Ik heb ook al ermee in mijn hand gestaan maar kon de verleiding weerstaan. Wat moet ik met nog meer leuke schaaltjesquote:Op dinsdag 18 april 2006 18:21 schreef Isabeau het volgende:
Oh ja, ik heb twee bakken B&J gekocht voor de leuke schaaltjes
Hoi nog een keerquote:Op maandag 17 april 2006 20:02 schreef bloodyserious het volgende:
Er schijnt een apparaat te zijn dat je persoonlijke caloriebehoefte kan bepalen aan de hand van de hoeveelheid zuurstof die je lichaam opneemt wat uiteindelijk je metabolisme bepaalt.
Het apparaat geeft het aantal calorieën aan dat je zal verbruiken in rusttoestand.
http://www.lijfsportenmiddelen.nl/links/producten/bodygem
interessant lijkt me !
Maar het zijn echt héél erg leuke, lieve schaaltjesquote:Op dinsdag 18 april 2006 18:40 schreef Troel het volgende:
Ik heb ook al ermee in mijn hand gestaan maar kon de verleiding weerstaan. Wat moet ik met nog meer leuke schaaltjes
Dennisquote:Op dinsdag 18 april 2006 18:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar het zijn echt héél erg leuke, lieve schaaltjesIk ben enorm blij met mijn schaaltjes
Maar wat ik nou precies met die Ben & Jerry's moet weet ik nog niet
Die is nu op mijn commando de slagroom van het weekend al aan het opeten, de arme jongenquote:
slagroom met B&Jquote:Op dinsdag 18 april 2006 19:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die is nu op mijn commando de slagroom van het weekend al aan het opeten, de arme jongen
Ach, moet je nagaan hoe ik me voel met zo'n staak van amper 65 kilo naast me terwijl ie 1 meter 90 is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:08 schreef Isabeau het volgende:
Nee, met chocolademousse
Maar hij moet wat dikker worden, want eerst was hij iets van 89 kilo en ik hoopte dus lichter te worden, maar tsja, hij eet nu ook zo gezond en ik voel me net de ezel die achter de wortel aanrent want hij is nu 81 kilo![]()
Hé, hebben wij hetzelfde vriendje (ownee is nu m'n man)? Frustrerend he. Die van mij wordt nu gelukkig iets zwaarder, maar de 70 kilo haalt ie nog steeds niet en dat met 1m92. Ik hoop nog steeds hem ooit in te halenquote:Op dinsdag 18 april 2006 19:10 schreef Troel het volgende:
[..]
Ach, moet je nagaan hoe ik me voel met zo'n staak van amper 65 kilo naast me terwijl ie 1 meter 90 is.
Die redt het ook elke keer weerquote:Op dinsdag 18 april 2006 19:21 schreef Jojogirl het volgende:
*hoort in gedachte het Mission Impossible muziekje en ziet Tom Cruise langs zweven aan een kabeltje*
*kuch*quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:17 schreef Isabeau het volgende:
Och, vergeleken met Freecell mogen jullie niet klagen![]()
Strak lijstje, Isa.quote:
Volgens die site (afhankelijk of ik de dikte van mijn taille of van net onder de navel neem) zit ik op een percentage van 25.63 en 36.18. Mijn weegschaal zegt dan weer 24.2...quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:06 schreef Isabeau het volgende:
Lijstje Isabeau
Die calculators zijn trouwens allemaal wel grappigVetpercentage 24,4
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |