Nee, want ik zet er toch bij dat het om haar grimas gaat (ze trekt een raar hoofd) en niet om heur haar? Als dat niet mag alleen omdat ze kanker heeft, dan vind ik diegene die dat roept een nepmoraalridder....quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:55 schreef Nuna het volgende:
[..]Het is toch ook wel een beetje ongepast?
quote:
Onderbouw het dan even, en ik huil niet, ik post een plaatje van een onflatteus kijkende Kylie Minogue, waarop JIJ gaat huilen dat dat ongepast is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:15 schreef The_Voice_Within het volgende:
[..]Ga huilen. Ik vind het ongepast, en met mij zullen er heus nog wel anderen zijn die dat ook vinden. Dat is mijn mening en als je dat niet bevalt dan tyf je zelf maar een eind op.
Ik schrijf toch: mijn mening. LEer er mee leven dat sommige mensen een andere mening hebbe. Wie is hier nu de moraalridder? Ik hoef jou toch geen tekst en uitleg te geven waarom ik het ongepast is. Ik vind dat nou eenmaal zo, dus leer er mee leven.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:16 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Onderbouw het dan even, en ik huil niet, ik post een plaatje van een onflatteus kijkende Kylie Minogue, waarop JIJ gaat huilen dat dat ongepast is.
Dus: waarom is het ongepast?
Jezus wat ben jij een kleuter zeg.... neem Nederlandse les en kom maar terug als je je mening kunt onderbouwen, als je ergens kritiek op hebt.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:19 schreef The_Voice_Within het volgende:
[..]
Ik schrijf toch: mijn mening. LEer er mee leven dat sommige mensen een andere mening hebbe. Wie is hier nu de moraalridder? Ik hoef jou toch geen tekst en uitleg te geven waarom ik het ongepast is. Ik vind dat nou eenmaal zo, dus leer er mee leven.![]()
Ach ach ach, gaan we op spelfoutjes afgeven. Wie is hier de kleuter. Alsof jij miss perfect bent. By the way, lees eens goed, dan vind je m'n mening vanzelf wel terug.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:20 schreef KinkyGiraf het volgende:
[..]
Jezus wat ben jij een kleuter zeg.... neem Nederlandse les en kom maar terug als je je mening kunt onderbouwen, als je ergens kritiek op hebt.
Ik vind het ongepast omdat ze kanker herstellende is, en dan lijkt het me dat je het niet echt intereseerd hoe je eruit zit. En om dan zo iemand op de foto te zetten, vind ik gewoon stijlloos. Er zijn pas nog nieuwe foto's van Kylie uitgegeven en dan heb je nog mensen die zulke foto's gaan maken.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:25 schreef Spees_Eend het volgende:
The_voice_within, ik moet inderdaad zeggen dat je nog steeds niet hebt gezegd WAAROM het ongepast is. Zij kijkt gewoon raar op die foto, wat niet door haar ziekte of kuur komt, dus past ie in dit topic.
Wat heeft ze rare lippen. Ik heb het nooit echt een mooie vrouw gevonden, maar hier is het wel heel erg.quote:
Still fuckable!quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:38 schreef The_Voice_Within het volgende:
Volgens de website moet het Jessica Simpson zijn:
Nee, dat ging over Kylie Minogue (vorig topic)quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:41 schreef Grimm het volgende:
Heeft kelly clarkson kanker?
Hoezo???quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:41 schreef Grimm het volgende:
Heeft kelly clarkson kanker?
Dat hoofdquote:Op dinsdag 18 april 2006 19:05 schreef KinkyGiraf het volgende:
Kelly Clarkson krijgt een golf over haar heen ofzo? Dat gezicht
Nu je het zegtquote:
Ik heb opeens geen honger meerquote:Op dinsdag 18 april 2006 22:45 schreef weathergirl het volgende:
Ieuw ieuw ieuw Donatella Versace ieuw ieuw
Dat mens heeft echt geen één flatteuze kant
Ziet er uit als een piercing.quote:Op woensdag 19 april 2006 08:20 schreef The_Voice_Within het volgende:
Wat heeft Scarlett J. op/aan/in d'r neus op die foto's?
ja he.. vond ik nou ook..quote:
Zij heeft echt geen figuur en make-up doet wonderen blijkt maar weer.quote:Op dinsdag 18 april 2006 22:08 schreef Spees_Eend het volgende:
Kelly Clarkson HAHAHA
[afbeelding]
[afbeelding]
Ze is nog steeds slank. Eerst was ze veel chubbierquote:Op woensdag 19 april 2006 11:57 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Hillary ziet er weer goed uit zeg! Ze is weer haar oude volle zelf.
quote:Op woensdag 19 april 2006 13:46 schreef Sloggi het volgende:
Muhammad_Ali: Kelly Clarkson vind ik nou niet echt dik hoor. Ze is wel lelijk.
Stomme tvp's steeds...........Plaats dan gewoon een fotootjequote:
Vroeger deed ik niks andersquote:Op woensdag 19 april 2006 23:33 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Stomme tvp's steeds...........Plaats dan gewoon een fotootje![]()
Ze kan zo bij de Veerkampjes erbij.quote:Op woensdag 19 april 2006 23:33 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Scarlett Johansson is in een bad met zelfbruiningscreme gevallen
[afbeelding]
Ik vind hem anders heel erg leuk.quote:Op donderdag 20 april 2006 10:39 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[[url=http://img132.imagevenue.com/loc250/th_36561_129.jpg]afbeelding][/URL]
die jurk
Omfg!quote:Op donderdag 20 april 2006 11:49 schreef Takkembah het volgende:
En maar volhouden dat ie geen heaumeaux is(Ricky Martin)
[afbeelding]
Dat zegt rameijer toch ook helemaal niet? Was alleen maar ter vergelijking.quote:Op donderdag 20 april 2006 13:10 schreef KinkyGiraf het volgende:
Lekker ding en ECHT niet onflatteus...
Klopt ja...ik vond hem er erg op lijken, meer niet eigenlijk...quote:Op donderdag 20 april 2006 15:13 schreef Nuna het volgende:
[..]
Dat zegt rameijer toch ook helemaal niet? Was alleen maar ter vergelijking.
okee, maar hij wordt toch in dit topic geplaatst....................................................................quote:Op donderdag 20 april 2006 15:13 schreef Nuna het volgende:
[..]
Dat zegt rameijer toch ook helemaal niet? Was alleen maar ter vergelijking.
Je ziet er wel goed op dat ze in werkelijkheid veel ouder is, dan hoe je d'r in d'r video's en foto's ziet.quote:Op donderdag 20 april 2006 17:58 schreef bloodymary het volgende:
Ik vind die foto's van Madonna eigenlijk ook mooi...........
quote:Op donderdag 20 april 2006 17:58 schreef bloodymary het volgende:
Ik vind die foto's van Madonna eigenlijk ook mooi...........
quote:
Ze is bang dat ze misknipt!quote:Op donderdag 20 april 2006 22:32 schreef Spees_Eend het volgende:
Anders deze wel
[afbeelding]
Janice Dickinson
Whehehe dan moet ze ook kijken waar ze kniptquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |