Als we nou afspreken dat het SC-topic aan de titel eenvoudig herkenbaar is, zodat niet-geïnteresseerden het eenvoudig kunnen overslaan en wél geïnteresseerden het eenvoudig kunnen vinden?quote:Op woensdag 8 maart 2006 11:04 schreef du_ke het volgende:
Gewoon als ieder ander normaal topic een plaats geven wat kan het schelen dat de inhoud soms wat anders is en er een nummertje bij staat?
Done.quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:05 schreef du_ke het volgende:
Sorry nog niet zo lang wakker en scherp
Van Aarsten is afgetreden! kan dicht
Wel eea weggehaald, maar dit is toch gewoon ontopic?!quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:12 schreef McCarthy het volgende:
Allochtonen stemmen massaal op PvdA
discussie vervuilend
kan het weg
je blijft maar gewoon on topicquote:Op woensdag 8 maart 2006 12:55 schreef Monidique het volgende:
Gezien je hilarisch oeuvre, dacht ik alvast te anticiperen op wat komen gaat.
McCarthy, "on-topic" betekent in jouw geval negeren wat niet klopt met door jou gepresenteerde zogenaamde feiten, absurde beweringen doen zonder onderbouwing en naar de moderators kruipen, om te vragen alsjeblieft dissidente meningen te verwijderen, wanneer de rest van de wereld het oneens is met jou.quote:
Als jij ophoudt met trollen.quote:
feiten? welke feiten?quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:59 schreef Monidique het volgende:
[..]
McCarthy, "on-topic" betekent in jouw geval negeren wat niet klopt met door jou gepresenteerde zogenaamde feiten, absurde beweringen doen zonder onderbouwing
dat off topic getroll bedoel jequote:en naar de moderators kruipen, om te vragen alsjeblieft dissidente meningen te verwijderen, wanneer de rest van de wereld het oneens is met jou.
Jij bent gewoon een rechtse Bansheeboy, and you know it.quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:03 schreef McCarthy het volgende:
[..]
[..]
dat off topic getroll bedoel je
Precies.quote:
Voor jou "off topic getroll", voor de rest van de mensheid "weerleggen van absurde stellingen".quote:dat off topic getroll bedoel je
dit hele topic heeft weinig met feiten te maken. Meer met ene filosofiequote:
raar he, dat als je gel dmiddels dwang krijgt mensen geirriteerd worden en wat aan die terreur van de meerderheid willen doenquote:Voor jou "off topic getroll", voor de rest van de mensheid "weerleggen van absurde stellingen".
quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:09 schreef Monidique het volgende:
Ergens denk ik dat McCarthy gewoon een relkloon is, onder meer vanwege de totale stompzinnigheid van zijn berichten, maar als je ziet dat hij zowat elke dag topics opent en elke dag zijn dogmatische visie herhaalt zonder onderbouwing, dan zou het wel een erg dwangmatige relkloongebruiker zijn...
Ja, duh. Van zijn verhalen geloof ik alleen dat -ie echt student is. En dat -ie dan 's avonds in de soos lekker zit te brallen met z'n medeballen over arbeidertjes en het strakke kutje van Frederique. Allemaal lucht joh, zo'n gozer.quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:09 schreef Monidique het volgende:
Ergens denk ik dat McCarthy gewoon een relkloon is, onder meer vanwege de totale stompzinnigheid van zijn berichten, maar als je ziet dat hij zowat elke dag topics opent en elke dag zijn dogmatische visie herhaalt zonder onderbouwing, dan zou het wel een erg dwangmatige relkloongebruiker zijn...
Misschien omdat je de neiging hebt om mensen die in jouw ogen niet menslievend zijn de kanker of de kogel te wensen?quote:Op woensdag 8 maart 2006 15:14 schreef FuifDuif het volgende:
Graag zou ik een goede argumentatie zien voor het feit dat mijn topic over het idee dat links meer geëvolueerd is dan rechts is gesloten (Sidekick). Het is namelijk in het geheel geen onzintopic!
Ik ga even overleggen met mijn medemods, je hoort het wel wanneer we eruit zijn.quote:Op woensdag 8 maart 2006 15:14 schreef FuifDuif het volgende:
Graag zou ik een goede argumentatie zien voor het feit dat mijn topic over het idee dat links meer geëvolueerd is dan rechts is gesloten (Sidekick). Het is namelijk in het geheel geen onzintopic!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |