FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Groeten Terug, Inheemse stammen in Nederland #5
Economistzondag 16 april 2006 @ 18:18


Vervolg van:

Groeten Terug, Inheemse stammen op bezoek in Nederland #4
Groeten Terug, Inheemse stammen op bezoek in Nederland #3
Groeten Terug, Inheemse stammen op bezoek in Nederland #2
"Groeten Terug!": De Stammen in Nederland

Inheemse stammen uit Groeten uit de Rimboe komen naar Nederland

Wat krijg je als je inheemse stammen ongeveer veertien dagen laat logeren bij twee families in Nederland? Dat is te zien Groeten Terug; het vervolg op de alom gewaardeerde programmaserie Groeten uit de Rimboe. Waar in de eerste reeks twee Nederlandse families en een Belgisch gezin drie weken doorbrachten bij inheemse stammen in Namibië, Indonesië en Togo, komen de stammen nu naar de Westerse wereld! Een absolute cultuurshock voor mensen die niet op de hoogte zijn van de wereld waarin wij leven, laat staan dat ze het zullen begrijpen. Vier of vijf leden per stam logeren twee weken thuis bij de families in Den Haag en Hilversum. Met alle gevolgen van dien…



De familie Massing uit Nootdorp kreeg eind januari vier leden van de Himba-stam uit Namibië op bezoek. De Himba verbleven ongeveer twee weken in Nederland.

Himba

Vier Himba hebben enkele weken geleden Nederland bezocht. Chief (het stamhoofd), Kateeko (zijn eerste vrouw), Muundjua (zijn tweede vrouw, de jongste van de 2) en Tjiuoua (krijger).

De Himba leven in Kaokaland, in het noorden van Namibië. Het is een heel fier volk dat tot de dag van vandaag hun cultuur heeft weten te bewaren en de verlokkingen van de westerse wereld heeft weerstaan. De Himba is een semi-nomadisch volk dat met hun kuddes (koeien, geiten en schapen) door het kurkdroge Kaokaland trekt op zoek naar water en voedsel voor hun vee. Elke familie heeft ook een vaste woonplaats (de kraal), waar ze geregeld naar terugkeert.

De Himba leven voornamelijk van zure melk en orehere (een pap op basis van maïsmeel en water). Bij speciale gelegenheden wordt vlees gegeten. Hierbij gaat niets verloren. Alles wordt gekookt (ook de ingewanden) en opgegeten. Van de huid wordt kleding gemaakt.

Als de Himba ongeveer tien jaar oud zijn worden de twee voortanden eruit geslagen met een stok en een steen. Jonge meisjes hebben hun haar in twee vlechten aan de voorkant van hun gezicht. Niet-getrouwde jongens hebben een soort punkkuif. De kleding van de Himba wordt gemaakt van dierenhuiden en hun rijkdom kan afgeleid worden aan het aantal stuks vee dat ze bezitten.

Himba-vrouwen wassen zich niet, vanaf de geboorte tot de dood. Toch zijn ze elke dag een tijd bezig zich te verzorgen. Dagelijks smeren ze hun hele lichaam in met een mengsel van dierlijk vet en oker. Daardoor krijgen de vrouwen een typische rode kleur. Dit mengsel geeft de vrouwen ook een goede bescherming tegen het woestijnklimaat en zorgt ervoor dat de huid glad en gaaf blijft.

Familie Massing
Deze Haagse familie is er een van ruwe bolster, blanke pit. Vader Hans (35) en moeder Monique (37) hebben twee kinderen: Hans jr. (17) en Rachel (12). In het gezin spelen humor, uiterlijke verzorging en sport een belangrijke rol. De grote passie van dit gezin is taekwondo, Hans jr. is zelfs Nederlands kampioen.



De familie Rentier uit Hilversum kreeg medio februari vijf leden van de Mentawai-stam uit Indonesië op bezoek. De Mentawai verbleven ongeveer twee weken in Nederland.

Mentawai

Vijf Mentawai hebben twee weken gelogeerd bij de Hilversumse familie Rentier. Op bezoek waren Teu Reun (de medicijnman), Martina (zijn vrouw), Menak (hun dochter), Pageta (krijger) en Oro Sagu (de jongste van de twee krijgers).

De Mentawai wonen op één van de Mentawai-eilanden ten zuiden van Sumatra in Indonesië. Het grootste deel van de bevolking leeft anno 2005 nog steeds traditioneel, maar wel in dorpen waar de westerse wereld min of meer is doorgedrongen. Diep in de jungle van het eiland Siberut wonen echter nog enkele clans volgens hun oeroude tradities. Deze groep mensen is één van 's werelds meest fascinerende en meest traditionele volkeren op aarde.

Ze leven in clanverband (ongeveer 30 mensen) in de Uma (een grote paalwoning). Hun hoofdvoedsel is Sago, de stam van een soort palmboom. Daarbuiten leven ze van de jacht en de visvangst en van wat de jungle hen te bieden heeft, zoals larven.

Binnen de maatschappij nemen de medicijnmannen een belangrijke plaats in. Zij hebben contact met de geesten en hun grote kennis van planten maakt hen tot echte dokters. Bij de Mentawai gelden nog de traditionele rollenpatronen: geen mannen in de keuken dus. Spuwen hoort bij de etiquette.

Familie Rentier
De vier familieleden uit het Gooi vormen samen een hecht gezin. Vader Ton (49) is gezagvoerder in een Boeing 747 en al 22 jaar getrouwd met Mieke (47). Samen met hun kinderen Lisanne (17) en Jannick (15) brengen ze veel uren door op de tennisbaan. De familie is luxe gewend en gaat twee maal per jaar op vakantie. De vier hebben na hun avontuur in Indonesië lang uitgekeken naar de komst van de Mentawai.

bron

[ Bericht 97% gewijzigd door Mylene op 16-04-2006 18:55:57 (OP aangepast) ]
Stevezondag 16 april 2006 @ 18:21
Deeltje 5.

Leuke aflevering weer.
Dat commentaar . En zo denken de Himba dat het in Nederland normaal is met je opgezette hond over straat te wandelen. .

[ Bericht 2% gewijzigd door Steve op 16-04-2006 18:27:31 ]
rieskizondag 16 april 2006 @ 18:49
quote:
Op zondag 16 april 2006 18:21 schreef alwaysthebest het volgende:
Deeltje 5.

Leuke aflevering weer.
Dat commentaar . En zo denken de Himba dat het in Nederland normaal is met je opgezette hond over straat te wandelen. .
prachtig!

Ik moet ook zeggen dat ik bij die familie ook moeite heb om te bepalen wie nou de uitheemse groep is
Maisnonzondag 16 april 2006 @ 18:50
quote:
Op zondag 16 april 2006 18:21 schreef alwaysthebest het volgende:
Deeltje 5.

Leuke aflevering weer.
Dat commentaar . En zo denken de Himba dat het in Nederland normaal is met je opgezette hond over straat te wandelen. .
Gisteren inderdaad prachtig!
hardsilencezondag 16 april 2006 @ 18:56
Familie Massing


Familie Rentier
jadelovespatzondag 16 april 2006 @ 19:18
Ik heb de aflevering gemist

Waarom moet ik nu vrienden hebben die "wat leuks" willen gaan doen

Ik las ergens dat iemand de aflevering had opgenomen en geupload? Linkie?
Stevezondag 16 april 2006 @ 19:21
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:18 schreef jadelovespat het volgende:

Ik las ergens dat iemand de aflevering had opgenomen en geupload? Linkie?
Dat is op FOK! verboden.
Biancaviazondag 16 april 2006 @ 19:27
"Moniek, waarom sluiten jullie die dieren op in kooien?"
"Ja, die zitten achter hekken, chief."
"We moeten de hekken weghalen om de dieren te bevrijden."
"Nee, je hoeft niet bang te zijn, ze kunnen er niet uit, kijk maar, er staan hekken."

"Ja, chief, als Afrika niet bestond zouden wij geen dierentuinen hebben."
countergirlzondag 16 april 2006 @ 19:34
Bij Koefnoen deden ze de Familie Massink en de Himba's uitstekend na. Het word volgens mij vanavond weer herhaald.
SuperrrTuxxxzondag 16 april 2006 @ 19:41
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:27 schreef Biancavia het volgende:
"Ja, chief, als Afrika niet bestond zouden wij geen dierentuinen hebben." [/i]
Dat vond ik ook maar stom gezegd.
Economistzondag 16 april 2006 @ 19:42
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:34 schreef countergirl het volgende:
Bij Koefnoen deden ze de Familie Massink en de Himba's uitstekend na. Het word volgens mij vanavond weer herhaald.
hoelaat?
Economistzondag 16 april 2006 @ 19:43
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:18 schreef jadelovespat het volgende:
Ik heb de aflevering gemist

Waarom moet ik nu vrienden hebben die "wat leuks" willen gaan doen

Ik las ergens dat iemand de aflevering had opgenomen en geupload? Linkie?
Dat zijn geen echte vrienden...
countergirlzondag 16 april 2006 @ 19:57
22.15 uur op ned.2
amarantazondag 16 april 2006 @ 20:24
Heeft er iemand foto's van de tattoo's? Die de Rentiertjes hebben laten zetten?
shiNinG_staRzondag 16 april 2006 @ 21:07
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:34 schreef countergirl het volgende:
Bij Koefnoen deden ze de Familie Massink en de Himba's uitstekend na. Het word volgens mij vanavond weer herhaald.
Die waren toch al een keer nagedaan, of was het gister weer? Moet ik wel zien dan, vorige keer was ook erg leuk.
Die familie Massing is echt een schande voor Den Haag. Geblondeerde zonnebankbruine vrouw met gouden sieraden en man met bierbuik en een matje. En de bijbehorende domme opmerkingen . Maar daardoor ook wel vermakelijk om naar te kijken . Die andere familie vind ik leuk, die stam die daar op bezoek is vind ik ook veel leuker .
tong80zondag 16 april 2006 @ 22:20
Ik kijk nu naar de video.

Heerlijk dat ze zo bang zijn van die beesten met een gracht van 10 meter er tussen.


tong80zondag 16 april 2006 @ 22:20
Oh hij wilt ze nu met een speer doden


Copycatzondag 16 april 2006 @ 22:25
quote:
Op zondag 16 april 2006 19:21 schreef alwaysthebest het volgende:

Dat is op FOK! verboden.
Duiveltja en ik gaan even achterhalen in hoeverre deze vorm nu daadwerkelijk verboden is, daar is blijkbaar wat onduidelijkheiud over.
We komen er ASAP op terug .
tong80zondag 16 april 2006 @ 22:37
Ik vind dat kleine ventje dat overal om lacht zo lief


tong80zondag 16 april 2006 @ 22:39
Anders laat je je hond opzetten.


poszondag 16 april 2006 @ 22:41
quote:
Op zondag 16 april 2006 22:39 schreef tong80 het volgende:
Anders laat je je hond opzetten.


Ja, nu denken ze dat wij dat allemaal doen

vergeet je je plaatje niet in rjpvd, tong?
Yeahinhozondag 16 april 2006 @ 22:42
Ik heb gisteravond de hele tijd dubbel gelegen om Monique.

Ze blijft gewoon continu "Nambibië" zeggen .
Rnnzzondag 16 april 2006 @ 23:38
quote:
Op zondag 16 april 2006 22:25 schreef Copycat het volgende:

[..]

Duiveltja en ik gaan even achterhalen in hoeverre deze vorm nu daadwerkelijk verboden is, daar is blijkbaar wat onduidelijkheiud over.
We komen er ASAP op terug .
Het was iig niet m'n bedoeling illegale dingen op Fok! te zetten.
Duiveltjamaandag 17 april 2006 @ 00:26
quote:
Op zondag 16 april 2006 22:25 schreef Copycat het volgende:

[..]

Duiveltja en ik gaan even achterhalen in hoeverre deze vorm nu daadwerkelijk verboden is, daar is blijkbaar wat onduidelijkheid over.
We komen er ASAP op terug .
Erop terugkomt:
quote:
Op alles wat op tv komt, zitten copyrights. Een uitzending opslaan op je hd en dan delen is dus niet toegestaan.
Helaas pindakaas dus.
Rnnzmaandag 17 april 2006 @ 00:58
En alleen een uitzending opslaan zonder te delen? Voor je eigen dus?
Marrukmaandag 17 april 2006 @ 02:18
quote:
Op maandag 17 april 2006 00:26 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

Erop terugkomt:
[..]

Helaas pindakaas dus.
En uit welke wet is dat dan?
Copycatmaandag 17 april 2006 @ 11:11
quote:
Op maandag 17 april 2006 00:58 schreef Rnnz het volgende:
En alleen een uitzending opslaan zonder te delen? Voor je eigen dus?
Dat mag wel .
Vergelijk het met de waarschuwingen die je op DVS's en video's krijgt te zien voordat de film begint.

Welke wet het is, weet ik niet. Ik ben geen jurist. Maar hoe dan ook is het op FOK! niet toegestaan.
Urquhartmaandag 17 april 2006 @ 12:45
quote:
Op zondag 16 april 2006 22:39 schreef tong80 het volgende:
Anders laat je je hond opzetten.


De rest van onze familie verklaart ons ook voor gek
Reticulindinsdag 18 april 2006 @ 10:28
heeft iemand duidelijke foto's van die mentawai? ik wil even wat uitzoeken
Reticulindinsdag 18 april 2006 @ 11:45
ik dacht even één van die mentawai te herkennen als figurant in de film "Simon", inmiddels heb ik wat beelden teruggezien en nu ben ik eigenlijk niet meer zo zeker, maar ik wil toch even een second opinion...wat denken jullie? is 't 'm duidelijk niet of misschien toch?

MiLalaadinsdag 18 april 2006 @ 12:02
ik zou zeggen van ja! Hij lijkt er wel heeeel erg op.
Maar goed misschien lijken ze allemaal wel op elkaar...
kikoooooodinsdag 18 april 2006 @ 13:21
Ach joh, alle buitenlanders lijken op elkaar ja
PastorRichardsdinsdag 18 april 2006 @ 15:19
Het zou zo zijn broer kunnen zijn. Maar ik weiger te geloven dat het allemaal maar gespeeld is
Reticulindinsdag 18 april 2006 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 15:19 schreef PastorRichards het volgende:
Het zou zo zijn broer kunnen zijn. Maar ik weiger te geloven dat het allemaal maar gespeeld is
zouen we opeens allemaal goede acteurs in nederland hebben, da kan toch nie!
Rnnzzaterdag 22 april 2006 @ 20:00
Over een uurtje weer..
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 20:02
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 20:00 schreef Rnnz het volgende:
Over een uurtje weer..
Evelizaterdag 22 april 2006 @ 20:14
Wat gaan ze ook alweer doen deze aflevering?

wil het ff van tevoren weten, kan ik me er meer op verheugen
Rnnzzaterdag 22 april 2006 @ 20:31
Ik ben het ook al vergeten.. ik laat me verrassen
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 20:40
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 20:14 schreef Eveli het volgende:
Wat gaan ze ook alweer doen deze aflevering?

wil het ff van tevoren weten, kan ik me er meer op verheugen
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 20:31 schreef Rnnz het volgende:
Ik ben het ook al vergeten.. ik laat me verrassen
Iets met carnaval. De rest ben ik ook ff kwijt.

Edit: het was net weer op tv. De Mentawai gaan carnaval vieren. De Himba zien allerlei lekkernijen op de kinderboerderij en een groots feest voor Hansje z'n verjaardag.
BliksemSchigtzaterdag 22 april 2006 @ 21:05
Gaan we weer
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:06
Carnaval!
snellejellezaterdag 22 april 2006 @ 21:07
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
Gaan we weer
wat zijn ze mooi verkleed
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:13
Speeksel loopt er in de mond
Jaszazaterdag 22 april 2006 @ 21:14
Oh jij wil ze eten
ilona-scuderiazaterdag 22 april 2006 @ 21:16
Toen ze bij die geiten stonden; "je moet z'n nek breken, dan eten we 'm op"
cora4034zaterdag 22 april 2006 @ 21:17
Mmmh ze hebben blijkbaar honger
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:20
Hansje jarig
Jaszazaterdag 22 april 2006 @ 21:24
Het lijkt op varkenspis
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:24
Mundwa
snellejellezaterdag 22 april 2006 @ 21:25
whehehe wat moet die baby met kleertjes

anders denk je eerst ff na
Croupouquezaterdag 22 april 2006 @ 21:25
Gezien de manier waarop ze op carnaval reageren begin ik te vermoeden dat mijn voorouders misschien wel Mentawai waren.
Theloniouszaterdag 22 april 2006 @ 21:26
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:25 schreef snellejelle het volgende:
whehehe wat moet die baby met kleertjes

anders denk je eerst ff na
Ga je gang
BliksemSchigtzaterdag 22 april 2006 @ 21:27
Hoeveel roken die Mentawai eigenlijk?
Frasierzaterdag 22 april 2006 @ 21:27
"De Mentawai zijn weer thuis in Hilversum"
Jaszazaterdag 22 april 2006 @ 21:28
Haha hij wil gelijk die playstation
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:29
ozg teh playstation!!11!1

Wat een vervelend kind die jongen, in de rimboe leek ie aardiger.
Frasierzaterdag 22 april 2006 @ 21:29
Die gasten roken zich helemaal ziek .
snellejellezaterdag 22 april 2006 @ 21:30
Anita mode
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 21:30
ahhh net een attractie zijn ze...das zielig:(
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:30
leuke aflevering tot nu toe... carnaval was erg schraal.... mensen van boven de rivieren moeten dat ook niet uitleggen

Die Playstation was briljant: "Nu moet je er mij een geven"
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:34
Ik ga eerst eten, dan luister ik naar je.
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:34
Die Monique heeft echt het IQ van een dooie vogel he
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 21:34
eerst eten dan luister ik naar je
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:37
OMG.
Dat pakje.. Monique.
worldpimberzaterdag 22 april 2006 @ 21:37
OMG, wat heeft zij aan !!
Rev-zaterdag 22 april 2006 @ 21:37
dat pak? ;")
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:37
Mooi luipaardensetje Moniek
worldpimberzaterdag 22 april 2006 @ 21:37
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:37 schreef hardsilence het volgende:
OMG.
Dat pakje.. Monique.
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:37
Die outfit van Monique... als ze niet oppast gooit Chihuahua dadelijk een speer door haar heen omdat ie denkt dat ze een poema is
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:37
Alle vier vijf tegelijk
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:38
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:37 schreef Roi het volgende:
Alle vier vijf tegelijk
Vijf

je had al geedit
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:39
Sneller dan de wind.
firecowzaterdag 22 april 2006 @ 21:39
dat pak van dat haagse wijf zeg
attenooie
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 21:40
haha waar is de koe
marcb1974zaterdag 22 april 2006 @ 21:40
Eng hoor die ballonnen
worldpimberzaterdag 22 april 2006 @ 21:40
Ze hebben echt een nuchtere kijk op het leven.
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:40
Nu nog de Himba vrouwen in de door Monique gekozen kleding.
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:41
De Himba gaan als zebra's
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 21:41
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:40 schreef worldpimber het volgende:
Ze hebben echt een nuchtere kijk op het leven.
nou ik vind ze helderder dan die nl familie
worldpimberzaterdag 22 april 2006 @ 21:42
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:41 schreef xericax het volgende:
nou ik vind ze helderder dan die nl familie
Ja, dat bedoel ik ook
ChickenManzaterdag 22 april 2006 @ 21:42
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:30 schreef snellejelle het volgende:
Anita mode
Haha, ja, mijn god.
Stevezaterdag 22 april 2006 @ 21:43
Dat luipaard/tijger/watdanook outfitje van Monique. . . . .
cora4034zaterdag 22 april 2006 @ 21:43
Wat een verspilling, dat zien ze toch erg helder

En dat pak
PastorRichardszaterdag 22 april 2006 @ 21:44
OMG, die Monique met haar luipaardprint wordt ook met de uitzending ordinairder zeg.
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 21:45
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:43 schreef alwaysthebest het volgende:
Dat luipaard/tijger/watdanook outfitje van Monique. . . . .
familie van de veerkampjes??
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 21:47
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:43 schreef alwaysthebest het volgende:
Dat luipaard/tijger/watdanook outfitje van Monique. . . . .
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:49
Ik zit te wachten tot Kateeko Monique een jezusklap verkoopt
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:50
Jezus wat heeft ze gekocht voor hun
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:51
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:50 schreef Roi het volgende:
Jezus wat heeft ze gekocht voor hun
Het is met geen toetsenbord te beschrijven
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:51
Buikje.
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:52
Wat een pauperfeest
snellejellezaterdag 22 april 2006 @ 21:52
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:50 schreef Roi het volgende:
Jezus wat heeft ze gekocht voor hun
anita mode
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:54
"Hallo, ik ben Mentawai"
Toxic_nlzaterdag 22 april 2006 @ 21:55
RANZIG!

Wat heeft dat kleine wicht van die Sjonnie-familie een RANZIGE buik over dr broek heen hangen!
snellejellezaterdag 22 april 2006 @ 21:56
Ik weet niet hoe oud ik ben

TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:56
"Waarom heb je tattoo's in je nek" vraagt de puber met meer mee-eters in zijn gezicht dan een gemiddelde Van der Valk-toko gasten heeft
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:56
Hij denkt dat ie 30 is..
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:57
MONIEK !
Toxic_nlzaterdag 22 april 2006 @ 21:58
RANZIGE moniek

Wat een kutmensen!
Frasierzaterdag 22 april 2006 @ 21:58
Hoezo ondankbaar !
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 21:59
"Waarom krijg ik weer de lelijke".
Rev-zaterdag 22 april 2006 @ 21:59
meer stoelen dan gasten
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 21:59
Triviant-vraag: Dochter Massing wordt later:

A kassajuffrouw

B hanggroepjongere

C Tienermoeder

D Alle bovenstaande antwoorden zijn juist
Roizaterdag 22 april 2006 @ 21:59
Die zoon van die paupers is trouwens in het verkeerde gezin opgegrooid.
budhazaterdag 22 april 2006 @ 21:59
Die Chief is wel behoorlijk bijdehand zeg
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 22:01
OMFG Monique hou je muil
TheVulturezaterdag 22 april 2006 @ 22:02
Mentawai richting Oranje
#ANONIEMzaterdag 22 april 2006 @ 22:02
Wat een volk
Zo een feest voor iemand die 17 wordt
budhazaterdag 22 april 2006 @ 22:02
Op sommige momenten is het toch jammer dat de Nederlandse televisie niet wordt gecensureerd
Roizaterdag 22 april 2006 @ 22:02
Dat heb ik toen gehoord op Yorin FM. Echt zulke lange antwoorden gaven ze toen !
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 22:04
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:55 schreef Toxic_nl het volgende:
RANZIG!

Wat heeft dat kleine wicht van die Sjonnie-familie een RANZIGE buik over dr broek heen hangen!
Ja een veel te kort ding met een vetpens eronderuit.
oelewapperszaterdag 22 april 2006 @ 22:04
wat een hoeren familie die asso's dan.
kakkers zijn iets beter.
xericaxzaterdag 22 april 2006 @ 22:07
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 22:04 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Ja een veel te kort ding met een vetpens eronderuit.
beetje sneu om dat meisje onderuit te halen...
PastorRichardszaterdag 22 april 2006 @ 22:09
Het was weer lachen. Die norse kop van Keteeko op dat feest !

De reactie van die Mentawai medicijnman toen hij voor de eerste keer bier dronk was echt prachtig. Sowieso dat hele stuk over carnaval was leuk om te zien. Van wat ik in de andere uitzendingen gezien heb vinden de Mentawai meestal zelfs de meest stompzinnige dingen nog om te lachen maar carnaval vonden ze maar stom.
Canisfirezaterdag 22 april 2006 @ 22:11
De Medicijn man aan het bier dat was echt hilarisch ja.
En dat pakje van die Monique ,Vreselijk
En die Rachel is volgens mij ook zwanger of die moet maar eens van de frituur afblijven.
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 22:15
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 22:07 schreef xericax het volgende:

[..]

beetje sneu om dat meisje onderuit te halen...
Nou ik ben ook niet de slankste en daarom ga ik ook niet zo'n kort truitje aantrekken. Dat is gewoon geen gezicht.
Canisfirezaterdag 22 april 2006 @ 22:19
Roken die Mentawai eigenlijk thuis ook?
Toxic_nlzaterdag 22 april 2006 @ 22:24
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 22:07 schreef xericax het volgende:

[..]

beetje sneu om dat meisje onderuit te halen...
Ga toch weg, ik zou mn hond er zelfs nog vanaf trekken!
hardsilencezaterdag 22 april 2006 @ 22:32
Iemand enig idee hoeveel afleveringen er nog gaan volgen?
amarantazaterdag 22 april 2006 @ 23:04
Ja die buik van die Rachel was inderdaad heel erg. Maar moeder deed niet onder, de vetrollen hingen ook over dr broek.
En dat luipaardenpakkie, mai mai, en het was een catsuit, jawel, van boven tot onder liep het pakje door.
En over die verjaardag; tja, dat doe je toch niet. Als je zoon 17 wordt zo'n leip feest geven. Is toch zielig voor dat joch. En volgens mij waren er meer vrienden van HansSr en Monique dan van hemzelf.

Was trouwens wel gaaf geweest als ze met die zwangere naar een echo waren gaan kijken
amarantazaterdag 22 april 2006 @ 23:05
Dat meisje komt trouwens bijna niet op tv. Is dat omdat ze nog te jong is? Net zoals met Jim toen?
Canisfirezaterdag 22 april 2006 @ 23:07
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:05 schreef amaranta het volgende:
Dat meisje komt trouwens bijna niet op tv. Is dat omdat ze nog te jong is? Net zoals met Jim toen?
Jim mocht toch geen promotie werk doen omdat het werk was?
Dat jonge meisje van de Mentawai komt ook niet veel in beeld.
amarantazaterdag 22 april 2006 @ 23:08
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:07 schreef Canisfire het volgende:

[..]

Jim mocht toch geen promotie werk doen omdat het werk was?
Dat jonge meisje van de Mentawai komt ook niet veel in beeld.
Weet ik veel. Ze is in ieder geval zelden in beeld.
Canisfirezaterdag 22 april 2006 @ 23:09
Maar die zoon Hansje ook.
Ik denk dat het verschill is met die andere familie dat alleen Hans en Monique vaak met ze op uit gaan terwijl die andere familie veel meer met het hele gezin doet.
amarantazaterdag 22 april 2006 @ 23:17
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:09 schreef Canisfire het volgende:
Maar die zoon Hansje ook.
Ik denk dat het verschill is met die andere familie dat alleen Hans en Monique vaak met ze op uit gaan terwijl die andere familie veel meer met het hele gezin doet.
Dat viel me ook op ja.

Wat me wederom weer op viel is dat Monique hartje winter gewoon zonder jas buiten loopt!
Quyxz_zaterdag 22 april 2006 @ 23:26
Die kleren van Moniek voor dat feest. Dikke luipaard print.
SuperrrTuxxxzaterdag 22 april 2006 @ 23:37
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:04 schreef amaranta het volgende:
Was trouwens wel gaaf geweest als ze met die zwangere naar een echo waren gaan kijken
Dat was idd wel leuk geweest ja. Had ik nog nieteens aan gedacht.
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:17 schreef amaranta het volgende:

Wat me wederom weer op viel is dat Monique hartje winter gewoon zonder jas buiten loopt!
Dat viel me ook op, maar het was volgens mij best een dikke warme trui.
Yeahinhozaterdag 22 april 2006 @ 23:42
Het is al vaak gezegd zie ik, maar mijn god.... dat Monique-pak .
Kresjzondag 23 april 2006 @ 00:22
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 23:17 schreef amaranta het volgende:

[..]

Dat viel me ook op ja.

Wat me wederom weer op viel is dat Monique hartje winter gewoon zonder jas buiten loopt!
Ik loop in de winter ook geregeld zonder jas. Een dikke trui voldoet vaak wel. Tenzij het echt koud is.

OT: Ik denk niet dat ik vannacht kan slapen na Monique in haar pakje gezien te hebben. Wat een trauma!!! Wat een ongelofelijk ranzig/slecht pakje was dat.
jadelovespatzondag 23 april 2006 @ 00:47
Heeft niemand een plaatje van dat monique pakje? Even voor de mensen die nog niet hebben kunnen horroren?
Medszondag 23 april 2006 @ 01:49
Waarom kregen de Himbaatjes eigenlijk geen kraaltjes bij hun spiegeltjes?
robster16zondag 23 april 2006 @ 02:23
quote:
...Van wat ik in de andere uitzendingen gezien heb vinden de Mentawai meestal zelfs de meest stompzinnige dingen nog om te lachen maar carnaval vonden ze maar stom.
dan ligt dat toch niet alleen aan mij
Evelizondag 23 april 2006 @ 10:30
Idd dat pakje was om te Verder was het een hilarische aflevering weer.

Monique tegen Chihuahua: "Heb je die gekregen? Ja dat zijn bloemen. Dat zijn tullupuh."
Urquhartzondag 23 april 2006 @ 10:35
Dat pauper-feest
Maja-de-bijmaandag 24 april 2006 @ 10:57
quote:
Op zaterdag 22 april 2006 21:59 schreef budha het volgende:
Die Chief is wel behoorlijk bijdehand zeg
Die begrijpt verreweg het meeste van wat er gezegd wordt.
Wat overigens erg knap is gezien de manier waarop de familie Massing dingen uitlegt
cora4034maandag 24 april 2006 @ 12:57
Chief is niet voor niks chief in het dorp.
Slimme man zonder boekenwijsheid en slap gelul.
Canisfiremaandag 24 april 2006 @ 17:41
Chief is een slimme man maar die Chiawawa is ook geen dom persoon voor een krijger hoor.
shiNinG_staRmaandag 24 april 2006 @ 19:56
Het meest hilarisch vond ik nog wel het kleding kopen op de markt, 'hier koop ik mijn kleding altijd' en dan de naam van die kraam: 'Anita-mode'
Quyxz_dinsdag 25 april 2006 @ 08:49
quote:
Op zondag 23 april 2006 00:47 schreef jadelovespat het volgende:
Heeft niemand een plaatje van dat monique pakje? Even voor de mensen die nog niet hebben kunnen horroren?
http://www.husqvarnavikin(...)ts_nl/leopard_nl.pdf
Urquhartzaterdag 29 april 2006 @ 10:56
Vanavond weer
Rnnzzaterdag 29 april 2006 @ 11:27
Inderdaad
SuperrrTuxxxzaterdag 29 april 2006 @ 11:29
tong80zaterdag 29 april 2006 @ 15:08
Vorige week vergeten. Vanavond op tijd inschakelen.

#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:04
Voetbballe
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:04
Hier dus
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:05
Sta je daar met je tieten bloot
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:05
Stofzuigen
TheVulturezaterdag 29 april 2006 @ 21:05
Stofzuigende Himba's
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:06
"Dit sturen gaat me goed af, dus ik kan waarschijnlijk ook goed autorijden" .
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:06
Wow hij kan best goed voetballen
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:07
quote:
Op zaterdag 29 april 2006 21:06 schreef Max-Westerman het volgende:
Wow hij kan best goed voetballen
Opzich wel ja
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:09
*Een huis wordt schoongmaakt door een vrouw, Niet door een man*
budhazaterdag 29 april 2006 @ 21:09
Luister je wel naar me?
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:10
Reclame
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:11
Hoeveel afleveringen komen er nog?
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:11
quote:
Op zaterdag 29 april 2006 21:11 schreef Max-Westerman het volgende:
Hoeveel afleveringen komen er nog?
1 denk ik. Ze vertrekken.
Rnnzzaterdag 29 april 2006 @ 21:13
Ik denk volgende week inderdaad de laatste, in totaal dus 8 afleveringen.
hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 21:17
Aha, dat vroeg ik me vorige week al af.. hoeveel er nog zouden komen.

Koffie erbij, en kijken maar weer.
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:18
Kaasboerderij
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:19
Ajax
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:19
Bij het Stadion.
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:21
"Jullie zijn losers"
hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 21:22
"Geef ons een koe, dan maak ik er mooie kleren van"
Christiaanzaterdag 29 april 2006 @ 21:24
Hij snapt ze wel, met die heimwee
hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 21:26
Ah, dat liedje wat ze zingt.
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:30
hAHAH
Tjiouaoua ofzo lach echt om alles
budhazaterdag 29 april 2006 @ 21:32
Alles draait bij die lui ook om eten he
marcb1974zaterdag 29 april 2006 @ 21:32
Hoezo dierentuin, supermarkt bedoel je
#ANONIEMzaterdag 29 april 2006 @ 21:33
Laatste aflevering?
hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 21:35
De zak van Sinterklaas gaat mee?

Wat een feest.
hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 21:40
"Shit, wat zwemt hier veel avondeten rond."

Ze zeggen wel erg vaak Shit.
oelewapperszaterdag 29 april 2006 @ 21:41
hahaha wat een mooie quote's deze aflevering
cora4034zaterdag 29 april 2006 @ 21:42
Ze zien nogal veel eetbare zaken
budhazaterdag 29 april 2006 @ 21:51
"Ze hebben ons eten als huisdier"
marcb1974zaterdag 29 april 2006 @ 21:51
'De mensen hier zijn raar, ze hebben ons avondeten als huisdier'
MiLalaazaterdag 29 april 2006 @ 22:03
wat is het toch leuk.
Jammer dat het volgende week de laatste aflevering is.
PastorRichardszaterdag 29 april 2006 @ 22:06
Volgende aflevering gaan ze al naar huis

Als ik ooit de loterij zou winnen zou ik de Mentawai ook eens een weekje in huis halen en dan de hele dag lachen om de stomste dingen
tong80zaterdag 29 april 2006 @ 22:11
Heb het opgenomen. Was het de moeitye waard ?

hardsilencezaterdag 29 april 2006 @ 22:11
Ik wil Tjiuoua op bezoek.
poszaterdag 29 april 2006 @ 22:13
quote:
Op zaterdag 29 april 2006 22:11 schreef tong80 het volgende:
Heb het opgenomen. Was het de moeitye waard ?

Ja was leuk. Vooral de Chief was weer erg wijs
tong80zaterdag 29 april 2006 @ 22:13
OK

kijkmijzaterdag 29 april 2006 @ 22:41
Ik vind die monique afleidend. Ik moet steeds denken hoe zij eruit ziet als ze flink gepaald en in haar bek geneukt word door die Himba's.
MadGuyzaterdag 29 april 2006 @ 23:13
Monique. Voor mij blijft ze het meest fascinerende van het hele stelletje. Antropologen zouden kwijlbekken bij zo'n studieobject.

Jammer dat het volgende week alweer afgelopen is. Wat een geweldige televisie was dit. En dat voor SBS6!
mjb44zaterdag 29 april 2006 @ 23:26
Ja inderdaad. Ik vind een van de betere programma's. En die famlie Rentier vind ik wel oke. Die Haagse famlie vind ik wat minder. Vooral moniek, steeds lopen te sjeiken en jengelen. Hoewel ik die vrouw van die neger-stam ook wel vind sjeiken. Ze passen dus wel elkaar.
tessiezaterdag 29 april 2006 @ 23:44
En zooo grappig dat die Mentawai alle leuke speeltjes ook willen hebben
SuperrrTuxxxzondag 30 april 2006 @ 00:11
Het was weer leuk vanavond. Jammer dat volgende week alweer de laatste is.
Urquhartzondag 30 april 2006 @ 09:29
Volgende week gaan ze weer naar huis

Leuke aflevering was het.
Evelizondag 30 april 2006 @ 10:41
Ik heb het gemist.
#ANONIEMzondag 30 april 2006 @ 10:50
Ik vond de aflevering tegenvallen
PastorRichardszondag 30 april 2006 @ 11:05
quote:
Op zaterdag 29 april 2006 23:44 schreef tessie het volgende:
En zooo grappig dat die Mentawai alle leuke speeltjes ook willen hebben
En dat terwijl ze verder helemaal niet weten wat ze ermee moeten. Maar het gaat ze natuurlijk ook niet om de functie van het apparaat. Om de medicijnman te quoten: "Dan denkt iedereen dat ik rijk ben"
MadGuyzondag 30 april 2006 @ 12:14
quote:
Op zondag 30 april 2006 11:05 schreef PastorRichards het volgende:

[..]

En dat terwijl ze verder helemaal niet weten wat ze ermee moeten. Maar het gaat ze natuurlijk ook niet om de functie van het apparaat. Om de medicijnman te quoten: "Dan denkt iedereen dat ik rijk ben"
Inderdaad. Status. Het is echt gaaf om dat soort dingen te zien.
Canisfirezondag 30 april 2006 @ 12:21
Gister gemist omdat ik in de kroeg stond.
Het is ook niet meer te kijken he ?
MadGuyzondag 30 april 2006 @ 12:30
Oh damn, jammer. Ik had het opgenomen, maar al weer van de harddisk afgegooid...
Theloniouszondag 30 april 2006 @ 13:46
quote:
Op zondag 30 april 2006 12:21 schreef Canisfire het volgende:
Gister gemist omdat ik in de kroeg stond.
Het is ook niet meer te kijken he ?
Shownieus laat vrijdagavond/zaterdagochtend altijd fragmenten zien van de afgelopen en de aankomende uitzending.
DCNYzondag 30 april 2006 @ 17:11
Ton: "Je mag de apen niet voeren hier, EN JE MAG ZE OOK NIET OPETEN !! "
fratsmanmaandag 1 mei 2006 @ 21:29
Het zou me niks verbazen als we volgende week die Kataiko zien met de legendarische uitspraak;
quote:
Het zou %&*%&!!! tijd worden dat we weg konden bij die heks!
Stansfielddinsdag 2 mei 2006 @ 20:49
Blijft een super lachen programma. Ik lach misschien nog wel het meest om die familie massing.

[ Bericht 1% gewijzigd door Stansfield op 02-05-2006 21:15:38 ]
Evelidinsdag 2 mei 2006 @ 20:59
quote:
Op dinsdag 2 mei 2006 20:49 schreef Stansfield het volgende:
Blijft een super lachen programma. Ik lag misschien nog wel het meest om die familie massing.
Jij kruipt door hun huis? Nee, beetje raar dat je dat werkwoord fout doet, terwijl je het eerst goed doet.

Maar goed, dit is offtopic.
svenskiwoensdag 3 mei 2006 @ 12:39
Volgend seizoen nieuwe serie?
Frollowoensdag 3 mei 2006 @ 12:44
Ik ben serieus bang dat ik ga janken bij het afscheid...

Ik heb echt sympathie gekregen voor met name de Mentawai. Die ene knaap die werkelijk óveral om lacht. En dat lieve vrouwtje dat steeds spontaan in zingen uitbarst.

Echt leuke mensen, die Mentawai. Het scheelt natuurlijk wel dat de Rentiers wat woorden in hun taal kennen, dat komt de communicatie ten goede en maakt ze duidelijk gelijkwaardiger.
SuperrrTuxxxwoensdag 3 mei 2006 @ 14:50
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:44 schreef Frollo het volgende:
Ik ben serieus bang dat ik ga janken bij het afscheid...

Ik heb echt sympathie gekregen voor met name de Mentawai. Die ene knaap die werkelijk óveral om lacht. En dat lieve vrouwtje dat steeds spontaan in zingen uitbarst.

Echt leuke mensen, die Mentawai. Het scheelt natuurlijk wel dat de Rentiers wat woorden in hun taal kennen, dat komt de communicatie ten goede en maakt ze duidelijk gelijkwaardiger.
Die Mentawai zijn echt leuk ja. Kunnen we ze niet houden Dat is pas goeie televisie
fratsmanvrijdag 5 mei 2006 @ 22:47
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:44 schreef Frollo het volgende:


Echt leuke mensen, die Mentawai. Het scheelt natuurlijk wel dat de Rentiers wat woorden in hun taal kennen, dat komt de communicatie ten goede en maakt ze duidelijk gelijkwaardiger.
De Rentiers hebben ook een grote flipover in de keuken staan met allemaal mentawai-woorden erop met ernaast de Nederlandse vertaling.
tong80vrijdag 5 mei 2006 @ 23:16
Emotionele beelden in het voorstukje

Urquhartvrijdag 5 mei 2006 @ 23:16
quote:
Op vrijdag 5 mei 2006 23:16 schreef tong80 het volgende:
Emotionele beelden in het voorstukje

Idd
PastorRichardszaterdag 6 mei 2006 @ 15:55
Vandaag laatste aflevering
Quyxz_zaterdag 6 mei 2006 @ 18:13
Het einde zal wel zo'n jank stuk worden.
Stevezaterdag 6 mei 2006 @ 18:46
Het is ook wel genoeg geweest nu. .
tong80zaterdag 6 mei 2006 @ 19:33
Ja het is mooi geweest.

Showtimezaterdag 6 mei 2006 @ 21:16
Leuke aflevering.
#ANONIEMzaterdag 6 mei 2006 @ 21:18
Hansje vind ik toch een van de normalere personen bij die famillie
Rnnzzaterdag 6 mei 2006 @ 21:21
Waarom geeft die Hansje z'n Jennifer Lopez-kalender niet aan Tjioua (oid)
#ANONIEMzaterdag 6 mei 2006 @ 21:36
Die baby's
#ANONIEMzaterdag 6 mei 2006 @ 21:42
Hoogbouw in Holland
Moet die naar Amerika gaan joh
Urquhartzaterdag 6 mei 2006 @ 21:49
Die Himba hadden ook foto's mee moeten krijgen.
LekkerSimpelzaterdag 6 mei 2006 @ 21:51
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 21:49 schreef Urquhart het volgende:
Die Himba hadden ook foto's mee moeten krijgen.
.Daar dacht ik dus ook aan. De Mentawai hebben een fotoboek. Met foto's van dag tot dag...
Evelizaterdag 6 mei 2006 @ 21:51
Gvd weer gemist!
tong80zaterdag 6 mei 2006 @ 21:53
Ik neem het op

TheVulturezaterdag 6 mei 2006 @ 22:02
Over Henk Schiffmacher: "We noemen hem Harig Gezicht"
LekkerSimpelzaterdag 6 mei 2006 @ 22:02
Ze hebben dus wel een paar foto's maar niet netjes in een album
TheVulturezaterdag 6 mei 2006 @ 22:02
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 21:49 schreef Urquhart het volgende:
Die Himba hadden ook foto's mee moeten krijgen.
Monique vond een tegeltje ook goed zat
TheVulturezaterdag 6 mei 2006 @ 22:06
Toch jammer dat het is afgelopen

Misschien kunnen ze ze opnieuw laten overkomen voor de uitreiking van de Televizierring, want die moeten ze absoluut krijgen.... nu al het beste programma van dit TV-seizoen
TheVulturezaterdag 6 mei 2006 @ 22:09
Oh er komt een vervolg met nieuwe families

* TheVulture polst zijn vader en moeder voor een deelname

Met name mijn moeder staat garant voor briljante tv
_Boo_zaterdag 6 mei 2006 @ 22:09
Inderdaad jammer dat het is afgelopen

Wie geeft zich op voor deel 2?
cora4034zaterdag 6 mei 2006 @ 22:10
Het was wel een leuk programma. Dit is de eerste keer dat ik iets echt gevolgd heb bij sbs
PastorRichardszaterdag 6 mei 2006 @ 22:10
Jammer dat het is afgelopen. Hoewel ik om deze aflevering niet zo veel heb moeten lachen (op enkele briljante opmerkingen zoals die over 'Harig Gezicht' na ) vond ik het een mooie afsluiter van een geweldige serie.

Wie gaat zich opgeven voor seizoen 2?
Urquhartzaterdag 6 mei 2006 @ 22:11
Het was een leuk programma, ik heb er van genoten de afgelopen weken
Rnnzzaterdag 6 mei 2006 @ 22:11
Ze zullen wel een vader-moeder-dochter-zoon gezin zoeken?
Quyxz_zaterdag 6 mei 2006 @ 22:12
Ik niet.

Maar ik vond het wel weer grappig. "Ik ben niet dood gegaan."

EN wat was dat nou voor Himba dans op het laatst?
MiLalaazaterdag 6 mei 2006 @ 22:12
wat was het leuk

Tjiuaua met z'n grappige geluidjes
Chief met z'n wijze praat
chagrijninge Kataiko
dat schattige meisje Mentawai
de wijze medicijnman
mevrouw Mentawai met haar liedjes
PastorRichardszaterdag 6 mei 2006 @ 22:13
Die oma van het neushoornverhaal: "Er staan geen neushoorns op deze foto"
TheVulturezaterdag 6 mei 2006 @ 22:13
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 22:12 schreef MiLalaa het volgende:

mevrouw Mentawai met haar liedjes
Die dochter in dat laatste liedje "Mieke met haar rare voeten"
MadGuyzaterdag 6 mei 2006 @ 22:14
Wat een geweldig programma. Het beste wat SBS ooit heeft voortgebracht, ook al is dat niet zo moeilijk.

En wat een mooie afsluiter. Zelfs ik zat met tranen in mijn ogen te kijken. De Mentawai noemden hun geschenken klein, maar damn, ik zou alles geweldig vinden.

Zo, en nu wil ik ons gezin aanmelden.
Rnnzzaterdag 6 mei 2006 @ 22:14
SBS.nl

Durft jouw familie dit unieke avontuur aan te gaan? Mail een korte beschrijving van je gezin met een recente foto dan naar groeten@eyeworks.tv

Voorwaarde samenstelling gezin: vader, moeder, minimaal twee kinderen vanaf 10 jaar.
tong80zaterdag 6 mei 2006 @ 22:14
leuk dus morgen genieten

Urquhartzaterdag 6 mei 2006 @ 22:17
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 22:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Die dochter in dat laatste liedje "Mieke met haar rare voeten"
Idd
Canisfirezaterdag 6 mei 2006 @ 22:18
Was heel mooi... dat einde.
de reclame kwam gelukkig net op tijd.
PastorRichardszaterdag 6 mei 2006 @ 22:18
Tegen die medicijnman: "Waarom sta je zo dicht bij deze vrouw?" Hij: "Er is niks gebeurd!"
Canisfirezaterdag 6 mei 2006 @ 22:19
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 22:18 schreef PastorRichards het volgende:
Tegen die medicijnman: "Waarom sta je zo dicht bij deze vrouw?" Hij: "Er is niks gebeurd!"
haha ik vond het trouwens raar dat theo de jung niet begon over het bier en chiawawa over het poolen
SuperrrTuxxxzaterdag 6 mei 2006 @ 22:29
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 22:13 schreef TheVulture het volgende:

[..]

Die dochter in dat laatste liedje "Mieke met haar rare voeten"
Duiveltjazaterdag 6 mei 2006 @ 22:45
Ik vond jammer dat er niet meer bij het Nederlandse gezin gekeken werd.
hardsilencezaterdag 6 mei 2006 @ 22:58
Ah, het is nu gewoon echt afgelopen.
Jammer hoor, wat heb ik genoten van dit programma.

Ik heb altijd meteen twijfels bij een vervolg.. maja, dat is nog wel even van de baan.
poszondag 7 mei 2006 @ 00:09
Wordt het nog herhaald?, heb het gemist.
oelewapperszondag 7 mei 2006 @ 00:21
sbs online dacht ik.
kissazondag 7 mei 2006 @ 00:31
Ik vond het één van de leukste programma's van dit seizoen
Stansfieldzondag 7 mei 2006 @ 01:00
Leuke aflevering, maar vind het toch jammer dat er weer een nieuwe serie komt. Daar vind ik het het programma niet voor.
TheVulturezondag 7 mei 2006 @ 01:02
quote:
Op zondag 7 mei 2006 01:00 schreef Stansfield het volgende:
Leuke aflevering, maar vind het toch jammer dat er weer een nieuwe serie komt. Daar vind ik het het programma niet voor.
Het enige gezin wat nog voor kanslozere tv kan gaan zorgen dan de Massings zijn de Tokkies

Helaas is voor Mamma Tokkie alleen al een vrachtvliegtuig nodig dus dat zal om productionele redenen wel moeilijk worden
Houdoe2zondag 7 mei 2006 @ 01:13
--Warezrequest--

Is hier niet toegestaan.

[ Bericht 75% gewijzigd door Duiveltja op 07-05-2006 01:33:58 ]
LennyKravitzzondag 7 mei 2006 @ 02:20
wel nu eens kijken wlke de volgende stammen zijn...

aboriginals uit australië?
inuit uit canada?
eilandbewoners uit polynesië?
Manonozondag 7 mei 2006 @ 03:19
groeten uit de rimboe, een van de weinige programmas waarvoor ik de tv aanzette, echt dubbel gelegen
MissWhizzyzondag 7 mei 2006 @ 08:08
quote:
Op zaterdag 6 mei 2006 21:49 schreef Urquhart het volgende:
Die Himba hadden ook foto's mee moeten krijgen.
De Himba`s hebben foto`s meegekregen hoor, ze lieten ze zien aan de stamleden. Alleen niet in een boek zoals de Mentawai hebben gekregen maar gewoon losse foto`s.
MadGuyzondag 7 mei 2006 @ 09:25
quote:
Op zondag 7 mei 2006 02:20 schreef LennyKravitz het volgende:
wel nu eens kijken wlke de volgende stammen zijn...

aboriginals uit australië?
inuit uit canada?
eilandbewoners uit polynesië?
In het Amazonegebied zit volgens mij ook nog een Indianenstam, of meerdere. Of wellicht de nomaden op de Mongolische steppen?
Toriozondag 7 mei 2006 @ 09:44
quote:
Op zondag 7 mei 2006 02:20 schreef LennyKravitz het volgende:
wel nu eens kijken wlke de volgende stammen zijn...

aboriginals uit australië?
inuit uit canada?
eilandbewoners uit polynesië?
Dacht ik ook al aan
Tourniquetdinsdag 9 mei 2006 @ 00:14
Toch jammer dat die Tamberma uit Togo niet naar België kwamen bij het bakkersgezin. Ik vond die mensen zo heerlijk theatraal!

Ik zag trouwens dat VTM in België het programma ook heeft uitgezonden onder de naam "Toast Kannibaal": http://www.vtm.be/tv/index_programma_toast_kannibaal.htm

Maar als ze hiervoor precies dezelfde stammen hebben gebruikt is er toch niets meer aan? Ook in Duitsland wordt het programma gemaakt. Gaan de Himba en Mentawai dan ook nog naar Duitsland en moeten ze doen alsof ze voor het eerst in de westerse wereld zijn?
DrDentzdinsdag 9 mei 2006 @ 00:25
echte Amazone-kannibalen moeten ze doen
Rnnzdinsdag 9 mei 2006 @ 14:56
Mensen uit 't Amazonegebied en Aboriginals lijkt me wel leuk =)
Quyxz_dinsdag 9 mei 2006 @ 18:53
quote:
Op zondag 7 mei 2006 08:08 schreef MissWhizzy het volgende:

[..]

De Himba`s hebben foto`s meegekregen hoor, ze lieten ze zien aan de stamleden. Alleen niet in een boek zoals de Mentawai hebben gekregen maar gewoon losse foto`s.
Toen die dat postte, was dat nog niet laten zien in de aflevering.
tong80dinsdag 9 mei 2006 @ 23:59
Hele leuke laatste aflevreing

Tourniquetwoensdag 10 mei 2006 @ 00:08
In Zuid-Amerika zitten ook nog wel wat traditionele stammen, o.a. in Bolivia. En natuurlijk op Boreo of Papoea Nieuw-Guinea!
tong80woensdag 10 mei 2006 @ 00:17
quote:
Op woensdag 10 mei 2006 00:08 schreef Tourniquet het volgende:
In Zuid-Amerika zitten ook nog wel wat traditionele stammen, o.a. in Bolivia. En natuurlijk op Boreo of Papoea Nieuw-Guinea!
Vergeet Limburg niet

SuperrrTuxxxwoensdag 10 mei 2006 @ 00:25
quote:
Op woensdag 10 mei 2006 00:17 schreef tong80 het volgende:

[..]

Vergeet Limburg niet

cora4034woensdag 10 mei 2006 @ 08:37
quote:
Op woensdag 10 mei 2006 00:17 schreef tong80 het volgende:

[..]

Vergeet Limburg niet

Van de bnn iq-test pagina

Slimste provincies:
Limburg - 115
Brabant, Drenthe, Utrecht - 113
Flevoland, Gelderland, Overijssel - 112

Tourniquetwoensdag 10 mei 2006 @ 08:39
Wat me ook lachen lijkt is de stammen naar elkaar toe te laten gaan.

Bijvoorbeeld de Mentawai samen met de Tamberma's op apenjacht.
Rnnzwoensdag 10 mei 2006 @ 15:41
quote:
Op woensdag 10 mei 2006 08:39 schreef Tourniquet het volgende:
Wat me ook lachen lijkt is de stammen naar elkaar toe te laten gaan.

Bijvoorbeeld de Mentawai samen met de Tamberma's op apenjacht.
Laat dat maar niet aan SBS horen.. die melken het concept weer helemaal uit.
mikerwwoensdag 10 mei 2006 @ 17:25
quote:
Op vrijdag 5 mei 2006 22:47 schreef fratsman het volgende:

[..]

De Rentiers hebben ook een grote flipover in de keuken staan met allemaal mentawai-woorden erop met ernaast de Nederlandse vertaling.
Die andere familie kan toch niet lezen of schrijven?!

En foto's kregen de Himba's inderdaad los mee, want die familie weet niet wat een boek is. ik heb iig niks gezien wat op een boek lijkt in hun huis.

[ Bericht 8% gewijzigd door Duiveltja op 10-05-2006 23:53:58 (quote code gefixed) ]
oelewappersvrijdag 19 mei 2006 @ 21:12
weet iemand hoe je een aflevering kan terug kijken?
snap niks van die sbs6 site.
Stevevrijdag 19 mei 2006 @ 21:14
quote:
Op vrijdag 19 mei 2006 21:12 schreef oelewappers het volgende:
weet iemand hoe je een aflevering kan terug kijken?
snap niks van die sbs6 site.
De afleveringen staan niet op die site.
oelewappersvrijdag 19 mei 2006 @ 21:17
ergens anders wel?
MadGuyzondag 16 juli 2006 @ 22:38
Groeten uit de Rimboe wordt vanaf vandaag weer herhaald op SBS 6. De eerste aflevering is net geweest. Heel mooi, want ik heb de Groeten Uit... serie nog niet gezien en de Groeten Terug serie pas vanaf de aflevering dat de Massings met de Himba naar de Efteling gingen.
Biancaviazondag 16 juli 2006 @ 23:01
Wat heerlijk om die afleveringen nu te zien.
Ik heb alleen 'De Groeten Terug' gevolgd en nooit 'Groeten uit de Rimboe' gezien. Maar ik vind het geweldig om nu te kijken, en al mijn vooroordelen over die verschrikkelijke Massings nog meer bevestigd te zien worden.
Ik vind die Belgen in Togo ook grappig, vooral die pa! En die ene zoon met die krullen is vervelend.
Waarom deden die eigenlijk niet mee aan de Groeten Terug?
MadGuyzondag 16 juli 2006 @ 23:02
Ik weet niet. Misschien weten de verstokte kijkers dat nog wel.

Die jongen met die krullen. Hij had al één Mr. verkiezing gewonnen. En is bang in het donker.
amarantazondag 16 juli 2006 @ 23:03
quote:
Op zondag 16 juli 2006 23:01 schreef Biancavia het volgende:
Wat heerlijk om die afleveringen nu te zien.
Ik heb alleen 'De Groeten Terug' gevolgd en nooit 'Groeten uit de Rimboe' gezien. Maar ik vind het geweldig om nu te kijken, en al mijn vooroordelen over die verschrikkelijke Massings nog meer bevestigd te zien worden.
Ik vind die Belgen in Togo ook grappig, vooral die pa! En die ene zoon met die krullen is vervelend.
Waarom deden die eigenlijk niet mee aan de Groeten Terug?
Wat biancavia zegt.
Duiveltjazondag 16 juli 2006 @ 23:42
Groeten uit de rimboe

kikoooooomaandag 17 juli 2006 @ 03:21
quote:
Op zondag 16 juli 2006 23:01 schreef Biancavia het volgende:

Waarom deden die eigenlijk niet mee aan de Groeten Terug?
Die negers waren al op het vliegveld, maar kregen op het laatste moment geen toestemming om naar Nederland te komen.
SuperrrTuxxxmaandag 17 juli 2006 @ 07:20
quote:
Op maandag 17 juli 2006 03:21 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Die negers waren al op het vliegveld, maar kregen op het laatste moment geen toestemming om naar Nederland te komen.
Het gaat toch over België?
kikoooooomaandag 17 juli 2006 @ 11:36
quote:
Op maandag 17 juli 2006 07:20 schreef SuperrrTuxxx het volgende:

[..]

Het gaat toch over België?
Ik bedoel belgië
Ze kregen geen toestemming om hun land te verlaten
SuperrrTuxxxmaandag 17 juli 2006 @ 11:41
quote:
Op maandag 17 juli 2006 11:36 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Ik bedoel belgië
Ze kregen geen toestemming om hun land te verlaten
Ja jammer en eigenlijk ook best stom.
Cutebutpsychomaandag 17 juli 2006 @ 11:42
quote:
Op woensdag 3 mei 2006 12:44 schreef Frollo het volgende:
Ik ben serieus bang dat ik ga janken bij het afscheid...

Ik heb echt sympathie gekregen voor met name de Mentawai. Die ene knaap die werkelijk óveral om lacht. En dat lieve vrouwtje dat steeds spontaan in zingen uitbarst.

Echt leuke mensen, die Mentawai. Het scheelt natuurlijk wel dat de Rentiers wat woorden in hun taal kennen, dat komt de communicatie ten goede en maakt ze duidelijk gelijkwaardiger.
Jaa, ik vind ze ook zo lief .. Gister ook bij groeten uit de Rimboe.. Constant lachen om de grote voeten van vader Rentier, en over de moeder "ooh wat heb jij een lang lichaam.. o wat een grote lange botten .. oo alles is zo groot". Ik wil er ook zo eentje!
roburtmaandag 17 juli 2006 @ 17:29
ik zou gek worden vanwege het feit dat je niks begrijpt wat ze zeggen.
tong80zaterdag 31 maart 2007 @ 19:56
*Kick*

Symerzaterdag 31 maart 2007 @ 20:17
Vorige keer was erg leuk, benieuwd wat het vanavond wordt
roburtzaterdag 31 maart 2007 @ 20:18
quote:
Op zaterdag 31 maart 2007 19:56 schreef tong80 het volgende:
*Kick*

staticzaterdag 31 maart 2007 @ 20:22
Hier dus: Groeten terug...SBS-6.