Welnee, die jongen is op de goede weg, die heeft geen bijschaving nodigquote:
quote:Op woensdag 8 maart 2006 19:07 schreef McCarthy het volgende:
er worden mij woorden in de mond gelegt die de discussie vergiftigen
[..]
Hier bloeit iets moois.quote:Op woensdag 8 maart 2006 19:18 schreef McCarthy het volgende:
[..]
als je maar vaak genoeg van die smileys gebruikt ga ik je nog aardig vinden ook
Ik kan je zeggen dat je het al tot pagina 11 hebt gered. Goed man!quote:Op woensdag 8 maart 2006 22:19 schreef McCarthy het volgende:
Waarom is het Europa zo rijk en de rest zo arm?
de OP is onduidleijk en F weigert op verzoeken in te gaan wat z enou precies bedoelt. Kan een mod er iets van zeggen. Dit is niks zo
jezus McCarthy, voor een zelfverklaard overheids-antagonist zie ik je wel vaak janken bij de moderators hoorquote:Op woensdag 8 maart 2006 22:19 schreef McCarthy het volgende:
Waarom is het Europa zo rijk en de rest zo arm?
de OP is onduidleijk en F weigert op verzoeken in te gaan wat z enou precies bedoelt. Kan een mod er iets van zeggen. Dit is niks zo
Och, ik vind het hier wel leuk - ik hoop dat de rassentheoretici weer terugkomen.quote:Op donderdag 9 maart 2006 00:06 schreef McCarthy het volgende:
Waarom is Europa de wereld gaan domineren? [2]
dit topic moet naar C&H
mag ik los gaan modsquote:Op donderdag 9 maart 2006 00:24 schreef Floripas het volgende:
[..]
Och, ik vind het hier wel leuk - ik hoop dat de rassentheoretici weer terugkomen.
Ik vind dat jij beter geschopt kan worden.quote:Op donderdag 9 maart 2006 00:29 schreef thabit het volgende:
Ik vind dat het topic beter naar OUD geschopt kan worden.
Kom maar bij me langs!quote:Op donderdag 9 maart 2006 00:32 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ik vind dat jij beter geschopt kan worden.
quote:Op woensdag 8 maart 2006 19:16 schreef McCarthy het volgende:
een ander puntje Tafkahs, jij hebt de usericon van Sjun. Of je bent sjun zelf (en dat zou een mega stunt zijn) of je bent het niet en dan vind ik het ongepast dat jemet iemand anders icontje rondloopt
kijk, een liefhebberquote:
quote:
quote:[b]Op woensdag 8 maart 2006 19:17 schreef thabit het volgende:
[..]
Ach, we leven in een vrij land, dus mensen mogen zelf hun usericon kiezen.
daar heeft Thabit eigenlijk wel gelijk in jaquote:
Zo wel. Op postzegelformaat ziet ie er niet uitquote:Op donderdag 9 maart 2006 01:04 schreef McCarthy het volgende:
deze?
[afbeelding]
hartstikke mooi toch?
U vraagt wij draaien.quote:Op donderdag 9 maart 2006 01:07 schreef McCarthy het volgende:
zal ik hem eens schrinken in een editor of zo. Misschien dat hij er dan beter uit ziet
Das toch goed? Dat stond immers aan de linkerkant van het plaatjequote:
quote:Op zondag 26 februari 2006 22:17 schreef nikky het volgende:
Lemmeb nu een week geheel wegens racistische opmerking.
OK, thanks.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:01 schreef yvonne het volgende:
http://forum.fok.nl/misc/get_faq_question/25 Zo simpel is het.
Nee. Ik vraag het. Om allerlei redenen loop ik hem altijd mis, hier op fok, terwijl hij ooit de reden was dat ik hier terecht kwam.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:05 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Vraagt Lemmeb via jou om unbanned te worden?
Ah, ok, helder. Ik was nl. enigszins verbaasd.quote:Op donderdag 9 maart 2006 11:08 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee. Ik vraag het. Om allerlei redenen loop ik hem altijd mis, hier op fok, terwijl hij ooit de reden was dat ik hier terecht kwam.
Lemmeb heeft me nergens om gevraagd, hij neemt me dit ook vast niet in dank af.
Graag gedaan. Zou jij dan even wat uit willen rekenen n.a.v. [POL SC 890] Bossche billen en de opmerking van Bluesdude?quote:
McCarthy, ik, als redelijk rechts persoon, raad je aan om een uurtje te gaan zitten en aan zelfreflectie te doen. Je onderwerpen zijn kort door de bocht en zijn vaak slecht onderbouwd. De linksen (die ja) hebben ook wel aardige punten. Je kan echter ook op een normale gematigde manier een rechts standpunt maken.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:12 schreef McCarthy het volgende:
My Boodschappenlijstje
haha gweldig topic niet waar
ik ga binnenkort naar de HEMA en dan gaan we dit nog eens dunnetjes over doen
Provoceren kan leuk en nuttig zijn, maar je communicatie- en discussietechnieken behoeven bijschaving.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:12 schreef McCarthy het volgende:
My Boodschappenlijstje
haha gweldig topic niet waar
ik ga binnenkort naar de HEMA en dan gaan we dit nog eens dunnetjes over doen
ik zit hier in de 1e plaats voor mijn plezierquote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:18 schreef Jan_de_Hertog het volgende:
[..]
McCarthy, ik, als redelijk rechts persoon, raad je aan om een uurtje te gaan zitten en aan zelfreflectie te doen. Je onderwerpen zijn kort door de bocht en zijn vaak slecht onderbouwd. De linksen (die ja) hebben ook wel aardige punten. Je kan echter ook op een normale gematigde manier een rechts standpunt maken.
Maar alles boven alles is het belangrijk om te erkennen dat je op deze manier helemaal niks bereikt. Je steekt niks op van de discussie omdat je dogmatisch in je eigen wereld leeft en overtuigt anderen ook niet, all is het alleen maar door de manier van discussieren.
goed goed, ik zal OOK naar de GAMMA gaanquote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:24 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Provoceren kan leuk en nuttig zijn, maar je communicatie- en discussietechnieken behoeven bijschaving.
Prima. Je bent al wel eea vooruit gegaan imho, maar het kan wel een stuk beter. Althans, als je ook mensen wil overtuigen van hun ongelijk en jouw gelijk.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:26 schreef McCarthy het volgende:
[..]
goed goed, ik zal OOK naar de GAMMA gaan
EWKtje van me, is dat ooit ook maar iemand gelukt vraag ik jequote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:35 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Prima. Je bent al wel eea vooruit gegaan imho, maar het kan wel een stuk beter. Althans, als je ook mensen wil overtuigen van hun ongelijk en jouw gelijk.
In jouw geval vermoed ik van niet. In andere gevallen ongetwijfeld wel; ikzelf bv. mbt wapenbezit.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:36 schreef McCarthy het volgende:
[..]
EWKtje van me, is dat ooit ook maar iemand gelukt vraag ik je
denk je dat serieusquote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
In andere gevallen ongetwijfeld wel.
Nou, dat kan wel wat ongenuanceerder.quote:Op vrijdag 10 maart 2006 00:40 schreef McCarthy het volgende:
[..]
denk je dat serieusje hebt deze speeltuin iets te hoog zitten denk ik
ik zie de discussies en ik zie dat de users die 3 jaar geleden links waren dat nog steeds zijn en vice versa voor rechts
Het enige opmerkelijke is dat dVTB misschien wilders gaat stemmen.
Op inetrnet iemand overtuigen? Forget it gast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |