Ten eerste maakt het wel degelijk uit, moch het zo zijn dat Jezus getrouwd was. Dat veranderd natuurlijk alles wat er over hem in de Bijbel staat. Laat staan dat hij een dochter had...quote:Op maandag 29 mei 2006 09:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ja leuk he, samenzweringscomplotjes aan de kerk toeschrijven. Mensen zijn gek op dat soort dingen. Ik geloof er eerlijk gezegd geen snars van. Ja vroeger hebben ze 'ketters' uitgemoord, maar we zitten nu in het 3e millennium en wat maakt het eigenlijk uit of Jezus getrouwd was of niet, niks toch?
Toen ik DVC las was ik ook helemaal wild van de theorie, maar nu besef ik dat het allemaal één pot nat is. Misschien had Jezus iets met Maria, dat wil ik nog wel toegeven, en misschien ook nog wel dat ze een dochter hadden, maar dat Jezus aan het kruis is ontsnapt en dat ze naar Frankrijk gevlucht zijn, waar nu hun nakomelingen nog leven, dat is echt klinkklare onzin. Wel een heel mooi idee natuurlijk, maar het is gewoon niet waar
Ik had iemand voorgesteld met een groot en gespierd lichaam en kaalgeschoren...quote:Op zaterdag 27 mei 2006 11:59 schreef Isabeau het volgende:
Silas was geen echte albina, heel jammer. En ik had hem in mijn hoofd bruter voorgesteld. Primitiever ook.
Nou dat snap ik dus ook niet,maar het schijnt eronder te zijnquote:Op maandag 29 mei 2006 21:56 schreef Karina het volgende:
Ik had het boek niet gelezen, de film vond ik best onderhoudend.. Ik heb niets met het geloof, dus ik vond het gewoon een spannend verhaal (het herinnerde me een beetje aan de serie Alias, maar daar ging het over ene Rimbaldi).
Wat ik niet snapte is dat op het einde de sacrofaag onder het Louvre lag, dat gedeelte van het Louvre is uit 1989, de tekst, waaruit werd opgemaakt dat daar de sacrofaag lag was toch veel ouder? Of heb ik iets gemist of verkeerd begrepen?
Ik geloof sowieso al niet in het hele zoon van God gedoe, dus daar hoef ik gelukkig m'n hersentjes niet over te breken. Er zijn zoveel figuren geweest als Jezus, alleen Jezus was er op de juiste plek, op de juiste plaats met de juiste volgelingen die zijn leer hebben doorgegevenquote:Op maandag 29 mei 2006 10:23 schreef Isabeau het volgende:
Viking84: zeg je nou dat het niet uitmaakt of Jezus een kind had?!
Als de kerk zegt dat Jezus de zoon van God was, wat maakt dat zijn afstammelingen dan? Ik denk dat de kerk dan een groot probleem zou hebben met uitleggen.
Ja precies, het lag eronder, maar hoe konden ze dat nou weten? Die glazen koepel is veel later gebouwd dan dat de tekst was geschreven. Of keken ze in de toekomst of zo.quote:Op maandag 29 mei 2006 21:59 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nou dat snap ik dus ook niet,maar het schijnt eronder te zijn
Ja en die koperen dingen in de stenen waren ook nieuwquote:Op maandag 29 mei 2006 22:18 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja precies, het lag eronder, maar hoe konden ze dat nou weten? Die glazen koepel is veel later gebouwd dan dat de tekst was geschreven. Of keken ze in de toekomst of zo.
quote:Op maandag 29 mei 2006 22:22 schreef Isabeau het volgende:
Misschien had de Priorij wel banden met de museumdirectie of met de bouwers van de glazen piramide. Wie weet
Ja de architect had ook weer nazatenquote:Op maandag 29 mei 2006 22:22 schreef Isabeau het volgende:
Misschien had de Priorij wel banden met de museumdirectie of met de bouwers van de glazen piramide. Wie weet
Ja maar die pyramide is toch niet zo oudquote:Op maandag 29 mei 2006 22:24 schreef imago het volgende:
Ze hebben de sarcofaag op een gegeven moment moeten verplaatsen om Maria Magdalena te kunnen beschermen. De sarcofaag zou nu dus onder het Louvre liggen, onder de 2 piramides, met een punt naar boven (symbool voor de man) en de punt naar beneden (symbool van de vrouw).
De vader van Jezus, was die geen timmerman?quote:Op maandag 29 mei 2006 22:25 schreef Ghostbuster het volgende:
Ja de architect had ook weer nazaten
Damn DVC 2 is geboren
Wat is het probleem? Eerst lag de sarcofaag in de kerk maar dat vonden ze niet veilig meer, en toen hebben ze em verplaatst naar het inmiddels gebouwde Louvre, dat toevallig nog een leeg keldertje overhad. Of nouja, toevallig, die oom van Sophie was daar toch een hoge pief, dus die heeft dat vast geregeldquote:Op maandag 29 mei 2006 22:25 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ja maar die pyramide is toch niet zo oud
Ja en dan komt er in 1989 een pyramide op,die een vrouw en man voorsteldquote:Op maandag 29 mei 2006 22:28 schreef imago het volgende:
[..]
Wat is het probleem? Eerst lag de sarcofaag in de kerk maar dat vonden ze niet veilig meer, en toen hebben ze em verplaatst naar het inmiddels gebouwde Louvre, dat toevallig nog een leeg keldertje overhad. Of nouja, toevallig, die oom van Sophie was daar toch een hoge pief, dus die heeft dat vast geregeld
grootvader van Sophiequote:Op maandag 29 mei 2006 22:28 schreef imago het volgende:
[..]
Wat is het probleem? Eerst lag de sarcofaag in de kerk maar dat vonden ze niet veilig meer, en toen hebben ze em verplaatst naar het inmiddels gebouwde Louvre, dat toevallig nog een leeg keldertje overhad. Of nouja, toevallig, die oom van Sophie was daar toch een hoge pief, dus die heeft dat vast geregeld
Kijk, nou snap ik het, maar dat werd in de film dus totaal niet duidelijk gemaakt.quote:Op maandag 29 mei 2006 22:36 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
grootvader van Sophie
Maar uit het boek heb ik het inderdaad zo begrepen. Dat raadsel sloeg op Rosslyn Chapel. Maar Maria Magdalena werd later verplaatst naar een nieuwe plek, die Sauniere (als museumdirecteur) zelf heeft gecreeerd zodat dat raadsel nog steeds klopt.
Dat vond ik ookquote:Op maandag 29 mei 2006 22:43 schreef Karina het volgende:
[..]
Kijk, nou snap ik het, maar dat werd in de film dus totaal niet duidelijk gemaakt.
De Priorij was toch een hoax, een stel Fransen die 30 jaar geleden een grap uithaalden en de PoS bedachten?quote:Op maandag 29 mei 2006 22:22 schreef Isabeau het volgende:
Misschien had de Priorij wel banden met de museumdirectie of met de bouwers van de glazen piramide. Wie weet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |