Je weet er blijkbaar alles van.quote:Op donderdag 13 april 2006 00:40 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Heb je er weleens 1 in je reet gehad?
Gaat vast wel 2 dagen lukken.quote:Op donderdag 13 april 2006 00:54 schreef TerroRobbie het volgende:
godver heb ik de rel gemist
En de mods worden nog strenger ook... alweer...
Nee, die flikker bloemen hierboven wel zeker?quote:Op donderdag 13 april 2006 11:40 schreef TerroRobbie het volgende:
Nuttige bijdrage, robbie.
[ Bericht 80% gewijzigd door Suijk op 13-04-2006 11:42 ]
Hij biedt zijn excuses aan voor gisteravond. Het is verder niet echt nuttig maar het plaatje is in ieder geval normaal.quote:Op donderdag 13 april 2006 12:05 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Nee, die flikker bloemen hierboven wel zeker?![]()
Tsjongejongequote:Op donderdag 13 april 2006 12:05 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Nee, die flikker bloemen hierboven wel zeker?![]()
quote:Op donderdag 13 april 2006 08:13 schreef SCH het volgende:
. Ook de rol die een ex-mod als DG daar in speelt
Geef het een dag of twee, dan is het weer over.quote:Op donderdag 13 april 2006 18:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Kap eens met dat kinderachtige gedoe zeg, dit is helemaal triest.
Denk je dat nou echt? Ik weet zeker dat het helemaal goed gaat komenquote:Op donderdag 13 april 2006 18:19 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Geef het een dag of twee, dan is het weer over.
Je gaat binnenkort gebanned worden?quote:Op donderdag 13 april 2006 18:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Denk je dat nou echt? Ik weet zeker dat het helemaal goed gaat komen
Dat denken de linksen altijd, maar ondertussen...quote:Op donderdag 13 april 2006 18:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Denk je dat nou echt? Ik weet zeker dat het helemaal goed gaat komen
En tegen spelfouten?quote:Op donderdag 13 april 2006 21:48 schreef rubbereend het volgende:
als dat de spuigaten uit zou lopen dan wel. Maar ik heb niet het idee dat dat nu gebeurd.
Alsof grof taalgebruik nu wel de spuigaten uit loopt... Hou toch op zegquote:Op donderdag 13 april 2006 21:48 schreef rubbereend het volgende:
als dat de spuigaten uit zou lopen dan wel. Maar ik heb niet het idee dat dat nu gebeurd.
de diverse ziektes vlogen je hier de laatste tijd steeds meer om de oren met het live topic van gisteravond als dieptepunt. Dat was de druppel!quote:Op donderdag 13 april 2006 21:51 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Alsof grof taalgebruik nu wel de spuigaten uit loopt... Hou toch op zeg![]()
![]()
Nou dan is het zo dat jij het anders voelt dan anderen hier (de mods en vele users). Dat kan maar voor ons is de grens bereikt. Die ziektes gebruiken is nergens voor nodig.quote:Op donderdag 13 april 2006 21:56 schreef TerroRobbie het volgende:
Het valt allemaal reuze mee, in livetopics gaat het wel eens hard tegen hard maar dat is als zo sinds ik op fok zit.. Dus zeker niet iets van de laatste tijd.. Rare reden om ineens weer "strenger" te gaan modden.
en gedaan door Suijkquote:Op donderdag 13 april 2006 22:16 schreef rubbereend het volgende:
is goed!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |