FOK!forum / Televisie / Fok! Movie Trivia - Maart 2006 XVI
Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:17
* Fok! Movie Trivia - 2006

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereid om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragen stellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden is het doorgaans gebruikelijk dat alle antwoorden in één post geplaatst moeten worden. Het staat de vraagsteller echter vrij om deze regel aan te passen.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurd is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, aangezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.
*Update*
Het Fok!-forum heeft tegenwoordig ook een optie om een web-based-versie van IRC te gebruiken, deze is hier te vinden

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic FMT slowchattopic deel 5555: 5ecret of the lo5t que5tion5 is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag

Komt eraan
ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 14:18
tgif-tvp.
dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 14:22
mooi topic sheri
geen stand, want die is thuis
Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:30
Welke film?


  • won the Academy Award for Best Picture and earned a nomination for Best Actor.

  • The film was made on an extremely low budget of $1.1 million, and was shot in only 28 days. The American Film Institute placed at number 78 of its "100 Greatest Movies of All Time" list.

  • Comedic actor , who is a big fan of the films, has spoofed many scenes from in his sitcom " ." In episode #24 of season 1, loses his temper with and begins a screaming rampage as is leaving his house. This was taken directly from the original movie where is screaming at as is leaving 's apartment. The scene is referenced further as chases down and makes peace with him.
  • Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:30
    Ja, mooi he?
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 14:32
    tvp
    danosvrijdag 24 maart 2006 @ 14:33
    ik kan er echt geen hol van maken diir die smileys
    ReSpawnvrijdag 24 maart 2006 @ 14:37
    Een horloge? .... Nee hoor.. ordinaire Tvp
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:37
    = titel film
    = hoofdpersoon
    = acteur uit sitcom
    = naam personage sitcom
    = ander personage sitcom
    = personage uit film
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:37
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 14:37 schreef ReSpawn het volgende:
    Een horloge? .... Nee hoor.. ordinaire Tvp
    getver, wat ordi....
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 14:38
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 14:37 schreef Sheridana het volgende:
    = titel film
    = hoofdpersoon
    = acteur uit sitcom
    = naam personage sitcom
    = ander personage sitcom
    = personage uit film
    Ik mis de
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:39
    sold the rights to make this film with the condition that he be cast in the title role. Producers offered him $150,000 to let Ryan O'Neal play the part
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:40
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 14:38 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

    [..]

    Ik mis de
    Eerste keer categorie oscar...tweede keer naam van sitcom..
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:40
    argh! iemand iets gezien?
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:50
    zeg, als niemand iets gokt....kan ik ook niet zeggen of het goed of fout is...
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:53
    The scene when :S uses his asthma inhaler while talking to was not planned. The actor had a real asthma attack during the filming of the scene and since it looked so natural they left it in
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 14:54
    Maare het gaat dus om ene Amerikaanse film die een oscar voor beste film heeft gewonnen?
    Undergodvrijdag 24 maart 2006 @ 14:57
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 14:38 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

    [..]

    Ik mis de
    Net als de
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:57
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 14:54 schreef Doff het volgende:
    Maare het gaat dus om ene Amerikaanse film die een oscar voor beste film heeft gewonnen?
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 14:57
    Het is wel een beetje puntje van de tong verhaal...
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 14:57
    euh dus de titel van de film is zelfde als hoofpersoon? omdat je gebruikt voor film alswel hoofdpersoon...
    (hoeft natuurlijk niet de hoofpersoon te zijn, maar iemand uit de film heeft dezeflde naam als de film...)
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 14:57
    Dus het is geen 21 Grams..... (? )
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 14:58
    Laat ik eens Streetcar Named Desire gokken. Die is al heel lang niet gevraagd in FMT.
    Undergodvrijdag 24 maart 2006 @ 14:58
    En er zijn sequals van gemaakt
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 14:59
    terminator? al kan ik me daar geen astma inhaleerder in herinneren...
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 14:59
    Zeg....niet zo blindstaren op de smilies....

    naam acteur really did punch the frozen meat in the training scene in the movie. In fact he did it so many times in many different takes that after filming was finished, he noticed the shape of his hands was different. His knuckles were left completely flattened and they remain that way to this day

    zo beter??
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 15:00
    ja, ik weet het denk ik, maar ik moet over 1 minuut weg....

    ik gok toch maar. rocky...?
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 15:03
    ik ben er vandoor prettig weekend iig.
    check vanavond wel eventjes.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:04
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:00 schreef latislos het volgende:
    ja, ik weet het denk ik, maar ik moet over 1 minuut weg....

    ik gok toch maar. rocky...?
    Ehm ja....

    latislos +1
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:05
    Gok dan niet..
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:05
    Dus... wie stelt er nu een vraag?
    latislosvrijdag 24 maart 2006 @ 15:06
    kon niet laten nog even te checkken voor ik de laptop sluit...
    sorry dat ik geen vraag kan stellen...

    mea culpa...etc.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:07
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:05 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Dus... wie stelt er nu een vraag?
    jij?
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:12
    Movie quote!

    Welke film?

    The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real

    Ik zal eens wat meer punten geven, misschien gaat men dan ook over mij dromen
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:12
    Heeft Rocky Best Picture gewonnen? Hm.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:13
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:12 schreef Asap het volgende:
    Movie quote!

    Welke film?

    [b"]The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real"[/b]

    Ik zal eens wat meer punten geven, misschien gaat men dan ook over mij dromen
    About a boy?
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:13
    Nee wacht, Lord of War!! Ook laatst gezien...
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:13
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:13 schreef Sheridana het volgende:

    [..]

    About a boy?
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:14
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:13 schreef Sheridana het volgende:
    Nee wacht, Lord of War!! Ook laatst gezien...


    Sheridana +1
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:14
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:12 schreef Sokolsky het volgende:
    Heeft Rocky Best Picture gewonnen? Hm.
    En SS een nominatie voor beste acteur
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:15
    Overigens heb ik het vermoeden dat terwijl ik aan het shoppen was Sheri flink is uitgelopen...
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:17
    ff tussendoor...

    7 films met Jack Black aub, in 1 post
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:22
    Ik weet er vier, geloof ik.
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:23
    Ik kom nu op twee...
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 15:24
    Ik drie, voor de liefhebber
    Mars Attacks!
    Rock School
    King Kong
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:25
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:24 schreef Doff het volgende:
    Rock School
    ITYM School of Rock
    Ik had ook nog High Fidelity.
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:34
    Shallow Hal, ook.
    7eVeNLvrijdag 24 maart 2006 @ 15:34
    School of Rock,
    King Kong
    Mars Attacks
    The Cable guy
    Nacho Libre
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:36
    Zal ik hem dan maar inkoppen?

    Mars Attacks
    School of Rock
    High Fidelity
    Shallow Hal
    King Kong
    Dodgeball
    The Cable Guy
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 15:36
    Dat zijn er 7....

    edit:
    ReSpawnvrijdag 24 maart 2006 @ 15:37
    The Jackal staat er niet bij
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:38
    Ja, 7eVeNL ging zijn post opeens editen.
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:39
    Mars Attacks
    School of Rock
    High Fidelity
    Shallow Hal
    King Kong
    The Cable Guy
    The Jackal
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:39
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:36 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Zal ik hem dan maar inkoppen?

    Mars Attacks
    School of Rock
    High Fidelity
    Shallow Hal
    King Kong
    Dodgeball
    The Cable Guy
    Ik kan hem niet terugvinden in Dodgeball...
    Maar de rest is goed!!
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:41
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:39 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Mars Attacks
    School of Rock
    High Fidelity
    Shallow Hal
    King Kong
    The Cable Guy
    The Jackal
    Deze is wel goed!!

    ZiggyZiggyZiggy +1

    Your turn!!
    EricusMaximusvrijdag 24 maart 2006 @ 15:41
    Tenacious D: Pick of destiny

    Tenacious D
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:42
    Ja, ik jat de boel ook maar bij elkaar, hoor.

    Trivia van welke film?

    * Director Cameo: regisseur at the end of the film, as the owner of "Larry's" hot dog stand.
    * The film was refused classification by The Office of Film and Literature Classification and is currently banned for screening in Australia as of June 2003.
    * U.K. distributor Hamish McAlpine dropped the film after regisseur punched him in the face at a celebratory dinner.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:43
    Ken Park?
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:44
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:43 schreef Sheridana het volgende:
    Ken Park?
    She shoots, she scores!

    Sheridana + 1
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 15:44
    edit: nm
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:45
    Wat een ongelovelijke ***film vond ik dat trouwens zeg...
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:48
    te makkelijk waarschijnlijk...maar ik vin 'm schattig....

    HOe heet hij?

    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:51
    Highmore
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:51
    Uit Charlie & Finding Neverland
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:52
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 15:51 schreef Asap het volgende:
    Highmore
    Ik neem aan dat je zijn voornaam dan ook wel weet...

    Asap +1
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:54
    Freddy , maar ik dacht ik moet snel zijn, dus alleen maar de achternaam
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 15:54
    Movie Quote!

    Welke film?

    You blackmail my soul, eh?
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 15:55
    Nu zelfs 2 keer...je hebt het punt al hoor!!
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 15:55
    Hey, die heeft nog in mijn avatar gestaan.
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 16:01
    So the devil knows who sent you.
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 16:06
    : Don't bother coming to confession because I'll never forgive you.
    : You blackmail my soul, eh?
    : Hell yes.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:11
    Legend of Zorro?
    Lonewolf2003vrijdag 24 maart 2006 @ 16:12
    Constantine
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 16:13
    Spawn?
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 16:30
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 16:11 schreef Sheridana het volgende:
    Legend of Zorro?
    Jemig je gaat wel snel zo



    Sheridana +1
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:33
    Eh ja.....

    Dat moet gevierd worden...

    Iemand een negerzoen....?

    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:35
    Nee?
    Niet grappig?
    dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 16:36
    ik 2 graag
    een negertongzoen of een tongnegerzoen?
    ziggyziggyziggyvrijdag 24 maart 2006 @ 16:40
    Het heet geen Negerzoen meer.
    Gewoon Zoen.

    Maar ja dat staat ook weer wat raar.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:40
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 16:36 schreef dolle_hond het volgende:
    ik 2 graag
    een negertongzoen of een tongnegerzoen?

    Van ieder 1, mag ook...

    en intussen...:

    De naam van deze meneer....en 4 films aub...in 1 post...

    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:40
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 16:40 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Het heet geen Negerzoen meer.
    Gewoon Zoen.

    Maar ja dat staat ook weer wat raar.
    En hoe noem je een zoen van mij dan...?

    PRECIES!!
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:48
    niemand? Of zijn er nog heel weinig mensen aanwezig...?
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 16:50
    Tom Berenger
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:51
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 16:50 schreef Asap het volgende:
    Tom Berenger
    Dat klopt...nu alleen nog 4 films...
    Asapvrijdag 24 maart 2006 @ 16:53
    Tom Berenger

    Platoon
    Major League
    Major League II

    Verder ga ik niet, want ik ga naar huis...
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 16:56
    En die drie zijn al goed...
    dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 17:03
    the hollywood sign
    victorinoxvrijdag 24 maart 2006 @ 17:05
    Sniper

    *zucht* Wanneer leer ik het nou... Eerst antwoord geven op de openstaande vraag, daarna pas de rest van de vragen lezen...
    dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 17:12
    ik ga ff offline
    ben rond 19:00 wel weer aanwezig
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 17:15
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 17:03 schreef dolle_hond het volgende:
    the hollywood sign
    dolle_hond +1

    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 17:18
    Mag ik m'n vanmiddag in elkaar gekunstelde vraajge uitproberen?
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 17:18
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 17:18 schreef Doff het volgende:
    Mag ik m'n vanmiddag in elkaar gekunstelde vraajge uitproberen?
    tuurlijk!!
    victorinoxvrijdag 24 maart 2006 @ 17:19
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 17:18 schreef Doff het volgende:
    Mag ik m'n vanmiddag in elkaar gekunstelde vraajge uitproberen?
    'tuurlijk
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 17:20
    ok, komt 'ie

    De eerste letters van deze films (zonder eventuele lidwoorden) vormen samen de titel van een film. EEN letter mist. Het moet natuurlijk niet te gemakkelijk worden

    1


    2


    3


    4


    5


    6


    7


    8


    9


    [ Bericht 4% gewijzigd door Doff op 24-03-2006 18:36:16 ]
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 17:22
    Wat erg, ik herken er geen 1!!
    victorinoxvrijdag 24 maart 2006 @ 17:22
    Ik herken zo op het eerste gezicht geen enkele film.

    6. Filofax?
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 17:24
    twee ervan zijn volgens mij erg gemakkelijk, rest is misschien wat lastig
    Maar Filofax is fout.
    Ik zal ze ff nummeren.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 17:25
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 17:22 schreef victorinox het volgende:
    Ik herken zo op het eerste gezicht geen enkele film.

    6. Filofax?
    we zijn wel lekker GMTA bezig he...?
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 17:26
    Sorry, moet gaan, check antwoorden later
    Sokolskyvrijdag 24 maart 2006 @ 17:26
    Ik eh... sluit mij aan bij vic en Sheri
    victorinoxvrijdag 24 maart 2006 @ 17:27
    2. Quiz Show?
    5. The Faculty?
    victorinoxvrijdag 24 maart 2006 @ 17:27
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 17:25 schreef Sheridana het volgende:

    [..]

    we zijn wel lekker GMTA bezig he...?
    Behoorlijk ja.
    Sheridanavrijdag 24 maart 2006 @ 17:28
    Ik ga er ook vandoor....zwaar aan weekend toe...tot maandag!
    EricusMaximusvrijdag 24 maart 2006 @ 17:42
    Last Life in the Universe?
    EricusMaximusvrijdag 24 maart 2006 @ 17:43
    Requiem for a Dream?
    Lonewolf2003vrijdag 24 maart 2006 @ 17:47
    Ik sluit me bij Sheri, Vic & Sokolsky aan
    Californiavrijdag 24 maart 2006 @ 17:58
    Ik zie Intolerable Cruelty geloof ik.
    SaintOfKillersvrijdag 24 maart 2006 @ 18:10
    En Brazil? En Jeremy Piven, al weet ik de film niet meteen.

    Die met de steutel heb ik volgens mij ook gezien.
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 18:30
    Intolerable Cruelty en Brazil zijn goed
    De zwartwit-film is een franse productie
    De eerste foto is geen oorlogsfilm
    Die met de schreeuwende dame is een remake en opnieuw overgedaan in 2005
    De laatste foto: initialen AJ en AB
    SaintOfKillersvrijdag 24 maart 2006 @ 18:33
    Original Sin?
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 18:35
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 18:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
    Original Sin?
    correct

    Een hint voor de zwartwit-foto:

    JelleSvrijdag 24 maart 2006 @ 18:51
    Een tvp dan maar...
    Californiavrijdag 24 maart 2006 @ 18:56
    Dat middelste gezicht was duidelijk Frans . Maar dat ljikt me Ascenseur Pour L'Echafaud.
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 18:59
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 18:56 schreef California het volgende:
    Dat middelste gezicht was duidelijk Frans . Maar dat ljikt me Ascenseur Pour L'Echafaud.
    (met geniale soundtrack natuurlijk van Miles Davis )

    alternatieve foto voor foto 7 (het dagboek):
    dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 19:56
    twin peaks:fire walk with me
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 20:20
    quote:
    Op vrijdag 24 maart 2006 19:56 schreef dolle_hond het volgende:
    twin peaks:fire walk with me


    Als ik het goed heb zijn er nu vier films geraden? Dat is toch wel wat mogelijk lijkt me.
    De film die ik zoek is door dezelfde persoon geregisseerd als een van de films van de afbeeldingen. De missende letter is een N trouwens.
    dolle_hondvrijdag 24 maart 2006 @ 20:23
    is het dan een T of een F?
    Doffvrijdag 24 maart 2006 @ 20:29
    ? De missende letter is een N.
    Patchzaterdag 25 maart 2006 @ 00:32
    gaat lekker hier...
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 00:41
    De I (Intolerable Cruelty), B (Brasil), A (Ascenseur pour l'Echafaud), O (Original Sin) en T (Twin Peaks: Fire Walk With Me) zijn geraden en de N is gegeven.
    De regisseur is een de regisseur van de film waar ik naar zoek van een van deze gerade films.
    IBAOT + N zijn nu dus gegeven.

    [ Bericht 0% gewijzigd door Doff op 25-03-2006 00:52:27 ]
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 00:55
    afbeelding 3


    afbeelding 6
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 12:33
    3 heb ik wel gezien volgens mij.
    dyonvbaalzaterdag 25 maart 2006 @ 14:02
    is dat niet uit die film met die meteor.. ehh... met morgan freeman als president van de verenigde staten?
    dolle_hondzaterdag 25 maart 2006 @ 14:58
    op 3 zien we toch TL?
    Lonewolf2003zaterdag 25 maart 2006 @ 16:27
    Nog steeds die vraag van Doff
    SaintOfKillerszaterdag 25 maart 2006 @ 16:29
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 16:27 schreef Lonewolf2003 het volgende:
    Nog steeds die vraag van Doff
    Ik vind 't een goede vraag, hij kan er niets aan doen dat wij zo dom zijn .
    Lonewolf2003zaterdag 25 maart 2006 @ 16:58
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 16:29 schreef SaintOfKillers het volgende:

    [..]

    Ik vind 't een goede vraag, hij kan er niets aan doen dat wij zo dom zijn .
    Vragen die ik niet weet, zijn per definitie niet leuk.
    Californiazaterdag 25 maart 2006 @ 17:17
    Zat Piven in Deep Thr Impact?
    dyonvbaalzaterdag 25 maart 2006 @ 17:50
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 17:17 schreef California het volgende:
    Zat Piven in Deep Thr Impact?
    deep impact. die bedoelde ik bij 3 met morgan freeman als president van de VS
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 18:16
    quote:
    op 3 zien we toch TL?
    Yup, maar is geen Deep Impact:).
    Nicolas Cage speelt er de hoofdrol (de film op foto 3 dus).

    Afbeelding 1:


    Afbeelding 5:

    tevens de hint met de remakes...

    Afbeelding 6:


    Nu moet 'ie toch echt wel lukken
    En de film die ik zoek is door een van m'n favoriete regisseurs gemaakt

    [ Bericht 39% gewijzigd door Doff op 25-03-2006 18:29:59 ]
    dolle_hondzaterdag 25 maart 2006 @ 18:32
    3 - the family man?
    EricusMaximuszaterdag 25 maart 2006 @ 18:44
    Nochnoy Dozor ( of hoe je het ook schrijft.. )
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 19:05
    Family Man en Night Watch/"Nochnoy Dozor" zijn goed. Nu alleen foto 1 en 5 nog
    IBAOTNFN zijn inmiddels bij elkaar gesprokkeld.
    Lonewolf2003zaterdag 25 maart 2006 @ 21:10
    1 = Sophie Scholl
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 21:18
    Nope
    Er is wel sprake van verkondiging van een of andere rassenleer door de man op de foto. Verder geen verband met WOII of Duitsland.
    Hint:
    Asapzaterdag 25 maart 2006 @ 22:35
    Is vijf de remake, King Kong? Een vrouw die schrikt en een boot om hem te vervoeren?

    Moet deze nog steeds zien
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 22:41
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:35 schreef Asap het volgende:
    Is vijf de remake, King Kong? Een vrouw die schrikt en een boot om hem te vervoeren?

    Moet deze nog steeds zien

    Nog eentje , tenzij je 'm nu natuurlijk gewoon ff raadt...
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 22:53
    1 lijkt me gewoon Kinsey.
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 22:55
    Barton Fink?
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 22:56
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:53 schreef Sokolsky het volgende:
    1 lijkt me gewoon Kinsey.
    nope, nog een laatste foto dan maar:
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 22:57
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:55 schreef Sokolsky het volgende:
    Barton Fink?

    Sokolsky +1

    Dat duurde ff, ik zal maar niet vaker dit soort vragen maken
    De missende film is Rabbit-Proof Fence
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 22:57
    Oh, ik heb hier even niks gezegd.
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 22:59
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:57 schreef Doff het volgende:
    Dat duurde ff, ik zal maar niet vaker dit soort vragen maken
    Het type vraag is wel leuk, maar de plaatjes waren echt heel moeilijk herkenbaar.
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:01
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:59 schreef Sokolsky het volgende:

    [..]

    Het type vraag is wel leuk, maar de plaatjes waren echt heel moeilijk herkenbaar.
    Ik overschat jullie misschien een beetje, zie het als een compliment
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 23:04
    Tja, als je plaatjes van Japanse jaren '50 films had gepost had ik het natuurlijk wél direct geweten...



    Welke film?
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:07
    The Good, the Bad and the Ugly natuurlijk
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 23:08
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:07 schreef Doff het volgende:
    The Good, the Bad and the Ugly natuurlijk
    Zaterdagavond moet je niet te ingewikkeld doen, is mijn ervaring.

    Doff +1
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:13
    Welke film?
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:16
    Is dat niet Layer cake?
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 23:17
    Ik denk het wel.
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:17
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:16 schreef mamamiep het volgende:
    Is dat niet Layer cake?
    Dat is zeker zo
    Mamamiep +1

    Is het nou mamma of mama?
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:19
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 22:56 schreef Doff het volgende:

    [..]

    nope, nog een laatste foto dan maar:
    [afbeelding]
    Deze had ik wel herkend, maar ja...beetje te laat nu.
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:20
    Er staat mama . Als ik me aan de officiele spelling ga houden (volgens mij mag het trouwens allebei), dan gaan denk ik heel veel mensen zeuren, want ik heb bijvoorbeeld een hekel aan 'enigste' en 'ouder als' etc. .
    Sokolskyzaterdag 25 maart 2006 @ 23:22
    Ik vind dat er in mamamiep al wel genoeg m'en zitten, daar moet je er niet nog een tussen willen proppen.
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:22
    Welke film?

    BP
    EI
    BS
    CR
    CM

    (4 acteurs/actrices + 1 regisseur)
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:23
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:20 schreef mamamiep het volgende:
    want ik heb bijvoorbeeld een hekel aan 'enigste' en 'ouder als' etc. .
    Groot gelijk heb je!
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:24
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:20 schreef mamamiep het volgende:
    Er staat mama . Als ik me aan de officiele spelling ga houden (volgens mij mag het trouwens allebei), dan gaan denk ik heel veel mensen zeuren, want ik heb bijvoorbeeld een hekel aan 'enigste' en 'ouder als' etc. .
    Inderdaad
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:25
    Charlotte Rampling?
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:28
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:25 schreef wyccie het volgende:
    Charlotte Rampling?
    Nooit van gehoord eigenlijk, maar het geslacht is goed .
    ziggyziggyziggyzaterdag 25 maart 2006 @ 23:30
    Brad Pitt?
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:30
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:30 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Brad Pitt?
    Ietsje minder bekend. Geslacht ook hier goed.
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:34
    Bill Paxton?
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:36
    Nope.

    Film is uit 1995.
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:38
    Pullman? Of heet hij niet Bill van voren?
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:38
    Bryan Singer?
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:38
    Ik gok maar The Ususal Suspects.
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:39
    Bill Pullman is goed.
    Bryan Singer en The Usual Suspects niet.
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:43
    CR kennen we voornamelijk als klein meisje in een reeks films, maar ook als volwassen vrouw is ze bekend.
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:44
    Bill Pullman is zo'n naam die ik vaak hoor, maar waar ik geen gezicht bij weet. Ik weet dus ook geen films van hem uit 1995.
    Doffzaterdag 25 maart 2006 @ 23:45
    A Simple Plan? Of was die van Raimi.
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:46
    Ach, je hoeft ook niet perse van hem die film te kennen. Het zou ook via CR kunnen, of EI, die ook erg bekend is, maar met name door een televisiereeks in GB (en later nog veel meer landen).
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:46
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:45 schreef Doff het volgende:
    A Simple Plan? Of was die van Raimi.
    Raimi en uit 1998 (even opgezocht voor je).
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:52
    Het is vandaag zaterdag.
    (ja, dit is een hint voor iemand)
    wycciezaterdag 25 maart 2006 @ 23:52
    Oh Christina Ricci!
    mamamiepzaterdag 25 maart 2006 @ 23:53
    quote:
    Op zaterdag 25 maart 2006 23:52 schreef wyccie het volgende:
    Oh Christina Ricci!
    En dat is al 2 goed.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:00
    EI is bekend door een van de meest succesvolle en hilarische Engelse programma's. Iedereen kent het en de acteurs (al is er geloof ik al 1 overleden).
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:03
    De titel van de film is de naam van een van de hoofdpersonen.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:04
    In Mermaids was Christina 8 ofzo. Dat kan het dus niet zijn.

    En je bedoelt Monthy Python?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:05
    Ik bedoel inderdaad MP.
    En Mermaids was het niet nee, hier is ze een jaar of 16.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:05
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:00 schreef mamamiep het volgende:
    EI is bekend door een van de meest succesvolle en hilarische Engelse programma's. Iedereen kent het en de acteurs (al is er geloof ik al 1 overleden).
    edit: overbodig
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:10
    Initiaal van de film: C
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:12
    Dus eigenlijk moet je gewoon een naam met een C noemen .
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:13
    Corinna, Corinna ofsoiets? Al is die met Whoopie Goldberg als ik me niet vergis?
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 00:13
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:00 schreef mamamiep het volgende:
    EI is bekend door een van de meest succesvolle en hilarische Engelse programma's. Iedereen kent het en de acteurs (al is er geloof ik al 1 overleden).
    Da's uiteraard Eric Idle.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:14
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:12 schreef mamamiep het volgende:
    Dus eigenlijk moet je gewoon een naam met een C noemen .
    Je wil echt heel graag je bed in he
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 00:15
    Doff, jouw avatar lijkt op de mijne. Ik verwar jou nu steeds met mij. Neem eens een andere.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:15
    Christine?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:16
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:13 schreef Doff het volgende:
    Corinna, Corinna ofsoiets? Al is die met Whoopie Goldberg als ik me niet vergis?
    Nee, de film bestaat enkel uit 1 naam, dus niet + een achternaam of twee keer de naam oid.
    En ik lig al in bed, maar ik ben aan het leren, dus zo'n haast heb ik niet .
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:16
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:15 schreef wyccie het volgende:
    Christine?
    .
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:18
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:16 schreef mamamiep het volgende:

    [..]

    Nee, de film bestaat enkel uit 1 naam, dus niet + een achternaam of twee keer de naam oid.
    En ik lig al in bed, maar ik ben aan het leren, dus zo'n haast heb ik niet .
    Geinig, ik ben ook met mn dooie gemak met studieopdracht bezig.
    Enne, ziggy, ik zal een nieuwe avatar in overweging nemen
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:20
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:18 schreef Doff het volgende:

    [..]

    Geinig, ik ben ook met mn dooie gemak met studieopdracht bezig.
    Enne, ziggy, ik zal een nieuwe avatar in overweging nemen
    Ik heb maandag en woensdag tentamen en moet vrijdag nog een paper inleveren. Daarbij lig ik nooit voor 12 uur op bed, dus ik slaap nog lang niet .
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:21
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:18 schreef Doff het volgende:
    Enne, ziggy, ik zal een nieuwe avatar in overweging nemen
    Ik denk niet dat hij het meende. Echt verwarrend was het toen iedereen die stomme Games-avatar had voor de prijsvraag.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:24
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:21 schreef wyccie het volgende:

    [..]

    Ik denk niet dat hij het meende. Echt verwarrend was het toen iedereen die stomme Games-avatar had voor de prijsvraag.
    Ah nouja, ik heb 'm net vandaag voor het eerst, dus kijk wel ff
    Maare goed. Ik ga met C namen gokken beginnen

    Charlotte?
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:24
    Christopher
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:27
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:24 schreef wyccie het volgende:
    Christopher
    Eindelijk het goede geslacht. Ik heb pas nog gezegd dat er in FMT teveel (halfnaakte) vrouwen voorkwamen en dat je kon merken dat het voornamelijk jongens zijn die hier zitten. Dan neem ik natuurlijk wel een mannennaam als film (al is de hoofdpersoon een jongen van een jaar of 15).
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:28
    Charlie
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:29
    Charles
    Ik heb echt geen idee...
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:29
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:28 schreef Doff het volgende:
    Charlie
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:29 schreef Doff het volgende:
    Charles
    Ik heb echt geen idee...
    .
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:30
    Voor jullie straks alle mogelijke namen gaan proberen, er komt geen h na de C.
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 00:31
    Casper toch gewoon?
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:31
    Arghh. Natuurlijk.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:32
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:31 schreef Sokolsky het volgende:
    Casper toch gewoon?
    Als je het weet is het heel gewoon ja.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:32
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:31 schreef Sokolsky het volgende:
    Casper toch gewoon?
    Zo te horen ken jij de film wel?

    Sokolsky +1
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:34
    Voor de liefhebber:

    Casper

    Brad Silberling
    Bill Pullman
    Christina Ricci
    Cathy Moriarty
    Eric Idle
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 00:44
    Mijn zusje was er destijds dol op.

    Wat is de snelheid van een onbeladen zwaluw?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:44
    60 km/u?
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:53
    Is dat een verwijzing naar een film?
    70 km/u?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:53
    Ik ga toch maar naar bed, ben een beetje moe van vandaag. Ik gok erop dat ik het niet goed hebt, want het lijkt me een beetje een strikvraag .
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 00:54
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:53 schreef mamamiep het volgende:
    Ik gok erop dat ik het niet goed hebt, want het lijkt me een beetje een strikvraag .


    Ik heb nog niet het antwoord gehoord wat ik wilde horen.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:54
    Lijkt dit op een triviavraag en dan bestaat de onbeladen zwaluw niet, dus 0 km/u .
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:54
    Frappant dat je zelden vermeldt om welke film het gaat.
    Zelfs al is het zo dat je de film weet als je de vraag ziet (indien je de film gezien hebt)....ik zou het fijn vinden om dat soort trivia ook te weten zonder de betreffende film gezien te hebben.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 00:56
    Maar ik ga naar bed .
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 00:57
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:56 schreef mamamiep het volgende:
    Maar ik ga naar bed .
    Succes met dat studiespul van je
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 00:58
    Welterusten.

    Ik ga ook
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 01:00
    Het komt uit een film met EI.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 01:11
    Geen idee, welterusten.
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 01:50
    Wat bedoel je eigenlijk? Een Europese of een Afrikaanse zwaluw?
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 03:40
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 01:50 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Wat bedoel je eigenlijk? Een Europese of een Afrikaanse zwaluw?


    ziggyziggyziggy +1
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 03:56
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 00:54 schreef wyccie het volgende:
    Frappant dat je zelden vermeldt om welke film het gaat.
    Zelfs al is het zo dat je de film weet als je de vraag ziet (indien je de film gezien hebt)....ik zou het fijn vinden om dat soort trivia ook te weten zonder de betreffende film gezien te hebben.
    Omdat als je deze quote herkent, je de film ook meteen weet. En anders weet je het antwoord toch niet.
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 03:56
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 01:50 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
    Wat bedoel je eigenlijk? Een Europese of een Afrikaanse zwaluw?

    Beste antwoord ooit in FMT.
    dolle_hondzondag 26 maart 2006 @ 09:28
    en weer een puntje op de zwarte lijst voor z3
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 11:37
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 09:28 schreef dolle_hond het volgende:
    en weer een puntje op de zwarte lijst voor z3


    Even een vraag bedenken, momentje.
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 11:40
    Noem drie bands of artiesten die te horen zijn in 24 Hour Party People (en ik ga uit van de soundtrack listing op imdb).

    - edit: de derde krijgt het punt -
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 11:53
    Film nooit gezien, maar Duran Duran ?
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 11:56
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 11:53 schreef mamamiep het volgende:
    Film nooit gezien, maar Duran Duran ?
    Nope. Had trouwens nog best gekund.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 11:56
    Prince?
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 11:57
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 03:56 schreef Lonewolf2003 het volgende:

    [..]

    Omdat als je deze quote herkent, je de film ook meteen weet. En anders weet je het antwoord toch niet.
    Ja, dat is wat ik zei, maar dan met andere woorden.

    En tóch vind ik het fijn om te weten opm welke film het gaat als bijvoorbeeld de volgende keer weer dezelfde vraag gesteld wordt

    En trouwens:
    Joy Division, Stone Roses en pfff uhm apen.
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 11:58
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 11:57 schreef wyccie het volgende:

    [..]

    Ja, dat is wat ik zei, maar dan met andere woorden.

    En tóch vind ik het fijn om te weten opm welke film het gaat als bijvoorbeeld de volgende keer weer dezelfde vraag gesteld wordt

    En trouwens:
    Joy Division, Stone Roses en pfff uhm apen.
    Joy Division is goed.

    De quote kwam trouwens uit Monty Python and the Holy Grail.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 11:59
    Die heb ik nog wel op dvd .
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 12:00
    The Cure . Als die erin zit ga ik heel hard lachen.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:01
    oh...op de soundtrack...hmm, dat kan zomaar heel wat anders zijn.

    Dan gok ik nog New Order en David Bowie.
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:01
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:00 schreef mamamiep het volgende:
    The Cure . Als die erin zit ga ik heel hard lachen.
    Hou maar op met lachen. Die zitten er niet in.
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:02
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:01 schreef wyccie het volgende:
    oh...op de soundtrack...hmm, dat kan zomaar heel wat anders zijn.
    De 'soundtrack' op imdb vermeldt ook nummers die wel in de film te horen zijn, maar niet op de officiele cd staan.
    quote:
    Dan gok ik nog New Order en David Bowie.
    New Order is ook goed.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:03
    Warsaw?
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:03
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:03 schreef wyccie het volgende:
    Warsaw?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 12:03
    Franz Ferdinand?
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 12:04
    Jeff Buckley?
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:05
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:03 schreef mamamiep het volgende:
    Franz Ferdinand?
    Nee.

    *ding dong* Hier volgt een dienstmededeling: Ik krijg trouwens over een minuutje of tien bezoek, dus het is mogelijk dat ik het derde antwoord niet meer zie. Einde mededeling. *ding dong*
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:05
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:05 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

    [..]

    Nee.

    *ding dong* Hier volgt een dienstmededeling: Ik krijg trouwens over een minuutje of tien bezoek, dus het is mogelijk dat ik het derde antwoord niet meer zie. Einde mededeling. *ding dong*
    Jeff Buckley ook niet. Je kan bijvoorbeeld meer de punkkant opdenken.
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 12:06
    Ik zei toch dat ik de film nooit gezien had. Ik ben gewoon wat dingen aan het gokken .
    dolle_hondzondag 26 maart 2006 @ 12:06
    joy division
    sex pistols
    new order
    happy mondays
    can
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:07
    Gewoon Ian Curtis solo dan?
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:07
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:06 schreef dolle_hond het volgende:
    joy division
    sex pistols
    new order
    happy mondays
    can
    dolle_hond + 1
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:07
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:06 schreef dolle_hond het volgende:
    joy division
    sex pistols
    new order
    happy mondays
    can
    Die bedoelde ik met de apen!

    monkeys, mondays
    ziggyziggyziggyzondag 26 maart 2006 @ 12:08
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:07 schreef wyccie het volgende:

    [..]

    Die bedoelde ik met de apen!

    monkeys, mondays
    Sorry, ik had het niet door.
    dolle_hondzondag 26 maart 2006 @ 12:08
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:07 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

    [..]

    dolle_hond + 1
    dan stond tony alleen met can te praten

    hoe heet de zaal die in manchester ligt, waar 24 hour party people zich veel afspeelt
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:09
    Maar goed, nu kan ik weer verder met het huishouden.
    wycciezondag 26 maart 2006 @ 12:09
    Oh Hacienda.

    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 16:15
    Hacienda is volgens mij goed. Dus Wyccie als je er bent, stel maar een nieuwe vraag.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:23
    Stel jij er anders een?
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 16:25
    Ik heb nog wel een leuk vraagje staan.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:31
    Ga je gang
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 16:32
    Oké.
    Welke film?


    [ Bericht 16% gewijzigd door Lonewolf2003 op 26-03-2006 16:47:31 ]
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 16:35
    Ben ik net een hele tijd bezig met men vraag....

    Pulp fiction, om maar is wat te roepen.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:35
    Lemony Snickets' Series of Unfortunate Events ?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 16:36
    Als Jelle heel graag zijn vraag wil stellen, mag dat. Dan doe ik deze wel in de kast.
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 16:39
    Nee hoor, ga maar verder met deze vraag. Alleen je plaatje doet het hier niet meer.
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 16:42
    Nog niet geraden.

    En hier doet het plaatje het gewoon. Maar als er meer problemen zijn, probeer ik het op te lossen.
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 16:44
    Nu doet die het weer wel, tres vaag.

    ehm, Brewster's Millions
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:46
    Bij mij doet ie t niet meer...
    Maare Chronicles of Narnia, the Witch, the Lion and the Wardrobe?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 16:47


    En hopelijk doet die het met tinypic beter.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:49
    Scrooged?
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 16:55
    Oliver Twist? (dat is toch echt een kinderhand toch?)
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 16:56
    Hook?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 17:02
    Nope.
    Nog een plaatje dan maar:
    mamamiepzondag 26 maart 2006 @ 17:03
    Ik kan nu eerlijk zeggen dat ik de film niet heb gezien. Tweede plaatje komt me absoluut niet bekend voor.
    EricusMaximuszondag 26 maart 2006 @ 17:24
    The Time Machine?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 17:33
    Nog maar een plaatje dan.
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 17:34
    Niet de Time Machine dus.
    EricusMaximuszondag 26 maart 2006 @ 17:37
    Dark City?
    dolle_hondzondag 26 maart 2006 @ 17:40
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 12:09 schreef wyccie het volgende:
    Oh Hacienda.


    wyccie +1
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 17:49
    2046?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 17:52
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 17:37 schreef EricusMaximus het volgende:
    Dark City?

    EricusMaximus +1
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 17:53
    Is dat een leuke film? Vergelijkbaar aan Brasil?
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:07
    Wel leuk, maar heel anders dan Brazil. Een stuk serieuzer.
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:16
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:07 schreef Sokolsky het volgende:
    Wel leuk, maar heel anders dan Brazil. Een stuk serieuzer.
    Brazil bedoel je? Of Dark City. Ik vond Brazil namelijk een serieusere film met een boodschap en Dark City een vermakelijk SF thrillertje.
    EricusMaximuszondag 26 maart 2006 @ 18:24
    Daar ben ik weer

    Welke film?

    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:31
    The White diamond
    EricusMaximuszondag 26 maart 2006 @ 18:35
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:31 schreef JelleS het volgende:
    The White diamond
    Indeed

    JelleS +1
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:39
    Gaat over films die het meeste opbrachten. Welke films moeten er op 1. In één post graag.

    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:42
    1960-1966 Dr. No
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 18:43
    1967-1969 Spartacus? Of was dat veel later
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:44
    Nope, film kwam uit '65 @ lonewolf.

    Spartacus is uit '60
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 18:46
    Dus Spartacus: 1960-1966 ?
    laurenzo85zondag 26 maart 2006 @ 18:48
    Zal wel Sound of Music zijn.. Die ander Once Upon a time in the west?
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 18:48
    En Who's Afraid of Virginia Wolf?
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:48
    Ook niet

    Zoals je ziet is er een groot verschil tussen de 2 lijstjes. Aan de ene kant musicals en 'plat' vermaak, aan de andere kant kwaliteitsfilms. Bij de nummers 1 is dat ook zo.
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:49
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:48 schreef laurenzo85 het volgende:
    Zal wel Sound of Music zijn.. Die ander Once Upon a time in the west?
    Sound of music is correct, andere is nog niet geraden.

    Who's Afraid of Virginia Wolf zit wel in de buurt.
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:50
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:16 schreef Lonewolf2003 het volgende:

    [..]

    Brazil bedoel je? Of Dark City. Ik vond Brazil namelijk een serieusere film met een boodschap en Dark City een vermakelijk SF thrillertje.
    De boodschap van Brazil was serieuzer, maar de toonzetting natuurlijk niet.
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:51
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:48 schreef JelleS het volgende:
    Ook niet

    Zoals je ziet is er een groot verschil tussen de 2 lijstjes. Aan de ene kant musicals en 'plat' vermaak, aan de andere kant kwaliteitsfilms. Bij de nummers 1 is dat ook zo.
    Ik vind het verschil niet zo groot hoor. Doctor Zhivago vind ik een prachtfilm, Funny Girl een geweldig prul.
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:52
    60-66 Dr. Strangelove?
    67-69 Goldfinger?
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:52
    The Graduate?
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:52
    60-66 is al geraden. Goldfinger is fout, zie men hint.
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:53
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:52 schreef Sokolsky het volgende:
    The Graduate?
    Uiteraard. Voor 3 miljoen gemaakt, en een opbrengt van rond de 50 miljoen.
    Sokolsky +1
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:54
    1. The Good the Bad and the Ugly
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:54
    Godlfinger staat ook gewoon in dat andere lijstje
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:56
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:54 schreef Sokolsky het volgende:
    Godlfinger staat ook gewoon in dat andere lijstje
    Ik dacht het is vast een Bond. En dat was de eerste Bond die bij me op kwam.
    Sokolskyzondag 26 maart 2006 @ 18:56
    Hoe kom je er achter of iemand een heks is?
    Lonewolf2003zondag 26 maart 2006 @ 18:58
    quote:
    Op zondag 26 maart 2006 18:56 schreef Sokolsky het volgende:
    Hoe kom je er achter of iemand een heks is?
    Als die blijft drijven. Dus als die lichter is dan een eend.
    JelleSzondag 26 maart 2006 @ 18:59
    Kijken of het evenveel weegt als een eend.
    Doffzondag 26 maart 2006 @ 19:08
    Groene ogen