Castelen moet je gewoon niet mee willen nemen. Bij noodgevallen zou je ook nog Van der Vaart hangend op links kunnen zetten.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:38 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Babel voor Castelen![]()
Die Babel speelt niet veel, bovendien vind ik Babel een echte spits en geen Links/Rechts buiten.
Dat is natuurlijk ook een optie.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dirk voorgoed naar de vleugels en de 3 spitsen meenemen.
Waarom eigenlijk niet, hij is snel en heeft een redelijke voorzet, precies wat je van een rechtsbuiten verwacht.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:44 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Castelen moet je gewoon niet mee willen nemen. Bij noodgevallen zou je ook nog Van der Vaart hangend op links kunnen zetten.
Het enige dat Castelen kan is rennen. Hij heeft geen techniek, geen actie en ook zeker geen voorzet. Daarbij komt dat zijn rendement zeer gering is. Dan kun je ook jongens als Meerdink en Yildirim meenemen.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:46 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk niet, hij is snel en heeft een redelijke voorzet, precies wat je van een rechtsbuiten verwacht.
Het is geen wereldtop maar gezien de selectie is bijna niemand wereldtop, op Sar, RvN en Robben na dan, en heel mischien van Persie voor de rest niemand.
VdV.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:46 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk niet, hij is snel en heeft een redelijke voorzet, precies wat je van een rechtsbuiten verwacht.
Het is geen wereldtop maar gezien de selectie is bijna niemand wereldtop, op Sar, RvN en Robben na dan, en heel mischien van Persie voor de rest niemand.
Dat gaat ook niet. Dan heb je 3 centrumspitsen (v. Nistelrooij, Huntelaar en VoH) Neem je nog 4 vleugelaanvallers mee = 7 aanvallers. Plus 14 overige veldspelers = 21. En dan moet je nog 3 keepers meenemen. Kom je dus niet uit.quote:Op donderdag 11 mei 2006 00:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dirk voorgoed naar de vleugels en de 3 spitsen meenemen.
Dit WK gaat zijn toernooi wordenquote:Op donderdag 11 mei 2006 00:59 schreef MrSASO het volgende:
[..]
Vind ik nog steeds subtop, maar word wel wereldtop als hij zo doorgaat.
Kuijt wissel?? die gast werkt tenminste 90 min en doet vaak goeie dingen voort team, zet Persie dan op links en zet Duikelaar Arjen op de bankquote:Op donderdag 11 mei 2006 08:42 schreef the_hunter het volgende:
Voor de aanval zou ik de volgende spelers meenemen:
Links: Robben (basis) Babel (wissel)
Spits: Huntelaar en van Nistelrooij (wie er in de basis moet laat ik maar even in het midden)
Rechts: van Persie (basis) Kuijt (wissel)
En dan vind ik hem stukken beter spelen dan dat hij van links speelt.quote:Op donderdag 11 mei 2006 09:39 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Van Persie speelt ook weleens vanaf rechts bij Arsenal.
Mooi. Castelen exit wmbquote:Op donderdag 11 mei 2006 09:46 schreef the_hunter het volgende:
[..]
En dan vind ik hem stukken beter spelen dan dat hij van links speelt.
My thoughts exactly. Waarom en nog-niet-eens-net-geen-subtopper erin voor een topper in vorm?quote:Op donderdag 11 mei 2006 09:49 schreef Nywuob het volgende:
Van Persie komt beter tot z'n recht op rechts, inderdaad. En Robben moet natuurlijk altijd spelen.
Je kunt best één vleugelspeler minder meenemen ten faveure van Huntelaar. Dan heb je Kuijt, Robben en Van Persie voor twee posities met Van der Vaart nog die eventueel hangend op links kan spelen. Ik vind het zonde om Huntelaar op te offeren voor een matige speler als Castelen of Babel.
Van Basten heeft de neiging het systeem te laten prevaleren boven de spelers die hij heeft. Dat vind ik jammer en onverstandig. Bij een clubteam kun je dat misschien doen, maar bij een landenteam is dat bijna onmogelijk.quote:Op donderdag 11 mei 2006 09:52 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
My thoughts exactly. Waarom en nog-niet-eens-net-geen-subtopper erin voor een topper in vorm?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |