Ah, een slaapshow.quote:Op woensdag 26 april 2006 11:18 schreef Neuk het volgende:
Maar de echo vanochtend was zo mooiHeel schattig klein muppetje aan het slapen, en die wilde niet wakker worden ook!
quote:Op woensdag 26 april 2006 11:18 schreef Neuk het volgende:
[..]
een vage misselijkheid...
Maar de echo vanochtend was zo mooiHeel schattig klein muppetje aan het slapen, en die wilde niet wakker worden ook!
We hebben er nog eens goed over nagedacht en we hebben besloten de droomnaam aan te houden (als het idd een meisje is, een jongentje met een meisjes naam is wat minder). We vinden het beiden een hele mooie naam en (heel zweverig misschien) we hebben het gevoel dat beepje ook graag zo wil heten. We vinden het heel bijzonder.quote:Op donderdag 20 april 2006 12:17 schreef cattie het volgende:
(...)
Ik heb eergisteren trouwens heel maf gedroomd. Ik droomde dat ik al bevallen was, het wiegje stond er, ons kindje lag erin en ik wist welk geslacht het was en de naam (en die ga ik hier even lekker niet noemen!). Toen ik mijn man gister de droom vertelde en de naam (een andere dan die we in gedachten hadden), vond hij het een hele mooie naam. En dat vond ik ook al, dus nu gaan we hoogstwaarschijnlijk switchen qua naam!![]()
Ja, nu ga ik genieten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 26 april 2006 11:48 schreef Meimeltje het volgende:
Joepiehhh Neuk met een mooie echo! Super joh en nu lekker gaan genieten he
Ik ook!quote:Op woensdag 26 april 2006 12:43 schreef Neuk het volgende:
Ik ben ook zo nieuwsgierig naar wat er in Cattie's buik zit
Ik hoop een baby!quote:Op woensdag 26 april 2006 12:43 schreef Neuk het volgende:
Ik ben ook zo nieuwsgierig naar wat er in Cattie's buik zit
Kies maar.quote:Op woensdag 26 april 2006 15:13 schreef Xanthe het volgende:
Nu alle namen van alle fokkers-kindjes hier op een rij zetten
quote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:13 schreef bixister het volgende:
Meisjes
Amber (2)
Amber Sophie
Anna
Arwen
Benthe
Bo
Britt
Caitlin
Carmen
Chantel Maria
Chelsea
Cheyenne
Chiara Rosan
Chinook
Danielle
Demi
Demi Aidan
Djen
Dominique
Ela
Elise
Elize
Emma
Emma Salome
Emma Sophie
Eva Sophie
Faith Cathryn
Femke
Giulia Elisabetta
Hanne (Hannah Wende)
Ilse
Indy
Iris Julia
Isa
Isa Donna
Isabel
Isis Maikina
Janneke
Jasmijn
Jenthe
Jillian Delphine
Jolie
Judith Johanna
Junah Ileah
Kady Máire
Kajira Alicia Cosette
Katja
Katrine
Kim Jessie
Lara
Lune
Luuke
Maria
Megan
Morgaine Chevanity
Myrthe
Myrthe Esmée
Nicole
Noa
Noa Deborah
Norah
Pascalle Isabel
Querida
Raïsa Manou
Romée
Ronja
Samara
Sanna Leonie
Sanne
Sannelotte
Sara Runé Catharina
Saskia Janne
Sterre (2)
Susanne Chantal
Zoë (2)
uhm....onze....quote:Op woensdag 26 april 2006 15:34 schreef vamperotica het volgende:
Mijn meisjesnaam staat er nog neit bij! Jippie...
Wel bijna, maar nog niet helemaal
Je kan me altijd mailen als je het echt niet meer houdt!quote:Op woensdag 26 april 2006 15:31 schreef cattie het volgende:
BE heeft het juiste lijstje!
Oh, ik zou het zo graag willen zeggen....
Veel van die flodderige tuniekachtige topjes dragen die je nu zoveel ziet? Met stretchbroek of rokje eronder?quote:Op woensdag 26 april 2006 15:15 schreef ik80 het volgende:
ik heb vakantie, heerlijk daar was ik wel aan toe
zo langzaamaan begint mijn buik ook te groeien. hmm moet hem alleen na de vakantie nog zien te verbergen, hoe gaat dat met mooi weer?
voorlopig in ieder geval 1.5 week vaakntie!
Fijn dat het goed was!quote:Op woensdag 26 april 2006 17:36 schreef PM-girl het volgende:
Vandaag de definitieve uitslag gehad, die was goed! Ook open ruggetje kunnen we afstrepen. nu alleen nog de 20 weken echo en de uitslag van de bloedtest. Inmiddels weet ik wat een kleihauertest is en geloof ik niet direct dat er iets slechts uit zal komen, maar toch wel spannend hoor.
Ik zeg, kom maar op met die overbevolking van dit sterretjequote:
Hallo!quote:Op woensdag 26 april 2006 18:26 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Fijn dat het goed was!![]()
En over die Kleihauertest, weet je meer dan ik? Dan ben ik nieuwsgierig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |