Uit een van de vele Ajax-counters trekt een Feyenoorder weer aan de noodrem.quote:Op zondag 23 april 2006 12:06 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Daarna Kuyt 2de gele kaart voor een schwalbe.
Na hoeveel rode kaarten loop je ook alweer tegen een reglementair verlies op?quote:Op zondag 23 april 2006 12:07 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Uit een van de vele Ajax-counters trekt een Feyenoorder weer aan de noodrem.![]()
5? Zoiets?quote:Op zondag 23 april 2006 12:09 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Na hoeveel rode kaarten loop je ook alweer tegen een reglementair verlies op?
Als de 4de valt...quote:Op zondag 23 april 2006 12:09 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Na hoeveel rode kaarten loop je ook alweer tegen een reglementair verlies op?
7quote:Op zondag 23 april 2006 12:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Als de 4de valt...
Je moet minimaal 8 man op het veld hebben, geloof ik.
Go Ajax!!quote:Op zondag 23 april 2006 12:07 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Uit een van de vele Ajax-counters trekt een Feyenoorder weer aan de noodrem.![]()
Nou en, gewoon opspringen en juichenquote:Op zondag 23 april 2006 12:17 schreef Me_Wesley het volgende:
10 minuten
En we krijgen dalijk visite..
bron: http://www.digisport.nl/spelregels/Voetbal.htmquote:De International F.A. Board is van mening dat een wedstrijd niet als geldig kan worden beschouwd als één van de partijen uit minder dan zeven spelers bestaat.
(De KNVB heeft bepaald, dat een wedstrijd niet kan beginnen, en een aangevangen wedstrijd moet worden gestaakt, indien een ploeg minder dan acht spelers heeft.)
quote:Op zondag 23 april 2006 12:26 schreef rotskibo het volgende:
Die 30000 zijn er nog steeds 30000 te veel.
Tja en dan wordt er weer de conclusie getrokken dat het aan de 3-0 ligt. Staak ik helemaal voor niks voor die klote play-offs. Zonder dit achtelijke systeem had ik er zeker wel gezeten en ik denk vele met mij.quote:
zonder dit systeem was de hele wedstrijd er niet.quote:Op zondag 23 april 2006 12:27 schreef snabbi het volgende:
[..]
Tja en dan wordt er weer de conclusie getrokken dat het aan de 3-0 ligt. Staak ik helemaal voor niks voor die klote play-offs. Zonder dit achtelijke systeem had ik er zeker wel gezeten en ik denk vele met mij.
Zoals ik zeg, ik ga niet door de playoffs en niet door een slechte eerste wedstrijd.quote:Op zondag 23 april 2006 12:26 schreef PLAE@ het volgende:
ja maar bij Feyenoord hebben we de grootste supportersvereniging van Nederland hoor! En de kuip blijft altijd vol ook al gaat het wat minder hoor. En bij jullie is de Arena altijd snel halfleeg
etc etc![]()
Oud nieuwsquote:Op zondag 23 april 2006 12:26 schreef PLAE@ het volgende:
ja maar bij Feyenoord hebben we de grootste supportersvereniging van Nederland hoor! En de kuip blijft altijd vol ook al gaat het wat minder hoor. En bij jullie is de Arena altijd snel halfleeg
etc etc![]()
Ik heb het over een vergelijkbare situatie, noem een europese wedstrijd.quote:Op zondag 23 april 2006 12:28 schreef Xrenity het volgende:
zonder dit systeem was de hele wedstrijd er niet.
nou, het blijft feyenoord. ondanks dat het niet meer zonodig moet, als ik als Ajacied op het veld sta, dan wil ik altijd winnen, het liefst met vernederende cijfers.quote:
precies. Jammer dat er in de Arena meer zaten. Dit was de kans om als supporters een daad te stellen en de hele fookin play-offs allemaal te boycotten.quote:Op zondag 23 april 2006 12:26 schreef rotskibo het volgende:
Die 30000 zijn er nog steeds 30000 te veel.
jup dat zeg ik. En dat de kuip nu niet vol zit wordt weer gelinkt aan een grote achterstand. Jammer genoeg.quote:Op zondag 23 april 2006 12:33 schreef manny het volgende:
precies. Jammer dat er in de Arena meer zaten. Dit was de kans om als supporters een daad te stellen en de hele fookin play-offs allemaal te boycotten.
Feyenoord en Ajax staan er allebei niet geweldig voor. Ik denk dat Ajax best nog eens kan instorten zoals Feyenoord dat deed. Op zich waren ze namelijk behoorlijk aan elkaar gewaagd.quote:Op zondag 23 april 2006 12:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
Errrrr, ik ben nog gespannen ook..
Als Ajax met 3-0 kan winnen, kan f'noord dat ook..
Ik hoop dat Ajax snel een goal maakt..
dit snap ik nietquote:Op zondag 23 april 2006 12:36 schreef Doezelhaar het volgende:
Stadion zit aardig vol? Ik hoop het wel.. ondanks dat ik Ajaxsupporter bent vind ik Feyenoord een mooie club.
Jaquote:Op zondag 23 april 2006 12:37 schreef kevin6188 het volgende:
Hier ook de live-discussie zeg maar?
AFCA!!
quote:Op zondag 23 april 2006 12:36 schreef Doezelhaar het volgende:
Stadion zit aardig vol? Ik hoop het wel.. ondanks dat ik Ajaxsupporter bent vind ik Feyenoord een mooie club.
Feyenoord is toch gewoon een grote club in Nederland en is gewoon 1 van de mooiere clubs. Als wij Feyenoord niet hadden was het nooit zo leuk geweest.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |