Dat was een algehele ban.quote:Op zaterdag 8 april 2006 17:18 schreef Grobbel het volgende:
Heeft LoekB niet ooit een MUZ-ban gehad?
Er zijn natuurlijk een paar veelgebruikte argumenten die pleiten voor het WLJN-topic, en die ik ook met enige regelmaat door sommige FA's gebruikt zie worden (tevens als het gaat om andere postopkriktopics). Zo zijn daar 'het topic staat toch niemand in de weg' en 'je hoefd er niet op te klikken hoor'. Zelf zie ik de toegevoegde waarde niet van een topic met 300 posts en 750 views wat in een paar uur of op z'n hoogst een halve dag wordt volgepost. Het nodigt ook totaal niet uit tot discussie. Maar hé, dat is mijn mening enzo.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:36 schreef nipeng het volgende:
Vroeger vond ik het topic superirri, nu heb ik me voorgenomen om me niet te ergeren.
Het blijft wel postopkrikken in mijn ogen.
Wat uiteraard het veelgebruikte tegenargument "kunnen dat soort postopkriktopics niet naar een spelletjes/slowchatforum zodat de 'serieuze' discussiefora een beetje schoon blijven"quote:Op zondag 9 april 2006 13:01 schreef dwerg het volgende:
[..]
Er zijn natuurlijk een paar veelgebruikte argumenten die pleiten voor het WLJN-topic, en die ik ook met enige regelmaat door sommige FA's gebruikt zie worden (tevens als het gaat om andere postopkriktopics). Zo zijn daar 'het topic staat toch niemand in de weg' en 'je hoefd er niet op te klikken hoor'.
Dankzij deze post zit net "pretend to be nice" te luisteren... smaakt naar meerquote:Op zondag 9 april 2006 12:30 schreef dwerg het volgende:
Mijn jarenlange opzichtige promotie van Josie and the pussycats hebben jullie toch door de vingers gezien.
Het heeft ook niet zo heel veel geholpen natuurlijk.
Nikky zeker?quote:
Het was de 'd' in 'hoefd' zeker?quote:
Die fout zie ik niet veel anderen maken.quote:
Lekker dan...nu is het topic doot terwijl het topic toch echt levensvatbaarheid had door juist die compleet andere insteek!!quote:Op zondag 9 april 2006 19:09 schreef dwerg het volgende:
Wie is de negerin die 'One' van U2 verkracht ? is dubbel met U2 & Mary J. Blige - One
Alleen een iets andere insteek.
quote:Op zondag 9 april 2006 20:22 schreef Jappie het volgende:
[..]
Lekker dan...nu is het topic doot terwijl het topic toch echt levensvatbaarheid had door juist die compleet andere insteek!!![]()
Ik wil graag in hoger beroep tegen de uitspraak van desbetreffend modje.![]()
U hoort nog van ons!!quote:Op zondag 9 april 2006 20:30 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je mag een klacht indienen, ik heb de papierversnipperaar al weer aan m'n brievenbus gekoppeld.
Ik had eigenlijk niet verwacht dat iemand zo'n fout zou maken. Op een schaal van 1 tot 10 van spelfouten staat deze op 914.quote:
Nee...togus met een K staat intelligent.quote:Op zondag 9 april 2006 20:34 schreef Tokus het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk niet verwacht dat iemand zo'n fout zou maken. Op een schaal van 1 tot 10 van spelfouten staat deze op 914.
Als je mij "dood" met een t (aan begin of eind) ziet schrijven mag je terugkomen, ok? Nu naar bedje toe, want morgen om half 9 wacht groep 7 weer op je, en mag je de les weer volgen.quote:Op zondag 9 april 2006 20:43 schreef Jappie het volgende:
[..]
Nee...togus met een K staat intelligent.![]()
Sodemieter op met je gezeik goserT ....t is hier een vietback topic over muziek...niet een of ander huilie topic over spelling.quote:Op zondag 9 april 2006 21:02 schreef Tokus het volgende:
[..]
Als je mij "dood" met een t (aan begin of eind) ziet schrijven mag je terugkomen, ok? Nu naar bedje toe, want morgen om half 9 wacht groep 7 weer op je, en mag je de les weer volgen.
Doe eens ff rustigquote:Op zondag 9 april 2006 21:20 schreef Jappie het volgende:
[..]
Sodemieter op met je gezeik goserT ....t is hier een vietback topic over muziek...
Joh...ben jij wel van deze wereld ?quote:Op zondag 9 april 2006 23:11 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Doe eens ff rustig
Ik zou graag van je willen weten waarom je dat andere topic liever open had gehouden. Het topic begint met een doodsverwensing en dat mag wel even blijven staan omdat het leuk bedoeld is maar verder draagt het niks bij dus zal het uiteindelijk toch gesloten worden.
Doodsverwensingen zijn namelijk niet toegestaan hier op het forum, dat is de hoofdreden waarom het topic gesloten is
kostelijk ja,quote:Op zondag 9 april 2006 23:33 schreef Jappie het volgende:
[..]
Joh...ben jij wel van deze wereld ?
Je vraagt mij rustig te doen terwijl ik in eerste instantie met humor tracht te reageren op offtopic getroll van de een of andere nitwit.....dat dat zielige figuur daar dan nog een keer overheen wil moet hij zelf weten, maar het lijkt mij vrij logisch dat daar dan een ietwat andere manier van reageren op volgt nietwaar ?
Dat je dan vervolgens aan mij gaat vragen of ik me wil inhouden is toch wel helemaal godgeklaagd..........eerlijk gezegd is het zelfs kolderiek te noemen.
![]()
![]()
wordt dat niet wat heel erg uitgebreid met al die muziekzenders erbij of wil je zoiets beperken tot de publieke en niet muzikaal ingestelde commerciele TV zendersquote:Op maandag 10 april 2006 01:29 schreef Bosbeetle het volgende:
De TTK-tv gids!!! *O*
misschien leuk om zoiets ook voor MUZ te doen ?
programma's over muziek .. en niet programma's met muziekquote:Op maandag 10 april 2006 01:36 schreef Beathoven het volgende:
[..]
wordt dat niet wat heel erg uitgebreid met al die muziekzenders erbij of wil je zoiets beperken tot de publieke en niet muzikaal ingestelde commerciele TV zenders?
Ok, Dus programma's als MTV cribbs en de Osbournes vallen weg..quote:Op maandag 10 april 2006 01:54 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
programma's over muziek .. en niet programma's met muziek
daar heb je gelijk inquote:leuke docu's enzo
Documentaire Keith Moon van The Who. Ned-3. Bijv. mss leuke concerten .. alles wat niet standaard is en muziek zenders zenden toch geen muziek meer uit
Je hebt antwoord op je vraag gekregen...jij vraagt mij ff rustig te doen...en ik antwoord je dat dat een bespottelijke manier van doen is gezien de volgtijdelijkheid van de posts die daaraan vooraf waren gegaan............welk gedeelte daarvan begreep je niet ?quote:Op maandag 10 april 2006 01:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
kostelijk ja,
mag ik nu antwoord op m'n vraag want als het goed is ging het over dat topic, of gaan we het hebben over andere dingen?
Het "waarom" van mijn kant leek me vrij duidelijk, eigenlijk. Maar blijkbaar was dat ook al te hoog voor jou gegrepen.quote:Op maandag 10 april 2006 17:46 schreef Jappie het volgende:
Kortom....de enige 2 personen die het over andere dingen wilden hebben waren jij en tokus. Waarom is mij een raadsel, maar eerlijk gezegd boeit me dat ook niet echt.![]()
Nou, met de reviews merkte men vaak dat het topic ineens weer hoog stond en dat is nu niet zo het geval, geloof ik. Vandaar.quote:Op zondag 9 april 2006 20:25 schreef Beathoven het volgende:
Methodmich: Of de centrale topics zo blijven of (deels) opgeheven worden bekijken we nog even na een paar weken. Ik dacht dat het vooral voor een topic als 'user reviews' en 'wat luister je nu nieuwe stijl' wel handig is, zo zakt het iig niet weg en is het altijd aanwezig op het MUZ forum zonder dat er extra stickies aan te pas moeten komen.
2 goede topics, maken we even 1 van.. mergerequest is aangevraagdquote:Op maandag 10 april 2006 18:46 schreef peaceman het volgende:
Rock Werchter 2006 - Deel 3
Rock Werchter 06-deel III
Dubbel... heb zelf ook in beide gepost... had het toen nog niet gezien
Eens....dat was dus ook hetgeen ik op doelde.quote:Op dinsdag 11 april 2006 20:21 schreef peaceman het volgende:
Kleutergedrag is een slechte eigenschap van een ieder die post![]()
Verklaar je naderquote:Op dinsdag 11 april 2006 20:17 schreef Jappie het volgende:
Je emoties winnen het van je verstand Beathoven....slechte eigenschap voor een modje.![]()
Omdat een of andere randidioot ooit heeft bedacht dat topics na ik meen twee jaar automatisch op slot gaanquote:Op dinsdag 11 april 2006 23:58 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Gomez... Moderator, mag deze open?Snap sowieso niet waarom ie ooit op slot is gegooid.
Aan mijn kant staat het topic open, maar de reageerknop is zwart. Zelfs sluiten en heropenen heeft hier geen effect.quote:Op dinsdag 11 april 2006 23:58 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Gomez... Moderator, mag deze open?Snap sowieso niet waarom ie ooit op slot is gegooid.
Tuurlijkquote:
U had mij hier volkomen juist begrepen en ook ik meende uw post precies zo te moeten lezen als op de wijze welke u hierboven omschrijft.quote:Mijn opvatting over je 'hoger beroep' post was dat je het op een grappige manier bedoelde omdat het in het algemeen wel duidelijk is dat een topic die met een dergelijke 'insteek' (zie topictitel, zie OP) niet lang stand houdt in MUZ en daarbuiten. Vandaar mijn reactie erop wat dus met een zware knipoog bedoeld was anders zet ik er geen () bij.
Neh...doe maar niet....zie bovenquote:Het kan natuurlijk op een andere manier opgevat worden en als dat dubbelzinnig lijkt dan biedt ik voor dat misverstand m'n excuses aan.
Als er een link naar het topic geplaatst was, was het ook opgelost.quote:Op woensdag 12 april 2006 18:05 schreef Jappie het volgende:
[..]
Tuurlijk
Ik vind het vreemd dat een post (met daarin meerdere posts) die met veel pijn en moeite van het ene naar het andere topic is overgezet wordt gewist....temeer omdat het overzetten werd ondernomen JUIST om duidelijk te maken dat ik begreep dat er reeds een topic bestond met "slechte covers" en alle door mij overgezette posts betrekking hadden op dat onderwerp.
Een wraakactie was het niet, dat is iig niet de gedachte die ik erbij gehad heb. Ik heb het puur gedaan omdat de manier waarop het uitgevoerd was topicvervuiling is. Had een andere user dit gedaan, had ik het bericht ook aangepast.quote:Deze delete-actie zou op zichzelf al bevreemding hebben opgewekt, maar in het licht van ons wederzijds postverkeer wat daaraan vooraf ging en het moment van wissen van de inhoud (pas nadat ik je erop wees) maakt dat een en ander in mijn ogen op een kinderachtige wraakactie leken.
Dat is dus een onjuiste aanname, de quotes zijn niet verwijderd omdat er een doodsverwensing in de eerste quote stond. Zie mijn uitleg hierboven.quote:Dat het gedaan zou zijn omdat er een "socalled" doodsverwensing in zou staan is natuurlijk flauwekul...dan had je ook kunnen volstaan met het wissen van die enkele post. Bovendien was die doodsverwensing zo volkomen over the top dat een blinde nog zou zien dat dat niet al te serieus te nemen viel.
Ik maak geen onbewuste acties, maar het was iig niet persoonlijk aan jou gericht.quote:Ergo..bewust of onbewust...het blijft een vreemde actie waarbij IK er zeker gezien het feit dat je een paar regels hieronder bewijst dat je wel degelijk in staat bent tot begrijpend post en smilie lezen vanuit ging dat het een bewuste actie was.
Die term ken ik niet, dus helaas kan ik je daar geen antwoord op gevenquote:-edit- kleine correctie...u had mij bijna juist begrepen ware het niet dat mijn idee van sluiten van het desbetreffende topic was gelegen in het feit dat het een soort "omgekeerd lemming" topic betrof....
Nou ja, als je het zo bekijkt had er ook een mergerequest aangevraagd kunnen worden. Maar dan moet dit wel duidelijk aangegeven worden. Als dit voorstel hier gemaakt was had ik daar zeker iets mee gedaan. We doen ons best om het hier zoveel mogelijk in goede banen te leiden, maar we zien natuurlijk ook niet alles. Als er een voorstel gedaan wordt van topic A zou misschien wel bij topic B geplaatst kunnen worden dan valt daar altijd over te pratenquote:Echter er waren inmiddels al zo veel posts in het topic geplaatst die een meer algemeen " slechte covers" karakter hadden dat de oorspronkelijke valse start al lang en breed was goed gemaakt.[/i]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |