Precies. En we beginnen nu toch echt een duidelijk buikje te zien.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:26 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Idd. En ze komt moe over. Ik denk dat de maandjes al beginnen te tellen bij 'r.
Vreemd.quote:Op zondag 12 februari 2006 13:29 schreef WithMe het volgende:
[..]
Precies. En we beginnen nu toch echt een duidelijk buikje te zien.
Whehehe, inderdaad.quote:Op zondag 12 februari 2006 15:38 schreef Lynx666 het volgende:
Hij als blanke vent is even donker als donkere Raffa
Ik? Wat? Verdrietig?quote:Op zondag 12 februari 2006 16:49 schreef migebiggie het volgende:
Ben jij niet verbaasd of verdrietig ofzo ?
nah, ik geloof er niets van dat het doorgestoken kaart is...ten eerste, is er bewijs dat die lijst 6 weken oud is. ten 2e, omdat het nou net in die volgorde staat, wil het nog niet zeggen dat het klopt. en al zou het waar zijn, ik zal er echt niet wakker van liggen, het zou eerder een verzekering zijn dat harm 4 maart niet live optreedquote:Op zondag 12 februari 2006 16:47 schreef migebiggie het volgende:
Schokkend nieuws :
Ik heb op ellenfansite.nl een meisje gezien die iets zei ,
En andere meiden zeggen het ook en ook sites kijk dit zegt het meisje :
Idols is dik doorgestoken kaart.
Volgende week gaat Ellen eruit.. (kijk maar):
Floortje Smit
Angelique Aorenbie
Raffaëla Paton
Harm Jacobs
Ellen Eeftink
Serge Gulikers
Aäron Ayal
Marescha van der Stelt
Christon Kloosterboer
I-Jay (Iwan Cairo)
Charissa van Veldt
Ariel (Harriët Sietses)
Renske van der Veer
Moet je na gaan.. deze lijst is 6 weken oud.
Nu weer even mij ik weet zelf niet of het waar is maar als de volgorde zo blijft ^
Dan is idols dus doorgestoken kaart![]()
Wat een onzin zeg.quote:Op maandag 13 februari 2006 02:00 schreef MaryMary het volgende:
Idols is zowieso doorgestoken kaart. En die Henk Jan probeert gewoon alle zwangere tantes eruit te werken... Als ik 1 van zijn kinderen was of zijn vrouw zou ik me schamen. HIj zegt gewoon tegen heel nederland dat als je een baby hebt in showbizz waarbij het hartje al klopt, gewoon dood moet maken. Dat is een schop in de maag van veel zwangere vrouwen ... Ik heb altijd achter hem gestaan met veel van zijn beslissingen, maar nu gaat hij te ver...
Onzin dus, die namen stonden aanvankelijk in de kwalificatievolgorde (Floortje, Charissa, I-Jay, Christon, Aäron, enz.) en verandert met de week, telkens wordt de afvaller op de juiste plek gezet.quote:Op zondag 12 februari 2006 16:47 schreef migebiggie het volgende:
Schokkend nieuws :
Ik heb op ellenfansite.nl een meisje gezien die iets zei ,
En andere meiden zeggen het ook en ook sites kijk dit zegt het meisje :
Idols is dik doorgestoken kaart.
Volgende week gaat Ellen eruit.. (kijk maar):
Floortje Smit
Angelique Aorenbie
Raffaëla Paton
Harm Jacobs
Ellen Eeftink
Serge Gulikers
Aäron Ayal
Marescha van der Stelt
Christon Kloosterboer
I-Jay (Iwan Cairo)
Charissa van Veldt
Ariel (Harriët Sietses)
Renske van der Veer
Moet je na gaan.. deze lijst is 6 weken oud.
Nu weer even mij ik weet zelf niet of het waar is maar als de volgorde zo blijft ^
Dan is idols dus doorgestoken kaart![]()
geloof er ook geen fuck van.... dat mensen dit nog gelovenquote:Op maandag 13 februari 2006 09:20 schreef BVO het volgende:
[..]
Onzin dus, die namen stonden aanvankelijk in de kwalificatievolgorde (Floortje, Charissa, I-Jay, Christon, Aäron, enz.) en verandert met de week, telkens wordt de afvaller op de juiste plek gezet.
Moet je eens op de Serge Fansite kijkenquote:Op maandag 13 februari 2006 09:58 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
geloof er ook geen fuck van.... dat mensen dit nog geloven![]()
whahahaha.... dat zijn allemaal bakvisjesquote:Op maandag 13 februari 2006 10:00 schreef Svensational het volgende:
[..]
Moet je eens op de Serge Fansite kijken!
quote:Op maandag 13 februari 2006 09:16 schreef Woelli het volgende:
[..]
Ze blijft gewoon lekker haarzelf![]()
Raff komt er ook wel zonder idols![]()
Nou, ik denk en hoop het niet. Dit jaar is ze bezig met zwanger zijn en jongen werpen, dus een platenmaatschappij zal niet zo gauw met haar in zee gaan. Als ze eenmaal uit de vieze luiers is is ze in de vergetelheid geraakt.quote:
quote:Eric: Briljant, er staat echt een ster op het podium, helemaal te gek.
HJ: Ik ben wel diep geschokt maar dat is voornamelijk door het optreden
het maakt geen reet uit of ik trots op je ben, idols moet trots op je zijn dat we zo'n kandidaat hebben!
Ik zou met jou een plaat willen maken.
Wel jammer voor d'r dat ze haar kruit zo vroeg al verschoten heeft.quote:Op maandag 13 februari 2006 15:54 schreef Andiyan het volgende:
Die reactie van de jury op Disco Inferna is volgens mij hun positiefste commentaar ever.
[..]
above my head, i here music in the air.
![]()
Raf heeft er tenminste een leuk show...quote:Op maandag 13 februari 2006 16:07 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind Raffaela nog steeds geweldig, en ik vind dat ze zeer verdienstelijk d'r uitvoeringen naar voren brengt.
quote:Op maandag 13 februari 2006 17:22 schreef Woelli het volgende:
[..]
En toen ze samen met Martijn de tekst las![]()
Dan is ze weer leuk...quote:Op maandag 13 februari 2006 18:25 schreef Takkembah het volgende:
[..]
En ze straalde weer een beetje....
Dat zeggen we nu elke week onderhand, maar het gebeurt maar nietquote:Op maandag 13 februari 2006 19:47 schreef Woelli het volgende:
[..]
Dan is ze weer leuk...
Nu moet ze alleen nog even knallen net als bij de workshops![]()
Elke week weer gaan hopen...quote:Op maandag 13 februari 2006 19:48 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Dat zeggen we nu elke week onderhand, maar het gebeurt maar niet![]()
ik vond haar afgelopen zaterdag weer goed hoorquote:Op maandag 13 februari 2006 19:48 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Dat zeggen we nu elke week onderhand, maar het gebeurt maar niet![]()
Kloptquote:Op maandag 13 februari 2006 19:48 schreef shiNinG_staR het volgende:
[..]
Dat zeggen we nu elke week onderhand, maar het gebeurt maar niet![]()
Dat denk ik dus ook,quote:Op dinsdag 14 februari 2006 13:04 schreef Lynx666 het volgende:
Of je vindt d'r kunstjes leuk en je vindt r te gek, of je vindt d'r kunstjes irritant en je hoopt dat ze zo snel mogelijk vertrekt. Volgens mij is er geen middenweg bij Raffa.
Niks helaasquote:
Ja, maar eigenlijk wil ik dat meer mensen vóór haar zijn.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 15:04 schreef BVO het volgende:
[..]
Niks helaas. Heerlijk juist, liever dan zo'n middle-of-the-road figuur.
quote:Op dinsdag 14 februari 2006 15:04 schreef BVO het volgende:
[..]
Niks helaas. Heerlijk juist, liever dan zo'n middle-of-the-road figuur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |