Gefeliciteerdquote:Op maandag 24 april 2006 09:03 schreef Isabeau het volgende:
Vanmorgen was ik 'officieel' 18 kilo lichter![]()
![]()
O ja, en dan maar klagen dat al die Amerikanen overgewicht hebbenquote:Op maandag 24 april 2006 09:12 schreef poohy het volgende:
Vandaag moest ik een dagje invallen bij Microsoft. Mijn god, ik ben blij dat ik daar niet werk want wat wordt daar door het personeel gegeten zeg.. Vanmorgen werd er een trolley vol met eten gebracht: koek, snoep, bananen (genoeg voor een hele dierentuin), alle soorten frisdrank. Dit zou ik normaal nooit overleven![]()
Of juist welquote:Op maandag 24 april 2006 09:18 schreef ymme het volgende:
Ok, trolly met snoep en dergelijke.
Heeft de baas het ook niet goed voor met z'n personeel
Bordjes met verschillende soorten fruit erop.quote:Op maandag 24 april 2006 09:19 schreef Rewimo het volgende:
Een banaan en een cola light moet toch kunnen dan
quote:Op maandag 24 april 2006 09:21 schreef ymme het volgende:
Bordjes met verschillende soorten fruit erop.
Banaan/kiwi/mandarijn/druiven.
En dan inderdaad verse sinasappelsap. Bronwater.Dan hebben ze pas personeel wat zeker weten langer meegaat dan het snoep etende personeel
Ik zoek nog iemand op te helpen met poetsenquote:Op maandag 24 april 2006 09:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wil jij mijn baas worden, ymme!Dat lijkt me echt heerlijk als ze dat op je werk hebben
Zolang je maar fruit hebt klaarstaanquote:Op maandag 24 april 2006 09:23 schreef ymme het volgende:
Ik zoek nog iemand op te helpen met poetsen![]()
Ikke! Daarom is het voor mij zo frustrerend om elke dag op die weegschaal te gaan staanquote:Op maandag 24 april 2006 09:26 schreef pluisje het volgende:
Zijn er meer mensen die een soort van dagelijkse jojo zijn?
In het ziekenhuis waar ik co-schappen liep hadden ze een salade-bar. Maar alles was al met veel dressing aangemaakt. En het warme eten dróóp van het vet. Alle groentes glommen van de boter en het vlees was meestal vet (veel gehakt, schnitzel, spek etc). En als ze eens vis hadden dan was het gebakken vis. Toen ik een keer begon te mopperen over de keuken kreeg ik te horen dat ze het jaar ervoor een prijs hadden gewonnen voor beste keuken in een ziekenhuisquote:Op maandag 24 april 2006 09:25 schreef Anansi het volgende:
En dat in een ziekenhuis/ geneeskunde faculteit
Nu valt het wel mee, maar toen ik niet aan het lijnen was zag ik mijn gewicht ook altijd gigantisch schommelen. Ik heb het een maand bijgehouden, zowel 's morgens als 's avonds terwijl ik niet op mijn eten lette. Het kon soms wel meer jojo'en dan 1 kilo! Echt bizar.quote:Op maandag 24 april 2006 09:26 schreef pluisje het volgende:
Zijn er meer mensen die een soort van dagelijkse jojo zijn?
Mijn gewicht heeft een speling van meer dan een kilo, en dat kan echt per dag verschillen de laatste tijd. Ik hou op een site een grafiekje bij, en dat lijkt net een berglandschap
Goh moet je nagaan wat de gemiddelde kwaliteit van ziekenhuiskeukens is...quote:Op maandag 24 april 2006 09:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Toen ik een keer begon te mopperen over de keuken kreeg ik te horen dat ze het jaar ervoor een prijs hadden gewonnen voor beste keuken in een ziekenhuis![]()
Toen dacht ik ook: dit kan toch niet voor een ziekenhuis... en dus nam ik mijn eigen brood mee.
quote:Hoge golven van beroering in het wereldje van de zweminstructeurs. Brancheorganisatie Nationaal Platform Zwembaden/NZR heeft de besloten de badmeester (m/v) af te schaffen. Voortaan duidt de brancheorganisatie de badmeester aan als aqua leisure host.
Ik denk dat het voordeel is, dat het elke dag gratis is. Hoef je je vandaag niet vol te vreten, want morgen is er weer een dag.quote:Op maandag 24 april 2006 09:17 schreef poohy het volgende:
Blijkbaar hebben deze mensen het talent om niet door te slaan met zoveel lekker eten om hun heen. Dat zou mij nooooit lukken![]()
Mijn baas heeft zoietsquote:Op maandag 24 april 2006 09:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wil jij mijn baas worden, ymme!Dat lijkt me echt heerlijk als ze dat op je werk hebben
quote:Op maandag 24 april 2006 11:18 schreef Anansi het volgende:
autistische kinderen.
??quote:
* Troel is PDD-nosserquote:Op maandag 24 april 2006 11:22 schreef Anansi het volgende:
[..]
??
Niet de reactie die ik meestal krijg
Maar schattig zijn ze soms zeker. Mijn koppeling is een 17 jarige jongen met kernautisme en een lichte verstandelijke handicap. Echt een schatje, praat niet, communiceert compleet niet, houd van actieve dingen. Ontzettend geweldig, heb er al zo'n zin in!
Dat heb ik wel eens gehad terwijl ik 1 appeltje had gekocht in een supermarkt. Heb je je appeltje best zorgvuldig uitgezocht, loop je lekker buiten in het zonnetje te genieten van je omgeving, hapje appel...bruin!!! bah bah bahquote:Op maandag 24 april 2006 11:19 schreef freecell het volgende:
Mijn appel was buikrot, das niet grappig
Heb je echt zin in een appel, ziet er lekker uit, ziet er gezond uit, geen plekje aan te bekennen...
Neem je een heerlijke eerste hap.... En dan zie je de binnenkant
We vertrekken donderdag naar qltel in Roosendaal, en vrijdag naar ons vaste adresje in het welbekende Hinterweidentalquote:Op maandag 24 april 2006 11:18 schreef Anansi het volgende:
Rewimo, Hotels klinkt goedWaar ga je allemaal heen?
Aha vandaar.quote:
Klinkt heerlijkquote:Op maandag 24 april 2006 11:27 schreef Rewimo het volgende:
[..]
We vertrekken donderdag naar qltel in Roosendaal, en vrijdag naar ons vaste adresje in het welbekende HinterweidentalEn dan van maandag tot en met zondag in een ander hotel (ook al in zo'n bekende plaats - geen idee hoe het heet), waar we van de zomer heen gaan om het 50-jarig huwelijk van mijn schoonouders te vieren met de hele familie. Dat gaan we nu een paar dagen "verkennen". Onder andere om uit te zoeken wat er in de omgeving te doen en te zien is, zodat we de familie wat leuke opties kunnen bieden in juli.
Voel je je ook 18 kilo lichter? Ik bedoel , merk je het echt aan je lijf?quote:Op maandag 24 april 2006 09:03 schreef Isabeau het volgende:
Goeiemorgen ymme
Och, een weekendje is niet ergIk had ook wel zin in een patatje
![]()
Vanmorgen was ik 'officieel' 18 kilo lichter![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |