quote:Op maandag 6 februari 2006 15:28 schreef Godslasteraar het volgende:
Ach, wie wil voor de gek houden, ik heb dat albumpje natuurlijk al gemaakt![]()
klik:
[[url=http://i1.tinypic.com/nbrapv.jpg]afbeelding][/url]
![]()
(geluid aan!!!)
Moslimkrantenquote:Op maandag 6 februari 2006 15:25 schreef Refragmental het volgende:
Mogen moslimkranten spotprenten (over joden) plaatsen?
Mogen kranten die gedrukt worden in landen die een Islamitische meerderheid hebben en kranten die gestoeld zijn op de leer van de Islam anti-Joodse cartoons plaatsen?quote:
Jeetje, zou je denken?quote:Op maandag 6 februari 2006 15:31 schreef Locusta het volgende:
Ik vind het echt belachelijk dat er nu zo ineens zoveel ophef over is, aangezien de tekeningen al in september geplaatst waren in de krant. Toen ging het zonder ophef voorbij....
Het lijkt wel haast alsof iemand ze in hun oor gefluistert heeft *ppppssshhtt..... kijk eens naar de Deenste krant van september* en de boel vervolgens heeft zitten opstoken....![]()
Ik snap best dat het niet leuk is om te zien dat jouw geloof op een bepaalde manier "belachelijk" wordt gemaakt, en het is ook wel redelijk provocerend, maar waarom zulke massale, volkomen irrationele acties als die er nu aan de gang zijn?![]()
Mensen moeten het land uit vluchten vanwege een paar cartoons! Waar gaan we in godnaam naar toe als het al zo ver komt vanwege zo iets "kleins".![]()
Correct me if I'm wrong, maar zelfs in de koude oorlog en WOII is er niet zo op spotprents gereageerd. Zijn we dan zo onvolwassen geworden?![]()
Van mij wel hoor.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:33 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Mogen kranten die gedrukt worden in landen die een Islamitische meerderheid hebben en kranten die gestoeld zijn op de leer van de Islam anti-Joodse cartoons plaatsen?
Nee, stond er niet bij. Het kan willekeurig welke moslim zijn.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:21 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Omdat het erbij stond misschien?
Nee, negeren gaat te ver.quote:
Zielig? Mooi gebaar juist al die vlaggetjes.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:35 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nee, negeren gaat te ver.
Maar het lijkt wel alsof men in het westen die moslims zelfs nog wil overtreffen in overdreven reacties.
En al die quasi-moslimbashers met Deense vlaggetjes![]()
. Zieliger lijkt me niet mogelijk
.
Ja en zo jaag je dat percentage goedwillende moslims ook tegen je in je harnas. Door te stellen dat Mohammed het eens is met de terroristen.quote:
Juist, dat probeer ik ook te zijn.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:35 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Van mij ook, maar wees dan consequent.
Ik zet een joker in.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:33 schreef Elgigante het volgende:
Mogen kranten die gedrukt worden in landen die een Islamitische meerderheid hebben en kranten die gestoeld zijn op de leer van de Islam anti-Joodse cartoons plaatsen?
Hoevaak lees jij dat ambassades in de fik worden gestoken en iedereen met een Westers uiterlijk zesmaal achterom moet kijken omdat ie toevallig woont en werkt in een land waar een Arabische meerderheid is?quote:Op maandag 6 februari 2006 15:35 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Nee, negeren gaat te ver.
Maar het lijkt wel alsof men in het westen die moslims zelfs nog wil overtreffen in overdreven reacties.
En al die quasi-moslimbashers met Deense vlaggetjes![]()
. Zieliger lijkt me niet mogelijk
.
LOLquote:Op maandag 6 februari 2006 15:36 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Zielig? Mooi gebaar juist al die vlaggetjes.
quote:Bron : Nu.nl
Protesten tegen Mohammed-spotprenten houden aan
Uitgegeven: 6 februari 2006 09:21
Laatst gewijzigd: 6 februari 2006 09:37
JAKARTA/BANGKOK - In Indonesië en Thailand hebben maandag duizenden moslims gedemonstreerd tegen de omstreden Deense spotprenten van de profeet Mohammed.
Bekijk video: Modem/ Breedband
In de Indonesische hoofdstad Jakarta verzamelden zich naar schatting vierhonderd leden van een islamitische partij voor een gebouw waarin de Deense ambassade is gevestigd. Zij eisten verontschuldigingen van de Deense regering. In de stad Bandung eisten ruim duizend betogers dat Indonesië de diplomatieke betrekkingen met Denemarken verbreekt.
Bangkok
Bij de Deense ambassade in de Thaise hoofdstad Bangkok protesteerden honderden moslims tegen de spotprenten. Een spreker zei dat Denemarken 'vanaf nu een vijand van de moslims is'.
Indonesië
Indonesië is naar bevolkingsaantal het grootste moslimland ter wereld. President Susilo Bambang Yudhoyono heeft kritiek op de spotprenten geuit, maar hij riep tegelijkertijd de moslims in zijn land op een excuus van Denemarken te accepteren. In Thailand overheerst het boeddhisme. Alleen in het uiterste zuiden van het land is de meerderheid van de bevolking moslim.
Denemarken
De Mohammed-spotprenten verschenen in september vorig jaar in de Deense krant Jyllands Posten. De krant plaatste de spotprenten uit solidariteit met een schrijver die geen uitgever kon vinden voor diens boek over de profeet Mohammed. Tegelijkertijd wilde de krant de zelfcensuur van media aankaarten die hun vingers niet meer aan islamitische thema's willen branden. Enkele prenten tonen Mohammed als terrorist en fundamentalist. Op een tekening heeft de grondlegger van de islam een bom in zijn tulband.
De spotprenten leidden meteen al tot verbolgen reacties, vooral van Deense mohammedanen. Midden oktober demonstreerden enkele duizenden moslims in de Deense hoofdstad Kopenhagen tegen de karikaturen. Een aantal Europese kranten drukte de tekeningen ook af om het belang van de vrijheid van meningsuiting te benadrukken.
Godslasterlijk
Eind vorige maand begonnen moslims in landen in het Midden-Oosten met demonstraties tegen de prenten, die zij godslasterlijk vinden.
In een commentaar schreef Jyllands Posten maandag te vrezen dat er achter de zich uitbreidende betogingen en gewelddadigheden in het Midden-Oosten regie van hogerhand zit. "Niemand had zich in zijn wildste fantasieën kunnen voorstellen dat de protesten tegen de publicatie van de Mohammed-tekeningen in deze krant zouden uitmonden in een overreactie die leidt tot volksopstanden en die bepaalde regimes bedreigt."
"De oorzaak van de gewelddadige ontwikkeling in de regio ligt daarom ook heel ergens anders. Het broeit al lang in de landen die geen of slechts een zwakke houding innemen tegen het oprukken van religieuze fundamentalisten."
Negatief reisadvies
Het Deense ministerie van Buitenlandse Zaken heeft zijn negatieve reisadviezen in de nacht van zondag op maandag uitgebreid tot zestien islamitische landen.
Kabul
Zeker drie betogers zijn maandag gewond geraakt tijdens een demonstratie tegen de Mohammed-spotprenten in de Oost-Afghaanse provincie Laghman. De gewonden vielen toen de politie in de lucht schoot om de betogers uiteen te drijven. Een van de gewonden werd in het hoofd geraakt. Zijn toestand is kritiek, deelde een woordvoerder van de provincie mee. Volgens andere bronnen zou de man zijn overleden.
Onder de meer dan duizend betogers in de provinciale hoofdstad Mihtarlam bevonden zich religieuze functionarissen, die eisten dat de Deense diplomatieke vertegenwoordiging wordt gesloten en dat de Deense NAVO-troepen het land worden uitgezet. Ook zou de Afghaanse ambassadeur in Denemarken moeten worden teruggeroepen.
Ook in de zuidelijke stad Kandahar en het noordelijke Mazar-i-Sharif protesteerden honderden mensen tegen de spotprenten.
Dan gaan we door naar de bonusvraag. Vindt je dat iemand spot mag drijven met een religie of religieuze symbolen?quote:
Niet dan? Ik vind dat het aantoont dat men het hoog heeft zitten en dat men op een vredige manier z`n steun aan de cartoonist wil laten blijken. Mooi gebaar dus wat mij betreft.quote:
Precies, als een fanatieke idiote moslimkrant dat mag, kunnen wij dat in het vrije Westen dat ook maar het beste gaan doenquote:Op maandag 6 februari 2006 15:38 schreef Gia het volgende:
Hier: http://www.adl.org/Anti_semitism/arab/qatar_cartoons.asp
wat cartoons over Joden.
Ik neem aan dat de Joodse meneer in de plaatjes David bedoeld is.
Oftewel: De pot verwijt de ketel.
Steun aan de cartoonistquote:Op maandag 6 februari 2006 15:39 schreef DaveHarris het volgende:
[..]
Niet dan? Ik vind dat het aantoont dat men het hoog heeft zitten en dat men op een vredige manier z`n steun aan de cartoonist wil laten blijken. Mooi gebaar dus wat mij betreft.
Het maken van beelden of afbeeldingen is niet alleen in de Islam verboden, de bijbel verbiedt het ook.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:21 schreef 61neorej het volgende:
Even een vraagje.
Het is verboden om Mohammed af te beelden.
Nee.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:38 schreef Gia het volgende:
Ik neem aan dat de Joodse meneer in de plaatjes David bedoeld is.
is heel simpel met dit programmaatje: http://jalbum.netquote:
Merkwaardig nu je het zegt dat ik haar nog niet bij NOVA gezien heb om haar kindertjes te verdedigen die het EU-gebouw bestormden...quote:Op maandag 6 februari 2006 15:41 schreef MrBean het volgende:
[..]
Nee.
Maar het zijn wel een beetje Gretta Duisenberg cartoons ja.
Moslims fokken dmv van een usericon met een Deens vlaggetje erin hebben. Lijkt me wat ver gezocht.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:40 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Steun aan de cartoonist.
Gewoon fokken tegen moslims bedoel je.
quote:
Tjonge wat een klanken. Klinkt niet bijster intelligent en rationeel. Zijn dat echt demonstrerende Midden-Oostenaren? Maar als vrouwen een Hakbar beginnen waar mannen niet binnen mogen dan zal de bar vast wel binnen de kortste keren het leven zuur worden gemaakt.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:28 schreef Godslasteraar het volgende:
Ach, wie wil voor de gek houden, ik heb dat albumpje natuurlijk al gemaakt![]()
klik:
[[url=http://i1.tinypic.com/nbrapv.jpg]afbeelding][/url]
![]()
(geluid aan!!!)
Ja, dat vind ik ook altijd zo idioot in discussies over moskeeen.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:40 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Precies, als een fanatieke idiote moslimkrant dat mag, kunnen wij dat in het vrije Westen dat ook maar het beste gaan doen.
Zo he he, eindelijk een zinnige reactie van een niet-moslim. De oorspronkelijke cartoons waren onrespectvol naar de Islam toe en zeer incorrect in hun generalisaties naar een vreedzame religie en haar aanhangers.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:36 schreef MrBean het volgende:
[..]
Ja en zo jaag je dat percentage goedwillende moslims ook tegen je in je harnas. Door te stellen dat Mohammed het eens is met de terroristen.
Tja, maar dat zou je er wel in kunnen zien.quote:
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:38 schreef DaveHarris het volgende:
Dan gaan we door naar de bonusvraag.
Dit kan echt niet johquote:Vindt
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:44 schreef Super7fighter het volgende:
.......... een vreedzame religie en haar aanhangers.
Ik heb je volgens mij nu al vaker tekeningen en opmerkingen naar je eigen hand zien zetten. "Ja maar, dit zie ik erin" en vervolgens een absurde conslusie trekken.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:45 schreef Gia het volgende:
Tja, maar dat zou je er wel in kunnen zien.
Gia echt, met je 45+ een bord ter grootte van de Ka'ba voor je kop hebben. Doe asjeblieft niet of je IQ onder die van de gemiddelde stormfronter ligt, dat zou ik zielig vinden voor je kids.quote:Niemand beweert dat de figuur op de deense plaatjes Mohammed is. Dat wordt er van gemaakt, maar kan zomaar een willekeurige moslim zijn.
Beide domme opmerkingen....quote:Op maandag 6 februari 2006 15:44 schreef MrBean het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik ook altijd zo idioot in discussies over moskeeen.
"Ja, je moet hen in Saudi-Arabië eens zien als we daar een kerk bouwen!"
Dus nu moeten we opeens alles net als Saudi-Arabië doen?
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:46 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ik heb je volgens mij nu al vaker tekeningen en opmerkingen naar je eigen hand zien zetten. "Ja maar, dit zie ik erin" en vervolgens een absurde conslusie trekken.
[..]
Gia echt, met je 45+ een bord ter grootte van de Ka'ba voor je kop hebben. Doe asjeblieft niet of je IQ onder die van de gemiddelde stormfronter ligt, dat zou ik zielig vinden voor je kids.
nee, de cartoons stellen juist dat de terroristen handelen uit naam van de profeet. En de goedwillende moslims zullen dat ook zo zien.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:36 schreef MrBean het volgende:
[..]
Ja en zo jaag je dat percentage goedwillende moslims ook tegen je in je harnas. Door te stellen dat Mohammed het eens is met de terroristen.
Mja. De Islamitische geloofsbelijdenis staat op de bom.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:45 schreef Gia het volgende:
[..]
Tja, maar dat zou je er wel in kunnen zien.
Niemand beweert dat de figuur op de deense plaatjes Mohammed is. Dat wordt er van gemaakt, maar kan zomaar een willekeurige moslim zijn.
Wat? Door een Deens vlaggetje te laten zien? Dus zelfs een Deense vlag is nu al beledigend voor moslims?quote:Op maandag 6 februari 2006 15:40 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Steun aan de cartoonist.
Gewoon fokken tegen moslims bedoel je.
Een goede spotprent is onrespectvol. En spotprenten pretenderen nooit de waarheid te spreken, of de nuance te zoeken. Het zijn schopjes tegen gevoelige schenen.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:44 schreef Super7fighter het volgende:
Zo he he, eindelijk een zinnige reactie van een niet-moslim. De oorspronkelijke cartoons waren onrespectvol naar de Islam toe en zeer incorrect in hun generalisaties naar een vreedzame religie en haar aanhangers.
Wat dat betreft waren deze spotprenten dus blijkbaar de beste ooit, want volgens mij is er nog nooit zo op spotprenten gereageerd als de afgelopen dagen door moslims is gereageerd op deze spotprenten.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:49 schreef Ringo het volgende:
[..]
Een goede spotprent is onrespectvol. En spotprenten pretenderen nooit de waarheid te spreken, of de nuance te zoeken. Het zijn schopjes tegen gevoelige schenen.![]()
Ja daar ben ik het mee eens hoor.quote:Op maandag 6 februari 2006 15:48 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
nee, de cartoons stellen juist dat de terroristen handelen uit naam van de profeet. En de goedwillende moslims zullen dat ook zo zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |