Het ging dus om die uitzending uit 2001, waar het ging om anti-Westerse preken, zoals de opsomming van christenen, joden, vrouwen en homoseksuelen duidelijk maakt.quote:Op donderdag 16 maart 2006 15:22 schreef Tikorev het volgende:
[..]
In een aantal moskeeën in Nederland wordt stelselmatig geweld gepredikt, ook tegen vrouwen.
NOVA onderzocht de politieke islam in Nederland en ontdekte dat in veel teksten wordt opgeroepen tot haat tegen christenen, joden, vrouwen en homoseksuelen.
[..]
![]()
quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:37 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Wat jij net 'mijn stelling' noemde was het onderwerp waar deze discussie over gaat. Die kun je hooguit met argumenten weerleggen. Suggereren dat het onderwerp zelf een argument is door het een dooddoener te noemen raakt kant noch wal...
Andries knevel, ook al zo'n linkse ratquote:Op zaterdag 18 maart 2006 12:18 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Tsja, Thomas Lepeltak aka Stan Huygens vind ik echt een rooie rakker. Bah, wat een linkse flutjournalist.
quote:The hostile media effect, sometimes called the hostile media phenomenon, refers to the theory that ideological partisans often think that media coverage is biased against their particular opinions on an issue. This phenomenon has been identified experimentally (Vallone, Ross, & Lepper, 1985).
De rechtse medemens is altijd beleefd, dat zien we maar weer.quote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:53 schreef LexRex het volgende:
Die linkse honden roepen hetzelfde over de 'rechtse' media, dus het schiet weinig op allemaal idd.
Oh? En, oh?quote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:53 schreef LexRex het volgende:
Die linkse honden roepen hetzelfde over de 'rechtse' media, dus het schiet weinig op allemaal idd.
quote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:48 schreef Yildiz het volgende:
Dit verschijnsel heeft zelfs een naam.
Olé: http://en.wikipedia.org/wiki/Hostile_media_effect
[..]
Draai, draai draai....quote:Op zaterdag 18 maart 2006 13:25 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Het ging dus om die uitzending uit 2001, waar het ging om anti-Westerse preken, zoals de opsomming van christenen, joden, vrouwen en homoseksuelen duidelijk maakt.
Welke draai?quote:
Teulings e.d. zijn niet verkeerd hoor, zo slecht is adam niet. Maar dat jij Sweder van Wijnbergen niet kent is meer een bewijs van jouw beperkte kennis dan dat van Wijnbergen onbekwaam zou zijn..quote:Op zondag 2 april 2006 21:11 schreef pmb_rug het volgende:
Ook probeerde ze het door een economie professor uit de minst prominente stad op economie gebied: Amsterdam. Dhr Wijnbergen is zelf ook ambtenaar geweest.
Met zo`n opmerking doe je meteen je hele post af. Volgens mij zijn ze aan de KUT vergeten je wat communicatiecursussen te geven.quote:Op zondag 2 april 2006 21:11 schreef pmb_rug het volgende:
beste economie faculteit van EUROPA, namelijk Tilburg.
quote:Op zondag 2 april 2006 21:47 schreef Napalm het volgende:
[..]
Teulings e.d. zijn niet verkeerd hoor, zo slecht is adam niet. Maar dat jij Sweder van Wijnbergen niet kent is meer een bewijs van jouw beperkte kennis dan dat van Wijnbergen onbekwaam zou zijn..
[..]
quote:Met zo`n opmerking doe je meteen je hele post af. Volgens mij zijn ze aan de KUT vergeten je wat communicatiecursussen te geven.
alsof Wynia zo'n autoriteit is....quote:Op zondag 2 april 2006 21:21 schreef du_ke het volgende:
Zozo je hebt je echt zitten ergeren he? Vond het zelf niet zo heel erg ze hebben beide kanten van de zaak uitgebreid aan het woord gelaten en dat er in dit geval aandacht is voor PvdA'ers GL'ers en SP'ers vind ik ook niet raar. Ze zijn toch het onderwerp.
btw Syb Winia van Elsevier kwam ook regelmatig aan het woord. En van Sweder van Wijnbergen heb ik zelfs als niet economiestudent wel gehoord. Maardat zegt misschien meer over je algemene ontwikkeling.
Goed stuk hoor, de nuance en de onderbouwing zijn echt primaquote:Op zaterdag 18 maart 2006 23:53 schreef LexRex het volgende:
Die linkse honden roepen hetzelfde over de 'rechtse' media, dus het schiet weinig op allemaal idd.
Links staat tegenwoordig voor Rechts.quote:Op maandag 3 april 2006 09:35 schreef SCH het volgende:
Ik denk dat het rechtse mediablok momenteel sterker is met HP/DeTijd, Elsevier en De Telegraaf voorop.
Behalve het woordje natuurlijjk is het een prima post. Klopt in mijn ogen geen zak van maar het is een mening.quote:Op maandag 3 april 2006 10:23 schreef klez het volgende:
[..]
Links staat tegenwoordig voor Rechts natuurlijk.
Links is conservatief en behoudend, nauwelijks geinteresseerd in Westerse vooruitstrevende waarden als vrijheid en democratie, terwijl rechts waarden als verandering en vernieuwing, die per definitie aan het "individu" gekoppeld zijn, omarmd heeft.
Heb je het over de reportage met de titel "Help! Een links kabinet..."? Ja, verschrikkelijk.quote:Op zondag 2 april 2006 21:11 schreef pmb_rug het volgende:
Over linkse media gesproken:
Vandaag, net afgelopen, netwerk van de KRO over de toekomst onder een links kabinet.
Onderbouw het eens. Of moet ik dit gewoon als een "typisch linkse" post beschouwen?quote:Op maandag 3 april 2006 10:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Behalve het woordje natuurlijjk is het een prima post. Klopt in mijn ogen geen zak van maar het is een mening.
Behalve de stelling "verandering en vernieuwing, die per definitie aan het "individu" gekoppeld zijn". Dat is geen mening, maar complete onzin.quote:Op maandag 3 april 2006 10:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Klopt in mijn ogen geen zak van maar het is een mening.
De Telegraaf is een VVD-krant.quote:Op maandag 3 april 2006 10:23 schreef klez het volgende:
De Telegraaf zonder ik hier ff van uit, die geeft meer het sentiment van de gemiddelde Nederlander van SP tot LPF weer (gewoon dom).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |