quote:
Op donderdag 27 april 2006 13:24 schreef Bange-Frans het volgende:[..]
yo wtf!
en dis serieus?
zieke shit! was het niet gewoon 1 iemand van de groep die niet goed werd omdat die kerel daar lag?
Lang geleden, had ik een aantal nachten dat ik maar niet normaal kon slapen,
ik zag rare beelden voor me, van iets met bloed en een ongeluk, het waren af en toe flitsen, ik voelde me lichamelijk ook niet lekker en kon het niet plaatsen.
Het slapen leek op slapen maar toch wakker zijn heel raar!
Ik sprak toen iemand aan in dat paranormale forum die ik kende en die zei, ik ga even op je afstemmen, het scheen dat ik een entiteit bij me had gekregen, wat vaker gebeurd omdat je paranormaal gevoelig toch sneller open staat voor dit soort dingen, daarom is met beide benen op de grond blijven heel belangrijk!
We hebben toen via een soort sessie die entiteit weggestuurd met behulp van gidsen en het licht, en ik ging ook dingen zien, een nog vrij jonge vrouw was verongelukt, en ze voelde die pijn van haar lichaam dat zo kapot was gegaan dat het niet langer bruikbaar was.
Ik zag diezelfde beelden weer voor me zoals ik zag tijdens het slapen gaan, ik heb dit ook alles verteld aan die ander die me hierbij op weg hielp en die zag dezelfde dingen.
Diegene heeft toen ook gezegd kijk er niet langer naar want dit doet in feite niet terzake en het doet jou alleen maar pijn, tis best schokkend nml om die emoties te voelen van een persoon die pas is overgegaan!
De vrouw is doorgestuurd naar de lichtwereld en werkelijk!
Ik heb die nacht zo zalig geslapen als in jaren!
En ik werd echt zo fit wakker en kijk als je dan zegt ok... verbeelding!
Kan, zeker dat kan, maar verklaar me de rest dan eens?
Je kunt voelen dat het weg is bij je!
Tjah en dan kan het zijn dat je langs een snelweg komt en zoiets oppikt, ik vermoed dat zij die heengegaan zijn ook zien of weten aan jou dat ze ergens hulp kunnen verwachten van jou of via jou!
Dus vandaar dat ik ook zei, ik stuur ze liever niet door...een voor de deur en er staat er weer een...
Dus als ik weer eens zoiets ervaar vraag ik gewoon aan mijn beschermengelen, doen jullie dit ff als het zo is wat ik ervaar?
Vaak let ik er dan niet meer op, maar achteraf blijkt wel weer dat mijn gevoel juist was want dat vreemde slapen is dan voorbij!
call me nuts i don;t care heb zoveel verhalen en ervaringen gelezen van mensen die dit meemaakten nml
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!