Waar is dit topic niet voor bedoeld?quote:Op maandag 2 januari 2006 16:34 schreef BaggerUser het volgende:
ik denk dat dit programma niet zou mistaan in de OP
http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
ik vind het wel grappig je kan een nr laten horen door de mic via de radio of via je geluidskaart en meestal zegt hij na 20 seconde welk liedje het is, ideaal als je het nr hoort en wil weten welk nummer het is
Nee, dat i hem niet.quote:*gooi doet
Les Poppies - Non non rien n'a change?
quote:Op zondag 16 april 2006 23:31 schreef Erosjuhhh het volgende:
vandaag bij rtltravel was er liedje op.. floortje was op huizenjacht in sydney... leek beetje op nelly furtado.. iemand?
Gerard Lenormand - La ballade des gens heureuxquote:Op dinsdag 18 april 2006 10:25 schreef Borkydude het volgende:
quote:Op dinsdag 18 april 2006 09:01 schreef Borkydude het volgende:
Zo'n blij Frans liedje. Zo'n vent zingt het, en op gegeven moment komt er geloof ik zo'n koor bij.
Wel een van de bekendste Franse liedjes, noem er i een paar?
[..]
Nee, dat i hem niet.
Dat zou heel goed kunnen.quote:Op dinsdag 18 april 2006 10:48 schreef Againzender het volgende:
[..]
Gerard Lenormand - La ballade des gens heureux
misschien?
Of Michel Delpech - Pour un flirtquote:Op dinsdag 18 april 2006 11:26 schreef Gambolputty het volgende:
Of Gerard Lenorman - Voici les cles
danwel 'Si j'étais président'quote:Op dinsdag 18 april 2006 11:26 schreef Gambolputty het volgende:
Of Gerard Lenorman - Voici les cles
Ciara - My goodies?quote:Op dinsdag 18 april 2006 11:34 schreef BdR het volgende:
Uit een vorig topic...
Ik zoek de titel/artiest van een funk hiphop nummer, was rond 2004 uitgebracht vermoed ik () Er zit af en toe een stukje in dan hoort je een soort blokfluit die gewoon 2 tonen speelt, eerst hoog dan laag dat steeds opnieuw, ook een beetje vals zeg maar.
iemand? Het is niet "Jennifer Lopez - Get Right"
Hier een mp3'tje, heb het zelf geprobeerd een beetje na te spelen, dan heb je hopelijk een beetje een idee van wat ik bedoel...: ikzoeknr.mp3 (130kb)
Nee, dat is em niet, maar dank voor de suggestie. Het was echt een blokfluit ofzo, niet zo'n electronisch piepje.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:17 schreef El_Rolando het volgende:
Ciara - My goodies?
Basic J - The drums waarschijnlijkquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:53 schreef Kingofsorrow het volgende:
Ik zoek een nr, het is een heel bekend dance nr in 100en remixes, en er wordt de hele tijd 1 zin in herhaald, het gaat ongeveer zo:
aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa, aysaseemanaamapoesa,![]()
En dat dus de hele tijd door..
Wie roept??!
het is níet treble!![]()
Ik weet niet of King Of Sorrow die bedoelde denk het wel, maar die had ik wel in m'n hoofd jaquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:03 schreef El_Rolando het volgende:
[..]
Basic J - The drums waarschijnlijk
De sample is van Michael Jackson
één van deze drie misschien?quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:21 schreef Sannelie het volgende:
Gister had ik het begin van cruel intentions 2 gezien. Daarin speelde dat meisje in het begin een mooi lied op de piano. Ik heb geen idee van wie dat is of hoe dat nummer heet.
Ik heb al wat rond gezocht op internet maar helaas niks kunnen vinden.
Weet een van jullie dit misschien?
je dingetje doet het niet!quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:51 schreef Doagere het volgende:
Net de film 'My summer Love'
[afbeelding]
En in deze film hoor je aan het begin en zo ongeveer 3/4 van de film ook weer, ik heb een klein stukje opgenomen:
http://www.uploadweb.nl/upfiles/18042006194605ok.wav
Zou iemand mij heel blij willen maken?Alvast bedankt
Dat is K-Os - Love Song, in een instrumentale versie. Goed nummerquote:Op woensdag 19 april 2006 10:45 schreef Otto215 het volgende:
tvp
Weet trouwens hoe dit liedje heet van een reclame van Vodafone, eendagsvlieg.
Linkje..
Ik denk dat je zelf het antwoord al gegeven hebt...quote:Op woensdag 19 april 2006 14:29 schreef Hilzillah het volgende:
Ik heb ooit eens een CD bij iemand gehoord met allemaal oude muziek gecoverd door artiesten van nu, Op een beetje een rock achtige manier.
Een van deze nummers was "someware over the rainbow" van the Wizard of Oz. Als je dat in tikt op Kazaa of Lime wire krijg je "Punk Ska covers"
wie o wie kan mij vertellen hoe deze CD heet
Nee helaas, niets te vinden onder deze titelquote:Op woensdag 19 april 2006 15:04 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Ik denk dat je zelf het antwoord al gegeven hebt...
Da's iets uit Soldaat van Oranje van Rogier van Otterloo ofzo. Ik weet alleen niet hoe het nummer heet. Waarschijnlijk Soldaat van Oranje...quote:Op woensdag 19 april 2006 13:58 schreef Tha_T het volgende:
Weet iemand hoet het nummer heet wat afgespeeld wordt als je deze site opent. Ik hoorde het ook al tijdens Idols (de aflevering met het leger) maar ik krijg hem maar niet geplaatst welke het ook alweer is
Er is een cd van Me First and the Gimme Gimmes waar Over The Rainbow opstaan met een zooi andere covers:quote:Op woensdag 19 april 2006 14:29 schreef Hilzillah het volgende:
Ik heb ooit eens een CD bij iemand gehoord met allemaal oude muziek gecoverd door artiesten van nu, Op een beetje een rock achtige manier.
Een van deze nummers was "somewhere over the rainbow" van the Wizard of Oz. Als je dat in tikt op Kazaa of Lime wire krijg je "Punk Ska covers"
wie o wie kan mij vertellen hoe deze CD heet
You're the voice van John Farnham.quote:Op woensdag 19 april 2006 16:51 schreef -Splash- het volgende:
Hmmm die nieuwe coca cola light reclame met dat applause voor die jongen die lingerie koopt voor zijn vriendin.
Zo bekend.... zo onbekend
Ik denk aan een nummer van Foreigner
Zoiets had ik ook in mijn hoofd zitten. Dank je welquote:Op woensdag 19 april 2006 16:11 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Da's iets uit Soldaat van Oranje van Rogier van Otterloo ofzo. Ik weet alleen niet hoe het nummer heet. Waarschijnlijk Soldaat van Oranje...
Het zou best eens kunnen. Ik ga eens kijken. Ik weet in iedergeval zeker dat een van de nummers die op de CD staan gedaan is door Gwen Stefaniquote:Op woensdag 19 april 2006 16:56 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Er is een cd van Me First and the Gimme Gimmes waar Over The Rainbow opstaan met een zooi andere covers:
1. Over the Rainbow
2. Don't Cry for Me Agentina
3. Science Fiction/Double Feature
4. Summertime
5. Favorite Things
6. Rainbow Connection
7. Phantom of the Opera Song
8. I Sing the Body Electric
9. It's Raining on Prom Night
10. Tomorrow
11. What I Did for Love
12. Stepping Out
Deze cd heet 'Are A Drag'. Kan dit 'm zijn?
Dit zijn alleen nummers van Me First and the Gimme Gimmes...quote:Op woensdag 19 april 2006 18:18 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Het zou best eens kunnen. Ik ga eens kijken. Ik weet in iedergeval zeker dat een van de nummers die op de CD staan gedaan is door Gwen Stefani
Ja ik heb het net op gezocht. Dat is het dus nietquote:Op woensdag 19 april 2006 18:21 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Dit zijn alleen nummers van Me First and the Gimme Gimmes...
Gokje op Something Happens - Hello hello helloquote:Op woensdag 19 april 2006 18:54 schreef Borkydude het volgende:
Tijdje geleden heb ik gezocht naar een liedje dat ik bij uitgaan hoorde. Was beetje dance nummer, mannelijke zanger zingt zo van: "she said hello...hello....hello"
Nu gebruikt Veronica hem in een aankondiging voor vrijdagavond met grote beurt en Top Gear () Misschien dat dat nieuw licht op de zaak werpt.
Dance nummerquote:Op woensdag 19 april 2006 19:54 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Gokje op Something Happens - Hello hello hello
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |