Zulks een absurdistische suggestie kan ik niet verwerken...quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:34 schreef Triggershot het volgende:
[..]
hahah hij is onlangs moslim geworden hoor
nou ja zegquote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:35 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Zulks een absurdistische suggestie kan ik niet verwerken...
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:40 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Leuke vrouw... beetje koeltjes. Ik mag graag naar haar luisteren.
Wat is er mis met Ayaan? Ik vind de verhalen over haar emancipatieproces wel interessant om te horen. Ze spreekt weloverwogen, denkt goed na bij wat ze zegt en is erg kritisch.quote:
ze is te kritisch..quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:45 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wat is er mis met Ayaan? Ik vind de verhalen over haar emancipatieproces wel interessant om te horen. Ze spreekt weloverwogen, denkt goed na bij wat ze zegt en is erg kritisch.
Offtopic:quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:45 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wat is er mis met Ayaan? Ik vind de verhalen over haar emancipatieproces wel interessant om te horen. Ze spreekt weloverwogen, denkt goed na bij wat ze zegt en is erg kritisch.
Tsja... Jammer dat hij geen voorbeelden noemde. Ik had graag willen weten welke punten hij bedoelde. Overigens vond ik Cheppih (dat was die dikke met die bril geloof ik) erg irritant. Hij luisterde zo slecht naar de andere kant van de tafel.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:47 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ze is te kritisch..
Ik vond wel Cheppih gelijk hebben over haar pressconferentie @ munchen.
"3 van je punten komen niet eens overeen met boodschap van de profeet, toen ik je hoorde dacht ik mens ga je eens verdiepen in de islam."
Ik vind Ayaan geen gevaar voor de samenleving. Zij geeft haar mening over de Islam en hoe zij die ziet. Daar kun je het mee eens zijn of niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:50 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Offtopic:
Ayaan is een gevaar voor deze samenleving. Zij moet zo snel mogelijk verwijderd worden uit de positie waarin ze nu zit. Iemand als Ayaan neigt niet alleen tot egoïsme maar is synoniem voor egoïsme. Ze werkt remmend op integratie en is doet er alles aan om moslims, onterecht in een kwaad daglicht te stellen.
PS: Het zou mevrouw sieren dat ze het salaris terugstort over de periode waarin ze niet gewerkt heeft en dat is nogal wat.
ik had eerder jouw idee over die hoogleraarquote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:50 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Tsja... Jammer dat hij geen voorbeelden noemde. Ik had graag willen weten welke punten hij bedoelde. Overigens vond ik Cheppih (dat was die dikke met die bril geloof ik) erg irritant. Hij luisterde zo slecht naar de andere kant van de tafel.
Iemand (die hoogleraar met dat grijze haar) was halverwege z'n verhaal en Cheppih leunt al naar voren om in te breken - op zo'm moment luster je al niet meer naar wat de ander te zeggen heeft en Cheppih wilde zijn eigen verhaal weer laten horen ten koste van anderen.
Hoe dan ook... ik vind dat soort debatten nooit erg verheffend... vaak veel geschreeuw en blah blah. Niemand zal elkaar overtuigen en de meningsverschillen werken tijdens zo'n debat alleen maar polariserend, wat de discussie niet ten goede komt.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
ik had eerder jouw idee over die hoogleraar
Ik heb haar ook nog nooit op een foute uitspraak kunnen betrappen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:45 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wat is er mis met Ayaan? Ik vind de verhalen over haar emancipatieproces wel interessant om te horen. Ze spreekt weloverwogen, denkt goed na bij wat ze zegt en is erg kritisch.
quote:‘In Europa is het christendom de afgelopen eeuwen volop door filosofen als Voltaire en Nietzsche bediscussieerd. Nu moet de islam op de operatietafel van de filosofie komen te liggen. Dat is pijnlijk, maar nodig.‘
klopt maar hij had over Hirsi ali wel gelijk ze noemde daar 3 punten die niet eens door Mohammed werden beweerd.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:58 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Hoe dan ook... ik vind dat soort debatten nooit erg verheffend... vaak veel geschreeuw en blah blah. Niemand zal elkaar overtuigen en de meningsverschillen werken tijdens zo'n debat alleen maar polariserend, wat de discussie niet ten goede komt.
Okay, ik kan daar geen gefundeerde uitspraken over doen. Ik weet geen van de dingen die Mohammed heeft gezegd/ beweerd en ik heb haar toespraak in Berlijn niet gezien/gehoord/gelezen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:00 schreef Triggershot het volgende:
[..]
klopt maar hij had over Hirsi ali wel gelijk ze noemde daar 3 punten die niet eens door Mohammed werden beweerd.
allemaal terug te zien op uitzendinggemist.nlquote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:04 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Okay, ik kan daar geen gefundeerde uitspraken over doen. Ik weet geen van de dingen die Mohammed heeft gezegd/ beweerd en ik heb haar toespraak in Berlijn niet gezien/gehoord/gelezen.
klopt, maar zij als volksvertegenwoordig zou toch niet klakkeloos mening moeten overnemen van terroristen, vooral niet als het om een ex moslima gaat.quote:Het kan ook zijn dat gerefereerd heeft aan geperversieerde versies van Mohammedbeweringen die door terroristen worden aangehaald danwel zijn bedacht.
Jij kent haar dus niet langer dan vandaag.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:00 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
[..]
Ik heb haar ook nog nooit op een foute uitspraak kunnen betrappen.
Ze formuleert weloverwogen, genuanceerd en snijdt goede thema’s aan .
Ze is idd kritisch, maar daar houd ik juist van. Ze geeft stof tot nadenken.
Probleem alleen is dat ze een intellectuele discussie probeert te voeren met mensen die daar absoluut niet open voor staan. Ze is wat dat betreft niet erg pragmatisch, maar eerder principieel.
Afshin Elian:
[..]
Wel als dát hetgeen is waar je voor wilt waarschuwen. Ayaan is echt niet tegen Achmed op de hoek die bij de ABN Amro werkt of Fatima die op de P&O afdeling werkt van PCCM... Waar zij bang voor is, is de politieke Islam die gelieerd is aan terrorisme. Daar kun je het mee eens zijn of oneens.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:06 schreef Triggershot het volgende:
[..]
allemaal terug te zien op uitzendinggemist.nl
[..]
klopt, maar zij als volksvertegenwoordig zou toch niet klakkeloos mening moeten overnemen van terroristen, vooral niet als het om een ex moslima gaat.
zij is niet bang, zij is gewoon bezig met een met een persoonlijk kruistocht jegens de islam om haar slechte ervaringen. Meesten van NL hebben haar echt niet gekozen om alleen in een studio in 4 jaar scripts voor 3 films te maken.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:13 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Wel als dát hetgeen is waar je voor wilt waarschuwen. Ayaan is echt niet tegen Achmed op de hoek die bij de ABN Amro werkt of Fatima die op de P&O afdeling werkt van PCCM... Waar zij bang voor is, is de politieke Islam die gelieerd is aan terrorisme. Daar kun je het mee eens zijn of oneens.
Verschillende dingen. Ayaan mag Mohammed best vergelijken hem met hedendaagse Arabische dictators. Vanuit historisch perspectief kan zoiets best verhelderend zijn. Het accepteren van de grondwet boven de Koran lijkt me logisch als je in een samenleving woont die op die grondwet gebaseerd is, maar geldt voor alle kinderen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:10 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Jij kent haar dus niet langer dan vandaag.
Ze noemt de profeet een megalomane dictator en vergelijkt hem met hedendaagse Arabische dictators.
Ze wil moslims screenen bij sollicitaties, omdat het moslims zijn.
Ze wil moslimscholen afschaffen, terwijl de moslimscholen het juist goed doen.
Ze stelt moslimkinderen de keuze: Of je accepteert de grondwet of je accepteert de Koran.
Etc, etc etc.
Deze vrouw komt bij mij over als een troetelnon die fictie en heden weleens door elkaar haalt.
Waarom deze Ayaan nou uitgerekend in ons land een haatcampagne tegen de Islam wil ontketenen is mij onduidelijk. Wil ze wat bereiken dan moet ze dat doen in haar geboorteland en niet met smoesjes aankomen dat ze daar gezocht en vervolgt wordt.
Ik durf de stelling aan dat Ayaan Hirsi Ali samen met Geert Wilders en co in ons land staatvijand nummer 1 is, aangezien door haar beledigende, kwetsende, opruiende, haatdragende, intolerante en discriminerende gedrag ze de verhoudingen in Nederland op scherp zet en verslechtert.
Dat vind ik wel erg overdreven geformuleerd.quote:Ik durf de stelling aan dat Ayaan Hirsi Ali samen met Geert Wilders en co in ons land staatvijand nummer 1 is, aangezien door haar beledigende, kwetsende, opruiende, haatdragende, intolerante en discriminerende gedrag ze de verhoudingen in Nederland op scherp zet en verslechtert.
ze wil het hele bijzondere onderwijs opheffen, niet alleen moslim scholen. Het argument is dat de afzondering integratie in de weg staat. Ik kan me daar wel in vinden.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:10 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Jij kent haar dus niet langer dan vandaag.
Ze noemt de profeet een megalomane dictator en vergelijkt hem met hedendaagse Arabische dictators.
Ze wil moslims screenen bij sollicitaties, omdat het moslims zijn.
Ze wil moslimscholen afschaffen, terwijl de moslimscholen het juist goed doen.
Ze stelt moslimkinderen de keuze: Of je accepteert de grondwet of je accepteert de Koran.
Toch blijft ze bezig met haar ding, wat zij belangrijk vindt. Ik stem ook niet op Ayaan, maar vind wel dat zij moet kunnen doen wat zij belangrijk vind (en blijkbaar vind een groot gedeelte van Nederland het ook belangrijk).quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:15 schreef Triggershot het volgende:
[..]
zij is niet bang, zij is gewoon bezig met een met een persoonlijk kruistocht jegens de islam om haar slechte ervaringen. Meesten van NL hebben haar echt niet gekozen om alleen in een studio in 4 jaar scripts voor 3 films te maken.
Da's voor de meeste politici zo... "hart voor de zaak". Een innerlijke drive is niet slecht (Zie ook Andre Rout, bas vd Vlies, etc).quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:30 schreef Hallulama het volgende:
Voor Ayaan is het een persoonlijke zaak, dat is zo klaar als een klontje.
Zo zie ik m ook nadat ik me ben gaan verdiepen in de geschiedenis van de deze profeet.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:10 schreef Super7fighter het volgende:
Ze noemt de profeet een megalomane dictator en vergelijkt hem met hedendaagse Arabische dictators.
In welke context?quote:Ze wil moslims screenen bij sollicitaties, omdat het moslims zijn.
Wat versta je onder goed? Is goed hoge cijfers krijgen of is goed kinderen opleiden zodat ze integreren in de samenleving waarin ze leven?quote:Ze wil moslimscholen afschaffen, terwijl de moslimscholen het juist goed doen.
Weet precies hoe jij dat interpreteert, als ware dat ze de Koran af moesten schaffen, maar dat is helemaal niet wat ze bedoeld. Hiermee wordt bedoeld dat wanneer de wetten in conflict komt met de Koran je je aan de wetten van het land moet houden.quote:Ze stelt moslimkinderen de keuze: Of je accepteert de grondwet of je accepteert de Koran.
Is Ayaan overigens besneden? Dichtgenaaid? Noem maar op? Of staan de poorten gewoon open?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:32 schreef ScienceFriction het volgende:
Da's voor de meeste politici zo... "hart voor de zaak". Een innerlijke drive is niet slecht (Zie ook Andre Rout, bas vd Vlies, etc).
Nou plaats je wel een heel krom vergelijkquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:07 schreef Meki het volgende:
[..]
Ik wil niemand beledigen in hun waarde
Ik ga ook niet met een anti-Joodse t-shirt naar Anne frank huis en daar zingen en daar spelen
Dat is de ene kant van het verhaal, de andere kant is dat je ook kunt denken "ach, daar kwets je ze mee, laten we het niet doen".quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:15 schreef JohnDope het volgende:
Inderdaad mijn God - lees: de enige ware God - wordt zovaak belachelijk gemaakt, hoor je mij daar ooit over klagen?????? Komt u maar, komt u maar!
we moeten de rollen niet omdraaien, moslims doen kinderachtig, kinderen maken tekeningen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:20 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Dat is de ene kant van het verhaal, de andere kant is dat je ook kunt denken "ach, daar kwets je ze mee, laten we het niet doen".
Er valt hier echt niet een partij aan te wezen die het allemaal heeft gedaan, beide partijen valt in zekere mate kinderachtigheid te verwijten, en in hoeverre die kinderachtigheid in hevigheid verschilt weet ik niet, als je het in de juiste lokale context plaatst valt dat volgens mij reuze mee.
dit gaat wel ff wat verder dan kinderachtigheid, er zijn wereldwijde rellen, DODEN etc etc. allemaal om een tekeningetje!!!!! waar gaat dit nog over echt, ze moeten zich niet zo aanstellen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:20 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Dat is de ene kant van het verhaal, de andere kant is dat je ook kunt denken "ach, daar kwets je ze mee, laten we het niet doen".
Er valt hier echt niet een partij aan te wezen die het allemaal heeft gedaan, beide partijen valt in zekere mate kinderachtigheid te verwijten, en in hoeverre die kinderachtigheid in hevigheid verschilt weet ik niet, als je het in de juiste lokale context plaatst valt dat volgens mij reuze mee.
Ongeveer dezelfde meerwaarde als een kruisje om de nek van een christen dat trots gedragen wordt. Dat kruisje draagt een overtuiging en een mening uit.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 19:16 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ja inderdaad kwetsen ja. Net zoals Maria naakt afbeelden, Jezus afbeelden, etc. Dit is gewoon kwetsen en wat is daar de meerwaarde van?
OK, maar je zult er weinig mensen over horenquote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:28 schreef raphidae het volgende:
Als ik een s-shirt draag waarop jezus een naakte vrouw aan het kruis aanrand dat draag ik daar ook wat mee uit. In mijn geval wil ik uitdragen dat ik de christelijke religie veracht, dat ik die gevaarlijk vind en dat ik er geen respect voor heb.
Precies! Ik heb al een paar jaar de site http://www.antichrist.nl/ waarop een anti-christelijk plaatje staat, maar ik verwacht geen zwarte kousen voor m'n deur met molotovcocktails. Voor een anti-islam site weet ik niet precies hoe groot de kans is, maar ik ga het niet uitproberen.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:32 schreef DaMook het volgende:
[..]
OK, maar je zult er weinig mensen over horenEn over die mohamed valt ineens de halve wereld
. Beetje krom dus
.
Waarom jezus (en / of) Maria wel en Mohamed niet ????
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:12 schreef McNasty het volgende:
Het klink in eerste instantie gevaarlijk om zoiets te dragen maar aan de andere kant... ze moeten wel door Mohammed heen schieten/steken om je te raken.
weinig en tot vrijwel weinig mensen vallen Jezus aanquote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:32 schreef DaMook het volgende:
[..]
OK, maar je zult er weinig mensen over horenEn over die mohamed valt ineens de halve wereld
. Beetje krom dus
.
Waarom jezus (en / of) Maria wel en Mohamed niet ????
Hoe kun je nou dooie figuren uit sprookjesboeken aanvallen?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 10:04 schreef Meki het volgende:
[..]
weinig en tot vrijwel weinig mensen vallen Jezus aan
heel Europa valt Mohammed aan
![]()
Voor jou is iedereen een vijand die de islam niet omarmt of die het lef heeft om daar kritiek op te geven en dat deze zo snel mogelijk verwijderd moeten worden uit de samenleving. Is 't niet?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 02:10 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Jij kent haar dus niet langer dan vandaag.
Ze noemt de profeet een megalomane dictator en vergelijkt hem met hedendaagse Arabische dictators.
Ze wil moslims screenen bij sollicitaties, omdat het moslims zijn.
Ze wil moslimscholen afschaffen, terwijl de moslimscholen het juist goed doen.
Ze stelt moslimkinderen de keuze: Of je accepteert de grondwet of je accepteert de Koran.
Etc, etc etc.
Deze vrouw komt bij mij over als een troetelnon die fictie en heden weleens door elkaar haalt.
Waarom deze Ayaan nou uitgerekend in ons land een haatcampagne tegen de Islam wil ontketenen is mij onduidelijk. Wil ze wat bereiken dan moet ze dat doen in haar geboorteland en niet met smoesjes aankomen dat ze daar gezocht en vervolgt wordt.
Ik durf de stelling aan dat Ayaan Hirsi Ali samen met Geert Wilders en co in ons land staatvijand nummer 1 is, aangezien door haar beledigende, kwetsende, opruiende, haatdragende, intolerante en discriminerende gedrag ze de verhoudingen in Nederland op scherp zet en verslechtert.
Hier ben ik het mee eens.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:22 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Weet je wat ik pas schokkend vind!!!! Dat mensen uit/in naam van God/Allah durven te praten!![]()
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 01:36 schreef Jojo_ut_Grun het volgende:
Ik vind het een smakeloos initiatief.
Tientallen mensen zijn al om het leven gekomen door rellen enz.
Om daar nou nog een schepje bovenop te doen met die t-shirts.
Tis echt niet grappig en draagt niet bij aan een dialoog.
Mohammed is toch dood?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 10:04 schreef Meki het volgende:
[..]
weinig en tot vrijwel weinig mensen vallen Jezus aan
heel Europa valt Mohammed aan
![]()
Dan word je toch wel een beetje meewarig aan gekeken hoor.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 03:28 schreef raphidae het volgende:
Als ik een t-shirt draag waar een swastika op ondergescheten wordt dan zal je weinig mensen horen.
jammer, had mooie gespreksstof kunnen opleveren.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:05 schreef SCH het volgende:
Heb ik me toch even omgekleed toen ik een pastoor ging interviewen.
Tsja... maar niet beledigen (of mogelijk beledigen) is belangrijker dan een goed interview...quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
jammer, had mooie gespreksstof kunnen opleveren.
Dat moet ik dan maar gewoon verbaal aansnijden. Ik zou het niet zo gepast vinden en dat is precies wat ik van die hele cartoontoestand vind.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:06 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
jammer, had mooie gespreksstof kunnen opleveren.
ben het met je eens heur. alleen denk ik niet dat een pastoor er agressief van wordt, wel zou hij graag willen weten wat je bezielt.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:09 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat moet ik dan maar gewoon verbaal aansnijden. Ik zou het niet zo gepast vinden en dat is precies wat ik van die hele cartoontoestand vind.
Precies de reactie van de gemiddelde moslim in Nederland dus.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ben het met je eens heur. alleen denk ik niet dat een pastoor er agressief van wordt, wel zou hij graag willen weten wat je bezielt.
Hij is verwerkt in de Domino Pizzaquote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:10 schreef popolon het volgende:
Hoe is het met de mus trouwens?
Gaat iemand nog wel eens een bloemetje leggen bij z'n graf
jaquote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Precies de reactie van de gemiddelde moslim in Nederland dus.
quote:
Hallo, toen hadden we Ireen en Bob, we kunnen niet bij ieder akkemusje stil blijven staan.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:14 schreef popolon het volgende:
[..]
Tientallen topics op fok, Nederland staat op z'n kop en niemand denkt meer aan de mus ????
![]()
En er zat ook nog eens geen vlees aan ook.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:23 schreef zoalshetis het volgende:
ik vond anders dat die mus geen normen en waarden kende. wel wormen in naarden
in de jappenkampen was men nog blij met een mussenpootje.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:26 schreef popolon het volgende:
[..]
En er zat ook nog eens geen vlees aan ook.
Een karig grammetje of wat.
Offtopic !!!!quote:Op zaterdag 25 februari 2006 11:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
in de jappenkampen was men nog blij met een mussenpootje.
ja, ik bekenquote:
waar zie jij dat de wereld op dit moment 'grappig' naar de islamitische uitlating op deze aardkloot kijkt?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 12:32 schreef Badabingea het volgende:
Die gasten mogen iedereen zwartmaken en dan is het grappig.
Aha, de openbare ruimte is Islamitisch volgens koninklijk besluit?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:07 schreef Meki het volgende:
Ik ga ook niet met een anti-Joodse t-shirt naar Anne frank huis en daar zingen en daar spelen
Heel europaquote:Op zaterdag 25 februari 2006 10:04 schreef Meki het volgende:
[..]
weinig en tot vrijwel weinig mensen vallen Jezus aan
heel Europa valt Mohammed aan
![]()
Weet je wie niet zo goed bij hun hoofdquote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:59 schreef DaMook het volgende:
[..]
Heel europaTuurlijk Meki
Weet je wat wel het geval is. Door deze spotprentjes gaan moslims zich weer asociaal gedragen en dingen slopen enzo en er vallen zelfs doden, OM EEN TEKENINGETJE !!!! Dan ben je toch niet goed bij je hoofd. Maar doordat moslims er zo op reageren krijg je natuurlijk wel dat steeds meer mensen de islam als achterlijke godsdienst gaan zien, jullie maken het er zelf naar !!
Als christenen zich zo zouden gedragen na een spotprentje zouden die OOK uitgekotst gaan worden door de rest van de wereld. Heeft dus niets met anti mohammed of anti jezus te maken, maar met de achterlijkheid waarmee zijn volgers erop reageren.
Lezen is moeilijk hequote:Op zaterdag 25 februari 2006 22:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Weet je wie niet zo goed bij hun hoofd
Dat zijn mensen die erg geliefd zijn aan beledigen van mensen en mensen zonodig provoceert in hun waarden. Die zijn niet goed wijs.
Europa moet zich schamen hun image is naar de maan en ze maken het met elke dag erger
Eenschquote:Op zaterdag 25 februari 2006 16:59 schreef DaMook het volgende:
[..]
Heel europaTuurlijk Meki
Weet je wat wel het geval is. Door deze spotprentjes gaan moslims zich weer asociaal gedragen en dingen slopen enzo en er vallen zelfs doden, OM EEN TEKENINGETJE !!!! Dan ben je toch niet goed bij je hoofd. Maar doordat moslims er zo op reageren krijg je natuurlijk wel dat steeds meer mensen de islam als achterlijke godsdienst gaan zien, jullie maken het er zelf naar !!
Als christenen zich zo zouden gedragen na een spotprentje zouden die OOK uitgekotst gaan worden door de rest van de wereld. Heeft dus niets met anti mohammed of anti jezus te maken, maar met de achterlijkheid waarmee zijn volgers erop reageren.
we zitten in 2006quote:Op zondag 26 februari 2006 15:05 schreef zoalshetis het volgende:
volgens mij zijn mohamed cartoons zo 2006!![]()
ja en als je echt leeft leef je een jaar vooruit.quote:
daarom, wil men ze tegenwoordig toch ook op Shirts.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja en als je echt leeft leef je een jaar vooruit.
ach joh, kinderachtig gedoe. je zult er weinig mensen mee zien lopen. lonsdale in het kwadraat.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
daarom, wil men ze tegenwoordig toch ook op Shirts.![]()
Jammer genoeg, zijn er wel van die mensen.. Evenveel intelligent als je met een ajax tenue in Rotterdam gaat lopen.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ach joh, kinderachtig gedoe. je zult er weinig mensen mee zien lopen. lonsdale in het kwadraat.
Zo te horen ben je geen haar beter dan een haathebbende moslimquote:Op zondag 26 februari 2006 15:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ach joh, kinderachtig gedoe. je zult er weinig mensen mee zien lopen. lonsdale in het kwadraat.
ik keur de rellen af die ontstaan zijn. daarnaast keur ik het ook af dat mensen een sport van beledigen maken als ze nu wel weten dat het ook niet-radicalen kwetst. zoiets?quote:Op zondag 26 februari 2006 15:14 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Zo te horen ben je geen haar beter dan een haathebbende moslim![]()
Het getuigt niet van intelligentie om een Ajax-shirt in Rotterdam aan te doen? Wat is de definitie van intelligentie?quote:Op zondag 26 februari 2006 15:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Evenveel intelligent als je met een ajax tenue in Rotterdam gaat lopen.
niet echt bepaald meest door gedachte actie?quote:Op zondag 26 februari 2006 15:17 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Het getuigt niet van intelligentie om een Ajax-shirt in Rotterdam aan te doen? Wat is de definitie van intelligentie?
Waarom niet? Waarom kan iemand niet besluiten een teken van zijn voorkeur aan te trekken als hij op bezoek gaat in een ''vijandelijke'' stad? Is dat al er om vragen?quote:Op zondag 26 februari 2006 15:18 schreef Triggershot het volgende:
[..]
niet echt bepaald meest door gedachte actie?
tot mijn grote verbazing heb ik mensen uit mijn omgeving al uit zijn dak gaan toen ze een Ajax tenue aan hadden.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:22 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom kan iemand niet besluiten een teken van zijn voorkeur aan te trekken als hij op bezoek gaat in een ''vijandelijke'' stad? Is dat al er om vragen?
je kan het toch doen?quote:Op zondag 26 februari 2006 15:22 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Waarom niet? Waarom kan iemand niet besluiten een teken van zijn voorkeur aan te trekken als hij op bezoek gaat in een ''vijandelijke'' stad? Is dat al er om vragen?
Ja, en ik vind dat gewoon onzinnig. Binnen het stadion heb je vakken, daarbuiten niet.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:23 schreef Triggershot het volgende:
[..]
tot mijn grote verbazing heb ik mensen uit mijn omgeving al uit zijn dak gaan toen ze een Ajax tenue aan hadden.
Vrijheids van meninguiting staat voorop. Dat bepaalde groeperingen zich beledigd voelen, jammer dan.quote:Op zondag 26 februari 2006 15:15 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik keur de rellen af die ontstaan zijn. daarnaast keur ik het ook af dat mensen een sport van beledigen maken als ze nu wel weten dat het ook niet-radicalen kwetst. zoiets?
onzinnig is een ander verhaal maar het gebeurt helaasquote:Op zondag 26 februari 2006 15:24 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, en ik vind dat gewoon onzinnig. Binnen het stadion heb je vakken, daarbuiten niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |