dat zal tegenvallenquote:Op woensdag 24 mei 2006 16:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ruud is ook nog lang niet klaar, terwijl ik vermoed dat Ronaldo z'n tijd wel gehad heef.![]()
Van Nistelrooij teert teveel op zijn kracht in het strafschopgebied.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:04 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ronaldo teert veel te veel op zijn talent, als hij zijn dag niet heeft (en dat zijn er nogal wat) voetbal je met 10 man. Van Nistelrooij is veel completer.
inderdaad, Ronaldo heeft net als Romario zn land aan de wereldtitel geholpen, dat is iets wat Bergkamp en van Nistelrooij nooit gepresteerd hebben.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:08 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Van Nistelrooij teert teveel op zijn kracht in het strafschopgebied.
En dan nog, wat heeft Ronaldo gepresteerd en wat heeft Ruud gepresteerd?
Wereldkampioen worden doe je toch echt met een hele selectie, en ja, dan heb je als Braziliaan nogal een voordeel.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:09 schreef rubbereend het volgende:
[..]
inderdaad, Ronaldo heeft net als Romario zn land aan de wereldtitel geholpen, dat is iets wat Bergkamp en van Nistelrooij nooit gepresteerd hebben.
Bergkamp heeft tenminste ook nog in het Nederlands Elftal gepresteerd. Ruud nog absoluut niet.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:09 schreef rubbereend het volgende:
[..]
inderdaad, Ronaldo heeft net als Romario zn land aan de wereldtitel geholpen, dat is iets wat Bergkamp en van Nistelrooij nooit gepresteerd hebben.
Duidelijk dat Ruud dus heel ver boven berkamp gaat eindigenquote:Op woensdag 24 mei 2006 16:11 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Bergkamp heeft tenminste ook nog in het Nederlands Elftal gepresteerd. Ruud nog absoluut niet.
En de goals:
Ronaldo: 285 - 219
RVN: 320 - 189
Bergkamp: 553 - 201
Ruud heeft natuurlijk wel pech gehad met zn blessure en dat van gaal bondcoach is geworden.quote:Op woensdag 24 mei 2006 16:11 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Bergkamp heeft tenminste ook nog in het Nederlands Elftal gepresteerd. Ruud nog absoluut niet.
En de goals:
Ronaldo: 285 - 219
RVN: 320 - 189
Bergkamp: 553 - 201
wie is jullie? Ik vind Bergkamp een completere en betere voetballer en van Nistelrooy een betere spitsquote:Op woensdag 24 mei 2006 16:19 schreef VoreG het volgende:
Nee even serieus, jullie vinden Van Nistelrooij echt beter dan Bergkamp?
Ja, ik sta ook niet te springen van deze aankoop. Waren er echt geen betere opites, vraag ik me dan af?quote:Op woensdag 24 mei 2006 13:41 schreef JustJunior het volgende:
[..]
Hopelijk krijgt hij heel weinig speeltijd
moens is prima om op terug te vallen, uitstekende lijnkeeperquote:Op woensdag 24 mei 2006 18:47 schreef -Vaduz- het volgende:
Moens is een prima tweede man, voor een back-up is het een ideale man. Hij zal PSV zeker niet in de steek laten als er een beroep op hem wordt gedaan.
Kromkamp zou een goede zijn, maar Braafheid??quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:53 schreef JustJunior het volgende:
Volgens VI is PSV geïnteresseerd in Edson BraafheidHopelijk halen ze ook Kromkamp, dan zijn de backposities tenminste een stuk versterkt ten opzichte van vorig jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |