Ja. Inderdaadquote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:01 schreef cultheld het volgende:
[..]
MM had het toch ook over de Serie A?
Ze zouden jou bij AC Milan aan moeten nemen. Tenminste iemand die Japie door heeft! Die zogenaamde chronische spierblessures waar hij de afgelopen 2 seizoenen mee te kampen beweert te hebben zijn eigenlijk excuses om te gaan golfen en naar Disneyland Parijs te gaan met z'n kroost.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:08 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ja. Inderdaad![]()
Anyway, volgens mij is er weinig mis met Jaapio's fysieke gesteldheid.
Hehe, die gozer neem ik al een tijdje niet meer serieusquote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:05 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
haha inderdaadgrappig ventje, die cultheld.
quote:Op vrijdag 31 maart 2006 19:43 schreef S-Two het volgende:
Gister de huldiging van '95 eens gezien. Duurde 2,5 uur. Echt mooi, die interviews e.d. , de rondvaart door de grachten. Interviews hoe Litmanen het in Finland zou vertellen en het mooiste was het interview met Kanu.
Ook erg mooi was het afscheid van Rijkaard.
quote:'Valencia wil alweer af van Patrick Kluivert'
Patrick Kluivert mag volgens de Spanje media uitkijken naar een andere club. De aanvaller is dit seizoen meer geblesseerd dan fit, en dit zou voor zijn huidige werkgever Valencia de reden zijn om de samenwerking te verbreken.
De ex-speler van onder meer Ajax, AC Milan en FC Barcelona is bezig aan zijn eerste seizoen bij de Spaanse topclub. De aanvaller kwam over van Newcastle United, waar hij geen potten kon breken. Aanvankelijk leek Kluivert zijn draai in Spanje weer te hebben gevonden, als invaller maakte hij in februari een goede indruk, maar zijn knie speelde hem opnieuw parten.
Dat is Newcastle ook.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:46 schreef vdHoek het volgende:
Wat een ellende maakt die jongen toch door.
Wellicht ergens bij een middenmotor zijn draai weer proberen te vinden?
dalijk is het geen grapquote:Op zaterdag 1 april 2006 00:25 schreef jna het volgende:
Weet je wat pas een goede 1 april grap zou zijn? Door Ajax een persbericht laten uitgaan dat er zojuist een deal is gesloten met Ronaldinho
ajax misschien?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:46 schreef vdHoek het volgende:
Wellicht ergens bij een middenmotor zijn draai weer proberen te vinden?
Altijd nuttig als reserve toch, Kluivert. Niet dat je er tegenwoordig nog veel aan hebt, maar toch.quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:55 schreef vdHoek het volgende:
[..]
We hebben al Huntelaar lopen die zijn draai nog moet vinden.
we gaan toch niet de beste medische verzorging van topsporters in heel europa vergelijken met een amsterdamse lappenmand, begeleid door josti's die beter zichzelf eens voor de nodige revalidatie op kunnen geven?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 20:22 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ja, Jaap heeft me al veel wedstrijden gemist in de Serie A dit seizoen zeg!
wie welquote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:22 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Hehe, die gozer neem ik al een tijdje niet meer serieus![]()
EN....! morgen edit: vandaag gaat heerenveen winnenquote:
Ja, 23 van de 30. Vind ik niet veel missen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 21:01 schreef cultheld het volgende:
[..]
MM had het toch ook over de Serie A?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |