Telumaquote:Op donderdag 27 april 2006 20:16 schreef pberends het volgende:
Stanley in Temula, mag dat wel van Augusta?.
Tja hoop en naïviteit dat het ooit weer zo wordt zijn eigenschappen die ik zelfs hebquote:
Jef is ook een echte man, die draagt geen roze.quote:Op donderdag 27 april 2006 20:17 schreef Dizer het volgende:
Die vieze Dennis heeft mijn T-shirt gejat!!! Alleen die van hem is grijs en die van mij is roos
Ik verstond Rosalinde. Eén Rosa is meer dan genoeg! Eén Charlie trouwens ook!quote:Op donderdag 27 april 2006 20:16 schreef Dizer het volgende:
RosalienZe is leuk. Zij blijft toch vast in de serie?
Omdat Stanley er opeens werkt?quote:Op donderdag 27 april 2006 20:20 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
BTW: Wat is dat Teluma bij daglicht toch een zwart hol.![]()
Hij kon wel zingen.quote:
Jack dacht dat hij daar was en het is Teluma, het omgekeerde van Amuletquote:Op donderdag 27 april 2006 20:32 schreef heaven7 het volgende:
Huh? Dennis is boven die Luma tent maar tegelijk in de koning?
Dat lachje van hemquote:Op donderdag 27 april 2006 20:45 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Ik vind die Stanley echt grappig trouwens![]()
Haha, inderdaad. Welke idioot gaat er nou weer in een vol restaurant een beetje blij lopen zingenquote:
Dat hele personagequote:
Vind het wel aanstekelijk eigenlijk.quote:Op donderdag 27 april 2006 20:30 schreef MevrouwKoRn het volgende:
En die lach van die Stanley is echt gruwelijk irritant.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op donderdag 27 april 2006 21:05 schreef Frey het volgende:Je joktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Friends don't let friends remain beardless...
De vooruitzichten van GTST plaza en die jokken nietquote:
Ik kan die hele site niet meer vindenquote:Op donderdag 27 april 2006 21:14 schreef Frey het volgende:
[..]
De vooruitzichten van GTST plaza en die jokken niet![]()
Staat gewoon in de tvgids hoor.quote:Op donderdag 27 april 2006 21:58 schreef Canisfire het volgende:
Haha dit neem je toch niet serieus
Bing en Jef weten niet hoe zij om moeten gaan met Ludo. Hij is namelijk de nieuwe eigenaar van eetcafé de 'Koning'. Dennis is al op straat gezet, en Bing neemt al zijn bardiensten over. Ludo wil echter ook aikidoles van Bing, maar hij weigert Ludo les te geven. Ludo bedreigt Bing; als hij hem geen les gaat geven, zal hij de schuld van de detective in Wales alsnog moeten betalen. Robert is ondertussen boos op Jef. Hij heeft namelijk besloten voor Ludo aan de slag te gaan als kok van eetcafé de 'Koning'. Robert verwijt zijn broer dat hij hiermee voor Ludo kiest, en niet voor zijn zoon Dennis. Bing en Patricia groeien ondertussen steeds meer naar elkaar toe. Ze vraagt aan Bing om hun relatie nog een kans te geven..
* Anita vindt het moeilijk om te accepteren dat de directeur van het 'Lorentzcollege' haar heeft afgewezen. Jack gaat totaal door het lint, wanneer hij dit te horen krijgt. Sjors maakt aan Anita duidelijk dat Jack in alle staten is. Ze zijn bang dat Jack de directeur zal gaan bedreigen. Anita besluit Jack toch nog een kans te geven, en ze hebben hun eerste afspraakje. Het is overduidelijk dat ze elkaar wel zien zitten. Sjors krijgt te horen van Jack hoe hij over haar denkt. Ook Bing en Nick maken haar duidelijk wat zij nou eigenlijk van Sjors vinden. Sjors staat totaal verbijsterd..
Hebben de schrijvertjes weer van Roberts oude cokevoorraad gesnoept?!quote:Op donderdag 27 april 2006 22:01 schreef BVO het volgende:
Staat gewoon in de tvgids hoor.
Alleen dat gedoe over Sjors kan ik me niet goed voorstellen, maarja je weet maar nooit...quote:
quote:Op donderdag 27 april 2006 22:36 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Hebben de schrijvertjes weer van Roberts oude cokevoorraad gesnoept?!![]()
Dat kan ik me ook niet voorstellen, maar we zullen zien...quote:Op donderdag 27 april 2006 22:47 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Alleen dat gedoe over Sjors kan ik me niet goed voorstellen, maarja je weet maar nooit...
Een ex van Bing van vroeger.quote:Op vrijdag 28 april 2006 06:38 schreef Dizer het volgende:
En wie is Patricia?
dat staat in zijn scriptquote:Op donderdag 27 april 2006 20:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij kon wel zingen.
Maar waarom Dennis alcohol gaat zuipen omdat ie er iets negatiefs over heeft gehoord snap ik niet.
Het is toch te hopen van niet. Wat moet je nou met iemand die gedegradeerd wordt tot het niveau Sil (lees: iemand waar zo af en toe over gesproken wordt en die ongeveer 3 keer per seizoen in beeld verschijnt)?quote:Op vrijdag 28 april 2006 13:28 schreef lady-wrb het volgende:
harmsen komt echt terug
was vanochtend bij lijn 4
dr is een nieuwe regisseur ofzo en die wilde harmsen terug.
aldus die roddelvent in lijn 4 dus (van tellingen ofzo)
Geert Hoesquote:Op donderdag 27 april 2006 18:54 schreef MissWhizzy het volgende:
[..]
Wie woond bij jou in de woonplaats dan? Patrick Martens of Geert Hoes?
je kan er toch vanuit gaan dat een nieuwe impuls voor de figuur harmsen meer zal inhouden dan ademend rekwisiet zijnquote:Op vrijdag 28 april 2006 13:30 schreef Cheesecake het volgende:
[..]
Het is toch te hopen van niet. Wat moet je nou met iemand die gedegradeerd wordt tot het niveau Sil (lees: iemand waar zo af en toe over gesproken wordt en die ongeveer 3 keer per seizoen in beeld verschijnt)?
Hij kwam vorig jaar kijken naar het huis van mijn zus en zwager in Empel, maar hij vond de slaapkamer te klein.quote:Op vrijdag 28 april 2006 14:09 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Geert Hoes
of ie hier nog steeds is weet ik niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |