Dat is het al eens geweest. Om het aantal stickies alleen te beperken voor praktische topics die als ondersteuning voor het forum gelden hebben we voor de stickies gekozen die er nu staan. Nieuwe stijl is wel gewoon bij de centrale topics (zie onderaan) permanent te vindenquote:Op maandag 3 april 2006 18:09 schreef Quannum het volgende:
Het is zomaar een idee hoor, maar is het met dat nieuwe systeem van stickys niet handig om de "Wat luister je nu: nieuwe stijl" ook sticky te maken? Ik zocht er onlangs naar en moest hem zoeken via de postgeschiedenis van Summoner.
En zo posten er misschien wat meer mensen in?
Wat luister je nu? (Nieuwe stijl, #27)
hoofdletter U zelfs.. nou dan doe ik het ffquote:Op maandag 3 april 2006 19:35 schreef TeleluvR het volgende:
Mag dicht, de oude is nog niet vol:
Het gitaristentopic #47, Rock 'n Roll !!!!
Dank U
idem, zocht me net rot ernaarquote:Op maandag 3 april 2006 18:09 schreef Quannum het volgende:
Het is zomaar een idee hoor, maar is het met dat nieuwe systeem van stickys niet handig om de "Wat luister je nu: nieuwe stijl" ook sticky te maken? Ik zocht er onlangs naar en moest hem zoeken via de postgeschiedenis van Summoner.
En zo posten er misschien wat meer mensen in?
Wat luister je nu? (Nieuwe stijl, #27)
Zie ook hier en verder. Dus daarom lieve modjes: zou trivia ge-oncentraliseerd mogen worden, dat vinden wij prettiger.quote:Op dinsdag 4 april 2006 19:02 schreef methodmich het volgende:
Waarom is het triviatopic zo laag geplaatst nu? En MUZ-userreviews. Zonde van zulke topics.
Hier heb ik ook last van.quote:Op dinsdag 4 april 2006 18:11 schreef cosmick het volgende:
Wat is er mis met het Audioscrobbler topic? Ik zie een lege pagina als ik erop klik..
Ik ookquote:Op woensdag 5 april 2006 16:01 schreef Aurelianus het volgende:
[..]
Hier heb ik ook last van.
(Last!)
je was me voorquote:Op donderdag 6 april 2006 17:02 schreef DaisyDuke het volgende:
Fok! Muziek Trivia deel DCLXVI
Mag deze dicht?
ONZ of PUB lijkt me wel iets.quote:Op vrijdag 7 april 2006 20:20 schreef Grobbel het volgende:
het opbokken van die WLJN(Oude Stijl)-reeks naar een wat meer handelbare positie
quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:04 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ze zijn bijna bij topic nummer 1000, dat lijkt me een mooi moment om er gewoon helemaal mee te stoppen. Eerder mag ook.
quote:Op vrijdag 7 april 2006 21:04 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ze zijn bijna bij topic nummer 1000, dat lijkt me een mooi moment om er gewoon helemaal mee te stoppen. Eerder mag ook.
Ik heb jouw modschap dan ook altijd een warm hart toegedragenquote:Op zaterdag 8 april 2006 13:11 schreef nipeng het volgende:
Ik was ooit van plan bij #1000 die sjit te killen
Kom je tijdelijk terug als mod?quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:11 schreef nipeng het volgende:
Ik was ooit van plan bij #1000 die sjit te killen
We hebben nu drie puike mods.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Kom je tijdelijk terug als mod?![]()
Zeer zeker waar, maar die heb ik nog niet zien zeggen dat het topic bij #1000 dicht gaat.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:36 schreef nipeng het volgende:
Mee eens Mark. Het zal aardig wat effort gaat kosten Of het de uiteindelijk de moeite waard is, dat is een afweging die de mods moeten maken.
Vroeger vond ik het topic superirri, nu heb ik me voorgenomen om me niet te ergeren. Het blijft wel postopkrikken in mijn ogen.
[..]
We hebben nu drie puike mods.![]()
Gewoon lekker bannen uit muziek, zijn toch over het algemeen mensen die verder niets bijdragen, en de wel leuke users weten dat ze uit nieuwe stijl weg moeten blijvenquote:Op zaterdag 8 april 2006 13:29 schreef Mark het volgende:
Dan wordt het wel alle hens aan dek bij Nieuwe stijl, ben ik bang. Snap nu een beetje hoe de Romeinen zich voelden toen de barbaren naderden....
Heeft LoekB niet ooit een MUZ-ban gehad?quote:Op zaterdag 8 april 2006 14:13 schreef bartrid het volgende:
Volgens mij wel.
postopkricken heb je geen foute spelletjes en wat luister je nu reeksen voor nodigquote:Op zaterdag 8 april 2006 13:36 schreef nipeng het volgende:Het blijft wel postopkrikken in mijn ogen.
Zo is datquote:Op zaterdag 8 april 2006 17:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
postopkricken heb je geen foute spelletjes en wat luister je nu reeksen voor nodig
dat dacht ik !quote:
nou je het zegt, ik geloof het welquote:Op zaterdag 8 april 2006 17:18 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Heeft LoekB niet ooit een MUZ-ban gehad?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |