Patserquote:Op zondag 22 januari 2006 21:14 schreef Drugshond het volgende:
Toch wel makkelijk.. die extra privileges.
Wees blij dat ie geen foto laat zien waarop ook een geodriehoekje staat.quote:
Hoe maak je van een driehoek een rechthoek. ?quote:Op zondag 22 januari 2006 21:17 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Wees blij dat ie geen foto laat zien waarop ook een geodriehoekje staat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zonde leukste stuk van de film. Kan je nagaan hoe slecht die film eigenlijk isquote:Op zondag 22 januari 2006 21:19 schreef Johan_de_With het volgende:
Al geweest, denk ik.
Dat weet ik.quote:Op zondag 22 januari 2006 21:17 schreef Johan_de_With het volgende:
Dat zeg ik.
Moet nog komen hoor, nu zitten ze op het punt dat er een nieuwe auto nodig is. Tatjana moet daar voor zorgen.quote:Op zondag 22 januari 2006 21:20 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Zonde leukste stuk van de film. Kan je nagaan hoe slecht die film eigenlijk is.
Ik wil geld zien ... godverdomme.quote:Pinautomaat opgeblazen
SCHIEDAM - Onbekenden hebben in de nacht van zaterdag op zondag een pinautomaat aan de Bachplein in Schiedam met explosieven opgeblazen. Het is onduidelijk of de daders geld hebben buitgemaakt, meldde de politie zondag.
De verdachten stapten na de ontploffing in een auto en zijn gevlucht. De politie heeft de vermeende daders achtervolgd op de A20, maar zij wisten te ontkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |