misschien jouw lichaamsbeeld wel niet helemaal juistquote:Op donderdag 18 mei 2006 15:03 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik ben zelf ook 1.68 m en woog 72 kilo op mijn zwaarst, en ik was een tikje chubby, maar niet mollig en zeker niet dik!
Misschien, maar ik kon gewoon maat 38 aan.quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:12 schreef computergirl het volgende:
[..]
misschien jouw lichaamsbeeld wel niet helemaal juist
Ik moet zeggen dat je er daar wel erg dun uitziet, voor dat gewicht. Zware botten misschien?quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:15 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Misschien, maar ik kon gewoon maat 38 aan.
Check mijn fotoboek, op die pic met mijn zus ben ik zo'n 72 kg.
Ik ben dus de linker he, in het zwart. En 1.68 m.quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:17 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat je er daar wel erg dun uitziet, voor dat gewicht. Zware botten misschien?
Waar zou het moeten gaan zitten dan, behalve aan de buitenkant, volgens mij blijven er weinig plekken over als je wat steviger bent. Maar hoewel, als je veel spieren hebt vind ik toch al dat je er sneller stevig uitziet dat dat je meer vet hebt dan spieren. Mijn idee dan..quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:23 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb ook wel eens patiënten ontkleed gezien die dan lichter dan ik waren bij vergelijkbare lengte en waarvan ik dan dacht: mijn grote goedheid, maar zó dik ben ik toch niet?! Het ligt er maar net aan waar het vet gaat zitten.
En hoe je je kleedt. Om maar eens een bekend voorbeeld te nemen: Máxima kan er de ene week superslank uitzien terwijl ze er in een andere outfit een paar dagen veel dikker uitziet.quote:Op donderdag 18 mei 2006 15:20 schreef Knuzzel het volgende:
Het is wel erg afhankelijk van de persoon, de bouw, waar de kilo's zitten enz...
nee, want ik ben veel korter aan de antidepressiva dan aan de pil terwijl het aankomen daarvoor begon + ik kwam ook niet aan toen ik met antidepressiva begon.quote:Op donderdag 18 mei 2006 10:38 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Als je antidepressiva slikt, kan het dan niet zijn dat je daardoor aangekomen bent in plaats van de pil?
Nou, volgens mij klopt het wel hoor.quote:Op donderdag 18 mei 2006 14:13 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Hmm ik ga even tussen jullie gesprekken door hoor.
Maar ik was aan het kijken op internet naar de nieuwste mode (dan bedoel ik niet de mode van de H&M maar de echte dure disigners) En toen zag ik al die modellen en toen dacht ik, goh hoe zwaar zou zo iemand nou zijn. Dus ik naar een modellensite en daar kom ik meiden tegen die volgens mij niet helemaal eerlijk zijn over hun gewicht. En als ze dat wel zijn ga ik toch twijfelen over mijn zelfbeeld, of ik mezelf zo slank inschat en dat dat dus niet waar is.
Hier een paar linkjes:
Deze stevige dame is, volgens eigen zeggen, 58 kg bij 1.65 m
Deze dame zou 47.5 kg bij 1.65 zijn
Dit meisje is 61 kg bij 1.65
en dat terwijl deze 52 kg bij 1.65 is
Hoe kan de 2de 5 kg lichter zijn dan de laatste terwijl de laatste toch wel behoorlijk mager is en de 2de behoorlijk gezond? En al ik dan kijk naar de 1 na laatste en naar mezelf, dan ga ik twijfelen of ik zo'n verknipt beeld heb van mezelf of dat zij beweert een paar kilo lichter te zijn dan ze werkelijk is. Hellpp!!
En ik sta erin!quote:Op donderdag 18 mei 2006 18:35 schreef Troel het volgende:
En weer twee nieuwe accountjes!
Tja, ben er een beetje ingeluisd, Fitness First zit ik bij. Die hebben nogal onorthodoxe manieren van wervenquote:Op donderdag 18 mei 2006 19:50 schreef _just_me_ het volgende:
Moet het toch even zeggen... 77 euro per maand!!! Dan is thuis trainen inderdaad erg aantrekkelijk.
Ja duur, hier is onbeperkt sporten ook stukken goedkoperquote:Op donderdag 18 mei 2006 20:09 schreef _just_me_ het volgende:
Nou dat maakt het nog een klein beetje goed. In de grote steden is het volgens mij al snel een stuk duurder?! Dat abonnement nog ff flink uitbuiten, heb je er in ieder geval heel veel plezier van gehad!
Heel goed! Sporten komt zowel je lichamelijke als geestelijke gesteldheid zeker ten goede.quote:Op donderdag 18 mei 2006 18:30 schreef diginoob het volgende:
Ik heb mijn huisgenootje kunnen bewegen om over anderhalve week te beginnen met hardlopen en een vriendin van me tot badminton en misschien nog wel meer/anders (we hebben afgesproken voor volg. week zaterdag om het uit te denken). + Ik ben gestopt met de chocoladecruesli en halfvolle yoghurt -> ga andere mueslis/all bran e.d proberen met magere yoghurt. En ik probeer nu als ik eet niet meteen het volgende te pakken maar even te wachten. En ik ga dus de huisarts bellen.
Nee natuurlijk is dat geen optie! Ik wil graag verrovert worden. Volgens mij willen alle vrouwen dat, maar mannen worden er steeds luier in. Maar ik zit straks weer bij hem in de auto (ik rijd elke dag met hem mee) en dan zal ik nog even zeggen dat ik het erg gezellig vond en dat we het nog een keertje meoten doen. Of weet iemand anders een betere volgende stap?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 08:55 schreef BrandX het volgende:
spannende nachten BubblegumBarbie!
(eh... was het zelf beginnen met zoenen geen optie?)
Hopelijk volgende keer meer succes
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:06 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Nee natuurlijk is dat geen optie! Ik wil graag verrovert worden. Volgens mij willen alle vrouwen dat, maar mannen worden er steeds luier in.
Inderdaad, en wat ik door de jaren heen heb geleerd is dat als je genoeg jaag-op-mij-signalen afgeeft ze vanzelf komen jagen.. Maar bij deze duurt het nu al 3 maanden.. En nog steeds geen succes.. Het is niet eerlijk.. Misschien moet ik maar een shirt kopen met de tekst 'Do Me' erop. Kijken of de hint dan wel overkomt..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:27 schreef Isabeau het volgende:
[..]Groot gelijk! Ik vind het ook fantastisch om te worden versierd, dat spel is gewoon te leuk om aan de kant te schuiven
![]()
Ik heb ook niet mijn best gedaan, en ik ben daardoor een kilo afgevallen. Niet goed je best doen is chill..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 10:39 schreef karoltje het volgende:
Valt het op dat ik weinig post als ik niet zo mn best doe?
Wel veel gefietst deze week (stage ver weg) maar ook weer veel meer trek daardoor. Ben niet erg braaf geweest dus..!
Ja, ik zou het misschien wel kunnen als ik 's ochtends de helft van de frietjes kon eten, 's middags de burger en dan 's avonds de rest van de frietjes.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:01 schreef Isabeau het volgende:
En verder niets hèIk zou daar zo'n honger van krijgen
![]()
Het nieuwe dieet! Het macdieet! We schrijven een boekje, verkopen het en we zijn rijk! Net als sonja.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 11:08 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ja, ik zou het misschien wel kunnen als ik 's ochtends de helft van de frietjes kon eten, 's middags de burger en dan 's avonds de rest van de frietjes.
Wel lekker overzichtelijk, je weet precies hoeveel kcals je binnenkrijgt.
Het is ook nog eens goedkoop, het kost je zo'n 6 euro per dag![]()
Je spaart tijd uit want niet naar de supermarkt/koken/afwassen...het klinkt ideaal!
Ik heb nog nooit van die salades gehad hoorquote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:12 schreef karoltje het volgende:
Uhhmmm...NEE!. Moet je maar eens in de Mac calorientabel kijken of je Flexi Points. De gefrituurde kip en de dressing zijn niet echt bepaald mager!
Geef mij maar pure sla met tomaten en komkommer, heerlijk!quote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:14 schreef karoltje het volgende:
Dressing zit volgens mij wel apart ja...! Maar droge rauwkost is ook niet je van het natuurlijk.
Onder het motto "van niet goed je best doen, val je af," zeker?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:54 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Geef mij maar extra veel yoghurtsaus over mijn sla.. Jummy!!
Tuurlijk gaan er stukjes feta doorheen, maar dan nog scheelt het een hoop extra's die ik zonder de slasaus wel zou eten. En parmaham is best gezond.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 13:08 schreef karoltje het volgende:
Als ik alleen maar sla eet maak ik er ook een feestje van hoor. Anders heb ik het gevoel dat ik niks gegeten heb! Dat betekent of feta of parmaham of carpaccio oid. erbij!
Oh ja, heerlijk! Ik heb hier lekkere "griekse yogurt slasaus" gevonden, lekkere lichte yogurt met een beetje knoflook. Gekocht nadat ik schrok van de kcal in mijn andere slasaus (566 kcal / 100 ml!!).quote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:54 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Geef mij maar extra veel yoghurtsaus over mijn sla.. Jummy!!
Het kan ook zijn dat je er een kilo spieren bij hebt.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 13:18 schreef ennuik het volgende:
[..]
Oh ja, heerlijk! Ik heb hier lekkere "griekse yogurt slasaus" gevonden, lekkere lichte yogurt met een beetje knoflook. Gekocht nadat ik schrok van de kcal in mijn andere slasaus (566 kcal / 100 ml!!).
Op het moment ben ik het niet eens met mijn weegschaal: redelijk slank gegeten, twee keer uitgebreid naar de sportschool geweest (1 uur op loopband, 30 min fietsen en wat gewichten) en verder alles per voet gedaan. Maar geen gram kwijt, zelf een kilo aangekomen!![]()
Ik houd het nog maar even vol: straks weer vol goede moed naar de sportschool...
off topic: serieus.. je hebt een vis onder je naam staan..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 13:23 schreef Goldfish80 het volgende:
[..]
Het kan ook zijn dat je er een kilo spieren bij hebt.
off topic: ja kloptquote:Op vrijdag 19 mei 2006 13:42 schreef BubblegumBarbie het volgende:
[..]
off topic: serieus.. je hebt een vis onder je naam staan..![]()
![]()
on topic: Hoe heet die griekse slasaus dan? ik heb nu meestal de slasaus die kant-en-klaar bij de kant-en-klare salade zit. Maar magere variante die lekker zijn, zijn altijd welkom.
Wat maakt het uit, als je maar meer kcals verbruikt dan erin gaat, zul je toch wel afvallen, of je nu mager eet of niet. Je moet alleen niet de binnenkant van je aderen bekijken na een aantal jaren McDieetquote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:12 schreef karoltje het volgende:
Uhhmmm...NEE!. Moet je maar eens in de Mac calorientabel kijken of je Flexi Points. De gefrituurde kip en de dressing zijn niet echt bepaald mager!
Same here.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 14:36 schreef cinnamongirl het volgende:
Het geheim is, eet er allemaal veel minder van dan je gewend bent...ik geef toe het is moeilijk, maar dit gaat mij beter af dan eten als een konijn.
dat moet je ook niet doen. Het is namelijk het vet dat smelt en als er geen vet in zit, dan smelt het nietquote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:57 schreef karoltje het volgende:
Moet je die 20+ kaas eens in de magnetron doen (broodje gesmolten kaas). Resultaat: broodje warme rubber!
ja, ik kijk op calorielijst.nl staat ook heel veel in, maar heel veel gaat per 100 gram. Ik heb geen flauw idee hoeveel gram boter ik op mijn brood smeer.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:08 schreef Troel het volgende:
diginoob:
http://www.calorietabel.nl daar staat heel veel in
Ik doe nu maximaal 1500 per dag, en dat is best wel een verschil. Ik was de 1e 2 dagen wat misselijk, maar echt beroerd voel ik me niet hoor, dus volgens mij houd ik dat wel vol. (moet het natuurlijk wel tot resultaten leiden)quote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:02 schreef Maeghan het volgende:
Normaalgesproken gaat men uit van 15 gram.
Het werkt niet helemaal zo, diginoob. Het ligt eraan van welke hoeveelheid kcal je afkomt, hoever je het vermindert en naar wat. Want als je drastisch vermindert maar het zit nog steeds boven wat je verbruikt, val je niet af. Naar meer dan 2100 kcal zul je ws. niet moeten gaan tenzij je veel beweegt, zonder aan te komen. Als je teruggaat naar een hoeveelheid daaronder zul je inderdaad af gaan vallen.
Sowieso went je lichaam er deels aan hoeveel energie je binnenkrijgt, dus als dat al heel lang veel is, dan ligt wat je verbruikt hoger dan wanneer je al heel erg lang zou lijnen en je lichaam gewend was aan weinig eten. Maar stel dat je van 3000 naar 1500 zou gaan, dan val je daarmee best wel vlot af denk ik. Aan de andere kant vraag ik me af of je lichaam niet heel erg 'schrikt' als je in ene keer je inname halveert en je je in eerste instantie niet erg beroerd gaat voelen omdat je opeens veel minder suiker e.d. binnenkrijgt.
Ja precies! (ik vind alle dressings vies en zonde van de salade.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 12:15 schreef Troel het volgende:
[..]
Geef mij maar pure sla met tomaten en komkommer, heerlijk!
boter (halvarine 20-40% vet) 1 beleg 16 0.1 0.1 1.7quote:Op zondag 21 mei 2006 11:33 schreef diginoob het volgende:
[..]
ja, ik kijk op calorielijst.nl staat ook heel veel in, maar heel veel gaat per 100 gram. Ik heb geen flauw idee hoeveel gram boter ik op mijn brood smeer.![]()
Nou ja, dat is de beste manier om te bepalen of het kwaad kan denk ik. Zolang je je er goed bij voelt en het vol kunt houden is het wel goed. Niet vergeten om extra veel water/thee te drinken he, zodat je afvalstoffen afgevoerd kunnen worden.quote:Op zondag 21 mei 2006 11:35 schreef diginoob het volgende:
[..]
Ik doe nu maximaal 1500 per dag, en dat is best wel een verschil. Ik was de 1e 2 dagen wat misselijk, maar echt beroerd voel ik me niet hoor, dus volgens mij houd ik dat wel vol. (moet het natuurlijk wel tot resultaten leiden)
Je kunt ook eerst een boterham wegen, dan smeren en dan weer wegen. Dan weet je het zeker. Omdat sommige mensen erg veel of juist erg weinig smeren.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 10:54 schreef diginoob het volgende:
+ weet iemand hoeveel gram boter je op een 1 boterham smeert?
Wauw, je hoeft nog maar 1,3 kg en dan zit je op je streefgewicht!! Super goed! Hou je dit ook als streefgewicht of wil je toch nog wat lager?quote:Op maandag 22 mei 2006 10:52 schreef Mini_rulez het volgende:
Gisteren een feestje gehad van een meisje dat heerlijk gebak kan maken, dus dat was niet zo goed voor mijn dieet.Toch was de weegschaal vanochtend lief voor me, dus nadat ik er drie keer op ben gaan staan om te checken, ga ik nu toch maar updaten.
Dat weet ik eigenlijk nog niet. Soms ben ik al heel tevreden met hoe het nu is, soms denk ik "hm, er mag toch hier en daar nog wel wat vanaf". Maar ja, het vet gaat er ook niet altijd af op de plaatsen waar je het kwijt wilt, dus misschien haalt nog een paar kilo afvallen nog steeds niks uit.quote:Op maandag 22 mei 2006 12:30 schreef BubblegumBarbie het volgende:
[..]
Wauw, je hoeft nog maar 1,3 kg en dan zit je op je streefgewicht!! Super goed! Hou je dit ook als streefgewicht of wil je toch nog wat lager?
quote:Op vrijdag 19 mei 2006 21:25 schreef diginoob het volgende:
weet iemand hier toevallig ofwel hoeveel gram een paprika is ofwel hoeveel calorieën in een paprika zitten?
[...]
Jezus! Als je gezond wil eten ga je toch niet bezuinigen op paprika's. Als je het daar van moet hebben ben je wel heel vreemd bezig.quote:Op vrijdag 19 mei 2006 21:53 schreef Iksje het volgende:
Dat hangt heel erg van de grootte van de paprika af. Sommige wegen wel 300gr! Maar weinig kcal. Gok op zo'n 24à30/100gr. Alhoewel de rode variant meer kcal bevat dan de gele, de oranje en de groene. Even googlen dus ...
Wie heeft het hier over bezuinigen op paprika's?quote:Op maandag 22 mei 2006 12:52 schreef Electrocute het volgende:
[..]
[..]
Jezus! Als je gezond wil eten ga je toch niet bezuinigen op paprika's je bemoeit met een topic dan lees je toch eerst wat er staat. Als je het daar van moet hebben als een kip zonder kop gaat reageren ben je wel heel vreemd bezig.
Waar wil je dan nog meer af hebben, want naar onze bmi te kijken denk ik dat we ongeveer hetzelfde figuur hebben, ik vind mijn bovenarmen nog veeels te dik, terwijl ik over de rest ondertussen best blij benquote:Op maandag 22 mei 2006 12:52 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dat weet ik eigenlijk nog niet. Soms ben ik al heel tevreden met hoe het nu is, soms denk ik "hm, er mag toch hier en daar nog wel wat vanaf". Maar ja, het vet gaat er ook niet altijd af op de plaatsen waar je het kwijt wilt, dus misschien haalt nog een paar kilo afvallen nog steeds niks uit.
Daar komt nog bij dat ik net een duur jasje heb gekocht voor mijn afstuderen, en als ik te veel afval past dat daarna niet meer en dat vind ik toch wel erg zonde.
Kortom, eerst maar eens naar de 56 en dan zien we wel verder. Als mijn gewicht stabiel zou blijven zoals het nu is, zou ik ook al heel blij zijn.
Mijn bovenarmen zijn ook best wel stevig, maar dat zit bij ons in de familie dus ik denk dat die nooit echt dun zullen zijn. Verder mijn heupen en billen. Ik was van het weekend weer eens bij mijn ouders, zij hebben zo'n grote spiegel (ik heb er zelf geen waar je jezelf helemaal in kunt zien), toen viel me op dat die toch nog best breed zijn in verhouding met de rest.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:07 schreef BubblegumBarbie het volgende:
[..]
Waar wil je dan nog meer af hebben, want naar onze bmi te kijken denk ik dat we ongeveer hetzelfde figuur hebben, ik vind mijn bovenarmen nog veeels te dik, terwijl ik over de rest ondertussen best blij ben![]()
Ik vond het ook tamelijk belachelijk dat er iemand zich druk zit te maken over de calorieen in paparika. Alsof er iemand ooit te dik is geworden van het eten van paprika.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:05 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Wie heeft het hier over bezuinigen op paprika's?
Ik vond het ook een beetje raar, maar ja, niet iedereen weet als ze beginnen met diëten al wat ze wel en niet kunnen eten, of wat ze moeten beperken. * Mini_rulez herinnert zich nog iemand die er heel verbaasd achter kwam dat Ben en Jerry's toch niet zo gezond is.quote:Op maandag 22 mei 2006 13:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
Ik vond het ook tamelijk belachelijk dat er iemand zich druk zit te maken over de calorieen in paparika. Alsof er iemand ooit te dik is geworden van het eten van paprika.![]()
Maar ik hield me maar in, dietende dames zijn nogal lichtgeraakt![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 22 mei 2006 13:23 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Ik vond het ook een beetje raar, maar ja, niet iedereen weet als ze beginnen met diëten al wat ze wel en niet kunnen eten, of wat ze moeten beperken. * Mini_rulez herinnert zich nog iemand die er heel verbaasd achter kwam dat Ben en Jerry's toch niet zo gezond is.
Dat probleem heb ik ook, maar als ik aan mijn heupen voel zijn ze toch echt hard en verwacht ik niet dat ik daar nog veel smaller zal worden, mijn kont word wel kleiner, maar ik wil niet een platte breede kont, ik wil een smalle rondequote:Op maandag 22 mei 2006 13:13 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Mijn bovenarmen zijn ook best wel stevig, maar dat zit bij ons in de familie dus ik denk dat die nooit echt dun zullen zijn. Verder mijn heupen en billen. Ik was van het weekend weer eens bij mijn ouders, zij hebben zo'n grote spiegel (ik heb er zelf geen waar je jezelf helemaal in kunt zien), toen viel me op dat die toch nog best breed zijn in verhouding met de rest.
Maar goed, dat is ook weer zoiets. Als ik nu nog een paar kilo afval, krijg ik dan echt smallere heupen/billen of wordt mijn buik dan alleen nog platter en hou ik geen borsten meer over?![]()
Herkenbaar, van een mooie kleine b naar een mooie a helaas... ( terwijl ik goede hoop had dat ze zouden blijven...)quote:Op maandag 22 mei 2006 13:31 schreef BubblegumBarbie het volgende:
[..]
Dat probleem heb ik ook, maar als ik aan mijn heupen voel zijn ze toch echt hard en verwacht ik niet dat ik daar nog veel smaller zal worden, mijn kont word wel kleiner, maar ik wil niet een platte breede kont, ik wil een smalle rondeEn ik ben ondertussen van een volle C-cup naar een grote B-cup gegaan, iets waar ik me dus heel erg aan irriteer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |