Maar toch hij staat er wel opquote:Op vrijdag 27 januari 2006 23:00 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat laatste klopt. Maar iedere speler onder de 23 komt zo ongeveer op die lijst. Ook Ajax-wisselspeler Ryan Babel was één van eersten op die lijst.
Babel ookquote:Op zaterdag 28 januari 2006 08:59 schreef Vince22 het volgende:
Moet ie nog wel eerst geselecteerd worden voor het WK
Commercie he, 3 wedstrijden op een rij...quote:Op zaterdag 28 januari 2006 16:41 schreef Apoc2003 het volgende:
Heb zin in morgen! Wel een rare tijd die wedstrijd overigens ? waarom is dat?
Niet vloeken!quote:Op zondag 29 januari 2006 18:41 schreef Damzkieee het volgende:
Quansah
Sorryquote:
Hopelijk niet als speler tochquote:Op maandag 30 januari 2006 15:04 schreef Zapper het volgende:
38-jarige Japanner naar Heracles?
Waarschijnlijk om Hirayama te begeleiden dan?
www.hafc-1903.nl
Dat lijkt me niet. Dat zou wel goede tv opleveren denk ik, Krüzen als hoofdtrainer. Denk alleen dat hij dan geen tijd meer over heeft voor La Premíere. (Lappiequote:Op woensdag 1 februari 2006 17:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Jammer van Bosz, maar het fundament bij Heracles staat goed. Gewoon weer een nuchter figuur aantrekken. Of zou Kruzen geschikt zijn als opvolger?
leuk die poll op de frontpagequote:Op maandag 30 januari 2006 15:04 schreef Zapper het volgende:
38-jarige Japanner naar Heracles?
Waarschijnlijk om Hirayama te begeleiden dan?
www.hafc-1903.nl
Ik denk het ook niet, als hoofdtrainer loopt hij het risico om bij "zijn" club heracles te worden ontslagen, en ik denk dat hij dat risico niet wil nemen, bovendien is hij een fantastische assistent voor de nieuwe trainer, hij weet alles van de club!quote:Op woensdag 1 februari 2006 17:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Jammer van Bosz, maar het fundament bij Heracles staat goed. Gewoon weer een nuchter figuur aantrekken. Of zou Kruzen geschikt zijn als opvolger?
Tja, hopen kan altijd, maar dit is wel heel onrealistisch.quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:09 schreef Apoc2003 het volgende:
[..]
Ik denk het ook niet, als hoofdtrainer loopt hij het risico om bij "zijn" club heracles te worden ontslagen, en ik denk dat hij dat risico niet wil nemen, bovendien is hij een fantastische assistent voor de nieuwe trainer, hij weet alles van de club!
Ik hoop op henk ten cate![]()
![]()
Dat pakte voor AZ ook prima uit.quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:25 schreef pfaf het volgende:
Zonde dat Bosz vertrekt. Nu kunnen ze wel mooi op tijd zoeken naar een vervanger..
Ik stem voor Elzingaquote:Op woensdag 1 februari 2006 18:42 schreef Breemz het volgende:
mijn suggesties:
- Johan Cruijff
- Folkert Velt'n
- Danny Blind
- Gerald elzinga (voor insiders...)
quote:Op woensdag 1 februari 2006 18:42 schreef Breemz het volgende:
mijn suggesties:
- Johan Cruijff
- Folkert Velt'n
- Danny Blind
- Gerald Norman elzinga (voor insiders...)
ja inderdaad mooier, zie hier:quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Ik zou 1 van die 2 logo's dan spiegelen.
Maarja wie ben ik.
Nee die heeft ie niet. Maar denk ook niet dat het goed zou zijn dat hij trainer/coach zou worden.quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:56 schreef methodmich het volgende:
Heeft Krüzen eigenlijk al de papieren om zelf baas te zijn?
Volledig mee eensquote:Op zondag 5 februari 2006 17:25 schreef Zapper het volgende:
Ik dacht dat met de stap naar de Eredivisie ook dat de scheidsrechters beter zouden zijn.
Valt dat even (flink!) tegen zeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |