Niet?quote:Op zondag 26 februari 2006 23:43 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Het probleem met het gebagger is dat het er op het laatst niet meer om ging WAT je postte, maar DAT je postte. Het ging helemaal nergens meer over, en enige vorm van koppeling met de andere FOT-topics was nergens te bespeuren. Ik had de hoop dat het effect dat jij beschrijft (het gaat niet vlot genoeg, dus laat ik eens de andere topics doorkijken) inderdaad zou optreden, maar dat was dus niet zo. Het enige lopende topic dat er was, was de SC. Die stond driekwart vol bagger, en dat wordt nergens op Fok! geaccepteerd. Dus waarom zou dat hier wel zo moeten?
Dat is volgens mij een beperking van de softwarequote:Op maandag 27 februari 2006 10:59 schreef Ynske het volgende:
ik had ineens een ingeving
begin maar te schelden als t echt een stom idee is
zou het mogelijk zijn dat bepaalde topics maar 150 ipv 300 posts aankunnen?
dat zou oa bij het "ik heb vandaag..." en het "help mij mijn foto..." topics het laden wat ondanks het zorgen dat de foto's niet te groot zijn, een heel stuk zou versnellen
hmmm dat is jammer...quote:Op maandag 27 februari 2006 11:04 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat is volgens mij een beperking van de softwareDenk niet dat ze dat op 150 kunnen zetten voor alleen FOT of zelfs voor bepaalde topics
Tegenwoordig is de SC weer leesbaar hoorquote:Op maandag 27 februari 2006 10:55 schreef Mauro het volgende:
[..]
Niet?
[SC] De Lounge #46
[BeF] #433 Met schraalheid tussen je benen...
[V&A] SC #6 Creatieve titel, alles Bier!
[USSC] #354 Romantique, vind het hier!
PUB SC # 743 En het weekend is weer bijna voorbij
FMT slowchattopic deel 5555: 5ecret of the lo5t que5tion5
ShowChat #663: Alaaf!
Dit zijn slechts een paar voorbeeldjes.
Had geen zin om er meer te zoeken.
Daar heb je een FAQ voorquote:Op maandag 27 februari 2006 11:06 schreef Ynske het volgende:
[..]
hmmm dat is jammer...
owjah en zou het misschien niet slim zijn om in die betreffende topics neer te zetten dat de max breedte maar 550 pix mag zijn...
Fixedquote:Op maandag 27 februari 2006 10:57 schreef PdeHoog het volgende:
Ik heb vandaag een mooie foto gemaakt!
We hebben hier weer eens een te groot plaatje
Dan zou de forum software moeten worden aangepast. Misschien is het een beter idee om in je voorkeursinstellingen de lengte van het aantal posts in te dammen. Je krijgt dan alleen wel veel meer pagina's te zien.quote:Op maandag 27 februari 2006 10:59 schreef Ynske het volgende:
ik had ineens een ingeving
begin maar te schelden als t echt een stom idee is
zou het mogelijk zijn dat bepaalde topics maar 150 ipv 300 posts aankunnen?
dat zou oa bij het "ik heb vandaag..." en het "help mij mijn foto..." topics het laden wat ondanks het zorgen dat de foto's niet te groot zijn, een heel stuk zou versnellen
faq...quote:Op maandag 27 februari 2006 11:07 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Daar heb je een FAQ voorAlleen leest niemand die
En de OP leest ook nooit iemand, dus dat heeft allemaal geen zin joh
Er is volgens mij maar een mogelijkheid en dat is gewoon alles afschieten wat niet voldoet aan de 550 / 580-regel
Point taken. Ik had moeten tikken: nergens in de serieuze fora op Fok. Mijn fout.quote:Op maandag 27 februari 2006 10:55 schreef Mauro het volgende:
[..]
Niet?
[SC] De Lounge #46
[BeF] #433 Met schraalheid tussen je benen...
[V&A] SC #6 Creatieve titel, alles Bier!
[USSC] #354 Romantique, vind het hier!
PUB SC # 743 En het weekend is weer bijna voorbij
FMT slowchattopic deel 5555: 5ecret of the lo5t que5tion5
ShowChat #663: Alaaf!
Dit zijn slechts een paar voorbeeldjes.
Had geen zin om er meer te zoeken.
pssst R&P is ook serieus, maar de SC daar verre van dat hoorquote:Op maandag 27 februari 2006 11:12 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Point taken. Ik had moeten tikken: nergens in de serieuze fora op Fok. Mijn fout.
R&P? Neemt iemand dat serieus?quote:Op maandag 27 februari 2006 11:13 schreef Ynske het volgende:
[..]
pssst R&P is ook serieus, maar de SC daar verre van dat hoor
Zullen we het slowchatten hier stoppenquote:
Daar heb je dan weer gelijk in.quote:Op maandag 27 februari 2006 11:12 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Point taken. Ik had moeten tikken: nergens in de serieuze fora op Fok. Mijn fout.
quote:
jij nietquote:Policy mbt off-topic en onzinposts buiten Onzin
Met onmiddellijke ingang is er een nieuwe regel van kracht met betrekking tot het reageren in serieuze fora (R&P, SEX, NWS, B&H, KLB, FB etc.).
Dat klopt wel; daarom post ik bijna geen foto's meer. Op mijn foto van Toeps in ontmoetingsresultaten werd niet of nauwelijks gereageerd, op de foto's van Auticia kwam iedereen zowat klaar. Dus als je reacties wil moet je van een popu fokker foto's publicerenquote:Op maandag 27 februari 2006 08:24 schreef Ynske het volgende:
Echter waar ik me vaak aan erger, is dat regelmatig posts van anderen zo genegeerd worden door sommige users omdat zij meer met elkaar hebben want ze kennen elkaar rl, tenminste zo komt het in mijn ogen over. kan best zijn dat het zo niet is, maar goed
Misschien ook een aandachtspuntje (in ieder geval voor mij): ik gooi complimenten en opmerkingen nog al eens over MSN, in bovenstaand geval heb ik dat in ieder geval gedaan. Dat moet ik gewoon niet meer doen, reacties op foto's op het forum horen op het forum.quote:Op maandag 27 februari 2006 11:38 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Dat klopt wel; daarom post ik bijna geen foto's meer. Op mijn foto van Toeps in ontmoetingsresultaten werd niet of nauwelijks gereageerd, op de foto's van Auticia kwam iedereen zowat klaar. Dus als je reacties wil moet je van een popu fokker foto's publicerenEn ik ben "incrowd", wat wil zeggen dat ik OF niet populair genoeg ben, of kut foto's maak-maar niemand dat durft te zeggen, of het probleem ergens anders ligt?
In [showcase] Modellen in Thorn heb ik op die hele sloot foto's maar 3 opmerkingen gehad, de rest is offtopic over mijn foto site-eigenlijk hetzelfde probleem...
Genegeerd worden is trouwens iets niet specifiek van FOT, dat zie ik bij meerdere fora, dus dat is ws een algemeen probleem (ook IRL by the way)
En daar sluit ik me geheel bij aan.quote:Op maandag 27 februari 2006 19:53 schreef oYo het volgende:
<knip>
huiz, schrale troost misschien, maar ook ik heb "last" gehad van modellen die last minute afzeggen. En het lijkt me sterk dat er hier fotografen rondhangen die dat probleem niet minstens één keer gehad hebben. Modellen hebben nu eenmaal ook last van toneel-koorts. Maar ik merk wel dat hoe vaker modellen een keer voor je lens gestaan hebben (en het product hier te bewonderen was) hoe vaker andere modellen plots niet angstig meer blijken te zijn.quote:Op maandag 27 februari 2006 20:00 schreef huiz het volgende:
<verhaal>
quote:Op maandag 27 februari 2006 20:00 schreef huiz het volgende:
<knip>heel verhaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |