Denk ik ook, maar het is niet heel verstandig om je te verlagen tot zijn niveau (als dat daadwerkelijk zijn niveau is). Dan sta je hoe dan ook sterker, zowel in argumentatie als mogelijk in het geval van een zaak!quote:Op vrijdag 14 april 2006 12:33 schreef Pikkebaas het volgende:
[..]
IK weet niet of ik netjes zou blijven, volgens mij proberen ze om TS een poot uit te draaien...
1 met een lamme koppakking :")quote:Op vrijdag 14 april 2006 12:51 schreef Slasher het volgende:
140 PK en 900 kilo? die gast wou zeker ff scheuren op de snelweg, hij wil zijn schade op jou verhalen lekker is dat..... Wat voor auto was het dan?
Hier hebben ze met de APK niks mee te maken hoor..quote:Op vrijdag 14 april 2006 08:22 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Altijd netjes blijven!
Wat ik zou doen:
Zeggen dat ik het erg jammer vind, maar dat het helaas particuliere verkoop betreft: je hebt naar eer en geweten gehandeld (bovendien een recente APK, waarbij dit punt bekeken is, als het goed is). Verwijs hem eventueel door naar de garage voor verdere inlichtingen.
Hier kijken ze niet na bij de APK!..quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:03 schreef Rewimo het volgende:
Bel je garage even om hen te vragen of ze de koppakking hebben nagekeken met de APK. Zo ja, vraag dan of ze schriftelijk willen verklaren dat die bij de APK in orde was. Dan kun je aantonen dat je niets van dat defect afwist.
En als ze dat nou toevallig wel hebben gedaan?quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:04 schreef WesHell het volgende:
Hier kijken ze niet na bij de APK!..
quote:Hij heeft zelfs 2 weken terug een nieuwe APK gehad en ik heb hem helemaal laten nalopen waarvoor ik man uren heb betaald.
Gewoon een linkje van dit topic mailenquote:Op vrijdag 14 april 2006 13:37 schreef Adagio het volgende:
Dit soort gezeur is nooit fijn. Ik zou gewoon die gast uitleggen wat iedereen hier vertelt.
Maar met pech hou je er wel oeverloos gezeur op basis van niet-relevante argumenten met als mogelijke bonus bedreiging of geweld aan over...quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik denk dat de koper geen schijn van kans heeft.
Ach, een koper die zijn papa erbij haalt? Denk ut niet.quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:41 schreef Adagio het volgende:
[..]
Maar met pech hou je er wel oeverloos gezeur op basis van niet-relevante argumenten met als mogelijke bonus bedreiging of geweld aan over...
Waarom is er nog geen slotje op het topicquote:Op vrijdag 14 april 2006 13:12 schreef _Liquid_ het volgende:
Dit was mijn auto
[TK] Mooie, snelle Renault Clio 1.8 16V GRIJS METALLIC
Exact. Daar is de aankoopkeuring voor.quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Geldt in ondelinge consumentenkoop niet 'De koper zij op zijn hoede?' Als ik een auto van een particulier koop (en dat doe ik nooit, juist vanwege dit soort gevallen) zal ik hem a) laten keuren door een dealer en b) zeker een degelijke proefrit maken.
Ik denk dat de koper geen schijn van kans heeft.
En jij zwicht daarvoor ??quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:41 schreef Adagio het volgende:
[..]
Maar met pech hou je er wel oeverloos gezeur op basis van niet-relevante argumenten met als mogelijke bonus bedreiging of geweld aan over...
verkocht ... het is dus jou auto niet meer.quote:Op donderdag 13 april 2006 16:42 schreef _Liquid_ het volgende:
Hi.. ik heb gisteren mijn auto verkocht voor 3100 euro.
Dan ben ik geen eikel.quote:Op vrijdag 14 april 2006 15:22 schreef _-rally-_ het volgende:
Een Clio 16V ? En dan klagen dat er iets stuk is ?![]()
![]()
Elke eikel weet dat je bij snelle auto's extra op je hoede moet zijn, net zoals bij oude renaults.
Ohh die trucquote:Op donderdag 13 april 2006 16:42 schreef _Liquid_ het volgende:
Hi.. ik heb gisteren mijn auto verkocht voor 3100 euro.
Vanuit mijn optiek was hij in goede staat. Hij heeft zelfs 2 weken terug een nieuwe APK gehad en ik heb hem helemaal laten nalopen waarvoor ik man uren heb betaald.
Nu krijg ik een mailtje van de jongen zijn vader die hem gekocht heeft dat hij van de snelweg afmoest omdat er te weinig koelvloeistof inzat en bij zijn eigen garage zeiden ze dat de koppakking lek is, dit kost circa 800euro. Hij zegt nu ''ik wil schappelijk zijn, omdat de auto verder in goede staat is wil ik dat je 300 euro op mijn zoon zijn rekening overmaakt om zo samen de schade te dekken''.
Nu is dit natuurlijk een mooi oplossing maar ik wist niet dat er wat mis mee was, ik heb hem nog speciaal laten nalopen ook!
Hij stuurt tevens in zijn email dat hij bij de consumentenbond heeft nagevraagd en hij kan de auto terugbrengen (als ik dus niet betaal neem ik aan).
Moet ik nou ..
Kijk ik ben de slechtste niet, maar 300 euro is toch een aardige cent
Kom op, dat doe je toch niet? Jij verkoopt een auto die goed is, en je neemt 'm kapot terug?quote:Op vrijdag 14 april 2006 13:37 schreef Adagio het volgende:
Dit soort gezeur is nooit fijn. Ik zou gewoon die gast uitleggen wat iedereen hier vertelt. Mocht hij alsnog niet akkoord gaan, dan zou ik per direct de auto terugeisen en zijn geld teruggeven. Dan schiet je er wel bij in (zeker als die gast inderdaad iets gesloopt heeft), maar ben je direct van het gezeur af. Gaan ze niet op dit aanbod in omdat ze de auto willen houden (of als hij helemaal niet kapot blijkt te zijn zoals sommigen suggereren), dan kun je ze de keus geven. Of zo laten, of jij auto terug en zij geld terug.
WAAAAAAAAAT????quote:Op vrijdag 14 april 2006 17:16 schreef Nachtdier het volgende:
is even nep als de borsten van Lolo Ferrari.
Zijn ze nep?quote:
D'r tieten zijn vast nog wel, maar de rest van Lola niet meerquote:Op vrijdag 14 april 2006 17:32 schreef Nachtdier het volgende:
Ze zijn niet meer...
Ze is begravenquote:Op vrijdag 14 april 2006 17:43 schreef Nachtdier het volgende:
Weet niet? Is ze begraven of gecremeerd? In eerste geval zijn ze er idd nog en klopt mijn stelling dus nog:)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sure 'nuff 'n Yes I Do
http://hasthelargehadroncolliderdestroyedtheworldyet.com/
FOK!kers maken muziek.
Niet reageren is onverstandig.quote:Op zondag 16 april 2006 23:11 schreef _Liquid_ het volgende:
Ik heb ondertussen nog niet gereageerd en ben dat pas van plan als ze nog iets sturen. Als dat niet het geval is weten ze dat ik niet in de bluf ben getrapt..
Lees nu eens het topic: garantie is niet iets wat je hoeft te geven, maar waar een wettelijke regeling voor is. BW 7:17 en verder.quote:Op zondag 16 april 2006 23:37 schreef mjb44 het volgende:
Hij heeft die auto bij jou (een particulier) gekocht. als hij garantie had willen hebben was hij maar naar een garage gegaan.
Dat over die wettelijke regelingen heb ik niet gelezen, maar ik ga geen 3 pagina's uitgebreid doorlezen (ik scroll er vaak even vlug doorheen). Ik geef alleen aan wat mij het eerts te binnen schiet. Dat doe ik op basis van gbv (gezond boeren verstand) en daar kom je meestal het verst mee.quote:Op zondag 16 april 2006 23:38 schreef _-rally-_ het volgende:
[..]
Lees nu eens het topic: garantie is niet iets wat je hoeft te geven, maar waar een wettelijke regeling voor is. BW 7:17 en verder.
Maar met gezond boeren verstand kun je dus ook ernstig naast de pot schijtenquote:Op zondag 16 april 2006 23:42 schreef mjb44 het volgende:
[..]
Dat over die wettelijke regelingen heb ik niet gelezen, maar ik ga geen 3 pagina's uitgebreid doorlezen (ik scroll er vaak even vlug doorheen). Ik geef alleen aan wat mij het eerts te binnen schiet. Dat doe ik op basis van gbv (gezond boeren verstand) en daar kom je meestal het verst mee.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |