Een vrouw naar mijn hartquote:Op vrijdag 7 april 2006 23:41 schreef Roeji het volgende:
[...]
Ach ja, liever een beetje debiel dan een saaie trut. Daar zijn er al genoeg van![]()
BOOOM HEADSHOT!!!quote:Op vrijdag 7 april 2006 20:52 schreef martinlutherking het volgende:
[..]
Heb je dat filmpje wel eens gezien van een Engelse gozer die een spel aan het spelen is?
Klopt, nu ben je 'anders'. Ook zo'n wazige opmerkingquote:Op vrijdag 7 april 2006 23:54 schreef Gronnaephos het volgende:
[..]
Een vrouw naar mijn hartZolang er maar niet te veel van zijn, want dan wordt je weer gek he...
![]()
Herkenbaar, zeg ik ook regelmatig tegen m'n hond, die gewoon enthousiast door blijft kwispelen en rondjes om me heen / tegen me aan gaat lopen. Dingen zoals: "Ooh, nu gaan we je in de pan stoppen he, ik hak je staart er wel eerst even af, ik zou ook graag het neusje willen, dat is een lekker stukje vlees! Ja hè?quote:Op zaterdag 8 april 2006 02:38 schreef pepper_961 het volgende:
Ik doe het ook altijd tegen de kat.![]()
Dan ga ik met zo`n hoog stemmetje, zoals sommigen soms ook wel tegen baby`s doen, tegen dr praten.
Ik: " ga ik jou opeten?! jazeker wel, gaat ik jou lekker opeten dan?!"
Kat: ( frrrrrrrrrr frrrrrr) knijpt genoegelijk oogjes dicht.
ik " Ga ik jou lekker op de barbeque gooien dan?! jou lekker bakken?!"
kat: "frrrrrrrrt frttttttttttt" (geeft vriendelijke kopjes tegen m`n been)
Of ik miauw naar dr, van achter uit mn keel zodat het een hele zware miauw wordt, bijna als een boer klinkt het dan.![]()
En toch ben ik verder wel normaal hoor!! echt waar!! denk ik.................![]()
![]()
Dat doet me denken aan de discussie die ik ooit had met mijn ex, over het plaatsen van foto's van onze katten op internet. Ik vond het niet kunnen omdat ze geen toestemming gegeven hadden enzo...quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:02 schreef Gronnaephos het volgende:
over de privacy van die boterham (ze bekeek hem constant) enzovoorts![]()
Zo erg is het ook weer niet.....quote:Op vrijdag 7 april 2006 20:52 schreef martinlutherking het volgende:
[..]
Heb je dat filmpje wel eens gezien van een Engelse gozer die een spel aan het spelen is?
Het woord gekkie alleen alquote:Op zaterdag 8 april 2006 13:20 schreef milagro het volgende:
dit topic heeft wel een erg hoog "ik ben me er ééntje, kijk mij eens gek doen" gehalte, hoor
mensen die zichzelf een 'gekkie' vinden en dat ook steeds zeggen, zijn vaak heel normaal, op het saaie af.
Lichtelijk eens is... er zitten reacties tussen dat ik denk: Zo hee... 't moet nie gekker worden.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:20 schreef milagro het volgende:
dit topic heeft wel een erg hoog "ik ben me er ééntje, kijk mij eens gek doen" gehalte, hoor
mensen die zichzelf een 'gekkie' vinden en dat ook steeds zeggen, zijn vaak heel normaal, op het saaie af.
Zou oma dat nou tegen opa zeggen?quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:36 schreef HenkBenzinetank het volgende:
een natte Tena Lady hebben
ohw ik zit gewoon de codes hard op te doen of als ik een fout maak van "ohw grrr" niks bijzonders hoorquote:Op vrijdag 7 april 2006 17:40 schreef Jump het volgende:
[..]
Doe dan over twee weken maar eens alsof je aan eht programmeren bebt. Wil ik je wel eens bezig zien dan
quote:Op vrijdag 7 april 2006 13:30 schreef Pappie_Culo het volgende:
en ik begin tegen het roerloze water te schreeuwen 'Doe dan wat, godverdomme!!!!' beetje zoals in de film, beetje dramatisch enzo.
quote:Op zondag 9 april 2006 20:25 schreef Paltos het volgende:
Ik doe ook vaak debiel.
In gezelschap ook.
Mensen die lekker mee doen zijn okay.
Mensen die er niet mee kunnen lachen, kunnen optiefen.
Je hebt ook nog de mensen die zeggen: "Aja; oké dan!"
Die willen stiekem wel meedoen.
Da's niet debiel, maar irritant...quote:Op zondag 9 april 2006 20:24 schreef Dezz het volgende:
Op stap ga ik bijvoorbeeld gewoon gay dansen als ik daar zin in heb![]()
Ook ga ik graag schreeuwen, springen, zingen en domme grappen maken. Ik word dan heel druk en gun andere niet eens de kans om iets te vertellen, omdat ik er dan al overheen praat![]()
**klikt op fotoboek**quote:Op zondag 9 april 2006 23:50 schreef Maeghan het volgende:
Ik doe ook regelmatig debiel. Meestal voor foto's. Ik ken geen schaamte. Er circuleren van mij foto's waarin ik een langwerpig opblaasbaar object bestijg in een museum of waar ik mijn tong in iemands oor steek, etc. Iedereen weet allang dat ik niet helemaal spoor en ik voel ook niet de minste behoefte om mezelf in te houden eigenlijk. =P
Slachtoffer?quote:Op zondag 9 april 2006 23:54 schreef Maeghan het volgende:
Ja, die staan daar niet. De tong-in-oor foto heb ik zelf nog nooit gezien, die circuleert ergens bij de maker. Het slachtoffer heeft 'm wel gezien iig. =)
Bij de kat kan het ook prima(Zo vet varken,ben je er weer?)quote:
Ben jij een kloon van mij????quote:Op zondag 9 april 2006 20:24 schreef Dezz het volgende:
Ik werd net door mijn vriendin op dit topic gewezen, nou vooruit dan ook maar een bijdrage van mij!
Ja, ik weet het, ik doe ((te)vaak) debiel. Ik kan er gewoon niets aan doen! Wat is er nu heerlijker dan even lekker de debiel uit te hangen?
Op stap ga ik bijvoorbeeld gewoon gay dansen als ik daar zin in heb![]()
Ook ga ik graag schreeuwen, springen, zingen en domme grappen maken. Ik word dan heel druk en gun andere niet eens de kans om iets te vertellen, omdat ik er dan al overheen praat![]()
Dus.........
Dat die gozer zijn enkel niet heeft verzwikt, what the fuck!quote:Op maandag 10 april 2006 03:01 schreef WeirdMicky het volgende:
http://www.totallycrap.com/media/numadance/
Al is dit nog erger.
quote:Op vrijdag 7 april 2006 13:31 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ligt eraan of het pannetje water antwoord gaf.
Ja dat doe ik ook vaak met een vriend van me, ook in het openbaar zeg maarquote:Op vrijdag 7 april 2006 18:58 schreef Wojworshebn het volgende:
Ik doe (te) vaak uit alle macht een echte mongool na. Dus praten zoals Corkie: Hallloooow ik ben weeer thuisss..huhuhhheheeh..![]()
Dat soort dingen zijn toch ook veel leuker als je 'publiek' hebt? Ik vind debiel doen in m'n eentje nou niet zo heel erg veel aan eigenlijk...quote:Op maandag 10 april 2006 01:40 schreef SEMTEX het volgende:
Bijna constant. Het leuke is dat er nog iemand hie rin huis woont (O+ ) die dat soort buien heeft en we kunnen dikwijls enorm lachen om elkaars debiele buien en dat is altijd een aanmoediging om 't vaker te doen![]()
Ik doe dat dagelijks, de meest maffe dingen. Geniale monologen zelfs. In principe bewaar ik het in huiselijke kring of bij vrienden die dezelfde humor hebben. Daar is niets gek aan, er is niets saaier dan van die lui die dan ' doe niet zo lollig' gaan zitten verkondigen. Dat zijn zelf de meest zouteloze lui vaak. Ik acht mezelf normaal, dus dan ben jij het ook. Ik vind juist dat overmatig 'volwassen' gecontroleerde niet normaal.quote:Op vrijdag 7 april 2006 13:30 schreef Pappie_Culo het volgende:
Wie heeft dat nog meer... dat je de neiging/behoefte hebt af en toe (in mijn geval betrekkelijk vaak) de debiel uit te hangen? Gewoon zomaar, omdat je je er prettig bij voelt?
Ik sta net bv in de keuken een pannetje water op te zetten... en ik begin tegen het roerloze water te schreeuwen 'Doe dan wat, godverdomme!!!!' beetje zoals in de film, beetje dramatisch enzo.
Gewoon, zomaar.
Dit soort dingen doe ik toch best vaak. Ik bewaar het wel voor wanneer ik alleen ben... Lijkt me wel zo verstandig.
Tijd voor de psych of en ik toch betrekkelijk normaal?
Jammer.quote:Op vrijdag 7 april 2006 13:30 schreef Pappie_Culo het volgende:
Dit soort dingen doe ik toch best vaak. Ik bewaar het wel voor wanneer ik alleen ben...
Ik bedenk me vaak de meest hilarische dingen als ik in bed lig. Lig ik daar een beetje stom te lachen...quote:Op maandag 10 april 2006 15:19 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik doe dat dagelijks, de meest maffe dingen. Geniale monologen zelfs. In principe bewaar ik het in huiselijke kring of bij vrienden die dezelfde humor hebben. Daar is niets gek aan, er is niets saaier dan van die lui die dan ' doe niet zo lollig' gaan zitten verkondigen. Dat zijn zelf de meest zouteloze lui vaak. Ik acht mezelf normaal, dus dan ben jij het ook. Ik vind juist dat overmatig 'volwassen' gecontroleerde niet normaal.
Ik vind mezelf soms ook geniaal grappig.quote:Op maandag 10 april 2006 15:37 schreef Pappie_Culo het volgende:
Vroeger had ik zo'n voice recordertje... was het ook leuk om in je eentje of met z'n 2en spontaan de meest achterlijke verhalen op te hangen. En dan later terugluisteren en dubbel liggen![]()
Same herequote:Op maandag 10 april 2006 15:38 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind mezelf soms ook geniaal grappig.![]()
Dat heb ik vaak tijdens het eten, vertel ik een verhaal, ik ga kapot van het lachen, einde van het verhaal: ''ik ben echt te grappig voor woorden''quote:Op maandag 10 april 2006 15:38 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind mezelf soms ook geniaal grappig.![]()
quote:Op maandag 10 april 2006 16:00 schreef Jett het volgende:
[..]
Dat heb ik vaak tijdens het eten, vertel ik een verhaal, ik ga kapot van het lachen, einde van het verhaal: ''ik ben echt te grappig voor woorden''
famillie:
ik:SNAP JE?!#?@!421?4
zolang het 'tegen' is en niet 'met' vinnik tbestquote:
Huh wat is hier zo erg aan dan....mis ik iets?quote:Op maandag 10 april 2006 03:01 schreef WeirdMicky het volgende:
http://www.totallycrap.com/media/numadance/
Al is dit nog erger.
quote:Op maandag 10 april 2006 22:30 schreef MisterTata het volgende:
[..]
Huh wat is hier zo erg aan dan....mis ik iets?![]()
quote:Op maandag 10 april 2006 11:01 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Ja dat doe ik ook vaak met een vriend van me, ook in het openbaar zeg maar
"I've got something to put in you!"quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:09 schreef Boeman het volgende:
Als ik iets te eten wil pakken ofzo, hardop roepen/schreeuwen bijv.: BÓÓTERHÂÂÂMM!!
En af en toe zomaar: I wanna take you to the gaybar gaybar gaybar! roepen
Ja dat komt er dan vaak nog achteraan jaquote:Op dinsdag 11 april 2006 12:13 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
"I've got something to put in you!"
Als ik een man was zou ik dat regelmatig roepen.
Hier scoor je punten mee.quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:17 schreef Boeman het volgende:
[..]
Ja dat komt er dan vaak nog achteraan ja
evt. met het typische handklappen uit de clip. klap klap....... klap etc
Ach die komt zo nu en dan ook wel eens voorbij.quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:26 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Hier scoor je punten mee.
Danger! Danger! High Voltage! is ook leuk om te doen. Maar wel minder leuk.
Zij om zich heen kijken al rood wordendquote:Op dinsdag 11 april 2006 12:38 schreef Roellio het volgende:
Ik loop wel eens met een vriendin in de stad en dan begin ik ineens als Quasimodo achter haar aan te hupsen met 1 arm op de grond.![]()
![]()
"ROEL, DOE NORMAAL!![]()
"
Wehehehe
quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:48 schreef sweetgirly het volgende:
Ik heb zelf trouwens ook weleens de neiging (gehad) dat als ik met een manspersoon (gewoon) loop, en er nét voorbijgangers langs komen opeens te zeggen van 'ik vond het niet leuk dat je mij sloeg' of erg dramatisch 'waarom ben je dan vreemd gegaan!' of soms zelfs 'eikel, waarom doe je dat dan ook, bladieblah'.
Hebben meerdere mensen hier last van
mwah ongeveer, in een winkel naast een paar mensen voor een schap gaan staan met zn 2en, en dan tegen de ander zeggen: Gewoon in je zak steken dan ziet niemand hetquote:Op dinsdag 11 april 2006 12:48 schreef sweetgirly het volgende:
Ik heb zelf trouwens ook weleens de neiging (gehad) dat als ik met een manspersoon (gewoon) loop, en er nét voorbijgangers langs komen opeens te zeggen van 'ik vond het niet leuk dat je mij sloeg' of erg dramatisch 'waarom ben je dan vreemd gegaan!' of soms zelfs 'eikel, waarom doe je dat dan ook, bladieblah'.
Hebben meerdere mensen hier last van
Niet dusquote:
Ja precies, dat soort dingen!quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:59 schreef Boeman het volgende:
mwah ongeveer, in een winkel naast een paar mensen voor een schap gaan staan met zn 2en, en dan tegen de ander zeggen: Gewoon in je zak steken dan ziet niemand het.
quote:Op dinsdag 11 april 2006 12:38 schreef Roellio het volgende:
Ik loop wel eens met een vriendin in de stad en dan begin ik ineens als Quasimodo achter haar aan te hupsen met 1 arm op de grond.![]()
![]()
"ROEL, DOE NORMAAL!![]()
"
Wehehehe
ja dat is leukquote:Op dinsdag 11 april 2006 13:11 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Niet dus![]()
[..]
Ja precies, dat soort dingen!
In de tram met een manspersoon die er opzich wat foutig uitziet, zeggen 'waar heb je die bom nou gelaten'?ik heb er tig van dat soort dingen, ook met sex soms
.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |