quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:29 schreef Pinball het volgende:
[..]
En ik weet niet of dit op mij slaat maar gezien de rest van de korte tenen hier gok ik van wel.
Ja dat label zit er op, het staat namelijk op een drukbezocht openbaar forum.
Dus of ik me bemoei met zaken die me al dan niet aangaan maak ik zelf wel uit.
En 'mening opdringen'? Ik zeg gewoon wat ik vind, en ik sta zeker open voor discussie.
Dat is heel iets anders dan "Maar gezond is het zeker wel hoor" neerkwakken als iemand iets zegt waar je het niet mee eens bent.
quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:26 schreef Quinazoline het volgende:
Ik denk dat we gewoon een beetje heel erg moe worden van al die mensen die dit topic binnenvallen en ons even vertellen hoe het wel moet en hoe het het beste werkt. En aangezien veel van ons al lang bezig zijn met afvallen en goed weten wat er voor hem/haar het beste werkt, begint dat dan een kleeeeiin beetje te irriteren, snappie?
Nou, ik vind dat jullie nogal fijngevoelig zijn wat dat betreft. In de praktijk komt dat er op neer dat elke afwijkende mening van iemand die niet al jaren aan het lijnen is beschouwd wordt als: "even vertellen hoe het wel moet". Dat sfeertje is in het andere dieettopic precies hetzelfde.quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:26 schreef Quinazoline het volgende:
Ik denk dat we gewoon een beetje heel erg moe worden van al die mensen die dit topic binnenvallen en ons even vertellen hoe het wel moet en hoe het het beste werkt.
Als ik hier nou binnen zou komen met iets alsquote:En aangezien veel van ons al lang bezig zijn met afvallen en goed weten wat er voor hem/haar het beste werkt, begint dat dan een kleeeeiin beetje te irriteren, snappie?
zou ik je kritiek helemaal begrijpen, maar ik geef gewoon mijn mening over de inhoud van een salade ffs.quote:"hahaha dikzakken jullie moeten niet zo veel friet eten"
Als jij niet zo snel met koeien emoticons zou strooien en je mening wat genuanceerder zou neerzetten was er niks aan de hand geweest.quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:11 schreef Pinball het volgende:
[..]
Overdrijf niet zo.
Ik geef duidelijk en met voorbeelden aan waarom 'de salade' niet per definitie zo gezond is, en jij komt met het geweldige antwoord "Maar gezond is het zeker wel hoor."
En leer eens lezen, ik zeg nergens dat groenten of noten ongezond zijn,
mij ook,. blijkbaar overheen gelezen, je avondetenquote:Op donderdag 1 juni 2006 14:00 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
[..]
Ik eet toch 's avonds groenten (vaak gewone & sla) tussen door wat fruit en meestal nog twee appels..
Lijkt mij wel genoeg
Is dat niet tegenstrijdig? Als je écht goed weet wat voor je werkt ben je niet langdurig aan het afvallen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:26 schreef Quinazoline het volgende:
En aangezien veel van ons al lang bezig zijn met afvallen en goed weten wat er voor hem/haar het beste werkt
Dat is eigenlijk wel het verstandigste.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:00 schreef Mini_rulez het volgende:
Zucht.
Ik kom wel weer een keer terug als we gewoon onder elkaar zijn.
Misschien moeten jullie een besloten forum opstarten of zo, net als het keldertje? waar je alleen mag posten als je je aanpast aan de dieet massa?quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:00 schreef Mini_rulez het volgende:
Zucht.
Ik kom wel weer een keer terug als we gewoon onder elkaar zijn.
Wat is er in hemelsnaam ongenuanceerd aan mijn verhaal over die salades?quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:57 schreef wendy-tje het volgende:
Als jij niet zo snel met koeien emoticons zou strooien en je mening wat genuanceerder zou neerzetten was er niks aan de hand geweest.
Niet!quote:Jij noemt de salades ongezond![]()
Oh, maak je een kloon aan speciaal voor dit topic?quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:08 schreef Smulrol het volgende:
[..]
Misschien moeten jullie een besloten forum opstarten of zo, net als het keldertje? waar je alleen mag posten als je je aanpast aan de dieet massa?![]()
Soms kun je beter weinig eten van iets met veel calorieen, dan veel van iets met weinig. Als iemand zegt dat een salade niet vult, kun je dat voorkomen door er wat vullende dingen door te gooien.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:10 schreef Pinball het volgende:
[..]
Wat is er in hemelsnaam ongenuanceerd aan mijn verhaal over die salades?
"ik zet wel mijn vraagtekens"
"volgens mij"
"maar het wil er bij mij niet in dat dat nou zo mager of 'gezond' is"
Hoe genuanceerd wil je het hebben?
[..]
Niet!
Ik zeg alleen -lees maar terug- dat een paar blaadjes sla met wat ui en tomaat niet overdreven mager of gezond zijn als je er vervolgens allerlei hoogcalorische dingen doorheen gooit.
Ook voor jou een keer: lezen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:20 schreef Iksje het volgende:
Dat wendy-tje af en toe zo'n slaatje eet, wil toch niet zeggen dat ze het vet-vreten-dieet volgt.
Ja, ik weet het. Het is allemaal mijn schuld. Blijkbaar moet je hier -net als in het dieettopic- je woorden op een heel speciaal weegschaaltje leggen om te voorkomen dat alle gekwetste tere zieltjes zich massaal op je storten als je een keer iets zegt.quote:Je hebt het echt op de verkeerde manier overgebracht...
Is dit dieet-taal voor "Sorry pinball, ik had niet goed gelezen, je hebt gelijk"?quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:23 schreef wendy-tje het volgende:
Soms kun je beter weinig eten van iets met veel calorieen, dan veel van iets met weinig. Als iemand zegt dat een salade niet vult, kun je dat voorkomen door er wat vullende dingen door te gooien.
Vergelijk het maar met oude en jonge kaas. Oude kaas bevat in verhouding meer vet, maar omdat er meer smaak aan zit zul je je brood er minder dik mee beleggen.
Ze zegt dat je geen gelijk hebt als je rare opmerkingen maakt over het vet in een salade (nou vraag ik jequote:Op donderdag 1 juni 2006 15:57 schreef Pinball het volgende:
[..]
Is dit dieet-taal voor "Sorry pinball, ik had niet goed gelezen, je hebt gelijk"?
Want het is zeer zeker geen antwoord op mijn post.
Ik wacht nog op een ongenuanceerde quote van mij waarin ik zeg dat salades ongezond zijn.
Omdat ik een boterham met mortadella eet ben ik kei ongezond bezigquote:Op donderdag 1 juni 2006 16:58 schreef Maeghan het volgende:
Ja ok, maar er zit een verschil in of iemand een keer een handje noten neemt, want dat is wel vet maar toch gezond, of dat je gaat proberen je suiker te schrappen en ondertussen nog superongezond eet. Want dan zie ik er ook het nut niet echt van in. Maar goed, moet je zelf weten hoor, maar ik vind het niet gek dat je daar commentaar op krijgt. Als je in een string en netpanty door de stad gaat rolschaatsen moet je ook niet gek opkijken dat je aandacht krijgt.
Ja, dat voor andere mensen proberen te denken en praten lijkt hier een trend te zijn.quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:10 schreef Maeghan het volgende:
Ze zegt dat je geen gelijk hebt als je rare opmerkingen maakt over het vet in een salade (nou vraag ik je), en iemand succes wenst met afvallen terwijl ie vet eet (een salade met nootjes is dan ook echt megavet
), en dat je vetten nodig hebt en dat sommige voeding ondanks het feit dat het mss. wat vetter is toch gezond is omdat het veel nuttige voedingsstoffen levert. Kort samengevat: nee.
Ik snap dan uberhaupt ook niet waarom je een discussie begint over salade.quote:Op donderdag 1 juni 2006 17:04 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ja, dat voor andere mensen proberen te denken en praten lijkt hier een trend te zijn.
Ik wacht wel even op haar eigen antwoord, in deze topics is zelfs een simpele discussie over salade al moeilijk genoeg zonder dat mensen ook nog voor anderen gaan spreken.
Waar heb ik het over een boterham met mortadella?quote:Op donderdag 1 juni 2006 17:03 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
[..]
Omdat ik een boterham met mortadella eet ben ik kei ongezond bezig![]()
![]()
Die overweging begrijp ik dus niet helemaal. Waarom zou je minder suiker gaan eten maar wel vette dingen blijven eten? Je bent zo tegenstrijdig bezig ook. Aan de ene kant zeg je dat je wel vet wilt blijven eten, maar je wilt geen worst want dat is te vet. En dan wil je geen suiker, maar je ontbijt wel met beschuitjes met hagelslag, wat dus suiker bevat en beschuit is nog een geraffineerd product ook. Wat ook nog eens niet vult, waardoor je gewoon honger blijft houden, en je zit te klagen dat je nog honger hebt na x broodjes kaas en dat je dan niet meer weet wat je moet eten. Dan begrijp ik niet helemaal waarom je niet gewoon een volkorenboterham neemt (met hagelslag, dat doet er op zich ook niet toe), maar je zit jezelf gewoon te saboteren om terug te vallen in suikervreetbuien. Als je zo onregelmatig en zo 'raar' blijft eten (ontbijten met tosti's vind ik iig niet normaal, maar mss. anderen wel) creeer je voor jezelf een moeilijke situatie. Tenminste, dat denk ik dan. Moet je zelf weten hoor, maar ik begrijp dus wel dat anderen commentaar leveren op hoe je eet.quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:28 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
Geen ruzie
Maarr... (ik ben hier al vaker geweest onder een andere account) toen ik deze week postte van ik ga minder suiker eten werd er gezegd: WOOOOW JE ETEN IS KEIVET
! enzzz
En toen dacht ik... Ok, bedankt maar ik wil wel vet eten maar gewoon minder suiker, capice, het lijkt wel of iedereen op water en brood leeft hier dus daarom zei ik het
Duidelijker dan ik al heb gedaan in dit topic kan ik het helaas niet uitleggen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 17:10 schreef Maeghan het volgende:
Ik snap dan uberhaupt ook niet waarom je een discussie begint over salade.
Bemoeien is goed, ik had het over voor anderen spreken. Dat zijn 2 hele andere dingen.quote:Als je niet wilt dat anderen zich ermee gaan bemoeien, moet je niet posten op een groot openbaar forumZeg ik nu iets wat je bekend voorkomt?
![]()
Ah, het is wederom allemaal mijn schuld. Zie boven.quote:Verder moet je dan ook niet gaan roepen dat wij allemaal in alletwee de afslank/dieettopics zo reageren, want daarmee roep je toch wel over jezelf af dat 'wij allemaal' gaan reageren.
Ik lees 2 keer mekkeren.quote:Het is gewoon bloedirritant als iemand binnenkomt en gaat mekkeren over wat we eten. Mensen zitten hier weet ik hoe lang en eten over het algemeen gezond en gevarieerd, en als dan iemand een keer een salade eet met een ingredient dat iets te vet is, dan begin jij te mekkeren dat zo'n salade misschien niet zo gezond is.
Ik opper daar uiterst genuanceerd dat 'de salade' misschien niet het wondermiddel is wat veel mensen denken.quote:Ik neem aan dat er hier niemand is die iedere dag sla met feta of noten eet, dus ik zie niet in waarom je over die salade begint.
Excuus, ik had loeien moeten zeggen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:35 schreef Pinball het volgende:
Ik lees 2 keer mekkeren.
Dus ook voor jou, want echt, overgewicht doet blijkbaar iets met je ogen of zo, lezen!![]()
Lees mijn post over die salade eens een keer en vertel me wat daar mekkeren aan is.
Wat is dat toch met jullie?
[..]
Ik zeg nergens dat dat ongenuanceerd was. Echter, er zei ook niemand dat het een wondermiddel was volgens mij, en anders moet je mij maar even aanwijzen waar. Het is gewoon wel een handige vulling voor tussen de middag of zo, want rauwkost vult altijd wel lekker en bevat weinig kcal en het is makkelijk klaar te maken en mee te nemen. Verder geloof ik niet dat iemand zei dat je er op magische wijze twintig kilo van afvalt of dat je er tien jaar langer door leeft, dus wat is nou je probleem?quote:Ik opper daar uiterst genuanceerd dat 'de salade' misschien niet het wondermiddel is wat veel mensen denken.
Ja, want normaal gaat het noooooit over de voedingswaarde van eten in deze topics.quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:59 schreef Maeghan het volgende:
Als iemand begint over het al dan niet gezond zijn van een salade, dan vind ik dat gemekker. Als je alles gaat analyseren ga je overal aan dood en zeuren over de voedingswaarde van sla in een dieettopic vind ik wel het toppunt van nutteloosheid.
Dat zal ik even controleren, KIOT.quote:Vandaar, mekkeren.
Verder is dat gewoon een woordje wat ik vaak gebruik, dus voel je niet beledigd. Mekkeren, muppen en blaten zijn echt mijn favoriete woorden.
Lees even terug, als je het dan nog niet snapt ga je het nooit snappen. Dat is jammer, maar het is de keiharde waarheid.quote:dus wat is nou je probleem?
Ze zijn anders wel behoorlijk aanwezig.quote:Op donderdag 1 juni 2006 20:02 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
We? Ik heb die kritiekspuiers niet in het afvallijstje zien staan, dus zij horen niet bij het 'we' groepje.
O omdat iemand zei dat ik vet eet nadat ik alleen een boterham mortadella had gegeten qua vetheid... en ik vind het niet ECHT vet zo als bitterballen of zo maar het smaakt gewoon vet, en ik weet hoe het wordt gemaakt, in slagerij gewerkt.quote:Op donderdag 1 juni 2006 17:10 schreef Maeghan het volgende:
[..]
[..]
Waar heb ik het over een boterham met mortadella?
[..]
Die overweging begrijp ik dus niet helemaal. Waarom zou je minder suiker gaan eten maar wel vette dingen blijven eten? Je bent zo tegenstrijdig bezig ook. Aan de ene kant zeg je dat je wel vet wilt blijven eten, maar je wilt geen worst want dat is te vet. En dan wil je geen suiker, maar je ontbijt wel met beschuitjes met hagelslag, wat dus suiker bevat en beschuit is nog een geraffineerd product ook. Wat ook nog eens niet vult, waardoor je gewoon honger blijft houden, en je zit te klagen dat je nog honger hebt na x broodjes kaas en dat je dan niet meer weet wat je moet eten. Dan begrijp ik niet helemaal waarom je niet gewoon een volkorenboterham neemt (met hagelslag, dat doet er op zich ook niet toe), maar je zit jezelf gewoon te saboteren om terug te vallen in suikervreetbuien. Als je zo onregelmatig en zo 'raar' blijft eten (ontbijten met tosti's vind ik iig niet normaal, maar mss. anderen wel) creeer je voor jezelf een moeilijke situatie. Tenminste, dat denk ik dan. Moet je zelf weten hoor, maar ik begrijp dus wel dat anderen commentaar leveren op hoe je eet.
We zouden ze dan ook gewoon moeten negeren en verder niet met ze in discussie treden. Dit is 'ons' topic, en niet dat van willekeurige voorbijgangers die denken ons wel even te kunnen leren hoe we moeten afvallen...quote:Op donderdag 1 juni 2006 20:07 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ze zijn anders wel behoorlijk aanwezig.
My point exactly.quote:Op donderdag 1 juni 2006 20:25 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
We zouden ze dan ook gewoon moeten negeren en verder niet met ze in discussie treden. Dit is 'ons' topic, en niet dat van willekeurige voorbijgangers die denken ons wel even te kunnen leren hoe we moeten afvallen...
Dan zijn er in dit topic in ieder geval twee mensen die het met elkaar eens zijn. Er is verbetering...quote:
Oh ok, dat had ik dan verkeerd begrepen. Nee hoor, dat zou ik ook niet doen.quote:Op donderdag 1 juni 2006 20:07 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
Wat ik dus bedoelde met "vet" blijven eten, kaas melk enz dus niet alles light gewoon de normale misschien iets vette dingen nog wel..
Ook geen probleem op zich, alleen ik dacht, als je honger hebt na x broodjes kaas of een salade is het mss. beter om brood te eten dan crackers omdat die meer vullen. Als je het eet voor de lekkere trek of zo is het wat anders.quote:Ik zei: Ik wil niet meer 2 pakjes koek per dag eten, en als ik dan 1 klein mini crackertje met hagelslag eet dan is gelijk alles verpest? Nee toch? Ik moet wel een beetje kunnen blijven eten.. Beter dan alsnog die twee pakken koekjes maar blijkbaar als je aan dieet doet mag je helemaal niks dat lekker is eten.....
Dan begrijp je me inderdaad verkeerd, want van mij mag je prima dingen met vet en suikers, alleen ik zou dan wel kiezen voor gezonde dingen met vet. Kaas bijv. of een keer een koekje of zo is geen probleem, alleen ik had het idee dat je je heel erg aan het richten was op de suikers maar totaal niet op vet wou letten en dat 'vet eten' had ik dus anders geinterpreteerd. Bij vet eten denk ik niet aan een plak kaas op brood.quote:En ik eet niet onregelmatig, gewoon op de vaste tijdstippen enz enz.. en raar.. ik vind tosti als ontbijt niet raargewoon een warm broodje kaas, of een warm broodje hamkaas (ja bruin want ik lust geen wit
)
Ik weet niet of ik het goed begrijp maar hoe jij het zegt lijkt het wel dat als je aan dieet doet dat je dan NIKS met suiker NIKS met vet en al helemaal niks dat lekker is eten....
O we begrepen elkaar verkeerd, we bedoelen alle twee 't zelfde maar dan ander uitgelegdquote:Op donderdag 1 juni 2006 20:31 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Oh ok, dat had ik dan verkeerd begrepen. Nee hoor, dat zou ik ook niet doen.
[..]
Ook geen probleem op zich, alleen ik dacht, als je honger hebt na x broodjes kaas of een salade is het mss. beter om brood te eten dan crackers omdat die meer vullen. Als je het eet voor de lekkere trek of zo is het wat anders.
[..]
Dan begrijp je me inderdaad verkeerd, want van mij mag je prima dingen met vet en suikers, alleen ik zou dan wel kiezen voor gezonde dingen met vet. Kaas bijv. of een keer een koekje of zo is geen probleem, alleen ik had het idee dat je je heel erg aan het richten was op de suikers maar totaal niet op vet wou letten en dat 'vet eten' had ik dus anders geinterpreteerd. Bij vet eten denk ik niet aan een plak kaas op brood.
Ja een tosti vind ik dus raar als ontbijt maar ik ben nogal ouderwets opgevoed. Ik vind dat te vet 's ochtends maar ik houd al niet van vleeswaren, dus ik ben blij dat ik geen tosti hoef op te eten 's ochtends =P
quote:Op donderdag 1 juni 2006 10:43 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik heb me laten vertellen dat dat geen nut heeft. Lokaal afvallen werkt niet blijkbaar.
Sterker nog, als je je buikspieren ontwikkelt zal die daardoor wat dikker lijken.
Ja inderdaad. Als daar betweters komen gaan we gewoon bovenop ze zitten, zijn ze zo weg.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 09:47 schreef Beessie-Jen het volgende:
uh bubblegumbarbie: je bent welkom hoordaar is het nog steeds errrrrg gezellie
Mijn ervaring is dat het wel enigszins werkt hoor. Met buikspieroefeningen is m'n tailleomtrek van 89 naar 84 gegaan. De boel wordt gewoon wat steviger waardoor het er beter uit ziet, al word je er niet echt dunner van. Ik was verder niet afgevallen en ik heb er niet eens zo veel gedaan, maar wel gewoon iedere dag. Er komt ook gewoon meer 'vorm' in.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 07:20 schreef -Trinity- het volgende:
[..]. En ik wil niet veel meer gaan afvallen, want dan word ik te licht, of dan gaan mijjn borsten krimpen ofzo
. Het gaat me toch voornamelijk om mijn buik...
Yep.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:55 schreef karoltje het volgende:
Ooow wat leuk! Mag je dan je touwtje naar de andere kant zwiepen zoals je dat in films ziet?.
Inderdaad. Ze maken er een hele ceremonie van. De receptie is wel in het Academiegebouw geloof ik.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 11:28 schreef Quinazoline het volgende:
Gefeliciteerd! Is dat omdat je UC doet? Want bij ons is het 'gewoon' in het academiegebouw.
Dat is wel erg leuk dan inderdaad. Wat ga je hierna ook al weer doen?quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:38 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Yep.!
[..]
Inderdaad. Ze maken er een hele ceremonie van. De receptie is wel in het Academiegebouw geloof ik.
Duidelijke taal.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:16 schreef Maeghan het volgende:
Mijn ervaring is dat het wel enigszins werkt hoor. Met buikspieroefeningen is m'n tailleomtrek van 89 naar 84 gegaan.
<..>
Plaatselijk afvallen kan dus niet,
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 2 juni 2006 10:25 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik heb nog wel wat goed nieuws. Ik krijg namelijk vandaag mijn bachelor!![]()
Vanmiddag is er een ceremonie in de Dom, wij allemaal in "cap and gown". Echt een leuk gezicht.
Een bachelor biomedische wetenschappen. Ik heb na vandaag een BA, nu de BSc nog.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:40 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Dat is wel erg leuk dan inderdaad. Wat ga je hierna ook al weer doen?
carrièrequote:Op vrijdag 2 juni 2006 14:06 schreef BubblegumBarbie het volgende:
(iets in mij zegt dat ik cariëre niet zo schrijf.. maar ik zou niet weten hoe anders..)
Ok, bedankt. Ik ga gewoon door. Helaas heb ik niet elke dag tijd, maar ik probeer het wel zo veel mogelijk te doen.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:16 schreef Maeghan het volgende:
Mijn ervaring is dat het wel enigszins werkt hoor. Met buikspieroefeningen is m'n tailleomtrek van 89 naar 84 gegaan. De boel wordt gewoon wat steviger waardoor het er beter uit ziet, al word je er niet echt dunner van. Ik was verder niet afgevallen en ik heb er niet eens zo veel gedaan, maar wel gewoon iedere dag. Er komt ook gewoon meer 'vorm' in.
Plaatselijk afvallen kan dus niet, maar verstevigen kan wel een beetje helpen om het er mooier uit te laten zien.
Ik neem dan altijd een kopje soep. Helpt goed bij mij.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:35 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ok, bedankt. Ik ga gewoon door. Helaas heb ik niet elke dag tijd, maar ik probeer het wel zo veel mogelijk te doen.
Ik eet te veel omdat ik alles zo lekker vind. En 's ochtends krijg ik al heel snel honger rond tienen...
Ik zeg het verkeerd ja, plaatselijk vet kwijt raken kan niet. Ten minste, niet naar keuze.quote:
Tuurlijk heb je wel iedere dag tijd! Gewoon als je wakker wordt even doen, kost je echt twee minuten of zo. Je hoeft er echt niet gelijk honderd te doen. Ik deed er 's ochtends en 's avonds twintig en als ik tijd over had dan deed ik er wat meer en nog wat andere oefeningen. Het is alleen even wennen.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:35 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Ok, bedankt. Ik ga gewoon door. Helaas heb ik niet elke dag tijd, maar ik probeer het wel zo veel mogelijk te doen.
Ik eet te veel omdat ik alles zo lekker vind. En 's ochtends krijg ik al heel snel honger rond tienen...
Erg jammer is dat, dat dat niet kan. Bij mij zit het probleem echt op me buik, heb echt hele dunne armen en onderbenen en moet echt opletten als ik ga afvallen dat ik daar dan niet te mager wordquote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:05 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Ik zeg het verkeerd ja, plaatselijk vet kwijt raken kan niet. Ten minste, niet naar keuze.
[..]
Het is inderdaad heel vervelend dat je niet echt kan sturen waar je afvalt. Maar je kan wel een beetje compenseren door juist op je 'magere' plekken wat spieren te kweken. Je armen en onderbenen (in mindere mate) lenen zich daar volgens mij prima voor. Dan lijken die al snel wat minder dun, en het schijnt ook nog te helpen met je verbranding.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:10 schreef Sylvana het volgende:
Erg jammer is dat, dat dat niet kan. Bij mij zit het probleem echt op me buik, heb echt hele dunne armen en onderbenen en moet echt opletten als ik ga afvallen dat ik daar dan niet te mager word
Gefeliciteerd met de helft van je Frans1 examen hoorquote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:45 schreef PescaPallaMarcusManu het volgende:
Zeg ik wat leuks word ik genegeerd![]()
Was zo in de H&M vandaag (geweldige spiegels) en toen dacht ik hmmm.. het is al bijna zomer
!
Zweet-aanvallen? Van soep? Dan kun je dus ook geen thee drinken zonder zweet-aanvallen ofzo?quote:Op vrijdag 2 juni 2006 21:39 schreef CherryLips het volgende:
om 10 uur soep
dan heb ik de rest van de dag zweet-aanvallen
Als het soms warm is, zoals 's zomers dus, dan krijg ik het echt stikheet van soep en thee enzo. Dan zit ik echt een uur te zweten. Wel jammer, want ik hou van theequote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:54 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Zweet-aanvallen? Van soep? Dan kun je dus ook geen thee drinken zonder zweet-aanvallen ofzo?
Oh ik heb best geduld, en een half jaar is nog wel te overzienquote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:49 schreef Maeghan het volgende:
Tja, de veranderding in 'vorm' zie je eerder dan dat er echt centimeters verdwijnen, maar je mag wel uitgaan van een paar maanden tot een half jaar denk ik. Ligt er ook aan of je het trouw doet en of je regelmatig nog wat extra buikspieroefeningen doet. Misschien zie jij het wat eerder want ik heb natuurlijk een veel dikkere buik, dus voor je dan verschil ziet...
Ik hou zelf een beetje de sportschool-routine aan: 1 keer per dag 3 setjes van 10 herhalingen per oefening. En dat 5 keer per week toen ik aan het opbouwen was, en nu 3 keer per week als onderhoud.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:31 schreef Adurothiel het volgende:
Maeghan, dat klinkt wel goed zeg, over die buikspieroefeningen
Ik dacht ook altijd dat het niet zoveel zou uitmaken, maar ik ben sinds kort ook ermee begonnen, elke avond een stuk of 30 (maar waarschijnlijk is 's ochtends en 's avonds 20 nog wel beter). Baat het niet dan schaadt het niet.
Reken zeker op een paar maanden. Spieren maken gaat langzaam, en zeker bij vrouwen kan het wel even duren voor je wat ziet.quote:Na hoeveel tijd begon je een beetje resultaat te zien?
Of is dat moeilijk te zeggen omdat je het in combinatie met een dieet deed?
Oh, eigenlijk wat ik al doe dusquote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:57 schreef Pinball het volgende:
[..]
Ik hou zelf een beetje de sportschool-routine aan: 1 keer per dag 3 setjes van 10 herhalingen per oefening. En dat 5 keer per week toen ik aan het opbouwen was, en nu 3 keer per week als onderhoud.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |