Sven was dinsdag naar opa en oma gebracht omdat ik zo beroerd was. Leo was die dag voor het eerst weer werken ( hij had een voorhoofdsholteontsteking gehad en was die dag voor het eerst weer werken sinds anderhalve week) Om een uur of 10 zag ik het niet meer zitten en had de dokter weer gebeld ( ik was al 2x geweest in de dagen ervoor) Na wat heen en weer gebel met de huisarts moest ik langs het ziekenhuis en voor de zekerheid een tas met spullen meenemen. Ik moest dus blijven.quote:Op woensdag 22 februari 2006 22:33 schreef jessie het volgende:
En wist je dat je opgenomen ging worden? Ik ging toen naar de dokter en kwam niet terug. Als ik nu naar de dokter gaat zeg ik dus eigenlijk ook nooit meer dat ik zo weer terug ben. Dat vond ik namelijk toen zo erg.
Moet je nu nog op controle komen? En wat hebben ze met je holtes gedaan? Was vast ook geen pretje.
Ja, het ontbijt op bed beviel wel, maar die enge dingen die ze iedere keer met je willen doenquote:
en vergeet de warme maaltijd niet .......... om half 12 's morgensquote:
Sugar had je mijn berichtje nog gezien ?quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:33 schreef Ladybos het volgende:
[..]
Ik wil er een tegeltje van maken SugarZou je hem naar me willen mailen ?
Nee is prima hoor, geen haast, vroeg me alleen af of je het gezien hadquote:Op donderdag 23 februari 2006 15:08 schreef Sugar het volgende:
Ja, maar ik heb hem niet op mijn werk (waar ik nu zit) en op viva.nl staan ze dus niet meer... Komt, komt!![]()
quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:29 schreef Lishe het volgende:
Ladybos, kun jij overal tegeltjes van maken?
Nee echte echte, in mat of glans, en de bedrukking zit onder het glazuur, dus kan er ook niet afgewassen worden.quote:Op donderdag 23 februari 2006 15:48 schreef Lishe het volgende:
Ja! Zijn het echte tegel-tegels? of geborduurd? want daar hou ik nie zo van. (Luuke heeft op haar nieuwe kamer eenwastafeltje dusch wie weet.
Oeh, die is mooi. Die houd ik in gedachten als ik zaterdag met m'n juwelier-vriendinnetje op zoek ga naar een nieuw horloge!quote:Op donderdag 23 februari 2006 11:40 schreef dutchie het volgende:
Jessie, wat een lieverd is Jans toch.Zo zorgzaam. Maar ook bezorgd blijkt wel. Er moet nu echt wat gebeuren volgens mij, want dit trek je toch niet veel langer zo?
Rewimo, ookal zorgen en weer je vader. Heel veel sterkte.
Nijna, dit is mijn blingerdiebling horloge:
[afbeelding]![]()
![]()
quote:Op donderdag 23 februari 2006 21:52 schreef Ireth het volgende:
Voor diegenen die nog gestemt hadden, Tamara was er eerst tussenuit gehaald (samen met de nr 2) wegens verdenking van valsspelen. bedelen om stemmen mag volgens hun eigen regelementen, dus het hoe en waarom is me nog even onduidelijk. Echter hebben ongeveer 40 mensen van iedereen die had gestemd verontwaardigd gemaild en kreeg Tamara vandaag een brief dat ze de situatie verkeerd beoordeeld hadden. Degene die er nu staat als winnaar kunnen ze niet weghalen (die heeft tenslotte niets fout gedaan!) maar Tamara kreeg ook alsnog de hoofdprijs!
Ow ok. In haar fotoboek staat namelijk iets over een weddenschap, vandaar.quote:Op donderdag 23 februari 2006 22:15 schreef Ireth het volgende:
Een ypod-dingesgedoetjeiets...
Weddenschap?? Eerhh.. neuh.. geen weddenschap? Ze zou onder alle stemmers iets verloten als ze zou winnen, maar daar heb ik nog niets over gehoord.. ze is nu ook nog niet online.. dus ff navragen lukt me nie...
Dat was mij dus idd ook al opgevallen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:11 schreef dutchie het volgende:
Goedemorgen!
Wat wordt er hier wat afverhuisd en gesolliciteerd zeg!Valt me ineens op. Maar Poemojn succes met verhuizen en Mamboo gefeliciteerd!
Hij ligt aan de beademing omdat hij zo benauwd was. Ze hebben dat al een beetje terug kunnen schroeven. Als ze hem wakker laten worden moet hij ook weer zelf gaan ademen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:40 schreef sjak het volgende:
Nee dat is ook wel zo. Maken ze hem weer wakker als de longontsteking weer onder controle is en hij zelf zou kunnen ademen? Of ademt hij zelf?
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 09:44 schreef Belana het volgende:
Ik verbaas me altijd over Ian, die is 8 jaar en is nog nooit bij de tandarts geweest. hebben we al eens gevraagd aan zijn moeder en idd, ze zei dat dat er nog niet van gekomen was. Ik snap dat dus niet...
Ineens krijg ik zo'n beeld van je als Sylvie Meis, maar dan in Chicago: Hallo where is Gucci?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 10:20 schreef DaanBanaantje het volgende:
whoeiiii Rene heeft gister een gesprek gehad in Chicago bij zn nieuwe bas.. ze hebben het over levels en salaris gehad en laat ik het zo zeggen.. WHOEHOEEEEEEEEE nu heb ik nog meer zin om te gaan![]()
![]()
zal ik hem inkoppen?quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:54 schreef moussy het volgende:
Ik ga dinsdag carnavallen op school en verkleed als heks
ja dat zou kunnen idd, ga ik wel in gedachte houden. Eerst maar eens afwachten wat voor antwoord ik krijg. Ik heb het vriendelijk gevraagd, in de trant van: het kan ook zijn dat ian het vergeten is... omdat het toch moeilijk is om commentaar te leveren op haar manier van opvoeden en ik ook weer vind dat ik daarin netjes moet blijven. Maar kbot heeft het al eens eerder gevraagd en toen heeft ze al toegegeven dat hij nog nooit geweest was.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 13:54 schreef moussy het volgende:
Ik ga dinsdag carnavallen op school en verkleed als heks
B, misschien kan je je tandarts eens bellen en het uitleggen, ik denk dat hij dan wel ff bij Liam wil kijken. Of hij is hij nooit op een doordeweekse dag bij jullie? Tegen de moeder zou ik dan zeggen dat we toch allemaal moesten en hij ook ff voor het wennen even op de stoel mocht zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |