maar 20 codes?quote:Op woensdag 3 mei 2006 12:07 schreef veldmuis het volgende:
Mocht het je boeien, je moet de code van een Sanyo TV hebben, en dan kan je door het drukken op 7 of 9 de zelfontspanner activeren. Aangezien Sanyo meestal maar 20 codes heeft, is het "even" proberen.
Wat snapte je niet aan 'zelfontspanner'?quote:Op woensdag 3 mei 2006 20:35 schreef blackbully het volgende:
[..]
maar 20 codes?
begin met C86
factory reset. vraag me af of dat ook op de camera werkt
Codes waarmee je in een keer alle instellingen goed zet voor jouw type tv dus. Bij de Blokker-afstandsbediening zijn dat er een stuk of 20.quote:ps. van sanyo ken ik alleen al een 100 stuurcodes.
dus zijn er echt wel meer dan 20
ik snap zelfontspanner wel hoor. maar geen idee wat dat met een AB te maken heeft. een ab is ter vervanging van. of zelfontspanner en wachten tot hij de foto maakt. of zelf kiezen wanneer hij de foto maakt, door middel van een draadontspanner of een AB.quote:Op woensdag 3 mei 2006 20:40 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Wat snapte je niet aan 'zelfontspanner'?
[..]
Codes waarmee je in een keer alle instellingen goed zet voor jouw type tv dus. Bij de Blokker-afstandsbediening zijn dat er een stuk of 20.
wat moet ik me daar bij voorstellen?quote:
of met een afstandsbediening een zelfontspanner activeren.quote:Op woensdag 3 mei 2006 20:45 schreef blackbully het volgende:
[..]
ik snap zelfontspanner wel hoor. maar geen idee wat dat met een AB te maken heeft. een ab is ter vervanging van. of zelfontspanner en wachten tot hij de foto maakt. of zelf kiezen wanneer hij de foto maakt, door middel van een draadontspanner of een AB.
Het lijkt me vreemd als ze een code daaraan knopen, maargoed. Voor die enkele keer dat ik het gebruik werkt het prima, zonder factory resets.Ik blijf het dan ook lekker gebruiken.quote:en ik gaf aan met factory reset dat er meer codes zijn als 20 en dat het ook handig is als je weet wat je invoert. omdat je anders bv. perongeluk iets als factory reset voor elkaar zou kunnen krijgen.
Bij de Dixons zou ik NOOIT wat kopenquote:Op dinsdag 28 maart 2006 20:25 schreef Casparovvv het volgende:
Ik heb mijn D50 afgelopen zondag aangeschaft. 700 euro voor 18-55 kit, volledige verzekering voor drie jaar en een sd kaartje. Ga zelf ook liever voor het contact in de winkel, bovendien heb ik nog ¤30 van de prijs afgepraat. Ben bij de Dixons geslaagd.
Raw is beter.quote:Op zondag 7 mei 2006 17:54 schreef Kleintje het volgende:
Vraagje: welke beeldkwaliteit kan ik het beste mee schieten en waarom?
JPG fine of RAW?
Ik heb weleens Raw gehoord, maar ben even benieuwd naar het hoe en waarom erachter.
(analoog schieten is toch makkelijker, film erin en schieten maar hihi)
Stel je lichtbalans dan even in met de PREset. Staat in de handleiding een mooi verhaal over hoe je dat instelt, dan weet je zeker dat het best goed zit!quote:Op zondag 7 mei 2006 17:57 schreef Kleintje het volgende:
Tnx. Als ik dus actiefoto's ga maken bij de paarden, dan is het dus slimmer om in fine te werken omdat het sneller wegschrijft op het geheugenkaartje?
Och, in RAW is je camera nog snel zat hoor.quote:Op zondag 7 mei 2006 17:57 schreef Kleintje het volgende:
Tnx. Als ik dus actiefoto's ga maken bij de paarden, dan is het dus slimmer om in fine te werken omdat het sneller wegschrijft op het geheugenkaartje?
2FPS doet-ie ongeveer in RAW denk ik? HEb ook een keer wat paardenspringfoto's gemaakt, maar dat gaat toch sneller dan je verwacht hoor. Anders gewoon RAW+JPEG Basic (stom dat dat niet met fine kanquote:Op zondag 7 mei 2006 18:00 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Och, in RAW is je camera nog snel zat hoor.
Probeer het gewoon eens uit. Kost toch niets. Gewoon doorschieten in JPG en een keer doorschieten in RAW.
Bij mij is het qua snelheid niet verschillend. Alleen de hoeveelheid (en dus hoe lang achter elkaar) is minder bij RAW.
true, maar voor je buffer + snelheid is die dubbele optie wel weer wat minderquote:Op zondag 7 mei 2006 18:01 schreef veldmuis het volgende:
[..]
2FPS doet-ie ongeveer in RAW denk ik? HEb ook een keer wat paardenspringfoto's gemaakt, maar dat gaat toch sneller dan je verwacht hoor. Anders gewoon RAW+JPEG Basic (stom dat dat niet met fine kan.)
Dan heb je met je JPEG basic iig een referentie tijdens het bewerken. Ik vind dat altijd wel prettig.
Het is juist bedoeld voor de vrouwenquote:Op zondag 7 mei 2006 19:42 schreef Kleintje het volgende:
Wil ik dat echt lezen???
Dan ga ik weer naar beneden om dat te lezen.
Gebruik van de zoeker
De opmaak van het boekje is gedaan door een verzekeringsagent..quote:Op zondag 7 mei 2006 21:15 schreef Casparovvv het volgende:
[..]
Het is juist bedoeld voor de vrouwen
[afbeelding] Gebruik van de zoeker
Wanneer u de oogsterktecorrectie instelt terwijl u door de zoeker kijkt, pas dan op dat u niet per ongeluk uw vinger in uw oog steekt.
ja begin gewoon op alles automatisch schieten en na paar maandjes ken je je camera wel en kan je stapje voor stapje de verdere mogelijkheden gaan ontdekkenquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:09 schreef Kleintje het volgende:
ja jemig, dat boekje heb ik gelezen.
En nu krijg ik van anderen te horen dat ik te technisch bezig ben.
dat ik gewoon op auto moet gaan schieten!
Maar goed, ik ga nu heerlijk in de tuin ehm... bloemetjes op de foto zetten.
Saai, maar ik verwacht er wel iets van te leren
Kan toch netzogoed op A, of wat is't? Dat je het diafragma een beetje zelf in handen hebt zegmaar. Vind ik wel zo puik om een beetje met DOF te kunnen spelen. En als je toch van een SLR komt..quote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:19 schreef PdeHoog het volgende:
Zet dat ding gewoon op P, ga automatisch schieten, zet de witbalans op een zonnetje als de zon schijn en op wolkjes als de boel bewolkt is. Dat hebben we je al eerder verteldJe wil teveel in een keer. Dat gaat niet werken.
Dat kan in de P-stand ook heel goed maar dat is niet het punt van mijn verhaalquote:Op dinsdag 9 mei 2006 11:54 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Kan toch netzogoed op A, of wat is't? Dat je het diafragma een beetje zelf in handen hebt zegmaar. Vind ik wel zo puik om een beetje met DOF te kunnen spelen. En als je toch van een SLR komt..
Och. Ik ben ook nog niet aan de handleiding toegekomen, op wat kleine dingetjes na die ik me afvroegquote:Op dinsdag 9 mei 2006 12:22 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat kan in de P-stand ook heel goed maar dat is niet het punt van mijn verhaalKleintje wil teveel in één keer en dat is niet goed
BKT is bracket (belichgtingstrap)en dat houdt in dat er een serie fotos opeenvolgend gemaakt wordt met een instelbaar verschil in belichting. Dit om een correct belichte foto te verkrijgen.quote:Op maandag 8 mei 2006 11:09 schreef Kleintje het volgende:
een (stomme) vraag.
Wat is het verschil tussen BKT en Continue???
En hoe werkt het een beetje simpel uitgelegd?
Want met dat kutboekje kom ik er niet uit.
dat is normaal, dat doen ze allemaal. Schijnt een of andere elementje te zijn.quote:Op zondag 14 mei 2006 18:35 schreef Quinazoline het volgende:
Ik heb even een kort vraagje: Mijn D50 rammelt alsof er een losse speld inzit die heen en weer tikt. Is dit normaal? Als de spiegel opgeklapt is doet hij het ook.
Ok, thnx. Ik heb mijn camera namelijk aan mijn vriend uitgeleend, en die maakte zich zorgen. Ik heb het zelf eigenlijk nooit bewust gehoord.quote:Op zondag 14 mei 2006 18:42 schreef LWaS het volgende:
[..]
dat is normaal, dat doen ze allemaal. Schijnt een of andere elementje te zijn.
Het kan de schakelaar zijn die detecteert of je m in portretstand of euh..andere stand hebtquote:Op zondag 14 mei 2006 18:42 schreef LWaS het volgende:
[..]
dat is normaal, dat doen ze allemaal. Schijnt een of andere elementje te zijn.
die bedoelde ikquote:Op zondag 14 mei 2006 18:50 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Het kan de schakelaar zijn die detecteert of je m in portretstand of euh..andere stand hebt.
quote:
geen idee, ik heb geen D200quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:45 schreef KlappernootatWork het volgende:
[..]
probeerde het net met mijn D200 en hoorde niets... toch geen defect?
![]()
Kijk gewoon of die functie werkt, in plaats van luisteren?quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:45 schreef KlappernootatWork het volgende:
[..]
probeerde het net met mijn D200 en hoorde niets... toch geen defect?
![]()
Ja, ik ook daarom...quote:
dat hele full frame is natuurlijk een leuk marketing technisch foefje maar we zullen zien, ik vind het niet nodig om me daar op te richtenquote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:20 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Ja, ik ook daarom...
Ze zeggen dat nikon pas in 2007 een fullframe uit zal brengen.. maar voor hetzelfde geld bedoelen ze FY 2007, en dat is het nu al
En dan kun je gelijk al je DX objectieven weer de deur uit doen.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:43 schreef Re het volgende:
[..]
dat hele full frame is natuurlijk een leuk marketing technisch foefje maar we zullen zien, ik vind het niet nodig om me daar op te richten
daarom, ik zie ze dat dus nog niet zo snel doen, zie niet echt het nut ervan in, maar dat is een discussie die buiten dit topic valtquote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:45 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
En dan kun je gelijk al je DX objectieven weer de deur uit doen.
Een grote sensor is natuurlijk toffer om meer mp te verkrijgen met minder ruis. Voor mij zijn de 6mp van m'n D70s al zat, maargoedquote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:46 schreef Re het volgende:
[..]
daarom, ik zie ze dat dus nog niet zo snel doen, zie niet echt het nut ervan in,
Idd, 12,4 vind ik ook al genoeg hoor, zie het nut niet in van nog meer, zou niet weten wat de winst zou zijnquote:Op zaterdag 20 mei 2006 11:48 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Een grote sensor is natuurlijk toffer om meer mp te verkrijgen met minder ruis. Voor mij zijn de 6mp van m'n D70s al zat, maargoed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |