Ow Sorry.. Ik neem nog een bak koffiequote:Op maandag 5 juni 2006 18:21 schreef unstoppablemark het volgende:
[..]
"Dat zijn naar mijn mening de engelse band Talk Talk en de amerikaanse bamd Cock Robin."
Ach ik zie hier een een topic staan over toppers (losers) in de Arena dus genoeg zieltjes te winnen met echte goede muziek.quote:Op maandag 5 juni 2006 18:42 schreef Private_Part_Sir het volgende:
Tja, een beetje knullig opgezet topic..
Waar wil je naartoe? Wil je zeggen dat we naar die bands moet luisteren om ze net zo te waarderen als dat jij doet? Moet ik gaan vertellen, welke bands/artiesten ik ken die ondergewaardeerd zijn, naar mijn opinie? Richard Marx/ Foreigner/ Bad English/ Ultravox/ The Cutting Crew/ AlphavilleKijk elke band die een hitje of twee hebben gehad, kun je wel als 'ondergewaardeerd' beschouwen. Dat betreffen er dus een hele hoop..
..beetje 'open-mogenlijkheden-topic'..of eentje die never-ending-argumentatie vraagt..
Die twee schoten ook meteen in mijn gedachte en wilde ik hier gaan posten: dit zijn nou ECHTE jaren 80 bands! Hoeft al niet meer dus.quote:
From The Lions Mouth wordt volgens mij juist wel als het toppunt gezien van The Soundquote:Op maandag 5 juni 2006 21:35 schreef hello_goodbye het volgende:
Grappige is overigens wel dat mijn favo albums van alle drie de bands NIET de albums zijn die over het algemeen als hun topwerk worden gezien. The Sound - From The Lions Mouth, Echo & The Bunnymen - Porcupine en Comsat Angels - Fiction.
dat was ietsje eerder dan de 80'squote:Op woensdag 7 juni 2006 01:03 schreef heiden6 het volgende:
De latere werken van Elvis Presley zijn naar mijn mening zwaar onderschat.
Ik bedoel dus niet al die hits maar juist zijn onbekende pareltjes van de jaren '80 en '90.quote:
quote:Op dinsdag 6 juni 2006 17:30 schreef Frollo het volgende:
Devo!!
[afbeelding]
Weirde electropop. Aardig groot in thuisland de V.S., maar kan in onze contreien op weinig anders dan een schaapachtige blik rekenen.
Elvis is in 1977 gestorven. Wat er later uitgebracht is, is niet relevant en verder is Elvis niet echt een bandje.quote:Op woensdag 7 juni 2006 01:14 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik bedoel dus niet al die hits maar juist zijn onbekende pareltjes van de jaren '80 en '90.
Ze hebben in elk geval smaak mbt films. Nu kijken of het aardig klinkt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 01:00 schreef zwareshag het volgende:
Witchfinder General! Ze hebben maar 2 albums uitgebracht, maar die zijn wel geweldig.
quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:05 schreef sampoo het volgende:
[..]
Elvis is in 1977 gestorven. Wat er later uitgebracht is, is niet relevant en verder is Elvis niet echt een bandje.
#Tanz der Mussolini#quote:Op woensdag 7 juni 2006 10:56 schreef GossoKing het volgende:
DAF!!! Der Deutsch Amerikanischer Freundschaft...
Tip voor tong.quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:29 schreef tong80 het volgende:
Mudhoney waar Curt Kobain alles van heeft afgekeken.
Zeg dan niks.quote:Op maandag 5 juni 2006 18:25 schreef ChicaneBT het volgende:
Robin's Cock is misschien niet echt een goede naam voor een band.
Wallonië hè?quote:
quote:Op dinsdag 6 juni 2006 17:38 schreef schaap001 het volgende:
THE REPLACEMENTS: imho het prototype van een jaren 80 band die onterecht nooit het (grote) publiek heeft gevonden dat ze zo verdienden.
- Let It Be ('84)
- Tim ('85)
- Pleased To Meet Me ('87)
... zijn wat mij betreft de drie must-haves, wat niet wil zeggen dat de andere albums veel voor deze onderdoen. Deze maand (meen ik) komt er een nieuwe verzamelbox uit, met albumtracks, enkele rareties en zelfs drie nieuwe nummers opgenomen, door drie originele leden.
Me ááháánd the farmer!quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:30 schreef Berkery het volgende:
The Housemartins, ze gingen uit elkaar en tegenwoordig heten ze Fatboy Slim & The Beautiful South, maar als Housemartins waren ze veel leuker![]()
inderdaad maar dan vooral wegens de legendarische kapselsquote:Op donderdag 8 juni 2006 10:22 schreef Bombardier het volgende:
Flock of seagulls.
depeche mode was met zn 4én in de jaren 80, en werd of wordtquote:
Okay niet onderschat maar ach ik wilde even mn favo band noemen en kijken wie het nog wistquote:Op donderdag 8 juni 2006 16:43 schreef slaveloos het volgende:
[..]
depeche mode was met zn 4én in de jaren 80, en werd of wordt
niet echt onderschat, een enorme reeks hits, in Duitsland in de jaren 80 de populairste band geweeest, en nog steeds worden de nieuwe platen op de radio gedraaid.
ze doen t nog steeds goed, ben je nog steeds fan (ook van t nieuwe materiaal?)quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:44 schreef Chou het volgende:
[..]
Okay niet onderschat maar ach ik wilde even mn favo band noemen en kijken wie het nog wist weet
De muziek was oneindig veel beter dan die van de pot gerukte kapsels. Al moet ik zeggen dat bij hun tweede plaat de kentering er al in kwam en de derde vrijwel onbeluisterbaar is. Ze hebben nochtans een tiental meesterlijk tot briljante nummers gemaaktquote:Op donderdag 8 juni 2006 16:32 schreef slaveloos het volgende:
[..]
inderdaad maar dan vooral wegens de legendarische kapsels
Altijd Fan geweest en zal altijd zo blijven.quote:Op donderdag 8 juni 2006 16:46 schreef slaveloos het volgende:
[..]
ze doen t nog steeds goed, ben je nog steeds fan (ook van t nieuwe materiaal?)
Zo'n beetje de grootste band in de jaren 80 worden onderschat?quote:
nee geen fan, nooit geweest, I feel you en question of time vond ik aardige nummers. Mijn vriendin was echt fan in de jaren 80, maar is wel afgehaakt. geen echte fan dusquote:Op donderdag 8 juni 2006 18:26 schreef Chou het volgende:
[..]
Altijd Fan geweest en zal altijd zo blijven.
Als je afhaakt omdat het nieuwe materiaal niet aanstaat, ben je in mijn ogen ook geen Fan
Hoe zit het met jou, jij ook Fan?
Ik heb Depeche Mode zelfs als ringtoon![]()
En Milli Vanilli natuurlijk!quote:
Maar die hadden wel de truc van Boney M afgekeken.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:42 schreef cafca het volgende:
En Milli Vanilli natuurlijk!
Niemand verstond de kunst van het playbacken beter dan deze heren
Maar motiveer eens wat je onderschat aan Simple Minds vind dan ? Aangezien je ze in deze topic noemt... ?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:00 schreef CoExist het volgende:
Ik vind Simple Minds ook nog steeds "alive and kicking"
Vorig jaar nog bij een concert van hun geweest in Paradiso.. super hoor
Dat zie je bij veel 'typisch 80's' bands. Simple Minds, Pet Shop Boys, A-ha... - allemaal nog altijd muzikaal actief, maar tegenwoordig krijgen ze veel minder aandacht dan ze in de 80s kregen. *Toen* werden ze niet onderschat, *nu* wel.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:32 schreef MuadDib het volgende:
post-80's Simple Minds vind ik best onderschat.
quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:22 schreef Bombardier het volgende:
Flock of seagulls.
Wat een nonsens, dan ben je gewoon een fan van hun oude werkquote:Op donderdag 8 juni 2006 18:26 schreef Chou het volgende:
[..]
Altijd Fan geweest en zal altijd zo blijven.
Als je afhaakt omdat het nieuwe materiaal niet aanstaat, ben je in mijn ogen ook geen Fan
Hoe zit het met jou, jij ook Fan?
Ik heb Depeche Mode zelfs als ringtoon![]()
Hugo Schinzheimer de zanger idd.quote:Op maandag 12 juni 2006 01:37 schreef yvonne het volgende:
The Meteors, Hollands, was ik helemaal weg van, niks geworden
Alleen die namen al, schitterend tochquote:Op maandag 12 juni 2006 01:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hugo Schinzheimer de zanger idd.
Urban Heroes Phoney and the hardcore waren ook van die bandjes.
Herman van Boeijen van Vitesse zit trouwens in de bajes wegens drugssmokkelquote:
Come onquote:Op maandag 12 juni 2006 01:42 schreef yvonne het volgende:
New Adventures, treden nog op.
Zeker een mooi tijd al die bandjes teerden op Herman Brood. Helaas werd er geen gevolg aan gegeven in de jaren 80 in het circuit. Maar toen liep het als en trein.quote:Op maandag 12 juni 2006 01:47 schreef yvonne het volgende:
En toch werd er leuke, en soms erg vage muziek gemaakt
De zanger van Phoney and the Hardcore heeft een paar hitjes geschreven voor Herman Brood (o.a. I love you like I love myself).quote:Op maandag 12 juni 2006 01:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zeker een mooi tijd al die bandjes teerden op Herman Brood.
En daar is zijn er weer één twee...quote:Op maandag 12 juni 2006 01:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
'Disco realy made it, it's empty and I hate it.'
Bij de meeste bands gaat het vooral ook om het uiterlijk, Duran Duran was natuurlijk goed vertegenwoordigd en Bono was nou ook niet echt lelijk.quote:Op maandag 5 juni 2006 18:06 schreef Cage333 het volgende:
Ik ben een echte 80s fan, maar laat ik een ding zeggen, deze twee bands schieten er echt uit en hebben publiekelijk nooit de echte grote massa achter zich gekregen zoals bijvoorbeeld Duran Duran en U2 om maar twee voorbeelden te noemen.
Wellicht om zelf niet voor te commercieel aangezien.
Maar ik kan hun muziek altijd wel luisteren.
Dat zijn naar mijn mening de engelse band TALK TALK en de amerikaanse band COCK ROBIN.
De meeste kennen deze bands wel maar, ze hebben zoveel meer op ene repetoire dan die paar hits die ze hebben gescoord!
Ben benieuwd welke 80s experts hier op forum aanwezig zijn en daar een mening over kunnen geven.
Daar zit je niet ver naast Curiosityquote:Op vrijdag 16 juni 2006 12:09 schreef Curiosity het volgende:
Ook de videoclips dragen bij aan het succes, DD heeft natuurlijk hele goede clips gemaakt.
U2 was en is volgens mij meer muziek voor mannen/ jongens, in het clubhuis waar ik altijd kwam was het U2 wat de klok sloeg, vooral na sunday bloody sunday, toch wel de hit die ervoor gezorgd heeft dat U2 is wat het nu is.
Althans dat is mijn mening, correct me if i'm wrong.
Echo had niet één hit hier. Maar wel in mijn stamkroeg. Killing Moon, Seven seas. Ook Killing Joke met love like blood. Het was een verukkelijke 15 caféquote:Op zaterdag 17 juni 2006 19:50 schreef Curiosity het volgende:
The killing moon van Echo and The Bunnymen is een geweldig nummer, de clip kun je trouwens ook vinden op Youtube.
Maar net wat je zegt, heel veel bands hadden maar een aantal hits, dus niet genoeg om daar jaren op te kunnen teren.
Jammer dat jouw kennis van de Engelse taal niet zo ver reikt. De grap sik leuk, maar Cock Robin is in het Nederlands gewoon een Roodborstje...je weet wel, zo'n klein vogeltje.quote:Op maandag 5 juni 2006 18:25 schreef ChicaneBT het volgende:
Robin's Cock is misschien niet echt een goede naam voor een band.
Ja, klopt. En eigenlijk leverden ze in die periode ook hun beste werk af. Maar ze hebben ook nog een flink aantal albums afgeleverd in de jaren 80 (hoewel van mindere kwaliteit).quote:Op woensdag 21 juni 2006 07:41 schreef cafca het volgende:
[..]
The Damned was toch eigenlijk een jaren '70 band?
Dat bedoel ik. Zelf heb ik alleen Machine Gun Etiquette (uit '79 volgens mij) en de nummers die je op verzamelaars tegenkomt zijn meestal ook uit de 70's.quote:Op woensdag 21 juni 2006 13:59 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ja, klopt. En eigenlijk leverden ze in die periode ook hun beste werk af. Maar ze hebben ook nog een flink aantal albums afgeleverd in de jaren 80 (hoewel van mindere kwaliteit).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |