Tof! Dan kun je ieder weekend naar Te Papa!quote:Op maandag 20 maart 2006 00:08 schreef poohy het volgende:
[..]
Ja, ik woon er sinds een jaarIn Welington.
Het is lekker heuvelachtig hier, dus ik ga zo maar even naar de stad lopen. Elke keer verzin ik excuses om niet te hoeven lopen, maar op mijn eerste lijndag kan ik dat natuurlijk niet maken![]()
JA!!!quote:Op maandag 20 maart 2006 04:00 schreef Isabeau het volgende:
Misschien een rare vraag, maar worden jullie ook wel eens lastig gevallen door Afrikaanse mannen? Ik ben in mijn leven regelmatig lastig gevallen door met name Ethiopiërs en andere donker getinte mannen. Ze zijn dan ook vaak heel erg onbehoorlijk ("You have sex with me") en staan je bijna geil uit te kleden met hun ogen. Komt dat omdat ik stevig ben, want bij navraag zijn er bijna geen vriendinnen van me die hetzelfde ervaren.
en ja, ik ben net weer eens 'lastig gevallen' door een Afrikaan, op mijn werkIk zeg altijd maar heel snel dat ik een man en kinderen heb
Ik heb het ook, ik heb het een keer gehad dat mijn (nu allang ex)vriend erbij stond.. Ik stond samen met hem op het busstation te wachten op mijn moeder, en ik h ield die vent in de gaten omdat hij de hele tijd zat te loeren.. Komt ie op ons af, en gaat ie mijn vriend vertellen dat hij niet goed genoeg voor mij was, en dat ik NU met hem mee moest, want ik had een oogje op hem. Dan sta je echt raar te kijken...quote:Op maandag 20 maart 2006 08:12 schreef Troel het volgende:
[..]
JA!!!
Volgens mij denken ze altijd, die is goed gevuld, die zal wel rijk zijn ofzo.
Toen ik in Hengelo woonde werd ik minstens 1 keer in de week aangesproken. Vooral leuk als je met tassen met kleren weer naar huis liep en ze per se je tassen willen dragen enzo.
Toen ik de sleutel net had en ik met mijn moeder op straat liep om de stad in te gaan was het nog wel leuk, maar al snel werd het minder.
Een keer ben ik door zo'n man achtervolgd op de fiets en toen die sprak mij echt constant aan dat hij met me wilde trouwen enzo en of ik met hem naar huis wilde en toen zei ik dat ik naar mijn zieke opa moest. Ik dus naar mijn opa gefietst, zegt die man ook echt gewoon, ik ga wel met je mee, dan kan ik me meteen voorstellen. Gelukkig ging hij uiteindelijk niet mee naar binnen, maar ik durfde toen dus echt niet rechtstreeks naar huis te gaan, want dan zou hij weten waar ik woonde. Vervolgens ben ik toen met mijn opa een stuk gaan wandelen (naar mijn huis, aan de overkant van de straat).
Eet niet te weinig en spreek met jezelf af dat je op bepaalde dagen/tijden iets lekkers magquote:Op maandag 20 maart 2006 10:58 schreef Ieneminie het volgende:
En heeft iemand nog goede tips voor een beginnende afvaller?
Wat zonde zegquote:Op maandag 20 maart 2006 11:25 schreef octopussy het volgende:
ik ben net gezakt voor mijn motorexamen op kijkgedrag![]()
Ha! Daar heb ik ook last van dan!quote:Op maandag 20 maart 2006 11:39 schreef Pandorah het volgende:
Ik heb eigenlijk nooit last van dat soort mannen of ik heb een enge gekke mannenblik waardoor ik ze afstoot![]()
Wat balen octopussy dat je gezakt bent.
Hoe voelt het als je tegen de bovenkant (op het topje) aantikt?quote:Op maandag 20 maart 2006 13:13 schreef teigan het volgende:
nee, het is juist helemaal niet opgezwollen ofzo ymme... Het voelt alleen warm aan.
Bekend probleem ja. Bepaalde Afrikanen, maar ook Turken. Die kwamen toen ik een jaar of 16 was gewoon op me af waar m'n moeder bij was. Ik woonde toen in een minder buurt op Rdam Zuid, en wilde soms echt niet meer naar buiten. Ik werd daar zo boos van. Ze maken geluiden, achtervolgen je, slingeren opmerkingen naar je kop en als je niets wilt ben je opeens een hoer.quote:Op maandag 20 maart 2006 04:00 schreef Isabeau het volgende:
Misschien een rare vraag, maar worden jullie ook wel eens lastig gevallen door Afrikaanse mannen? Ik ben in mijn leven regelmatig lastig gevallen door met name Ethiopiërs en andere donker getinte mannen. Ze zijn dan ook vaak heel erg onbehoorlijk ("You have sex with me") en staan je bijna geil uit te kleden met hun ogen. Komt dat omdat ik stevig ben, want bij navraag zijn er bijna geen vriendinnen van me die hetzelfde ervaren.
en ja, ik ben net weer eens 'lastig gevallen' door een Afrikaan, op mijn werkIk zeg altijd maar heel snel dat ik een man en kinderen heb
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |