Ik kon vanmorgen hier ook nauwelijks opquote:Op zondag 12 maart 2006 01:34 schreef sig000 het volgende:
Hallo Is alleen 40+ nou zo traag of ligt 't weer aan de servert?![]()
Helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:05 schreef Merisse het volgende:
Knorrig oudje meldtOp zich een tof idee een 40+ forum maar jeumig het lijkt wel alsof half PUB en SEX hier rondhangt om oudjes te bashen
Ik hoop echt dat dit forum daar niet aan ten onder zal gaan.
Ik heb al wat onz. en bagger gesloten met een geleende sleutel, ik kon het ook ff niet meer aanzienquote:
Dit forum moet gewoon tot in lengte der dagen blijven bestaan! En misschien moeten er ook nog een paar voor de 50'ers, 60'ers en 70'ers worden opgericht!quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:05 schreef Merisse het volgende:
Knorrig oudje meldtOp zich een tof idee een 40+ forum maar jeumig het lijkt wel alsof half PUB en SEX hier rondhangt om oudjes te bashen
Ik hoop echt dat dit forum daar niet aan ten onder zal gaan.
Maar dan moet je mij nog een maand of wat missen, lief!quote:Op zaterdag 11 maart 2006 20:13 schreef paddy het volgende:
Wanneer ik hier een beetje rondkijk...zou het misschien niet beter zijn om er een 30+ forum van te maken? Zijn er aardig wat meer van (tenminste die posten)
Nou ja, er komen iig steeds meer 40+-ers.quote:Op zondag 12 maart 2006 16:15 schreef progrock het volgende:
Dit forum moet gewoon tot in lengte der dagen blijven bestaan! En misschien moeten er ook nog een paar voor de 50'ers, 60'ers en 70'ers worden opgericht!
Mooi toch meer 40+ersquote:Op zondag 12 maart 2006 22:36 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Nou ja, er komen iig steeds meer 40+-ers.
-edit- Sorry schatquote:Op zondag 12 maart 2006 18:07 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Maar dan moet je mij nog een maand of wat missen, lief!![]()
![]()
Kon moeilijk vragen om een 29+ forum, schatquote:Op zondag 12 maart 2006 18:07 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Maar dan moet je mij nog een maand of wat missen, lief!![]()
![]()
Ach, je fotoboek.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 17:05 schreef Merisse het volgende:
Knorrig oudje meldtOp zich een tof idee een 40+ forum maar jeumig het lijkt wel alsof half PUB en SEX hier rondhangt om oudjes te bashen
Ik hoop echt dat dit forum daar niet aan ten onder zal gaan.
tuurlijk is het R&P niet maar het topic vezandde in een slowchat topic. en dat is toch jammer?quote:Op dinsdag 14 maart 2006 08:48 schreef PH52 het volgende:
Even voor de duidelijkheid, met name wb moderatie.
Ene laffer heeft dit topic opgeschoond: Mannen, relatie enzovoort... ik neem aan op basis van zijn idee van inhoudelijke reacties. Daarbij is oa een van mijn posts geschrapt met daarin het verzoek aan ceylon89 om naar huis te gaan.
Ondanks de duidelijke spelregels van shmoopy hierbij het verzoek wel een beetje volwassen om te gaan met moderatie en niet als een klein kind iedere post te gaan lopen editten. We zijn tenslotte volwassen mensen onder elkaar en het is toch geen R&P forum, of wel soms ?
* sloft op pantoffels naar de recreatiezaalquote:Op dinsdag 14 maart 2006 16:07 schreef laffer het volgende:
[..]
tuurlijk is het R&P niet maar het topic vezandde in een slowchat topic. en dat is toch jammer?
slowchatten kan hier: [SC] Bejaardensoos![]()
We will.quote:Op dinsdag 14 maart 2006 13:58 schreef ffTzz het volgende:
Tof subforum dit, ik zal niet veel posten, but keep it up
* Klopt bemoedigend op de gebogen rugquote:Op dinsdag 14 maart 2006 17:30 schreef PH52 het volgende:
[..]
* sloft op pantoffels naar de recreatiezaal
Mee eens, ik ben ook blij dat dit forum er is gelomenquote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:43 schreef Merisse het volgende:
Ik wil even zeggen dat ik me hier thuisvoel en dat ik blij ben dat dit forum er is gekomen.
Altijd leuk om te horen natuurlijk, hoewel het forum nog maar kort draait.quote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:43 schreef Merisse het volgende:
Ik wil even zeggen dat ik me hier thuisvoel en dat ik blij ben dat dit forum er is gekomen.
ik ook, het lurkt lekkerquote:Op vrijdag 17 maart 2006 11:45 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Mee eens, ik ben ook blij dat dit forum er is gelomen [afbeelding] En ik hoop dat het blijf bestaan![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |