niet zo goed kent? Ik date altijd voor de gezelligheid en ik heb altijd leuke avonden op een uitzondering na. Vaak volgt er niet per se meer of wordt het een vriendschap/kennisiets... prima toch?
Als ik tijdens een date overdonderd ben door iemand en dat is toch wel heel lang geleden dan denk ik er niet eens aan zulke vragen te stellen, die doen er niet toe. Ik wil juist weten waar ze nu mee bezig is, hoe ze tegen de toekomst aankijkt, wat ze leuk vind en niet en van alles en nog wat.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:25 schreef AgLarrr het volgende:
Maar als ik tijdens een date volledig overdonderd ben (wat wel eens is voorgekomen), dan komen die onderwerpen zeker aan bod. In de hoop dat het antwoord me bevalt zodat ik op een roze wolk naar huis kan. Wat ik maar wil zeggen is: ik ga ze dus niet angstvallig uit de weg.
Er zit een groot verschil tussen ergens diep op in gaan en ergens tussendoor globaal over praten. Ik hoef echt niet te weten hoe het schaamhaar van de betrokken dames geschoren was, of hoe snel ze klaar kwamen oid. Ik wil wel weten dat ze uberhaupt bestaan en er gewoon luchtig, zoals ik in mijn eerste post al zei, sarcastisch over kunnen praten.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:09 schreef Tranceptor het volgende:
Dat heb ik dus, waarom zou ik er diep op ingaan? Dan moet ik hele situaties uit gaan leggen en alles en daar heb ik helemaal geen zin in. We zijn allebei single en gezellig samen ergens, lekker belangrijk wat ik 3 jaar daarvoor heb gedaan. Pluk de dag!![]()
Kijk, zo denk ik dus ook. Dat geeft al aan dat er gewoon heel veel verschillende mensen zijn, en dat als jij iemand tegen komt zoals ik dit gespreksonderwerp geen probleem is, en andersom. Kennelijk zijn er in beide geslachten mensen die het geen probleem vinden, nou, klaar toch? Als het goed is sta je niet op straat te tellen om "passeerder nummer 105" mee te vragen voor een date, je kent elkaar ergens van, maakt niet voor niets een afspraak. Er moet al een klik zijn, ook al is het maar omdat je elkaar vaag ergens van kent, de verjaardig van de vriend van de buurman van de nicht van je tante, ofzo.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:11 schreef AgLarrr het volgende:
Dat je dat jammer vindt, tjah, dat kan. Geforceerd? Nee. Ik ga er van uit dat zij daar ook zit om mij beter te leren kennen, mede om te bepalen of ik potentieel relatie materiaal ben. Dat we allebei die gedachte in ons achterhoofd hebben houdt nog niet in dat dat expliciet naar voren komt.
En trouwens, daten met onbekenden puur om de gezelligheid? Daar doe ik niet aan.
Luchtig en sarcastisch over exen praten van ' nou die Marietje, die was ook een lachertje' vind ik 1 niet leuk om te doen en 2 niet heel erg volwassen overkomen. Daarnaast vind ik gewoon dat het een eerste date geen moer aangaat en dat de focus niet op het verleden moet liggen. Kortom, een samenvatting van wat ik al eerder heb genoemd.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:41 schreef innovative het volgende:
[..]
Er zit een groot verschil tussen ergens diep op in gaan en ergens tussendoor globaal over praten. Ik hoef echt niet te weten hoe het schaamhaar van de betrokken dames geschoren was, of hoe snel ze klaar kwamen oid. Ik wil wel weten dat ze uberhaupt bestaan en er gewoon luchtig, zoals ik in mijn eerste post al zei, sarcastisch over kunnen praten.
Dat is net zo min een juiste aanname.quote:Ik heb het dus juist andersom: als je het zo krampachtig weg wil stoppen, dan ben je kennelijk nog niet klaar om het te aanvaarden zoals het is en zit er meer achter.
"Hey, we bellen nog wel."quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:49 schreef Tranceptor het volgende:
Ik zou persoonlijk vrij snel klaar zijn met iemand op een eerste date die me al helemaal wil fileren en in een hokje wil stoppen
Inderdaad: niet het enige onderwerp, enneh...... alle foute en ranzige details zou ik ook voor het gemak nog maar even weglaten...quote:Op woensdag 7 juni 2006 11:04 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik vind het geen verkeerd onderwerp voor een eerste date. Maar het moet natuurlijk niet het enige onderwerp van gesprek vormen.
Sarcasme is voor mij niet kinderachtig, maar een vorm van relativeren en de enige humor die ik echt leuk vind. Ik vind het juist een stap verder dan onderbroekenlol. En als een ex toevallig het slachtoffer is, komt u maar!quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:49 schreef Tranceptor het volgende:
Luchtig en sarcastisch over exen praten van ' nou die Marietje, die was ook een lachertje' vind ik 1 niet leuk om te doen en 2 niet heel erg volwassen overkomen. Daarnaast vind ik gewoon dat het een eerste date geen moer aangaat en dat de focus niet op het verleden moet liggen. Kortom, een samenvatting van wat ik al eerder heb genoemd.![]()
Zo is het ook, vrij simpel. Face it, iedereen deelt mensen in op categorien. Ik doe dat onder andere aan de hand van ex-partners, jij aan de hand van de vragen die je date stelt. Vanuit het feit dat ik dit soort dingen bespreekbaar vind en maak, vond jij mij een angstige controlfreak.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:49 schreef Tranceptor het volgende:
Ik zou persoonlijk vrij snel klaar zijn met iemand op een eerste date die me al helemaal wil fileren en in een hokje wil stoppen, want zo komt het namelijk over.
Dat zeker! Ik hoef, zoals ik al zei, idd niet te weten hoe het schaamhaar stond en waar de ex van klaar kwam, of hoe ze pijpte oid... Maar ik wil wel weten dat ze bestaan, en dat degene tegenover mij een léven heeft. Inclusief hobby's, opinies en dus verloren gegane liefdes.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:57 schreef Exciter101 het volgende:
Inderdaad: niet het enige onderwerp, enneh...... alle foute en ranzige details zou ik ook voor het gemak nog maar even weglaten...![]()
Whehehehe..... En dan ook foto's van je ex gaan laten zien!!!!quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:57 schreef Mone het volgende:
Lijkt mij wel 'not done' als je nog steeds moeite hebt met 1 van je vorige liefdes en daar de hele avond over praat.
Ik ontken helemaal niets op dat vlak. Ik denk dat je meer kan met haar antwoorden van hoe ze nu is, dan door in haar verleden te gaan graven hoe zij toen in het leven stond. Gek he?quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:59 schreef innovative het volgende:
Mensen plaatsen anderen in hokjes op basis van sumiere informatie. Je kan het ontkennen, maar het is echt zo. Ik doe dat ook en ik heb er geen problemen mee. Tot nog toe heeft het voor mij gewerkt, werkt het niet meer dan zoek ik wel een nieuwe manier.
Ik wil het ook best weten, als ik haar langzaam voor de rest leer kennen als we daadwerkelijk wat hebben, niet in de datingfase.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:00 schreef innovative het volgende:
Maar ik wil wel weten dat ze bestaan, en dat degene tegenover mij een léven heeft. Inclusief hobby's, opinies en dus verloren gegane liefdes.
Tja, die verloren gegane liefdes: eigenlijk hoeft dat niet echt voor mij op een eerste date. Heb wel eens eerste dates gehad waarop de mannen in kwestie het hele tranendal van hun ex maar meteen op tafel gooiden.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:00 schreef innovative het volgende:
[..]
Dat zeker! Ik hoef, zoals ik al zei, idd niet te weten hoe het schaamhaar stond en waar de ex van klaar kwam, of hoe ze pijpte oid... Maar ik wil wel weten dat ze bestaan, en dat degene tegenover mij een léven heeft. Inclusief hobby's, opinies en dus verloren gegane liefdes.
Dat is op zich waar.quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:47 schreef innovative het volgende:
[..]
Kijk, zo denk ik dus ook. Dat geeft al aan dat er gewoon heel veel verschillende mensen zijn, en dat als jij iemand tegen komt zoals ik dit gespreksonderwerp geen probleem is, en andersom. Kennelijk zijn er in beide geslachten mensen die het geen probleem vinden, nou, klaar toch?
Leuk... maar ik zie om me heen eigenlijk vooral ontmoetingen die van toeval aan elkaar hangen, via werk waar je bijna niet had gewerkt, of school waar je die dag bijna niet heen was gegaan, enzovoorts. Dus ik denk dat je inderdaad net zo goed nummer 105 van de straat kunt plukken (als deze persoon je op het eerste gezicht wel leuk lijkt), kans is net zo groot dat het lukt of mislukt als bij iemand anders...quote:Als het goed is sta je niet op straat te tellen om "passeerder nummer 105" mee te vragen voor een date, je kent elkaar ergens van, maakt niet voor niets een afspraak. Er moet al een klik zijn, ook al is het maar omdat je elkaar vaag ergens van kent, de verjaardig van de vriend van de buurman van de nicht van je tante, ofzo.
Jij vindt het doel van een dat dus het echt checken of er een langere relatie inzit?quote:Dan kom je dus vaak sowieso al tegenover iemand te zitten die in ieder geval een béétje hetzelfde denkt over het doel van de date, lijkt mij.
Amenquote:Op donderdag 8 juni 2006 13:05 schreef Exciter101 het volgende:
Eerste date is voor mij vooral: het hebben over de leuke dingen in het leven, verwachtingen, toekomst en hier en nu!!!!
Potentiële one-night-stand dus!!! YEEHAA!!!quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:06 schreef Liewec het volgende:
[..]
Dat is op zich waar.
[..]
Wat als het nou iemand is die wél heel leuk en lekker is, maar waarvan je wel meteen denkt: Geen relatie-materiaal?
Dat soort 'materiaal' kan soms ook nog relatie-materiaal blijken als je ze wat beter leert kennen.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:06 schreef Liewec het volgende:
Jij vindt het doel van een dat dus het echt checken of er een langere relatie inzit?Ik mis in zo'n opvatting een beetje de lol van het moment... Wat als het nou iemand is die wél heel leuk en lekker is, maar waarvan je wel meteen denkt: Geen relatie-materiaal?
Omdat het er niet toe doet, simpelquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:56 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Hoezo komt t niet terloops ter sprake? Ik vraag er zelf eig altijd naar. Zit niets achter, gewoon nieuwsgierig![]()
En dat je er nooit met de vader van je kids over hebt gesproken is wel erg vaag. Het is fijn om in een relatie iemand helemaal te kennen.
Inderdaad, we hebben het hier over de hele beginfase, de eerste date, niet over als er sprake is al van een relatie, verliefdheid , etc.quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:13 schreef Camplo het volgende:
Over exen praten op een date is sowieso not done. Hoe het verleden was is voor mij een weet voor de rest een raadsel, zeker op een first date.
Ik vind een date iets om iemand beter te leren kennen, en uit dat beter leren kennen trek ik een conclusie, ja. Is het het waard om er meer tijd in te steken om er een relatie uit te halen of niet? Is het dat niet, dan zit er een vriendschap in, maar met het "lekker" doe ik verder niets.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:06 schreef Liewec het volgende:
Jij vindt het doel van een dat dus het echt checken of er een langere relatie inzit?Ik mis in zo'n opvatting een beetje de lol van het moment... Wat als het nou iemand is die wél heel leuk en lekker is, maar waarvan je wel meteen denkt: Geen relatie-materiaal?
Dan wordt het een vriendschap, en ik ben niet het soort vrouw waarbij de "friends zone" een doodlopende weg is.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:09 schreef Tranceptor het volgende:
Dat soort 'materiaal' kan soms ook nog relatie-materiaal blijken als je ze wat beter leert kennen.
Ik ben het type die vriendinnen nooit ziet als meer dan gewone vriendinnen. De 'friends zone' is een behoorlijk doodlopende weg dus...quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:28 schreef innovative het volgende:
[..]
Dan wordt het een vriendschap, en ik ben niet het soort vrouw waarbij de "friends zone" een doodlopende weg is.
En dus? Ik heb het over míj, en over míjn situatie, en da's er een waarin relaties eigenlijk zonder uitzondering uit vrienschap ontstaan.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:30 schreef Tranceptor het volgende:
Ik ben het type die vriendinnen nooit ziet als meer dan gewone vriendinnen. De 'friends zone' is een behoorlijk doodlopende weg dus...
Ik leg puur uit hoe dat bij mij zit bij friendzone na date, meer niet.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:34 schreef innovative het volgende:
[..]
En dus? Ik heb het over míj, en over míjn situatie, en da's er een waarin relaties eigenlijk zonder uitzondering uit vrienschap ontstaan.
Dat kan ook prima zonder zo'n vraag!quote:Heb ik me vergist dan zijn we vriendjes en kan ik mijn geluk beproeven, maar lukt het niet dan is het jammer en weer door. Ik geloof sowieso niet in één ware, dus als ik "de" kans aan mijn neus voorbij heb laten gaan komt er wel weer een nieuwe.
Voor mij niet, klaar. En nogmaals, ik ga geen vragenlijstje maken, maar ik breng het wél ter sprake. Antwoord iemand niet, weet ik genoeg. Voor mij zijn het dingen die openlijk en luchtig bespreekbaar moeten zijn, is het dat niet dan past iemand om te beginnen al niet bij me.quote:[b]Op donderdag 8 juni 2006 13:41 Dat kan ook prima zonder zo'n vraag!
Ik vind het nogal sneu dat je die vraag MOET stellen, geforceerd figuur lijk je zo! Je zou bij mij geen kans maken met zo'n instelling en ik ben vast niet de enige. Een eerste date moet vrijblijvend, spontaan en leuk zijn. Dat weet jij toch aardig de grond in te boren met je 'verplichte vragenrondje'quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:43 schreef innovative het volgende:
[..]
Voor mij niet, klaar. En nogmaals, ik ga geen vragenlijstje maken, maar ik breng het wél ter sprake. Antwoord iemand niet, weet ik genoeg. Voor mij zijn het dingen die openlijk en luchtig bespreekbaar moeten zijn, is het dat niet dan past iemand om te beginnen al niet bij me.
Pfff, meestal zijn de verhalen over exen nou niet de luchtige onderwerpen.....quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:43 schreef innovative het volgende:
[..]
Voor mij zijn het dingen die openlijk en luchtig bespreekbaar moeten zijn, is het dat niet dan past iemand om te beginnen al niet bij me.
Ik zie dan meteen zo'n quizmaster voor me. Met je setje vragenkaarten in de hand, de puntentellijst met het geslepen potlood op tafel naast je bordje eten en dan bij elke vraag bepalen of de ander doorgaat voor de volgende ronde.....quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:44 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Dat weet jij toch aardig de grond in te boren met je 'verplichte vragenrondje'![]()
Maak het bespreekbaar, neem de foto-albums gewoon mee.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:47 schreef Exciter101 het volgende:
[..]
Pfff, meestal zijn de verhalen over exen nou niet de luchtige onderwerpen.....![]()
quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:50 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Maak het bespreekbaar, neem de foto-albums gewoon mee.![]()
' En toen neukten we nog zo lekker op het strand en gingen we in het water verder. Daarna zogen we dus vacuum, wij naar de dokter'...quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:51 schreef Exciter101 het volgende:
[..]
![]()
![]()
'En hier zitten we samen op het terras in Benidorm! Was zo leuk!! Alleen maar van die gekke Nederlanders daar.....'
quote:Dat zeker! Ik hoef, zoals ik al zei, idd niet te weten hoe het schaamhaar stond en waar de ex van klaar kwam, of hoe ze pijpte oid... Maar ik wil wel weten dat ze bestaan, en dat degene tegenover mij een léven heeft. Inclusief hobby's, opinies en dus verloren gegane liefdes
Ik vind een date iets om iemand beter te leren kennen, en uit dat beter leren kennen trek ik een conclusie, ja. Is het het waard om er meer tijd in te steken om er een relatie uit te halen of niet? Is het dat niet, dan zit er een vriendschap in, maar met het "lekker" doe ik verder niets.
Iemand anders zei het al, een leuke date kan het sowieso worden en vrienschap is niet uitgesloten, maar ik ga geen tijd en kwetsbaarheid investeren in iemand waarvan ik al weet dat het niet gaat werken zoals ik dat wel investeer in iemand waar ik helemaal voor ga.
Tranceptor!!!! Wanneer gaan wij daten!!! We hebben heel wat te vertellen aan elkaar zo te zien!quote:
Heb je St. Juttemis tijd?quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:55 schreef Exciter101 het volgende:
[..]
Tranceptor!!!! Wanneer gaan wij daten!!! We hebben heel wat te vertellen aan elkaar zo te zien!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Pffff, zuurpruim....quote:Op donderdag 8 juni 2006 14:25 schreef Tranceptor het volgende:
Enig.
Zeg, als jullie van het kamp "Verleden-serieuze-relatie" willen dat wij van het "pluk-de-dag-nu+toekomst"-kamp jullie in je waarde laten, moeten jullie dat ook bij ons doen zegquote:Op donderdag 8 juni 2006 13:54 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
![]()
Helemaal.
En dat gewouwel over "pluk de dag" en "ik ben alleen geïntereseerd in nu en de toekomst" slaat nergens op. Iemand is wat hij of zij is omdat het verleden die persoon gevormd heeft. Ben je niet geïnteresseerd waar overtuigingen of dromen vandaan komen? Zul je toch in het verleden moeten 'graven'...
Angst overwin je toch door juist dat te doen waar je bang voor bent?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:49 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik kies ervoor om niets te hebben tot de angst overwonnen is. Ik denk dat je me toch niet helemaal correct hebt gelezen dan. Ik begin niet aan de relaties die jij noemt, die tijd hebben we gehad. Zelfkritiek is prima, maar dan niet weer in dezelfde euvels vervallen...![]()
Bovendien hadden we het niet over mij.![]()
Ik heb het niet uitgevonden, maar ik weiger de angst me in iemand te laten veranderen die zo kunstmatig vasthoudt aan schijnzekerheid...
Iik heb t ook meer over serieuzere relaties. Als ik vraag naar aantal bedpartners dan is t meer voor de lol...quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:14 schreef milagro het volgende:
[..]
Omdat het er niet toe doet, simpel
Wat voegt het toe om te weten dat hij naast die serieuze relaties, waar ik wel van weet, omdat die nog deel uit maakten van zijn en dus mijn leven, hoeveel scharrels hij gehad heeft
WIl hij dat persé kwijt, prima, wil hij weten hoeveel ik er gehad heb, ook prima, maar zonder die kennis is de relatie er echt niet minder om, hoor
Op een eerste date dat soort vragen stellen vind ik gewoon niet relaxed en mijn ervaring is dat degene die al vroeg (als er nog niet eens sprake is van een relatie) en gericht, dus niet zogenaamd terloops, precies willen weten hoeveel en hoezo en hoe dan, dat die het bij de eerste beste ruzie in je gezicht terug smijten.
innovative, ik ben het de hele discussie al met je eens, en hier sla je de spijker al helemaal op zijn kop.quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:27 schreef innovative het volgende:
[..]
Ik vind een date iets om iemand beter te leren kennen, en uit dat beter leren kennen trek ik een conclusie, ja. Is het het waard om er meer tijd in te steken om er een relatie uit te halen of niet? Is het dat niet, dan zit er een vriendschap in, maar met het "lekker" doe ik verder niets.
Ja, inderdaad, voordat ik verder ga wil ik weten of er een langere relatie in zit, anders heb ik daar gewoon geen zin in. De "lol van het moment" is voor mij niet zomaar het bed in duiken oid, want volgens mij is dat waar het "lekker" op duidt, en zo zit ik niet in elkaar.
Iemand anders zei het al, een leuke date kan het sowieso worden en vrienschap is niet uitgesloten, maar ik ga geen tijd en kwetsbaarheid investeren in iemand waarvan ik al weet dat het niet gaat werken zoals ik dat wel investeer in iemand waar ik helemaal voor ga.
Idd ik kan me daar ook echt niet druk om makenquote:Op donderdag 8 juni 2006 14:16 schreef dawg het volgende:![]()
Jezus, wat doen jullie spastisch over dit soort zaken zeg.
![]()
Wat interesseert mij het nou waar een vrouw over begint tijdens de eerste date (ja, uitzonderingen). Zolang het maar klikt en gezellig is, dat is het belangrijkste. De rest zien na verloop van tijd wel.
VERTEL!!! Laten we vanaf HIER overgaan op de smeuïge verhalen!!!!quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:14 schreef Liewec het volgende:
[..]
Daarmee heb ik niets uit mijn verleden te verbergen (nou ja bijna niks)
Volledig mee eens.quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:55 schreef Copycat het volgende:
Ook drie. Je bent toch op date om elkaar beter te leren kennen?
En je verleden maakt ook nu nog steeds deel uit van je zijn.
Ik mag niet liegen van mijn moeder.quote:Op zaterdag 10 juni 2006 20:41 schreef Gluckskafer het volgende:
Gewoon zeggen dat ze die betreffende grietjes toch niet kent. Maar dat ze bij lange na niet zo leuk waren als je date.
Niet?quote:Op donderdag 8 juni 2006 13:47 schreef Exciter101 het volgende:
[..]
Pfff, meestal zijn de verhalen over exen nou niet de luchtige onderwerpen.....![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |