quote:Op vrijdag 26 mei 2006 14:09 schreef Vonkenboer het volgende:
Leuk een nieuwe klustopic !![]()
Gewoon lekker standaard woningkje als ik het zo zie, maar met een beetje creatieviteit en klussen is er best iets heel leuks van te maken![]()
Op een hoop wanden gaan we voorzetwanden zetten. Omdat we dat doen, kunnen we een hoop stopcontacten verleggen, overal netwerk en CAI naar toe trekken..quote:Welke plannen hebben jullie er nog meer mee ?
bij eh.. m'n (lieftallige) schoonouders..quote:En waar bivakkeren jullie op het moment eigenlijk; omdat je je eigen huur al opgezegd had ?
dat zou kunnen.. moet heel eerlijk zeggen dat ik nog niet zoveel straatnamen ken in middelburg..quote:Op vrijdag 26 mei 2006 15:08 schreef Dash-X het volgende:
Damn jij woont erg dicht bij de P.d.van kampenstraat ist niet![]()
dan ook respect..quote:Op vrijdag 26 mei 2006 16:54 schreef leonieke het volgende:
[..]
Doe ik al meer dan anderhalfjaar.
Iemand tips nodig?![]()
![]()
Dat is ook de grote reden waar ik mij kan aan optrekken. We sparen ontzettend veel op deze manierquote:Op vrijdag 26 mei 2006 17:35 schreef avotar het volgende:
[..]
dan ook respect..
doe het nu iets meer als een maand... met wisselend succes.. het is geowon heel lastig.. heb 4 jaar alleen gewoond... en dan ineens met mensen te moeten samenwonen is lastig..
aan de andere kant.. het is wel goedkoop..en ik hoef daar echt geen flikker te doen..![]()
Nee, stuclaag verwijderen als je toch wanden ervoor gaat zetten, lijkt me helemaal een beetje zonde van de tijd.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:04 schreef Vonkenboer het volgende:
Waarom voorzet wanden en niet gewoon met een dozenboor overal wandcontactdozen / cai / utp / telefoon in de muur boren en dan gewoon de muur opnieuw laten stucen ?
Lijkt mij dat je op deze manier veel minder ruimte kwijt bent dan dat je hebt als je ervoor weer een wand gaat zetten.
Hij geeft wel aan dat hij dat maar op "sommige" wanden van plan isquote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:31 schreef Conflict het volgende:
[..]
Nee, stuclaag verwijderen als je toch wanden ervoor gaat zetten, lijkt me helemaal een beetje zonde van de tijd.
Gipsplaten zijn trouwens vele malen duurder dan een paar zakken geelband.
ok, maar ik begrijp alsnog niet zo wat het nut daarvan is.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:40 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hij geeft wel aan dat hij dat maar op "sommige" wanden van plan is![]()
Die moest weg omdat overal nog 30 jaar oud behang tegen aan zit...quote:Op vrijdag 26 mei 2006 18:35 schreef Conflict het volgende:
Waarom moest die stuclaag weg?
klopt helemaal... alleen dan komt er een financieel aspect meekijken..quote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:04 schreef Vonkenboer het volgende:
Waarom voorzet wanden en niet gewoon met een dozenboor overal wandcontactdozen / cai / utp / telefoon in de muur boren en dan gewoon de muur opnieuw laten stucen ?
Lijkt mij dat je op deze manier veel minder ruimte kwijt bent dan dat je hebt als je ervoor weer een wand gaat zetten.
niet als je het plaatsen ervan meerekent.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:31 schreef Conflict het volgende:
[..]
Gipsplaten zijn trouwens vele malen duurder dan een paar zakken geelband.
omdat het niet praktisch was het overal te doen.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 19:40 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hij geeft wel aan dat hij dat maar op "sommige" wanden van plan is![]()
Klopt helemaal Martijn....quote:Op zondag 28 mei 2006 11:00 schreef Martijn_77 het volgende:
Hoe ga je die opening tussen de keuken en de kamer afwerken?
Want ik neem aan dat er ook nog een balk moet komen te liggen omdat het een dragende muur is
en ook waarom ik er nog niet echt slapen kan..quote:Op woensdag 7 juni 2006 09:47 schreef staticdata het volgende:
nu begrijp ik waarom die cursus niet helemaal goed uitkomt
Dat hebben we.quote:Op maandag 29 mei 2006 16:47 schreef Koningin het volgende:
Ziet er goed uit!
Hebben jullie al een nieuwe keuken en badkamer uitgezocht?
mja.. ik verwacht van jou ook een topic hoor..quote:Op dinsdag 13 juni 2006 09:46 schreef kareltje_de_grote het volgende:
hahh, jij hebt ook een nwe huisje
Je gaat wel grondig te werk zo te zien, suc6 ermee.
maakt niet uit.quote:Op maandag 10 juli 2006 20:28 schreef AnneX het volgende:
.
Er hoefde "niet" veel te gebeuren in eerste instantie. We wilden de badkamer en de keuken vervangen, maar het bouwtechnisch onderzoek maakte duidelijk dat het stucwerk van geen kanten deugede, dus dat dat er ook allemaal moest.
so sorry, las ik nog eens in de start van je topic...![]()
.
mag hopen voor de stucadoor dat jij degeen bent die een nulletje vergeten is...quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:08 schreef avotar het volgende:
[..]
maakt niet uit.
Nee, ik zou het iedereen die een huis koopt aanraden, want een hoop van de problemen die we nu tegenkwamen, wisten we feitelijk al van te voren...
Het is even een investering van 200 euro.. maar goed... dat betaalt zich terug.
neej.. ik doelde op het bouwtechnisch onderzoek.. dat dat een investering van 200 euro was..quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:05 schreef Gompy58 het volgende:
[..]
mag hopen voor de stucadoor dat jij degeen bent die een nulletje vergeten is...
Anders mag je hem gelijk doorsturen!
Maar wat je idd zelf al zegt. Als jullie je volgende huis kopen zul je ws op heel veel zaken gaan letten wara je geen idee van had.
Beetje kloppen op d emuren ivm het stucwerk, stopcontacten opdendraaien om een indruk van de bedrading te krijgen en zo zijn er nog tig dingen..
quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:03 schreef staticdata het volgende:
begint er goed uit te zien
hoeveel weken nog voordat het klaar is?
nou bijna.... heb een maatje gehad die hielp met snijden en zo... maar verder het plakken wel ja.. eerste keer... maar damn... dat is niets voor iemand zo pietluttig als ik.quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:07 schreef staticdata het volgende:
heb je het tegelwerk helemaal zelf gedaan?
quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:09 schreef avotar het volgende:
[..]
nou bijna.... heb een maatje gehad die hielp met snijden en zo... maar verder het plakken wel ja.. eerste keer... maar damn... dat is niets voor iemand zo pietluttig als ik.
ja danke... we hebben ook nog een iets grotere variant voor de vloer.. maar voor het vloertje in de douchecel gebruiken we ook die mozaik..quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:27 schreef sanger het volgende:
[..]
![]()
Ziet er wel goed uit. Leuke tegels ook!
tanx.. heeft m'n vriendinnetje helemaal zelf uitgekozenquote:
Maar goed... nu straks gaan schilderen morgen en overmorgen...quote:Op donderdag 20 juli 2006 14:23 schreef avotar het volgende:
[..]
ja danke... we hebben ook nog een iets grotere variant voor de vloer.. maar voor het vloertje in de douchecel gebruiken we ook die mozaik..
[..]
tanx.. heeft m'n vriendinnetje helemaal zelf uitgekozen
ja.. die WC is het enige wat zowel permanent is en we toch in de mode houden... tja.. we vonden ze gewoon allebei mooi (hoewel m'n vriendin in eerste instantie voor de WC oranje tegels had uitgekozen) ... het is maar een wc...quote:Op vrijdag 21 juli 2006 18:46 schreef AnneX het volgende:
.
gewaagd hoor : de lime groene tegels.Oók mooi daar niet van.
Zijn jullie niet bang dat het snel gedateerd is qua kleur.
nb. zegt iemand met rooie tegels en rooie kastenwand
De verf kun je er nog eens afschrapen.
Je hebt ondanks de temp nog een aardig vaartje !![]()
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |