Ik volg Irak niet zo; wat wordt bedoeld met ING? De bank?quote:
Indien nodig wijs ik er even op hoor. Groentje.quote:
Eigenlijk is dat Afghanistan, de ING sponsorde clusterbommenquote:Op donderdag 6 april 2006 19:28 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik volg Irak niet zo; wat wordt bedoeld met ING? De bank?
Meet mij maar een plaatje aan hoor. Ik laat me graag aankleden door leuke vrouwen.quote:Op donderdag 6 april 2006 19:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Indien nodig wijs ik er even op hoor. Groentje.
Heb ik al bijna genoeg krediet om je een plaatje te laten aanmeten?
Staat er ING op die bommen?quote:Op donderdag 6 april 2006 19:30 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat Afghanistan, de ING sponsorde clusterbommen
quote:
Echt waar? Ik bedoel, ik geloof je wel, maar dit heb ik echt geheel gemist.quote:Op donderdag 6 april 2006 19:30 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat Afghanistan, de ING sponsorde clusterbommen
quote:Defensiebeleid
In 2005 heeft ING haar beleid ten aanzien van de defensie-industrie herzien. Het nieuwe beleid luidt: ING leeft alle toepasselijke (internationale) wet- en regelgeving na wat betreft financieringen van en directe beleggingen in bedrijven die direct betrokken zijn bij de productie, het onderhoud en/of de handel in wapens. Daarnaast hanteert ING strenge criteria voor bedrijven die direct betrokken zijn bij de productie, het onderhoud en/of de handel in antipersoonlandmijnen, clusterbommen, munitie met verarmd uranium en biologische, chemische of nucleaire wapens. Financiering van de handel van defensiematerieel moet voldoen aan de richtlijnen van de NAVO en is alleen toegestaan indien er tevens sprake is van een exportvergunning van een van de EU-landen, de VS of Canada.
Voortaan zullen we een expliciet onderscheid maken tussen defensiematerieel enerzijds en controversiële wapens als antipersoonlandmijnen en clusterbommen anderzijds. ING zal zich onthouden van financiering van controversiële wapens.
Interessant. Uit puur economische motieven snap ik het wel, het is nl. zeer lucratief. Je kunt er ook een andere positieve kant zien; Met meer aandelen krijgt een bank eventueel ook meer zeggenschap.quote:Op donderdag 6 april 2006 19:38 schreef Tafkahs het volgende:
ING
En na openbaring van dit nieuws (het staat alleen nog in de cache van de ING site) :
[..]
Misschien over het ontwerp of de productieomstandigheden..quote:Op donderdag 6 april 2006 19:43 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Interessant. Uit puur economische motieven snap ik het wel, het is nl. zeer lucratief. Je kunt er ook een andere positieve kant zien; Met meer aandelen krijgt een bank eventueel ook meer zeggenschap.
Zo, van een mooie kont naar leuke vrouw, dat gaat snelquote:Op donderdag 6 april 2006 19:32 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Meet mij maar een plaatje aan hoor. Ik laat me graag aankleden door leuke vrouwen.![]()
Of om er controle op te krijgen en zo naar een betere wereld te komen. Get real, oorlog kost geld en daar doe jij ook aan mee door je tegoeden bij banken te parkeren.quote:Op donderdag 6 april 2006 19:43 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Misschien over het ontwerp of de productieomstandigheden..
Ik denk er nog eens over na.quote:Op donderdag 6 april 2006 19:45 schreef sigme het volgende:
[..]
Zo, van een mooie kont naar leuke vrouw, dat gaat snel.
Plaatjes zijn niet mijn fort (ik ben meer van de platte tekst), dus verwacht er niet teveel van.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
bron
De laatste heeft mijn voorkeur. Omdat het dan wat minder dik er bovenop ligt.
Heb ik je beledigd? Sorry hoor, ik ben in plaatjes zo fantasieloos dat ik voor mezelf niet eens iets beters wist te verzinnen dan mijzelf.quote:
Het liefst zou ik jouw kont ook als avatar hebben. Mag dat?quote:Op donderdag 6 april 2006 19:52 schreef sigme het volgende:
[..]
Heb ik je beledigd? Sorry hoor, ik ben in plaatjes zo fantasieloos dat ik voor mezelf niet eens iets beters wist te verzinnen dan mijzelf.
http://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.5/nl/quote:Op donderdag 6 april 2006 17:50 schreef Yildiz het volgende:
RQ, ik heb je avatar hier even gebruikt.
.amnesty reclame in o.a de spits walgelijk
quote:Op donderdag 6 april 2006 19:53 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Het liefst zou ik jouw kont ook als avatar hebben. Mag dat?![]()
quote:Op donderdag 6 april 2006 19:56 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
Eh, nee. Tenzij je er zoveel ponsgaatjes in knipt dat het lijkt op een toonbare versie van tubgirl.
Ik doe erg m'n best om zoveel mogelijk rood te staanquote:Op donderdag 6 april 2006 19:47 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Of om er controle op te krijgen en zo naar een betere wereld te komen. Get real, oorlog kost geld en daar doe jij ook aan mee door je tegoeden bij banken te parkeren.![]()
quote:
quote:Uitvaart
Het is afgelopen. Het leven is maakbaar, maar nu even niet. Het programma was een groot succes, alleen het succes ontbrak. Een jongensboek zonder passend slot. Gistermiddag hoorde ik het, op het hoofdkantoor van Talpa in Laren. Ik liep de deur uit en liet de tranen gulzig bezit van mij nemen. Op het parkeerterrein bij de redactie bleef ik even in mijn auto zitten. Ik sjokte naar de deur. Ik sjokte de trap op. Ik sjokte door de deur van de redactie. Ik draaide om mezelf heen. En keek. Ze wisten het meteen.
Het team heeft tot het laatst met optimisme, nu nog zelfs, de laatste twee uitzendingen, gewerkt. We hadden onze zaakjes op orde, eindelijk, na vele koerswijzigen en verschillende tijdstippen, maar helaas, de kijker kwam ons niet redden. Het is een intens treurige zaak, dat we een programma maakten, met zoveel plezier, zoveel inzet en zoveel hemelbestormende ideeën en dat we het niet hebben gehaald.
Hier stond iets vreselijks over de gieren.
Bedankt voor het kijken en tot ziens.
Après nous le deluge.
Beau
Ik kan wel wat hebbenquote:Op donderdag 6 april 2006 19:58 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
![]()
Maar dat vind ik dan weer offensief tegenover jou.![]()
Tubgirl is over de hele wereld bekend, maar ben blij dat ik niet zo'n vriendin heb.quote:Op donderdag 6 april 2006 20:12 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik kan wel wat hebben [afbeelding].
Ben al zo thuis in fokkologie dat je weet wie tubgirl is, of is zij breder dan alleen op fok bekend?
Je vleit me.quote:
De Duitse en Nederlandse ''wetenschap'' is nu eenmaal niet het Angelsaksische ''science''. Reproductie en nagenoeg absolute begrippen zijn er nu eenmaal schaars. Maar dingen aannemelijk maken, dat kan heel goed.quote:wat vind jij hier nou van?
Ik citeer:
Je doet nu wel net alsof geschiedenis geen wetenschap is, maar een soort subjectieve beoordeling. Dat is helemaal niet zo! De vraag is of je kinderen een wetenschappelijk verantwoord onderwijs geeft of niet. Als jij denkt dat het alleen subjectieve meningen zijn, die bij de geschiedenisles in kinderen wordt gepompt, dan moeten we gewoon de geschiedenisles afschaffen, omdat het niet wetenschappelijk verantwoord is. Maar dat is dus niet het geval. De alle-religies-zijn-gelijkwaardig 'mening' is de wetenschappelijk verantwoorde.
quote:American Muslims are Well-Educated
* 67% of American Muslims have a Bachelor’s degree or higher
* 44% of Americans have a Bachelor’s degree or higher3
* The Variance for Advanced Degrees is even greater.
* One in ten American Muslim HH has a physician / medical doctor
quote:American Muslims are Affluent
* U.S. Average income is $42,158 per year (U.S. Census 2000)
* 66% of American Muslim HH’s earn over $50,000 / year
* 26% of American Muslim HH’s earn over $100,000 / year
In grote tegenstelling tot de rest van de moslims in de wereld. Amerika het droomland voor de moslims dus?quote:
Looters WILL be shotquote:
Kennelijk heeft Amerika gewoon een beter immigratie en integratie-beleid.quote:Op donderdag 6 april 2006 20:41 schreef pberends het volgende:
[..]
In grote tegenstelling tot de rest van de moslims in de wereld. Amerika het droomland voor de moslims dus?
Als ik zie wat zij verdienen, ben ik erg jaloers op henquote:Op donderdag 6 april 2006 20:47 schreef ExtraWaskracht het volgende:
En een betere economie, waardoor mensen van alle rangen en standen kansen krijgen en zich nuttig moeten maken.
En wat is je meningquote:Op donderdag 6 april 2006 20:48 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Goed, ik maak wel een nazivergelijking deze keer. Von 100 Ärzten waren 52 Juden. Und von 100 Geschäftsleuten 60 Juden.
Zie je wel, ze pikken de baantjes in.quote:Op donderdag 6 april 2006 20:48 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Von 100 Ärzten waren 52 Juden. Und von 100 Geschäftsleuten 60 Juden.
Ja, dat klopt. Waarom? Omdat islamrealisme daar wordt aangeduid als racisme en racsime in de VS nog een veel groter taboe in Nederland. Die stemming zou overigens wel snel over kunnen slaan, wat altijd gebeurd als een groep op enig moment overdreven in de watten wordt gelegd.quote:Op donderdag 6 april 2006 20:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En wat is je meningWant het percentage moslims groeit daar jaarlijks wel met 6%. Niemand die je daar hoort huilen over "verislamisering" of wat dan ook. Dat is hier wel anders.
URL is deaud.quote:
in de VS zijn moslims vooral afkomstig uit de stroom politieke vluchtelingen die naar de VS ging, was meestal de intelligentsia ook in de moslimlanden waar nu politieke onderdrukking plaatsvindt. Zij hebben door hun hogere opleiding grotere kans op de betere banen daar.quote:Op donderdag 6 april 2006 20:41 schreef pberends het volgende:
[..]
In grote tegenstelling tot de rest van de moslims in de wereld. Amerika het droomland voor de moslims dus?
Volgens mij is het merendeel ook rustig hoor.quote:Op donderdag 6 april 2006 21:02 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Overigens is een grote groep moslims in de VS naast afro-amerikaans ook teruggetrokken in zijn levensstijl. Als de Nederlandse moslims ook zo waren was het probleem met een islamitische aanwezigheid in NL vele malen kleiner. Helaas is de werkelijkheid anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |