Zeg ik lekker niet! Iedere gevel is uniek, en niet heel fok hoeft te weten in welk huis ik exact woon!quote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:41 schreef Brighteyes het volgende:
Ziet er sjiek uit hoor!
Die gevels zijn leuk! Wat gaan jullie met die van jullie doen?
achter hebben we gelukkig wel een enorme tuin. En voor hebben we een stoep die breder is dan de weg, dat scheelt. Aan die kale gevels wordt iets gedaan. Ik wil wel in één keer mijn huis kunnen herkennen.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 19:12 schreef Vonkenboer het volgende:
![]()
Hmm.. laat ik heel subtiel maar zeggen dat ik die muren werkelijk waar afschuwelijk vind![]()
Echt zo'n standaard nieuwbouwhuis met 3,5 m² grond om het huis als "tuin" en waar je je auto aan straat moet parkeren omdat je bijna nooit een garage naast het huis hebt staan![]()
Niet te min; zolang je maar gelukkig bent het is immers jou huismaar ik zou er niet willen wonen
![]()
grotendeels wel. Maar bijvoorbeeld de boekenkast die je ziet is een krijgertje!quote:Op vrijdag 12 mei 2006 18:42 schreef Plato1980 het volgende:
Hebben jullie (bijna) allemaal nieuwe meubels gekocht?
Wij hebben godzijdank een boompje met een groenperkje waar we op uitkijken. En de parkeerpleintjes moeten nog worden opgeleverd, dan verdwijnt er ook een hoop blik uit de straat.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 16:23 schreef Frezer het volgende:
Ziet er erg shique uit allemaal, gefeliciteerd!![]()
Leuk ook dat je die voorkant zelf kunt bepalen. Komt er nog een beetje groen aan de voorkant? Die brede stoep ziet er zo kaal uit.
Ik ben een voorstander van mozaïekquote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:09 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Sommigen vragen wanneer die drukke mozaïekjes er weer afgepeuterd worden...
Ik ben nog nooit m'n huis voorbij gereden omdat ik het niet in 1x herkende hoor...quote:Op vrijdag 12 mei 2006 19:27 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ik wil wel in één keer mijn huis kunnen herkennen.
Lijkt me toch wel vrij duidelijk dat het de blauwe gevel is aangezien je zo het raam kunt binnenkijken en je kasten duidelijk kunt herkennen in je woonkamer-foto.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 19:26 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Zeg ik lekker niet! Iedere gevel is uniek, en niet heel fok hoeft te weten in welk huis ik exact woon!
Sommige gevels zien er trouwens vreselijk uit, maar die post ik niet!
Vergeet ook de weerspiegeling van de steiger niet, das ook toeval denk ikquote:Op zaterdag 13 mei 2006 22:00 schreef PlumpVis het volgende:
[..]
Lijkt me toch wel vrij duidelijk dat het de blauwe gevel is aangezien je zo het raam kunt binnenkijken en je kasten duidelijk kunt herkennen in je woonkamer-foto.
Maar dat zal wel toeval zijn he![]()
We wonen er nu enkele weken. En idd, het is hier en daar nog kaal. Ik wil echt supergraag nog wat dingen aan de muur. Wat planten zou ook niet verkeerd zijn. Maar we dachten: eerst de basisdingetjes maar, dan zien we naderhand wel wat er mooi bij past.quote:Op zondag 14 mei 2006 16:00 schreef Quinazoline het volgende:
Wat een mooi huis! Vooral de keuken vind ik echt super cool! Wonen jullie er al lang? Want het komt op mij een beetje over alsof het nog niet helemaal af is omdat sommige kamers een beetje 'kaal' zijn.
Maar die keuken.
Ik heb min of meer opgeruimd voor deze foto's. Normaalgesproken zie je koekjestrommels, leesboeken, kussentjes en CD's rondslingeren. Niettemin vind ik het als chaoot wel fijn, iets van orde om me heen.quote:Op zaterdag 13 mei 2006 19:21 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik vind het een beetje kil en ongezellig. Het is allemaal wel mooi en nieuw,maar ik zou me voelen alsof ik ik een meubelzaak zou wonen.
Nee, geef mij maar een oudbouw woning met plinten van 70 jaar oud en en vloeren die niet waterpas zijn..
Het enige wat wel modern mag, is de badkamer.
Ik zie een badkamer met grote zwart granieten tegels en grote stortdouche wel zitten.
Ik vind het wel wat hebbenquote:Op zaterdag 13 mei 2006 18:09 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Sommigen vragen wanneer die drukke mozaïekjes er weer afgepeuterd worden...
Dat laatste kan ik me goed voorstellen inderdaad. Dan heb je ook meer een gevoel hoe je alles neer wilt zetten en wat er dus nog bij 'past'. Misschien dat het voor sommigen in dit topic daarom zo kil overkomt.quote:Op zondag 14 mei 2006 16:07 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
We wonen er nu enkele weken. En idd, het is hier en daar nog kaal. Ik wil echt supergraag nog wat dingen aan de muur. Wat planten zou ook niet verkeerd zijn. Maar we dachten: eerst de basisdingetjes maar, dan zien we naderhand wel wat er mooi bij past.
Ik ben eht helemaal met je eens. Neemt niet weg dat ik die houten voorgevel helemaal geweldig vind:quote:Op zondag 14 mei 2006 20:25 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind die gevels echt afschuwelijk![]()
Al die zogenaamde "artistiekerige" grappen en grollen moesten verboden worden vind ik![]()
Moet zeggen dat ik het hier 100 % met de mars eens ben, deze gevel met houtmotief vindt ik erg mooi passen bij al dat strakke nieuwe gebeuren. De andere ja og niet mijn dingie. Maar dat moge duidelijk zijn met mijn projectjequote:Op maandag 15 mei 2006 00:27 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Ik ben eht helemaal met je eens. Neemt niet weg dat ik die houten voorgevel helemaal geweldig vind:
[afbeelding]'
Dat kunnen ze volgens mij best verplichten voor iedereen![]()
We hebben er 2, ik een groene, Pheno een blauwe. Maar de ene is niet zo fotogeniek.quote:Op maandag 15 mei 2006 01:11 schreef broer het volgende:
Jullie hebben maar één tandenborstel.
Verder vind ik die gevels ook wel leuk. Toen ik las dat die er zouden komen, was ik meteen cynisch, maar ik moet zeggen dat ze er beter uit komen dan ik vermoedde.
Ja, was ook al discussie over: Mag je je eigen gevel uitkiezen, of is het eerlijker dat je die van je overburen uit mag kiezen.quote:Op woensdag 17 mei 2006 12:47 schreef ranzige_pad het volgende:
Heel appart. erg gaaf. Maarjah, je hoopt altijd maar dat de buurman niet een extreme smaak heef
Het ziet er inmiddels ietsepietsje slordiger uit allemaalquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:50 schreef _Cara_ het volgende:
ik zag zojuist pas "ons nieuwe huisje" bij je naam staandus nieuwsgierig aagje als ik ben...
Mooie keuken..mooie achterwand.. mijn kleuren wel.. Ook de eethoek.. prachtige tafel.. met dat gecrushte glas.. erg mooi![]()
Die gevels.. tja dat weet ik niet zo goed..Ik denk wel dat je er absoluut iets moois en unieks van kunt maken.. dat wel..![]()
Heel veel geluk en plezier er mee..
quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:47 schreef _Arual_ het volgende:
Momenteel is het grootste gedeelte van de gevels in de wijk klaar. Er zitten mooie dingen tussen. Maar aan sommige kunstwerken kan ik niet wennen. Zo heeft iemand Internet Explorer op zijn gevel. Een ander huis is wel heel errug roze.
Het blijft afschuwelijk, kun je nog beter kut in je voorgevel gemetseld hebben staanquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:47 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Het ziet er inmiddels ietsepietsje slordiger uit allemaal![]()
Momenteel is het grootste gedeelte van de gevels in de wijk klaar. Er zitten mooie dingen tussen. Maar aan sommige kunstwerken kan ik niet wennen. Zo heeft iemand Internet Explorer op zijn gevel. Een ander huis is wel heel errug roze.
Er komen dus ook echt mensen langs om naar de gevels te kijken. Blijven ze vijf minuten stilstaan voor het raam.![]()
quote:Op donderdag 6 juli 2006 09:39 schreef Roquefort het volgende:
Zeg maar tegen Pheno dat ik binnenkort langskom voor de tuincontrole.
FDF-business.quote:Op donderdag 6 juli 2006 09:42 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
![]()
ik mis iets.![]()
Onze tuin is na de regenbui van vannacht veranderd in één grote modderpoel. In de voortuin staan plantjes, tenminste, de resten daarvan. We hebben van iedereen planten gekregen die officieel niet dood zouden kunnen.
We hebben überhaupt nog geen tuin. En ook nog geen garderobekast, en die gaat toch écht voor.quote:Op donderdag 6 juli 2006 10:06 schreef Roquefort het volgende:
[..]
FDF-business.![]()
Ik hoor vaker zulke smoesjes als ik langskom, maar een goed verzorgde tuin overleeft een nachtje regen natuurlijk wel. Pheno heeft dus gewoon niet opgelet bij alle tuintips.Dan krijg je dit soort ongelukken dus.
![]()
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 19:27 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
achter hebben we gelukkig wel een enorme tuin.
....
quote:Op donderdag 6 juli 2006 10:09 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
We hebben überhaupt nog geen tuin.
....
We hebben wel een plaats waar de tuin moet komen! Maar tot nu toe bestaat de tuin louter uit zand en onkruid. Hoe meot ik die plak modder achter ons huis anders noemen?quote:
Prioriteiten stellen..quote:Op donderdag 6 juli 2006 10:09 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
We hebben überhaupt nog geen tuin. En ook nog geen garderobekast, en die gaat toch écht voor.
tja.. daar heb je natuurlijk een goed punt..quote:Op donderdag 6 juli 2006 13:23 schreef Roquefort het volgende:
Met dit weer zit ik toch liever in de tuin dan in de garderobekast.![]()
(Mooi huis en vooral heel coole gevels btw!)
Ja, op zich heb je wel gelijk. ik kan nu niet buiten zitten, want het is gewoon vies. Maar aan een ontrbrekende garderobekast erger ik me iedere dag meerdere malen, terwijl je van een ontbrekende tuin alleen baalt als het zo warm is.quote:Op donderdag 6 juli 2006 13:23 schreef Roquefort het volgende:
Met dit weer zit ik toch liever in de tuin dan in de garderobekast.![]()
(Mooi huis en vooral heel coole gevels btw!)
t Ziet er inmiddels ook wel wat gezelliger uit hoor. Planten maken superveel verschil (iemand tips hoe ik ze langer dan 3 weken in leven houd?) , er zijn wat dingetjes bij gekomen enzo.quote:Op donderdag 6 juli 2006 22:25 schreef Rolex18038 het volgende:
Apart huis, mooie (nieuwe?) spullen... ook strak vooral!
Maarreh....... heb je ook foto's van gezellige plekkies? Dat je zegt van: "he... lekker... gezellie joh, effe lekker zitten....".
Niet teveel zon, niet te weinig zon, niet teveel water, niet te weinig water en aandacht... Dat trucje helpt voor mijn planten prima...quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:18 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
t Ziet er inmiddels ook wel wat gezelliger uit hoor. Planten maken superveel verschil (iemand tips hoe ik ze langer dan 3 weken in leven houd?) , er zijn wat dingetjes bij gekomen enzo.
voor de mijne ookquote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:23 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Niet teveel zon, niet te weinig zon, niet teveel water, niet te weinig water en aandacht... Dat trucje helpt voor mijn planten prima...![]()
Kunstplantenquote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:18 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Planten maken superveel verschil (iemand tips hoe ik ze langer dan 3 weken in leven houd?)
Ben je niet burgerlijk dan als je ze allemaal uitmoordt?quote:Op zaterdag 8 juli 2006 14:56 schreef nixxx het volgende:
[..]
voor de mijne ookben ik nu burgerlijk nu ik planten heb die leven enzo?
nee, burgers zorgen goed voor hun plantjesquote:Op zaterdag 8 juli 2006 20:20 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ben je niet burgerlijk dan als je ze allemaal uitmoordt?
![]()
Mijn planten hebben ook namen...quote:Op zaterdag 8 juli 2006 20:29 schreef nixxx het volgende:
[..]
nee, burgers zorgen goed voor hun plantjes
misschien helpt het dat een van mijn planten vernoemd is naar een fokster en de rest bijzonder giftig is
quote:Op zondag 9 juli 2006 12:11 schreef ivetje het volgende:
Hee luitjes, heel leuk huis hoor! Vooral ook omdat ik het een beetje op ons huis vind lijken qua inrichting in de woonkamer, zelfde kleuren, zelfde tafel dus (zie thaduck, daar woon ik mee samen), zelfde kleur als accent-kleur etc.
En de mozaiek kom je bij ons tegen in de badkamer (zie laatste pics in het hieronder gegeven topic). Het is net of ik pics van mijn eigen woonkamer zie...
Hier kan je onze pics vinden trouwens, misschien kan je nog ideeën opdoen voor je eigen woonkamer
Tha_Duck en Ivetje's huisje verbouwd (veel foto's)
Hebben ze dat zelf gedaan of was dat een idee van de architect? Gezien de decadentie van die lui (+3 generaliseren) kan ik me niet voorstellen dat ze daarmee akkoord gaan...quote:Op maandag 10 juli 2006 13:54 schreef _Arual_ het volgende:
De houten gevel is inmiddels verpest, ze hebben er een afbeelding van een hert op zitten, en een enorme thermometer. Daarmee is het echt verpest. Ons hoekje van de straat is het rustigst, met allemaal blauw- en grijstinten.
Er zijn 76 huizen, en er waren iets van 83 "kunstwerken" waaruit je kon kiezen. De kunstwerken waren vooraf al ontworpen en stonden in een catalogus. Alle kunstwerken zijn gemaakt door Gelderse kunstenaars. De komende 15 jaar mogen we onze gevel niet veranderen, of er struiken tegenaan laten groeien.quote:Op maandag 10 juli 2006 13:58 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Hebben ze dat zelf gedaan of was dat een idee van de architect? Gezien de decadentie van die lui (+3 generaliseren) kan ik me niet voorstellen dat ze daarmee akkoord gaan...
amstelbier of bavaria, daar doen ze het heel lang op. Die ene plant die ik had heeft het 7 jaar uitgehoudenquote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:18 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
t Ziet er inmiddels ook wel wat gezelliger uit hoor. Planten maken superveel verschil (iemand tips hoe ik ze langer dan 3 weken in leven houd?) , er zijn wat dingetjes bij gekomen enzo.
Ik grijp zogezegd binnenkort naar het fototoestel!
Jij drinkt je bier niet zelf op?quote:Op maandag 10 juli 2006 15:28 schreef Gompy58 het volgende:
[..]
amstelbier of bavaria, daar doen ze het heel lang op. Die ene plant die ik had heeft het 7 jaar uitgehouden![]()
![]()
![]()
![]()
Mijn plant heet "Ukkie"...quote:
Je hebt geen groene vingers en daardoor blijft je plant klein?quote:
ik heb héle groene vingers en hij groeit als kool...quote:Op maandag 24 juli 2006 13:39 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Je hebt geen groene vingers en daardoor blijft je plant klein?![]()
Zorgzame vrouwen!quote:Op maandag 24 juli 2006 13:41 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
ik heb héle groene vingers en hij groeit als kool...![]()
quote:
Ik hoor die eierstokken hier rinkelen...quote:
De kast hebben we toevallig vorige week besteld. Eindelijk. Het zal nu nog wel een paar weken - en misschien zelfs maanden - duren voordat het ding geleverd wordt. Nu ik heel lang zonder garderobekast zit, weet ik zeker dat ik 'm straks dubbel ga waarderen! Het wordt zo'n van muur-tot-muu en van plafond-tot-grond schuifwandgeval.quote:Op maandag 24 juli 2006 13:38 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Mijn plant heet "Ukkie"...![]()
Hoi _Arual_
Hoe zit het met de garderobekast? dat vind ik zo'n goed plan.. alles mooi opgeruimd..Krijgen we die te zien als ie klaar is?
Ah..*zucht.. dat lijkt me nu het einde....alles overzichtelijk hebben liggen en hangen..quote:Op maandag 24 juli 2006 14:35 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
De kast hebben we toevallig vorige week besteld. Eindelijk. Het zal nu nog wel een paar weken - en misschien zelfs maanden - duren voordat het ding geleverd wordt. Nu ik heel lang zonder garderobekast zit, weet ik zeker dat ik 'm straks dubbel ga waarderen! Het wordt zo'n van muur-tot-muu en van plafond-tot-grond schuifwandgeval.
In de kamer waar de meeste buren hun babykamer geplaatst hebben.
We hebben boven drie kamers. De grootste gebruiken we als computerkamer. De middelste, daar staat ons bed. Dat ding is zo enorm, daar kan geen kast meer bij. De kleinste kamer is er voor de was en de garderobekast.quote:Op maandag 24 juli 2006 14:39 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Ah..*zucht.. dat lijkt me nu het einde....alles overzichtelijk hebben liggen en hangen..
slaapkamers kun je op veel manieren gebruiken...zoals jij het doet, of als studeerkamer, of fitnesskamer..of speciale schrijfkamer voor jou ... wat jij wil!!
Nou wat wil je nog meer? mooi geregeld toch?!quote:Op maandag 24 juli 2006 14:41 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
We hebben boven drie kamers. De grootste gebruiken we als computerkamer. De middelste, daar staat ons bed. Dat ding is zo enorm, daar kan geen kast meer bij. De kleinste kamer is er voor de was en de garderobekast.
van de kamer waar de kast komt, heb ik hier überhaupt nog geen foto's geplaatst. Het lijkt net of er een bom ontploft is daar! Overal kleren, tassen en schoenen!quote:Op maandag 24 juli 2006 14:43 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Nou wat wil je nog meer? mooi geregeld toch?!
Die garderobekast wil ik wel zien als ie (ooit) klaar is.. kan ik me mooi aan vergapen..![]()
niet in paniek raken..quote:Op maandag 24 juli 2006 14:47 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
van de kamer waar de kast komt, heb ik hier überhaupt nog geen foto's geplaatst. Het lijkt net of er een bom ontploft is daar! Overal kleren, tassen en schoenen!
Dat er van schoenen telkens 2 zijn, daaraan begin ik te twijfelen. Het overgrote deel van de kleding is overigens van mijquote:Op maandag 24 juli 2006 14:50 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
niet in paniek raken....schoenen zijn er telkens 2 van...
(laarzen ook...
) en tassen tja...alles maar op een hoop en dan sorteren...
Kleren ... Pheno's hoopje... jouw hoopje...
Ik moest lachen.....quote:Op maandag 24 juli 2006 14:52 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Dat er van schoenen telkens 2 zijn, daaraan begin ik te twijfelen. Het overgrote deel van de kleding is overigens van mij![]()
Ik merk ook "in het echt" heel wisselende reacties. Een deel vindt onze inrichting mooi, de ander vindt het zwaar niks. En zo is het ook wat betreft die kunstwerken in onze straat.quote:Op donderdag 27 juli 2006 21:07 schreef 3st het volgende:
het is wel duidelijk dat smaken verschillen...vind het alleen jammer dat sommigen hun smaak zo als norm zien en dat op een irriterende manier moeten ventileren.
Je houdt er van of je houdt er niet van maar waarom moet dat dan altijd zo benadrukt worden
De komende 15 jaar moet het blijven zitten, daarna mag je het veranderen als je dat zou willen. Die browser ziet er binnen de kortste keren natuurlijk zwaar ouderwets uit, en dat zit je er nog jaren mee opgezadeld...quote:Op zondag 27 augustus 2006 11:35 schreef erik-de-perik het volgende:
die 'windows'-gevel zag ik laatst toen ik er door heen reed. het is zo, je moet er van houden, sommige zijn wel leuk andere zijn erg druk. Maar mag je ze zomaar veranderen of moet je dat aanvragen of zo?
Mag je 'm dan niet upgraden naar een nieuwere versie?quote:Op zondag 27 augustus 2006 12:21 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
De komende 15 jaar moet het blijven zitten, daarna mag je het veranderen als je dat zou willen. Die browser ziet er binnen de kortste keren natuurlijk zwaar ouderwets uit, en dat zit je er nog jaren mee opgezadeld...
Gewoon 'Blue Screen' blauw schilderen en zeggen dat er Service Pack 1 overheen is geinstalleerdquote:Op zondag 27 augustus 2006 12:26 schreef Conflict het volgende:
[..]
Mag je 'm dan niet upgraden naar een nieuwere versie?
Nu lijkt het alleen net of ik heel weinig kleren heb.quote:Op maandag 28 augustus 2006 11:27 schreef _Cara_ het volgende:
ow.. is ie zó groot...ben nu een beetje jaloers..![]()
Lekker overzichtelijk zo zeker?
*proest.. hoe is dat nu mogelijkquote:Op maandag 28 augustus 2006 11:32 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Nu lijkt het alleen net of ik heel weinig kleren heb.Pheno heeft zeker 3 keer zoveel als ik.
![]()
Kwenie hoe dat kan, moet je aan Pheno vragen. Of aan zijn moeder.quote:Op maandag 28 augustus 2006 11:40 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
*proest.. hoe is dat nu mogelijk![]()
Die man moet IK nog tegenkomen...
(misschien zitten er wel hele oude gedateerde broeken en of hemden bij?) tja of hij heeft gewoon veel....![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |