dus je wilt iets ondernemen om het hem duidelijk te maken, zonder iets te ondernemen om het hem duidelijk te maken.quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:00 schreef jewelsophie het volgende:
ik wil iets ondernemen om het hem duidelijk te maken, zonder erover te praten, te mailen, te smsen... iemand tips?
er is toch nog altijd iets als subtiel zijn... ik wil gewoon een manier vinden om... je hebt gelijk, ik wil gewoon geen blauwtje lopen. niet voor dat blauwtje maar voor het risico mijn vriendschap te verliezen...quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:03 schreef aaargh! het volgende:
[..]
dus je wilt iets ondernemen om het hem duidelijk te maken, zonder iets te ondernemen om het hem duidelijk te maken.
als je hoopt dat er een manier is om het duidelijk te maken zonder een risico te lopen: die is er niet. het risico loop je niet door de manier waarop je het duidelijk maakt, maar door het feit dat je het duidelijk maakt. je bent op zoek naar iets wat per definitie niet kan.
maar goed, blijkbaar vind je 'm niet leuk genoeg om het er voor over te hebben dat je je nek uitsteekt.
je gaat echt geen blauwtje lopen.quote:op zaterdag 27 mei 2006 11:04 schreef jewelsophie het volgende:
enkele weken terug hebben we gekust en daardoor zijn mijn gevoelens nog enorm versterkt. het voelde zo veilig, het gaf een gevoel van thuiskomen...
de kus was wel onderdeel van een durfspelletje. maar het was hij die me uitdaagde hem te kussen. diezelfde avond hebben we nog 2 keer gekust.
tel eens de tips... de echte tips... iets waar je iets mee kan doen...quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:14 schreef boni het volgende:
hoeveel tips wil je nog krijgen? zeven pagina's vol en je bent volgens nog steeds geen centimeter verder.....
je zult toch echt zelf de keuze moeten maken.
no such thingquote:op dinsdag 30 mei 2006 15:06 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
er is toch nog altijd iets als subtiel zijn... ik wil gewoon een manier vinden om... je hebt gelijk, ik wil gewoon geen blauwtje lopen. niet voor dat blauwtje maar voor het risico mijn vriendschap te verliezen...
nou nee, daar zit ik niet echt op te wachten, maar waar het om gaat is dat ik denk dat je hier nog wel tig topics over kunt openen, maar dat je eigenlijk zelf al weet wat je te doen staat.quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:17 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
tel eens de tips... de echte tips... iets waar je iets mee kan doen...
ooit al gedaan?quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:23 schreef boni het volgende:
[..]
nou nee, daar zit ik niet echt op te wachten, maar waar het om gaat is dat ik denk dat je hier nog wel tig topics over kunt openen, maar dat je eigenlijk zelf al weet wat je te doen staat.
je durft het alleen (nog) niet, zoals iemand hierboven ook al terecht opmerkt.
er is geen leugendetector-kind-of apparaatje dat je op zijn voorhoofd kunt planten waardoor je erachter komt wat zijn gevoelens voor jou zijn.
daarover zul je toch echt moeten praten.....! als je echt zo'n goede relatie met die jongen hebt dan kun je toch ook een nonchalant gesprek hebben over relaties zonder dat het direct betrekking heeft op 'jullie'....?
dan wordt het wel heel lastig. als het jou prins op witte paard is zou ik het hem zeggen.quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:00 schreef jewelsophie het volgende:
zonder erover te praten, te mailen, te smsen... iemand tips?
vraag hem waarom hij jou toen met dat durfspelletje uitdaagde hem te kussen.quote:
of telepathie oefenen.quote:op dinsdag 30 mei 2006 15:27 schreef megumi het volgende:
[..]
dan wordt het wel heel lastig. als het jou prins op witte paard is zou ik het hem zeggen.
ja.quote:
je hoeft 't toch niet over dat voorval te hebben. je kan toch gewoon zeggen wat je voor 'm voeltquote:op dinsdag 30 mei 2006 16:43 schreef jewelsophie het volgende:
't is echt niet dat ik niet durf praten hoor. maar wil eerst een herhaling van de feiten, zodat ik niet met ouwe koeien kom aandraven
ik bedoel moesten we nog eens kussen, dan is het niet meer "per ongeluk" he... en dan moeten we er wel over praten, snap je... en dan durf ik het wel hoorquote:op dinsdag 30 mei 2006 16:52 schreef aaargh! het volgende:
[..]
je hoeft 't toch niet over dat voorval te hebben. je kan toch gewoon zeggen wat je voor 'm voeltvolgens mij ben je gewoon steeds redenen aan het verzinnen om het uit te stellen.
beetje jammer.
je hoeft toch niet alles kapot te redeneren? je zoent omdat je het leuk vindt om met die persoon te zoenen.quote:op dinsdag 30 mei 2006 16:54 schreef jewelsophie het volgende:
ik bedoel moesten we nog eens kussen, dan is het niet meer "per ongeluk" he... en dan moeten we er wel over praten, snap je... en dan durf ik het wel hoor
stel nu, ik besluit initiatief te nemen... wil ik heel graag, maar wil het dan niet te desperate doen overkomen. we spreken niet echt veel 1 on 1 af.... wil niet dat hij al vermoedens heeft voor ik mijn mond openquote:op dinsdag 30 mei 2006 16:56 schreef boni het volgende:
neem dan gewoon zelf initiatief, of niet.........
als je besluit wel initiatief te nemen, ga samen naar de bios, uit eten of whatever en zie wat er gebeurt als jij toenadering tot hem zoekt. je zegt dat jullie knuffelen, kijk hem dan eens aan als jullie dat doen en kijk hoe hij daar op reageert.
en anders kun je altijd nog truth or dare gaan spelen (hoe sneu ook, meen ik het wel serieus)....
is de friendzone dan zo grappig??? vind ik niet zo leuk eigenlijk... wou dat hij me niet zag als "gewoon" een vriendin. al weet ik dat niet zekerquote:op dinsdag 30 mei 2006 16:57 schreef type_29 het volgende:
zuig hem ofso
zou leuk zijn dat jij als vrouw een keer in de 'friends' zone zou zitten
whahaha
ik kan je verder niet helpen vrees ik.....quote:op dinsdag 30 mei 2006 16:58 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
stel nu, ik besluit initiatief te nemen... wil ik heel graag, maar wil het dan niet te desperate doen overkomen. we spreken niet echt veel 1 on 1 af.... wil niet dat hij al vermoedens heeft voor ik mijn mond open
inderdaad, geen woorden maar daden.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:03 schreef copycat het volgende:
vooral blijven emmeren over het what if gehalte, daar kom je echt verder mee, ts.
meid, houd op met zeuren en mekkeren tegen ons en pak hem gewoon recht op z'n bek bij de eerste de beste gelegenheid waarbij jullie met zijn tweetjes zijn, je vraagt van ons garanties die je niet kan krijgen, sterker nog, in de liefde heb je die nooit.quote:op dinsdag 30 mei 2006 16:43 schreef jewelsophie het volgende:
effe weg geweest. het is zo dat ik nog nooit een goeie ervaring heb gehad met eerst spreken en dan iets beginnen. ik wil er wel over spreken hoor met hem, maar wil eerst dat er iets gebeurd tussen ons. en sedert die ene avond lijkt het wel of we allebei voorzichtig zijn dat het niet meer gebeurd. ik weet van mezelf dat het maar schijn is, dat ik het wel nog wil. maar weet het niet van hem. 't is echt niet dat ik niet durf praten hoor. maar wil eerst een herhaling van de feiten, zodat ik niet met ouwe koeien kom aandraven
nounounou, hij zal er eens achter komen dat je hem leuk vindt.. de afgang...quote:op dinsdag 30 mei 2006 16:58 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
stel nu, ik besluit initiatief te nemen... wil ik heel graag, maar wil het dan niet te desperate doen overkomen. we spreken niet echt veel 1 on 1 af.... wil niet dat hij al vermoedens heeft voor ik mijn mond open
en wat ga je eraan doen behalve nog 132 topics vol jammeren en niets durven irl?quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:21 schreef jewelsophie het volgende:
jullie hebben allemaal gelijk... ik ben maar een klein dom meisje... ik weet nog niets over de liefde... daarom juist ben ik hier he...
je moet het gewoon doen. niet teveel nadenken, verstand op nul, gaan met die banaan. ik heb zelf ook wat topics op fok! geopend over het afstappen op meisjes. conclusie was toen ook iedere keer: je moet het zélf doen. hier kunnen tips gegeven worden over het hoe en wat de aanpak zou kunnen zijn. maar, zolang je er niets mee doet, kom je er niet.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:05 schreef jewelsophie het volgende:
kan mij dan iemand 1 nuttige tip geven?
jaja... wat ik zoek is iets subtielquote:op dinsdag 30 mei 2006 17:24 schreef black_tulip het volgende:
misschien is dit een goed idee:
"ik durf het niet zo goed te zeggen, omdat ik niet zeker weet of je hetzelfde voelt, maar ik ben verliefd op je."
je vertelt de waarheid, je zegt hoe je je voelt en je geeft een verklaring waarom het zo fucking lang heeft geduurd voordat je het eindelijk durfde te zeggen.
daarna neem je hem uiteraard plat op zijn bek. succes verzekerd.
ik heb de topicreeks niet geheel gelezen, dus misschien is dit niet helemaal een passende reactie. ikzelf heb ooit op 't punt gestaan van: ik ga 't niet vertellen, want ik durf 't niet. ik realiseerde me dat ik er zo niet kwam en besloot (met knikkende knieën en een stel rode konen) om 't toch te vertellen. probeer 't gewoon in plaats van het zo resoluut af te wijzen.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:29 schreef jewelsophie het volgende:
niemand geeft mij een echte tip
ofwel zagen ze dat ik een tweede topic hieraan besteed, owel zeggen ze me gewoon dat ik het moet vertellen... wat ik niet kan...
wel een goeie tip gekregen rond dat aanraken! zoiets is dus wel leuk
klinkt als; heel veel drank en dan stiekem ghb in zijn glasquote:op dinsdag 30 mei 2006 17:27 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
jaja... wat ik zoek is iets subtiel
subtiel werkt dus blijkbaar niet anders was dat al het geval geweest inmiddels.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:27 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
jaja... wat ik zoek is iets subtiel
ja!quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:15 schreef vivi het volgende:
[..]
om milagro maar ff te citeren: pleur die rugzak in een hoek, potlood pakken en kleuren![]()
durf es te leven zeg!
*zucht*quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:29 schreef jewelsophie het volgende:
niemand geeft mij een echte tip
ofwel zagen ze dat ik een tweede topic hieraan besteed, owel zeggen ze me gewoon dat ik het moet vertellen... wat ik niet kan...
wel een goeie tip gekregen rond dat aanraken! zoiets is dus wel leuk
goed zo meid. en nu echt doen he?quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:42 schreef jewelsophie het volgende:
vrijdag heb ik hem voor mij alleen, lets hope... dan doe ik er iets aan, dan kus ik hem gewoon
hehe!!!!quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:42 schreef jewelsophie het volgende:
neen, dat is het nu net... zou het niet aankunnen moest hij nu plots een vriendin hebben. want dan is het te laat. ik hoor het mezelf nu ook plots zeggen... vrijdag heb ik hem voor mij alleen, lets hope... dan doe ik er iets aan, dan kus ik hem gewoon
hij vind je toch wel leuk, dus doe het nu maar gewoon.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:48 schreef jewelsophie het volgende:
sorry voor het zagen, ben normaal een vrolijk meisje...
en bedankt om effe hard te zijn!
denk niet dat dat zo'n goed idee is... alle onzekerheden die ik heb blootgelegd, niet goed hequote:
jezus christus, zegquote:op dinsdag 30 mei 2006 17:21 schreef jewelsophie het volgende:
jullie hebben allemaal gelijk... ik ben maar een klein dom meisje... ik weet nog niets over de liefde... daarom juist ben ik hier he...
het moet juist andersom. heb geen spijt van de dingen die je doet maar juist van de dingen die je niet doet.quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:08 schreef vivi het volgende:
[..]
hij vind je toch wel leuk, dus doe het nu maar gewoon.
je kan beter spijt hebben van dingen die je wél hebt gedaan dan van dingen die je niet hebt gedaan zeg ik altijd maar
geniet je ervan om mensen uit te maken die je nog niet eens gezien hebt? niemand vroeg je om iets te posten, toch?quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:14 schreef amaranta het volgende:
sophie, ik word helemaal simpel van jou.
weet je wat. ik denk dat hij beter af is zonder jou.
wat ben je toch een duffe doos.
en wat betreft vrienden zijn. als hij straks een andere vriendin heeft, eentje
die wel durft, dan laat hij jou gelijk als een blok beton vallen.
waarom denk je dat hij nu vriendjes met je wil zijn? omdat zn dikke pik dat wil.
kruip nu maar weer onder die steen.
en wie is er nu simpel? dommerikquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:15 schreef amaranta het volgende:
[..]
het moet juist andersom. heb geen spijt van de dingen die je doet maar juist van de dingen die je niet doet.
dit is een forum. jij stelt een vraag, wij geven een antwoord.quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:17 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
geniet je ervan om mensen uit te maken die je nog niet eens gezien hebt? niemand vroeg je om iets te posten, toch?
mijn omschrijving klopt wel simpele...quote:
en jij timmert aan de weg als remedial teacher?quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:14 schreef amaranta het volgende:
sophie, ik word helemaal simpel van jou.
weet je wat. ik denk dat hij beter af is zonder jou.
wat ben je toch een duffe doos.
en wat betreft vrienden zijn. als hij straks een andere vriendin heeft, eentje
die wel durft, dan laat hij jou gelijk als een blok beton vallen.
waarom denk je dat hij nu vriendjes met je wil zijn? omdat zn dikke pik dat wil.
kruip nu maar weer onder die steen.
quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:21 schreef juzme het volgende:
[..]
en jij timmert aan de weg als remedial teacher?![]()
het eerste wat je leert als rt er is: de gene aan wie je rt gaat geven bewust maken van het probleemquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:21 schreef juzme het volgende:
[..]
en jij timmert aan de weg als remedial teacher?![]()
zie je dan ook dat je zo lelijk bent? toppunt van realiteit is datquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:22 schreef amaranta het volgende:
[..]ja om te besterven he..
maar ik ben ook realistisch...
val me maar aan op mn uiterlijk als je niks beters kan bedenken...maar dat is wel erg laag bij de grond.quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:25 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
zie je dan ook dat je zo lelijk bent? toppunt van realiteit is dat
je bent dus niet alleen op het gebied van de liefde een kleuter...quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:25 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
zie je dan ook dat je zo lelijk bent? toppunt van realiteit is dat
ze is een kunstenares, amaranta, snap dat danquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:27 schreef amaranta het volgende:
[..]
val me maar aan op mn uiterlijk als je niks beters kan bedenken...maar dat is wel erg laag bij de grond.
ow danquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:27 schreef milagro het volgende:
[..]
ze is een kunstenares, amaranta, snap dat dan
1. excuses aanvaard, netjes zie je niet vaak op fokquote:op dinsdag 30 mei 2006 18:30 schreef jewelsophie het volgende:
je mag denken dat ik een dweil ben, maar als je je voeten afkuist heb je een probleem...
als je mij aanvalt en ik reageer er niet op, denk je dan echt dat ik het niet heb gelezen. je had toch wel een lelijke reactie uitgelokt, vind je niet? ik mag dan misschien wat onzeker zijn, maar zo heeft iedereen zijn probleem zie je. toch een welgemeend excuus voor mijn onbeschofte opmerking
dank je... weet ook wel dat dit allemaal idioot klinkt voor jullie. maar voor mij is het echt een probleem. ik ben echt niet zo dom als jullie nu denken hoor. en vind het spijtig dat er zo gelachen word.quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:32 schreef amaranta het volgende:
[..]
1. excuses aanvaard, netjes zie je niet vaak op fok![]()
2. ik probeer alleen je ogen te openen want met al onze goedbedoelde tips doe je toch niks..
en ik denk echt dat hij je leuk vind, maar als je niks onderneemt dan gaat hij op gegeven moment ook verder kijken dan zn neus lang is...
succes.quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:39 schreef jewelsophie het volgende:
misschien best denk ik dan...
ik laat wel iets weten als ik effectief iets heb ondernomen, goed?
tot later
whehe, ze probeerde echt nog een foto van je hier te plaatsen?quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:45 schreef amaranta het volgende:
overigens een foto plaatsen doe je zo
je begint met [[url= en ja tussen die haken en dan komt de url waar de foto staat
en een url is een internetlink
en dan sluit je weer met ]afbeelding[/url]] maar dan met een / streepje
dus:
[[url= internetlink naar foto ]afbeelding[/url]]
denk je dat het voor anderen wel makkelijk is dan ?quote:op dinsdag 30 mei 2006 18:37 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
dank je... weet ook wel dat dit allemaal idioot klinkt voor jullie. maar voor mij is het echt een probleem.
ik denk dat ze de meer in belgië gebruikte andere betekenis van het woord lelijk bedoelde en dat is onaardig.quote:op dinsdag 30 mei 2006 19:03 schreef black_tulip het volgende:
overigens ben je niet eens lelijk ook, dus wat ze er mee dacht te kunnen bereiken...
hm, neem hem mee naar de bios.quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:27 schreef jewelsophie het volgende:
[..]
jaja... wat ik zoek is iets subtiel
aan die optie zat ik ook te denken ja, maar die vind ik een stuk ongeloofwaardiger als ze een foto van amaranta probeerde te posten. foto's beelden geen onvriendelijkheid afquote:op dinsdag 30 mei 2006 21:35 schreef knep het volgende:
[..]
ik denk dat ze de meer in belgië gebruikte andere betekenis van het woord lelijk bedoelde en dat is onaardig.
misschien een klein detail....maar eh..waarom onderneemt die jongen niks, als hij haar ook leuk vindt??quote:op dinsdag 30 mei 2006 17:22 schreef vivi het volgende:
[..]
en wat ga je eraan doen behalve nog 132 topics vol jammeren en niets durven irl?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |